X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ciapaci to Hindusi czy Arabowie?

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba to się nigdy nie skończy.
    A właśnie miałam napisać moje zmartwienie, że zauważyłam przed chwilą śluz z lekką krwią. I nie jestem pewna czy jutro będzie sens testować :(

    I czytając te ostatnie wpisy można dojść do wniosku, że przed każdą wypowiedzią od teraz trzeba będzie się zastanawiać czy ktos na ciebie przypadkiem nie wjedzie. Tutaj będziemy pisać o wszystkim co się wiąże ze staraniami, czyli łącznie z temp i objawami, bo od tego jest te forum. Sam tytuł tego wątku mówi wszystko za siebie.
    Nie ma natomiast nic w temacie wątku o kłótniach i wbijaniu sobie szpil, więc weźmy to pod uwagę i się tego trzymajmy. A jeśli komuś to nie odpowiada to przecież w każde chwili może poszukać inny wątek typu: "Powbijajmy sobie szpile".

    Do tej pory, (z poczatku) wchodząc tutaj można było się naśmiać, odprężyć ale jednocześnie też komuś dopomóc radą. A teraz wiecznie coś komuś nie pasuje, co niektórzy szukają dziury w całym.

    Gaduaaa, Caro lubią tę wiadomość

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    a ciapaci to Hindusi czy Arabowie?


    Hindusi :)

    Lago lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    Chyba to się nigdy nie skończy.
    A właśnie miałam napisać moje zmartwienie, że zauważyłam przed chwilą śluz z lekką krwią. I nie jestem pewna czy jutro będzie sens testować :(

    I czytając te ostatnie wpisy można dojść do wniosku, że przed każdą wypowiedzią od teraz trzeba będzie się zastanawiać czy ktos na ciebie przypadkiem nie wjedzie. Tutaj będziemy pisać o wszystkim co się wiąże ze staraniami, czyli łącznie z temp i objawami, bo od tego jest te forum. Sam tytuł tego wątku mówi wszystko za siebie.
    Nie ma natomiast nic w temacie wątku o kłótniach i wbijaniu sobie szpil, więc weźmy to pod uwagę i się tego trzymajmy. A jeśli komuś to nie odpowiada to przecież w każde chwili może poszukać inny wątek typu: "Powbijajmy sobie szpile".

    Do tej pory, (z poczatku) wchodząc tutaj można było się naśmiać, odprężyć ale jednocześnie też komuś dopomóc radą. A teraz wiecznie coś komuś nie pasuje, co niektórzy szukają dziury w całym.
    uspokoi się ;) spoczko ! nie nerwuj się!
    większość wyjaśniona już :)


    eee przykro mi że masz krew w sluzie.. ale może wiesz to tylko plamienie jednorazowe , wiele dziewczyn tak miewa

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ała.... ! heheheh

    ale co? "ala" ze duzy czy ze blizniaki?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ale co? "ala" ze duzy czy ze blizniaki?
    ze ciapaty haha

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie się dziewczyny kiedys pytaly czy Tii to Niemiec :D i co to za imię haha. A to Tadek jest. Tadeusza nic nie rusza. A ja od samego poczatku Tii na niego mówiłam. No i ma oliwkową cerę i błękitne oczy jak oceaaann <3

    Gaduaaa, Karolina2787, Lago lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    :D hehe Ona raz do Indii pojechała i już się zakochała w takich ludziach ;) kiedyś nawet do mnie startował jeden ciapek hihi :P Kuzynka mówi że uwielbia ich zapach skóry bo od tych przypraw ostrych co tak jedzą to ponoć tak skóra pachnie jakoś specyficznie ;) ja nie wiem i nie chce wiedzieć heh


    Uwielbian Indie chociaz nigdy tam nie bylam, a ich kuchnia to moj zywiol. Smiesznie strasznie gadaja po angielsku, ich akcent serio czasem doprowadza mnie do lez. Czarnoskorzy podobno stosuja jakies specjalne kosmetyki dla nich stworzone, bo maja tak intensywny zapach skory. Tak mi mowili, ale nie drazylam tematu, moze mi wkrecali, bo ja latwowiernia jestem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2016, 17:38

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    uspokoi się ;) spoczko ! nie nerwuj się!
    większość wyjaśniona już :)


    eee przykro mi że masz krew w sluzie.. ale może wiesz to tylko plamienie jednorazowe , wiele dziewczyn tak miewa

    No teraz to jo :P ale zanim to napisałam (na tel idzie mi to dość wolno) to juz pare stron doszło haha :D
    Nie wiem właśnie, poczekam do wieczora. Cicho liczę na to, że @ nie przyjdzie :)

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A mnie się dziewczyny kiedys pytaly czy Tii to Niemiec :D i co to za imię haha. A to Tadek jest. Tadeusza nic nie rusza. A ja od samego poczatku Tii na niego mówiłam. No i ma oliwkową cerę i błękitne oczy jak oceaaann <3


    haha Gizmo a ja się głowię jak ten Twój ukochany ma na imię że Ty mówisz Tii na niego ;) myślę sobie Timon :D haha

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    A właśnie miałam napisać moje zmartwienie, że zauważyłam przed chwilą śluz z lekką krwią. I nie jestem pewna czy jutro będzie sens testować :(

    no to akurat moze byc plamienie i niekoniecznie zwiastowac @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Uwielbian Indie chociaz nigdy tam nie bylam, a ich kuchnia to moj zywiol. Smiesznie strasznie gadaja po angielsku, ich akcent serio czasem doprowadza mnie do lez. Czarnoskorzy podobno stosuja jakies specjalne kosmetyki dla nich stworzone, bo maja tak intensywny zapach skory. Tak mi mowili, ale nie drazylam tematu, moze mi wkrecali, bo ja latwowiernia jestem


    Moja kuzynka tak się najadła tych ich potraw a oni tak ostro jedzą że aż do szpitala trafiła bo jej przełyk popaliło :/ ja bym tam zdechła z głodu bo nie lubię na ostro jeść. Co do ich skóry to mówiła że właśnie od tych przypraw bo czuć normalnie przez skórę ale nie wnikam i wiem tyle co mi gadała :P

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    haha Gizmo a ja się głowię jak ten Twój ukochany ma na imię że Ty mówisz Tii na niego ;) myślę sobie Timon :D haha
    hahaha ja też sie kilka razy zastanawiałam nad tym czemu Tii

    Karolina2787, Gizmo lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Moja kuzynka tak się najadła tych ich potraw a oni tak ostro jedzą że aż do szpitala trafiła bo jej przełyk popaliło :/ ja bym tam zdechła z głodu bo nie lubię na ostro jeść. Co do ich skóry to mówiła że właśnie od tych przypraw bo czuć normalnie przez skórę ale nie wnikam i wiem tyle co mi gadała :P
    oooo kurcze! nieźle .. też nie lubię ostrego jedzenia :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Moja kuzynka tak się najadła tych ich potraw a oni tak ostro jedzą że aż do szpitala trafiła bo jej przełyk popaliło :/ ja bym tam zdechła z głodu bo nie lubię na ostro jeść. Co do ich skóry to mówiła że właśnie od tych przypraw bo czuć normalnie przez skórę ale nie wnikam i wiem tyle co mi gadała :P




    Widac koles pochodzi z takiego regionu. Indie to olbrzymi kraj i wlasciwie kazdy region ma inna kuchnie. Jest mnostwo pysznego jedzenia zupelnie lagodnego, ale mieszanki aromatycznych przypraw sa zniewalajace. Ja za ostrym tez nie przepadam. Biedna dziewczyna

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    oooo kurcze! nieźle .. też nie lubię ostrego jedzenia :)


    Ja zjem umiarkowanie ostre, ale kiedys chcialam przykozaczyc i wciagnelam taki mega ostry sos, ale twardo nie plakalam. Najgorzej bylo nastepnego dnia, palilo jak diabli, ale z drugiej strony. Moj mial ubaw po pachy i tylko pod drzwiami kibelka pytal czy nic mi nie jest

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Widac koles pochodzi z takiego regionu. Indie to olbrzymi kraj i wlasciwie kazdy region ma inna kuchnie. Jest mnostwo pysznego jedzenia zupelnie lagodnego, ale mieszanki aromatycznych przypraw sa zniewalajace. Ja za ostrym tez nie przepadam. Biedna dziewczyna


    On zapewne z Delhi bo ona tam przebywała :) ale ja się tam nie znam. Potrawy łagodne bardzo chętnie bym spróbowała ale chyba bardziej te ich stroje mnie interesują :)

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojoj laski :D Ale daliście czadu :)
    Ale już widzę sytuacja opanowana. Na szczęście kazda z nas jest wolnym człowiekiem i pisze gdzie się jej podoba. Trochę nie rozumiem zachowania niektórych tu osób, ale zachowam to dla siebie :) Mi się tutaj bardzo podoba i nigdzie się nie wybieram jak narazie :)
    Ja jestem z tych co lubia czytać poranne relacje i tempki :D taki mam fetysz. W ogóle lubię tu rano zaglądać także bardzo proszę o poranną relację jak ktoś ma chęć takowa robić :)

    Karolina2787, kozamonia, Gaduaaa, Marteczka93, rozowyflaming, Caro lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Ojoj laski :D Ale daliście czadu :)
    Ale już widzę sytuacja opanowana. Na szczęście kazda z nas jest wolnym człowiekiem i pisze gdzie się jej podoba. Trochę nie rozumiem zachowania niektórych tu osób, ale zachowam to dla siebie :) Mi się tutaj bardzo podoba i nigdzie się nie wybieram jak narazie :)
    Ja jestem z tych co lubia czytać poranne relacje i tempki :D taki mam fetysz. W ogóle lubię tu rano zaglądać także bardzo proszę o poranną relację jak ktoś ma chęć takowa robić :)
    na mnie możesz liczyć haha

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    haha Gizmo a ja się głowię jak ten Twój ukochany ma na imię że Ty mówisz Tii na niego ;) myślę sobie Timon :D haha
    On Timon a ja Pumba haha

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
‹‹ 153 154 155 156 157 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ