Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tylko na moment, w nocy mój mąż miał w pracy wypadek, prawa noga cała w gipsie, w szpitalu jest ale dzisiaj ma wrócić do domu. Muszę jeszcze zrobić jakieś zakupy przez to cholerne święto itp, więc raczej będę późno na forum. Nie skrobcie dużo. Buziaki ;)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    tak :) a dzieci w szkole mają bez przerwy wolne :)


    obczailam gdzie mieszkasz:P Bardzo ladnie tam jest!

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hej ja tylko na moment, w nocy mój mąż miał w pracy wypadek, prawa noga cała w gipsie, w szpitalu jest ale dzisiaj ma wrócić do domu. Muszę jeszcze zrobić jakieś zakupy przez to cholerne święto itp, więc raczej będę późno na forum. Nie skrobcie dużo. Buziaki ;)


    o masakra!!!
    Malinek to u Was tez Boze Cialo jest?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Hej ja tylko na moment, w nocy mój mąż miał w pracy wypadek, prawa noga cała w gipsie, w szpitalu jest ale dzisiaj ma wrócić do domu. Muszę jeszcze zrobić jakieś zakupy przez to cholerne święto itp, więc raczej będę późno na forum. Nie skrobcie dużo. Buziaki ;)
    oj masz Ci los....
    też się Wam przytrafiło... 3 mam kciuki !

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 25 maja 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jakiś typ przygniótł mu nogę paletą. Przestawił mu kości w kolanie, dzięki Bogu nie złamane. No u nas też Boże Ciało, a do tego nadal leje, już mam dość. No ale, jak to my, "matki polki" trzeba wziąć się w garść. Odezwę się jak znajdę moment. Trzymajcie się <3

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak zyc w tym ukropie.....no jak?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    umówiłam się do lekarki mojej na poniedziałek.. do tego czasu mam nadzieję @ przyjdzie i sobie z nią pogadam.. to już 9 miesięcy minęło.. chcę wiedzieć czy coś jest grane czy po prosu od tak se nie mogę zaskoczyć..

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    umówiłam się do lekarki mojej na poniedziałek.. do tego czasu mam nadzieję @ przyjdzie i sobie z nią pogadam.. to już 9 miesięcy minęło.. chcę wiedzieć czy coś jest grane czy po prosu od tak se nie mogę zaskoczyć..

    chyba jangorsze jest jak wszystko trybi i ciaza powinna byc, a jej nima! Moja mama mnie tak dzis wsciekla przez telefon....opowiadam jej o kocie a ta do mnie z tekstem " bo Ty juz masz taki instynkt macierzynski, ze powinnas miec dziecko", no kurwa mac! Powinnam tez wygrac w totka i jezdzic leksusem...

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    chyba jangorsze jest jak wszystko trybi i ciaza powinna byc, a jej nima! Moja mama mnie tak dzis wsciekla przez telefon....opowiadam jej o kocie a ta do mnie z tekstem " bo Ty juz masz taki instynkt macierzynski, ze powinnas miec dziecko", no kurwa mac! Powinnam tez wygrac w totka i jezdzic leksusem...
    hahah no tak to prawda :)
    hehe

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to czemu Ty nie masz udostępnionego wykresu? nawet nie wiem czy okres masz/miałaś/będziesz miała? testowałaś to wiem.. ale co dalej ? @ przylazła?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a tak w ogóle to czemu Ty nie masz udostępnionego wykresu? nawet nie wiem czy okres masz/miałaś/będziesz miała? testowałaś to wiem.. ale co dalej ? @ przylazła?


    ja? Bo ja temp nie mierze, hyhyhy. @ byla i juz o niej zapomnialam. Teraz czekam na wtorek i czyszczenie jajowodow. Spinam sie, bo to bedzie 12dc i boje sie czy doktor mi jaja nie wyplucze, bo wtedy nie bedzie co zapladniac, hahahahah

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    ja? Bo ja temp nie mierze, hyhyhy. @ byla i juz o niej zapomnialam. Teraz czekam na wtorek i czyszczenie jajowodow. Spinam sie, bo to bedzie 12dc i boje sie czy doktor mi jaja nie wyplucze, bo wtedy nie bedzie co zapladniac, hahahahah
    o kurde no to faktycznie ryzykowne :) hehe
    może uda się przed jajem cała akcja heh

    Lago lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet mi truskawki dzis nie smakuja,fuj! Gdyby nie @ to pomyslalabym ze jestem w ciazy, heh. Caly dzien mam ochote na marchewki (czego nigdy nie jadam) az sie stary zlitowal i mi hummus do tego ukrecil, hahahah. Gadi a przy wysokim TSH chce sie spac? Bo ja jak zombi ostatnio chodze i sie zastanawiam czy mi czasem nie skoczylo w gore od teho Eurythoxu....

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    Nawet mi truskawki dzis nie smakuja,fuj! Gdyby nie @ to pomyslalabym ze jestem w ciazy, heh. Caly dzien mam ochote na marchewki (czego nigdy nie jadam) az sie stary zlitowal i mi hummus do tego ukrecil, hahahah. Gadi a przy wysokim TSH chce sie spac? Bo ja jak zombi ostatnio chodze i sie zastanawiam czy mi czasem nie skoczylo w gore od teho Eurythoxu....
    mi się ostatnio non stop chce spac... ale generalnie jak mam niskie TSH w okolicy 1,0 albo niżej to jestem zajebiście senna.. a jak za wysokie to cierpię na bezsenność... ;)

    P.S właśnie wyczytałam że ten test clearblue ma czułość 50...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:

    P.S właśnie wyczytałam że ten test clearblue ma czułość 50...


    hahahhahahaha jeblam, nawet nie wiedzialam ze takie sa, po huk oni to produkuja.....
    a co? dalej cisza i temp wysoko?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hahahhahahaha jeblam, nawet nie wiedzialam ze takie sa, po huk oni to produkuja.....
    a co? dalej cisza i temp wysoko?
    nooo....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    nooo....
    no to kup jakis test konkret i sikaj jutro.... Ty juz chyba po terminie jestes?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    no to kup jakis test konkret i sikaj jutro.... Ty juz chyba po terminie jestes?
    po moim terminie.. wg OF jutro ma być... więc zobaczymy... ehh

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gizmo Autorytet
    Postów: 4375 3542

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc kobietki. Dopiero wolne mam. Ledwo dzis zipie. Tii jeszcze miecha do wędzenia naszykowal a wsio inne w domu na mojej glowie bylo. Dzien matki zaliczyłam u Ali na świetlicy i luz w koncu. Popadalo dzis u nas wiec nici z działki. Zastanawiam sie czy pazurów nie zaczac sobie robic.

    Gaduaaa ciagle mam nadzieje ze przelamiesz zła passe na tym wątku i będzie w koncu pierwszy zielony cykl ;)

    Lago czemu sie nastawiasz na zapchane jajowody? A może wyjdzie ze są drozne?? Tego Ci życzę :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    bfaregz2l4lu04d1.png289ykie.gif
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 25 maja 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ własnie przylazła ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ