X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale objawy i temp to chyba na wykresach widac. Jak kogoś to interesuje to chyba wykres mozna sobie czyjsc podejrzeć.
    Teraz mnie przestana lubić za to co piszę ale taka prawda. Po grom pisac co dzień rano kto jaka ma temp? Ja jak wchodzę rano na OF to przeglądam wykresy znajomych i widze co u której się dzieje. Notatki dziewczyn czytam itp. Z wykresów mozna na prawdę dużo się dowiedziec :) no chyba ze ktoras wykresu nie udostępnia albo wszystkiego nie notuje ;)

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia1987 wrote:
    JA zauważyłam chamskie odzywki:

    "A teraz z grubej rury:
    Zolza, dawno nie spotkalam tak infantylnej i atencyjnej osoby jak Ty:)"


    jak to jest dla Ciebie chamstwo, to ja odpadam z tej bezsensownej dyskusji. Zreszta nie chce zeby dziewczyny jak tu przyjda po pracy zamiast poczytac cos sensownego czytaly te wypociny. Pa!

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ale objawy i temp to chyba na wykresach widac. Jak kogoś to interesuje to chyba wykres mozna sobie czyjsc podejrzeć.
    Teraz mnie przestana lubić za to co piszę ale taka prawda. Po grom pisac co dzień rano kto jaka ma temp? Ja jak wchodzę rano na OF to przeglądam wykresy znajomych i widze co u której się dzieje. Notatki dziewczyn czytam itp. Z wykresów mozna na prawdę dużo się dowiedziec :) no chyba ze ktoras wykresu nie udostępnia albo wszystkiego nie notuje ;)


    Ja tez tego nie rozumialam i dziewczyny pisaly, ze to po prostu tak rutynowo i uzalezniajaco dziala. To pewnie jak dla mnie picie porannej kawy:) Tez uzaleznienie.

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra koncze temat, widac sploszylam 2 najfajniejsze dziewczyny z forum. Dodam tylko, Ze Kasia tak nielubi chamstwa a z Zolza nadaly mi juz nowa ksywke "Zmarszczka"... Kurde a moglam im wkrecac, ze ten bol to na pewno "cionza" i powinny co pol godziny sie kochac......ide sie zajac czyms bardziej tworczym:)

    Gizmo, odrobinacheci lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Dobra koncze temat, widac sploszylam 2 najfajniejsze dziewczyny z forum. Dodam tylko, Ze Kasia tak nielubi chamstwa a z Zolza nadaly mi juz nowa ksywke "Zmarszczka"... Kurde a moglam im wkrecac, ze ten bol to na pewno "cionza" i powinny co pol godziny sie kochac......ide sie zajac czyms bardziej tworczym:)

    Pozwole sobie ... haha
    Zmarszczka to od tego że Kaska ma wyluzować bo jej owa zmarszczka na czole faluje ;)
    Takze tego :D

    foxylady lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co tu się wyprawia?! wtf?
    pojechałam na zakupy a tu taki action znowu

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Kasia1987 Autorytet
    Postów: 2628 1715

    Wysłany: 12 maja 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty Lago masz na wszystko od razu swoje teorie.. Widzisz, ponownie zupełnie niesłusznie kogoś osądziłaś. Pudło. Nie wymyśliłyśmy Ci żadnej ksywki, Zołza pisała mi, zebym się nie spinała, bo mi się robi zmarszczka. I po co siać taki ferment?
    Może jestem infantylna, ale jest mi przykro, że w ten sposób to wszystko przebiega. I wiem, że innym dziewczynom też przykro to czytać.

    33 lata, 1 ciąża po 4,5 roku staran.
    HSG: Niedroznosc jajowodow ;(
    ICSI: za 1 razem udane :)

    16uddqk34v2bfw3k.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobra pokłóciłyście się już wszystkie?! jo? spokój już jest? można pisać coś tego?

    ja powiem Wam że trochę jestem w szoku... nie spodziewałam sie takiego obrotu sprawy... generalnie mi też jakieś tam rzeczy nie pasują... ale staram się tolerować i jakoś oko przymrużać.. nie wiem czy to dobrze czy nie... ale na pewno nie chciałam nigdy żeby był taki "Ciężki gnój" na forum....

    ejjj weźcie wyluzujcie... jak jeszcze podczytuje resztę wątków że Gizmo odchodzi że flaming odchodzi to mi się srać zachciewa.....
    nie można tego jakoś ogarnać? się dogadać? nie da się nikogo zmienić tutaj.. ta która zawsze dużo gadała zawsze będzie dużo gadała, ta która codziennie podaje temp dalej będzie to robiła a ta która z pierda zrobi objaw 7 tygodnia ciąży to dalej będzie to robiła... i takie sytuacje jak dziś tego nie zmianią.. i albo się dogadamy i dalej fajnie będziemy sobie pitoliły o pieskach obiadkach i naszych bąkach i meskich przyrodzeniach albo nie !!!



    CHCIAŁABYM ŻEBY KAŻDA TERAZ SOBIE PRZEMYŚLAŁA.... i wyciągnęła wnioski.. dajcie sobie po jednym szybkim i wracajcie na salony !! halo !

    kozamonia, Gizmo, Tissaia, Karolina2787, Marteczka93, Nats, rozowyflaming, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    spoko, ja tylko nie kumam nastawiania budzika na 4 rano i pytania nas czy uwazamy, ze dzis w nocy powinnas sie kochac. Jak mozesz i chcesz to dzialaj 2 razy dziennie:)


    no i jeszcze wiesz...do tanga trzeba dwojga. Ta truga strona tez powinna miec checi 2 razy dziennie:)


    Gaduaa od tego sie ta gownoburza zaczela! Dlatego jak juz wczesniej wspominalam, jesli wolno odzywac sie tylko w "slitasnym" tonie, to wiesz...Ja nie musze sobie dawac po razie z nikim, bo nikogo stad nie wywalam i nawet zaproponowalam ignorowanie moich postow, a sie potoczylo jak sie potoczylo

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa laski co się tu znowu dzieje? chyba się te sprzeczki nigdy nie skończą :/ nie wiem wysrajmy sobie wszystko może i zamknijmy temat bo to bez sensu się ciągle kłócić przecież wszystkie tu o to samo walczą a nie przeciwko sobie. Już nie bardzo podoba mi się ten wątek :/

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wolno byc wredną :P okres mam to jeszcze moge pocisnąć dzis jak mi co nie spasi :D
    Z tamtym watkiem juz się pozegnalam. Zastanawia mnie jeszcze ten. I tak w sumie Malo sie tu udzielam. Moze jak zacznę starania to się wtedy rozkręcę. Narazie bede wrzucać tu swoje trzy grosze jesli nadal moge???

    Lago lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to byla tylko pyskowka miedzy mna a Kasia, chyba nikt wiecej sie tu nie klocil wiec luz:)

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba troche tez dolalam oliwy do ognia :/
    Zaraz zacznę usuwac po kolei wszystkie przyjaciolki i na fejsie to samo poczynie. A co mi tam.

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    atmosfera jest od wczoraj bardzo "czepliwa" że tak powiem.. czuć to że niby wszystko ładnie pięknie ale niektóre czekają żeby się tylko czepić i przywalić ...
    poobrażały się niektóre też całkiem bez sensu... Zołzie nie wiem o co poszło.. nie sądzę że swoim zachowaniem zrobiłam coś co mogło ją popchnąć do usunięcia mnie ze swojej listy.... tylko dlatego że nie odpisałam?! halo....
    Kasia mogła się poczuć urażona.. Lago z szacunkiem do Twojej persony bardzooo Ciebie lubie i jeśli chodzi o mnie to ja potrafię przyjąć krytykę na klatę wiadać że Kasia nie ... i miała tak samo prawo się poczuć urażona jak Ty miałaś prawo jej powiedzieć co myślisz... ja do nikogo nie mam żalu.... do nikogo... i może warto byloby poszukać w tych wszystkich kłótniach dwóch stron medalu... zrozumieć się nawzajem.. i albo zingnorować albo być wyrozumiałym.. nie da się dogodzić wszystkim... trzeba wyczucia... spróbujmy się proszę dogadać bo lubię ten wątek tak samo jak lubiłam poprzedni do pewnego momentu i tęskni mi się za tamtymi niektórymi dziewczynami i nie chciałabym żeby wyszło na to że będziemy tu pisać we trzy... i na starym wątku tak samo może cztery... wrrrrr

    Karolina2787, Marteczka93, rozowyflaming, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Mnie wolno byc wredną :P okres mam to jeszcze moge pocisnąć dzis jak mi co nie spasi :D
    Z tamtym watkiem juz się pozegnalam. Zastanawia mnie jeszcze ten. I tak w sumie Malo sie tu udzielam. Moze jak zacznę starania to się wtedy rozkręcę. Narazie bede wrzucać tu swoje trzy grosze jesli nadal moge???
    chociaż Ty się nie obraź... i pokaż klasę i zrozumienie :) proszę!!

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tu nie chodzi o trzymanie pyska w kubeł... uważam że Lago bardzo stonowanie i delikatnie wczoraj powiedziała/napisała co myśli..
    dlaczego zatem druga strona nie umie z wyczuciem tego odebrać? tylko zaraz fochy i jazda....
    żebyś Lago nie odebrała mnie źle....
    i Ty Kasiu też nie...
    chodzi mi o wypośrodkowanie sytuacji...

    Gizmo, Karolina2787, Lago, rozowyflaming, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa, Zolza i mnie wczoraj zaraz usunela z listy. Mimo ze wczoraj słowem sie nie odezwałam (chyba).

    Mi co nie pasowało to wywaliłam dzis na forum.

    Karolina2787, Gaduaaa lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też tutaj bęcki jakby zebrałam.. bo rano pierwsze co to wam piszę jaką mam temp.. no i co? wam się nie podoba? to nie czytajcie.. a te co lubią niech czytają i odpisują... nie jestem pod żadnym pozorem obrażona i rozumiem że nie każdemu się to podoba...
    więc luuuzik totalny...

    Lago, Caro lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Gaduaaa, Zolza i mnie wczoraj zaraz usunela z listy. Mimo ze wczoraj słowem sie nie odezwałam (chyba).

    Mi co nie pasowało to wywaliłam dzis na forum.
    no i dobrze bo mnie też już to wkurwi** !
    po co takie nerwy... tymbardziej że każda walczy o grocha!

    a Zołza to się chyba obraziła na całkoształt... ?!

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 12 maja 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego Gaduaaa proszę, ze jak nie skomentuje Twojej temp to nie usuwaj mnie ze swojej listy. Ja wszystkie Wasze tempki widze na wykresach. Bede miała ochotę to skomentuje je właśnie tam. :)
    Mi poprostu czasem niektóre komentarze wydają sie zbędne ;)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ