X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) Widzę że dużo mnie wczoraj ominęło... Mam nadzieje że to nie przeze mnie te kłótnie, mówiąc: mówcie sobie szczerze co o sobie myślicie, nie miałam namyśli kłóćcie się :(

    Widzę że Szuflada też do nas dołączyła, miło mi ;) Jak się czujesz jako przyszła mama ? :)
    Ja wczoraj miło dzień spędziłam, na chwilę zapomniałam o starankach ;) Dziś brzydka pogoda, więc siedzę w domku i się nudzę :( A jak Wam mija dzionek?

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szuflada ja do Ciebie na slowko. Jestes pewna ze chcesz mnie w znajomych. Wczoraj po kolei wywalalam wszystkie. I sorry ze znów wracam do tematu. Kim poszla tez niechcący. Wyslala mi zapro a dzis na fioletowej stronie trzepie ze tego zaluje. Napisałam juz jej priv i prosba o skopiowanie mojej wiadomości. Widze ze tam strasznie dużo się o mnie mówi. Tylko Gizmo i Gizmo w każdym poście. Co to Gizmo to napis na dropsach? :D
    Czy ja mam na prawdę dziob zamknąć na amen? Nie wolno mi miec gorszych dni? Czy tylko wtedy jestem lubiana jak każdemu słodzę?
    Dlatego Agrafko pytam czy jestes pewna znajomości ze mna?

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margerita <3 słońce Ty moje. U mnie przed chwilka ulewa byla. Od rana łeb mi pęka, robota w domu ku końcowi sie zbliża. Jutro jeszcze na świeżo łazienkę ogarne i amba :)
    Pod wieczór na działkę skocze lubczyk ściąć bo obiecałam sąsiadce dać. :P

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo! Ty babo wredna jedna no.
    ja tam zła nie jestem. jak już mówiłam, do swoich decyzji każdy ma prawo, do gorszych dni również. osobiście mnie serduszko zakuło, bo przez ten cały czas jak Cię nie było zastanawiałam się gdzieżeś się podziała i czy wszystko u Ciebie ok. a Ty mnie tak na łeb na szyje z przyjaciółek! :P
    żartuję oczywiście. jasne, że chce miec Cię w przyjaciółkach i podpatrywać nadal co tam u Ciebie. co to za głupie pytanie w ogóle.

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo nie wiem co się tam dzieje, ale aż trudno mi w to uwierzyć żeby ktoś na Ciebie złe słowo powiedział :| Przecież wszyscy Cię lubią <3 Nie zamykaj "dzioba", my (jeśli mogę pisać za wszystkie) lubimy Twoje wypowiedzi, i jak Cię z nami nie było to naprawdę mi Cienie brakowało. Każdy może mieć gorszy dzień, ja ostatnio też taki miałam, zresztą chyba każdy zauważył, za co bardzo przepraszam, bo nie chciałam zrobić zamieszania. Jeśli o mnie chodzi to lubię Cię za wszystko, i za to dobre i za to złe ;)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ja Szuflada wyjasnilam wczoraj czemu mnie nie bylo tyle czasu. Zreszta co niektóre pisaly ze mna na priv o tez o tym wiedziały co mnie boli. A dzis głupia ze mnie robią na fioletowej ze bez słowa odeszlam. I ze jeszcze się tu zadomowilam :( tylko ze jak narazie to tez i tu swiezakiem sie czuje.

    Chyba juz stara sie robię i marudzę :/

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Margerita <3 słońce Ty moje. U mnie przed chwilka ulewa byla. Od rana łeb mi pęka, robota w domu ku końcowi sie zbliża. Jutro jeszcze na świeżo łazienkę ogarne i amba :)
    Pod wieczór na działkę skocze lubczyk ściąć bo obiecałam sąsiadce dać. :P


    U mnie chyba też za niedługo lunie :/ A miałam nadzieje na ładną pogodę ;) No cóż trza w domku siedzieć :P Ciesze się że robota ku końcu się zbliża i że będziesz mogła sobie odpocząć ;) Co do lubczyku to też muszę sobie zasadzić ;)

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Czy ja mam na prawdę dziob zamknąć na amen? Nie wolno mi miec gorszych dni? Czy tylko wtedy jestem lubiana jak każdemu słodzę?

    Gizmo, Gizmo, Gizmo, Gizmo...
    wez nie badz "stara a glupia", hahahha. Niech se gadaja, na prawde nie ma sie co przejmowac. Niestety sporo kobiet takich jest, ze w twarz slodkopierdzace a za plecami dupe obrabiaja. Ja dlatego zawsze lepiej w zyciu dogadywalam sie z facetami. I nie! nie jestem babochlop, hahahahah

    Margaretka89, Gizmo lubią tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Pod wieczór na działkę skocze lubczyk ściąć bo obiecałam sąsiadce dać. :P


    Taaaaaa, bo my nie wiemy po co jest lubczyk.......biedny oj biedny ten Tadek:)

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze potrafię byc wredna ;) nie na darmo Tii od poczatku znajomości gadal do mnie wredal. Wiecie co. Wczoraj i jemu pojechalam. Zapytałam czy kupił z kilo chemii, której miedzy nami zabrakło w ostatnim czasie :D a on ze proszek do prania mi kupił haha. I jak wypije butle wina Hugo, tego co Malina polecala to mi wszystkie fochy przejdą i będzie git :)

    Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Zapytałam czy kupił z kilo chemii, której miedzy nami zabrakło w ostatnim czasie :D a on ze proszek do prania mi kupił haha.


    Teraz to po prostu....."jeblam", hahahhahahahahaaha

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Ale ja Szuflada wyjasnilam wczoraj czemu mnie nie bylo tyle czasu. Zreszta co niektóre pisaly ze mna na priv o tez o tym wiedziały co mnie boli. A dzis głupia ze mnie robią na fioletowej ze bez słowa odeszlam. I ze jeszcze się tu zadomowilam :( tylko ze jak narazie to tez i tu swiezakiem sie czuje.

    Chyba juz stara sie robię i marudzę :/
    z mojej strony to wygląda tak: nie pisałaś, nie pisałaś, aż nagle napisałas co Cię boli, ale na innym watku. ja z Tobą na priv nie pisałam, uczciwie przyznaje, ze nie wiedzialam, ze cos nie tak. I o to trochę pretensji poczułam- jakbyś mi jak krowie na rowie wyjaśniła, o co masz do mnie żal a potem, po kłótni usunela z przyjaciólek- okej, nie miałabym żalu. ale tak się trochę poczułam jakbym oberwała rykoszetem przez Wasze nieporozumienia.
    Przykro mi, że było Ci smutno i źle. nie życzę Ci tego ani trochę. czytałam Twoje posty tutaj i rzeczywiscie- sporo się ciężarówek zrobiło na poprzednim wątku. tylko, jeśli ktoś by mi powiedział "zamknij wreszcie tą mordkę odnośnie ciąży i wspieraj nas, staraczki" uciszyłabym się natychmiast. nawet dlatego ostatnio mniej tam pisałam- bo byłam zbyt pochłonięta ciążą i nie chciałam Wam zaburzać rytmu

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago, Tadkowi wspomagacze nie potrzebne. Lodyga dyga bez lubczyka :P
    Sąsiedzi sa pod 70tke i ja z nich sie smieje ze tyle ze sobą wytrzymują dzieki mojemu lubczykowi. Krzak caly im co tydzień daje jak scinam bo rosnie jak szalony. A może nim handlują? Haha

    Margaretka89, Lago lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że czytając tu posty od razu sobie pomyślałam "co to za jakieś wredne Lago, które obraża moją Kasię?? i moją Zołzunię???!" ale zaraz się doprowadziłam do porządku: stop. nie bądź głupia, szufladka. dziewczyny mają po prostu różne osobowości i nie zgrały się. to nie twoja sprawa. a już na pewno nie powód, żeby mieć w nosie całą resztę dziewczyn na tym wątku które przeciez lubisz i szanujesz.
    i otom jest haha :P

    Gizmo lubi tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Krzak caly im co tydzień daje jak scinam bo rosnie jak szalony. A może nim handlują? Haha


    Albo susza i skrety jaraja....hahahahah

    Gizmo lubi tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam nic do nikogo juz. Pojde za radą Lago, przymkne oko, puszcze bokiem niektóre słowa albo poprostu udam ze nie czytałam posta :) Nienawidzę sie klocic i naprawde jesli cos powiem nawet cos przykrego to mowie to spokojnym tonem, bez krzykow bo uważam ze szczerość do bólu jest najwazniejsza.

    Margaretka89, Lago, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szuflada wrote:
    dziewczyny mają po prostu różne osobowości i nie zgrały się.

    jeszcze sie taki nie narodzil, co by wszystkim dogodzil:)

    Zołza:), Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze nasza roznica zdań wynika tez z różnicy wieku. Tu jest sporo dziewczyn po 20r.ż a ja juz pod 40tke sie zaliczam. Inne wychowanie i przedpotopowe pokolenie :D a jeszcze baba po przejściach takich jestem ze hoho.

    Oj tam znów marudzę :D

    Lago padlam z tych skretow :D

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gizmo wrote:
    Moze nasza roznica zdań wynika tez z różnicy wieku.

    BINGO! Juz nie chcialam o tym pisac, ale do spiecia z Kasia doszlo wlasnie z tego powodu.

    Dobra, Gaduaaa znowu szpisz????????

    Margaretka89, kozamonia, Gizmo lubią tę wiadomość

  • szuflada Autorytet
    Postów: 1569 1038

    Wysłany: 13 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ja wiem, czy z różnicy wieku? ja tam zawsze stawiam na szacunek. wyrażanie swojego zdania- super, ale z szacunkiem. bronienie go i argumentowanie- jeszcze lepiej, ale tez z szacunkiem. pretensje, żale i fochy- równiez się zdarzają, ale jeśli wszystko przekazywane jest z szacunkiem do drugiej osoby to nie ma obaw.
    Ja tam młoda siksa jestem, ale nigdy nie jest tak, że jestem w stanie wypowiedzieć się tylko po jednej ze stron. zawsze druga czymś innym mnie ujmie i troszkę przekona.

    Gizmo, Margaretka89, Marteczka93 lubią tę wiadomość

    Pierwszy cykl starań o drugiego maluszka!
‹‹ 163 164 165 166 167 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ