X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdziele, jak ja nienawidze robic zakupow spozywczych!!!! Stalam w kolejce za zarciem dla "dzieci" 45 minut i obserwowalam ludzkie sachowania. Jednak dajemy soba manipulowac. Przy kasach wciskaja teraz jakies batoniki, plastry czy inne pierdy i na 5 osob przede mna kazda dala sobie wcisnac drozdzowke. Mimo, ze te same drozdzowki lezaly na sali....

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem każdy powinien wyrażać swoją opinie, ale może ja się nie będę już nic odzywać... Powiem tylko tyle że lubię szczere osoby, bo przynajmniej wiem co o mnie myślą, a nie obgadują na boku... Tyle ode mnie.

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Ja pierdziele, jak ja nienawidze robic zakupow spozywczych!!!! Stalam w kolejce za zarciem dla "dzieci" 45 minut i obserwowalam ludzkie sachowania. Jednak dajemy soba manipulowac. Przy kasach wciskaja teraz jakies batoniki, plastry czy inne pierdy i na 5 osob przede mna kazda dala sobie wcisnac drozdzowke. Mimo, ze te same drozdzowki lezaly na sali....
    ja sobie zawsze daję wcisnąć odżywkę w rossmannie ;D ale w spożywczym od razu mówię "nie, dziękuję"

    Lago lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Margerita nie milkaj aby. Wspoltworca wątku jestes i porządku tu pilnuj :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Moim zdaniem każdy powinien wyrażać swoją opinie, ale może ja się nie będę już nic odzywać... Powiem tylko tyle że lubię szczere osoby, bo przynajmniej wiem co o mnie myślą, a nie obgadują na boku... Tyle ode mnie.
    ale ja dokładnie takie samo zdanie mam :) uwielbiam szczerość i cenię ;) tylko tak jak mówiłam, szacunek w tym cenię jeszcze bardziej
    i nie mów, że nie bedziesz się odzywać. przecież wiele osób jest tu ciekawych Twojego zdania :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ooo Margerita nie milkaj aby. Wspoltworca wątku jestes i porządku tu pilnuj :D


    hehe dziękuje kochana ale chyba jak na razie bałagan zrobiłam :( A nie to miałam na celu...

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    czy ja wiem, czy z różnicy wieku? ja tam zawsze stawiam na szacunek. wyrażanie swojego zdania- super, ale z szacunkiem.


    No bez jaj, wezcie mi dziewczyny zacytujcie prosze z moich starych postow gdzie okazalam brak szacunku, bo ja na prawde nie kumam! Gdybym napisala "glupia gowniara nastawia budzik na 4 rano" , ale ja napisalam ze tego nie kumam.Albo po prostu nie wiem co to jest szacunek......

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z zupełnie innej beczki
    Wszystko juz macie w ogrodach wysiane? Mi jeszcze fasolka szparagowa zostala i buraczki. A i pomidory pozniej z doniczek przeniosę do gruntu i selery.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    No bez jaj, wezcie mi dziewczyny zacytujcie prosze z moich starych postow gdzie okazalam brak szacunku, bo ja na prawde nie kumam! Gdybym napisala "glupia gowniara nastawia budzik na 4 rano" , ale ja napisalam ze tego nie kumam.Albo po prostu nie wiem co to jest szacunek......
    laska! :P ja tu nic do Ciebie personalnie nie kieruję! w ogóle do nikogo! :P
    to tylko takie moje rozwazania, w eter, tak sobie o po prostu. nie chciałam wywoływać rachunku sumienia! :P

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    ale ja dokładnie takie samo zdanie mam :) uwielbiam szczerość i cenię ;) tylko tak jak mówiłam, szacunek w tym cenię jeszcze bardziej
    i nie mów, że nie bedziesz się odzywać. przecież wiele osób jest tu ciekawych Twojego zdania :)


    Odzywać się może i będę ale ostrożniej będę dobierać słowa. Bo nie chcę kolejnej wolny rozpętać. Ciekawych mojego zdanie? Hmmm nie wiem co masz na myśli, ale tak jak pisałam wcześniej, nie mam już nic do żadnej z Was. Do kogo miałam to napisałam...

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago ja budzika nie nastawiam. Bzykam sie wtedy kiedy mam ochotę :D o ile Tii jest w domu. Zreszta nie tylko w domu bo i na dzialce zapylamy :P
    Kiedys tez juz pisałam ze dla mnie opcja" wspolzycie rano i wieczór" to za malo. Ja nie patrzę czy plemiory sie zregenerowaly czy nie. Jak ma wyjść z tego maluch to i tak wyjdzie :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A tak z zupełnie innej beczki
    Wszystko juz macie w ogrodach wysiane? Mi jeszcze fasolka szparagowa zostala i buraczki. A i pomidory pozniej z doniczek przeniosę do gruntu i selery.


    A Ty tez ogrodniczka???????? Ja musze fasolke w niedziele wysiac i wiecej ogorkow. Pietruszke jeszcze raz, bo nam nie wschodzi....uwaga, bo jak ja zaczne o ogrodach gadac to bez konca!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja 2016, 15:05

    Margaretka89, Gizmo lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    A tak z zupełnie innej beczki
    Wszystko juz macie w ogrodach wysiane? Mi jeszcze fasolka szparagowa zostala i buraczki. A i pomidory pozniej z doniczek przeniosę do gruntu i selery.



    Mi zostały jeszcze ogórki i pomidorki ;) Reszta posiana ;)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    A Ty teogrodniczka???????? Ja musze fasolke w niedziele wysiac i wiecej ogorkow. Pietruszke jeszcze raz, bo nam nie wschodzi....uwaga, bo jak ja zaczne o ogrodach gadac to bez konca!
    Ogrodniczka pelna para :P uwielbiam grzebać w ziemi. No i tam mam cisze i spokoj od blokow i ulicznego huku. Mnie to szal ogarnia jak mam w domu siedzieć przy takiej pogodzie

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ogrodniczka pelna para :P uwielbiam grzebać w ziemi. No i tam mam cisze i spokoj od blokow i ulicznego huku. Mnie to szal ogarnia jak mam w domu siedzieć przy takiej pogodzie


    Mam to samo ;) Ogród mnie uspokaja i wycisza ;) Uwielbiam w nim robić. Najgorzej jest jak przychodzi zima, wtedy miejsca sobie nie umiem znaleźć :/

    Gizmo, Lago lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja na trzeciego! Dziwie sie moim sasiadom, ze tak malo czasu w swoich ogrodkach spedzaja. Piekna sloneczna pogoda, a dzieciaki w domu (przed tv pewnie). Ja w tym roku pierwszy raz wyhodowalam wlasne baklazany i karczochy.

    JAkby komu przeszkadzalo, ze za bardzo ogrodkowo sie zrobi, to gadac!

    Margaretka89, Gizmo lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem sobie ogrodniczka :)
    Mam nasionek pól koszyczka
    Lala lala ....

    W bloku mieszkam a na działkę 3km mam. 5min i autem na miejscu jestem :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    To ja na trzeciego! Dziwie sie moim sasiadom, ze tak malo czasu w swoich ogrodkach spedzaja. Piekna sloneczna pogoda, a dzieciaki w domu (przed tv pewnie). Ja w tym roku pierwszy raz wyhodowalam wlasne baklazany i karczochy.

    JAkby komu przeszkadzalo, ze za bardzo ogrodkowo sie zrobi, to gadac!


    Ja sobie nie wyobraża siedzenia w domu przy ładnej pogodzie. U nas jak tylko się ciepło zaczyna robić, to na ogrodzie jesteśmy od rana do wieczora. Dom mógłby wtedy nie istnieć ;) I nie rozumiem rodziców którzy pozwalają dzieciom siedzieć w domu przed tv w tak ładną pogodę :/
    Ja w tym roku pierwszy raz dynie sadziłam ;) Jak na razie zaczyna kiełkować, więc nie jest źle :P

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęściary, ja zawsze chciałam mieć ogródek :( no ale mieszkam w bloku a działka nad jeziorem- taka, gdzie dookoła jest mnóstwo innych domków działkowych i nie ma jak ogródka zrobić. balkon mi został :P

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ja nie patrzę czy plemiory sie zregenerowaly czy nie. Jak ma wyjść z tego maluch to i tak wyjdzie :)


    Bo Ci lekarze to tez pieprza bez sensu czasem. Moj kiedys powiedzial "Prosze dzialac dzis i po jutrze, no chyba ze dla przyjemnosci to jutro tez mozna" Ni chu chu nie kumam co mial na mysli, to nie mogl od razu powiedziec ze codziennie, albo co drugi dzien?

‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ