Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze, czekamy na owu w takim razie Kochana ;) Ale mi smaka narobiłaś na fasolkę. U nas nie ma póki co :/ buuuu. A tak bym zjadła :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    No to dobrze, czekamy na owu w takim razie Kochana ;) Ale mi smaka narobiłaś na fasolkę. U nas nie ma póki co :/ buuuu. A tak bym zjadła :D


    Czekam, czekam Malinko :) No u nas po 13zł jest ale szukałam bobu bo mi wczoraj Lago smaka narobiła jak pisała a wiem że mój uwielbia bo to on mnie nauczył go jeść ;) niestety pół kilo kosztuje 12zł :/ jak dla mnie to za dużo i nie kupiłam poczekam aż stanieje. W zamian właśnie dzisiejszy obiadek bd robiła bo też nasz ulubiony :) Warto jeść warzywka tak jak to wczoraj było w poradzie ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    A ja nowy objaw se wkręcam właśnie. Jak smarkam to mam skrzepy krwi normalnie. Nie boli mnie ani nic, a normalnie pełno czerwonych nitek, plamek i skrzepów. Haha. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? ^_^
    no dobra ale skąd ta krew ? znosa?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musiałam się zdrzemnąć... 15min..
    kuzynka wróciła z pogotowia.. dostała coś na zatrzymanie krwawenia i żelazo.. czubki nie zrobili jej usg bo nie mieli miejsca wolnego .... IRLANDIA....
    i w tygodniu jej zrobią usg...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no dobra ale skąd ta krew ? znosa?


    Też jestem ciekawa :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    musiałam się zdrzemnąć... 15min..
    kuzynka wróciła z pogotowia.. dostała coś na zatrzymanie krwawenia i żelazo.. czubki nie zrobili jej usg bo nie mieli miejsca wolnego .... IRLANDIA....
    i w tygodniu jej zrobią usg...

    Kurde się nacierpiała biedulka współczuję. Oby wszystko było dobrze <3

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kurde się nacierpiała biedulka współczuję. Oby wszystko było dobrze <3
    jeśli tak jej się zaczęła menopauza to ja nie mam więcej pytań... haha

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak gardeło ??? czytałaś o isla? ogarnęłaś sprawe? :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie jak to menopauza to ja się już zaczynam bać :/ A z gardłem ujdzie ogólnie kaszel jest ale tylko czasami, nie drapie więc jest ok :) tak czytałam i zakupię na jutro dziękuję :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    No dokładnie jak to menopauza to ja się już zaczynam bać :/ A z gardłem ujdzie ogólnie kaszel jest ale tylko czasami, nie drapie więc jest ok :) tak czytałam i zakupię na jutro dziękuję :)
    mnie nadal męczy katar... chyba to jednak alergiczne będzie.. bo coś za długo ..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    mnie nadal męczy katar... chyba to jednak alergiczne będzie.. bo coś za długo ..


    A podejrzewasz na coś alergię? Wgl masz na cokolwiek?

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Gadi z nosa :|

    No Karolcia dla mnie też za drogo nie dziwię Ci się. Ja ogólnie bobu nie lubię u mnie to mój uwielbia właśnie no i moja mama tak samo :P A ja fasolka szparagowa i kalafior :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    A podejrzewasz na coś alergię? Wgl masz na cokolwiek?
    ostatnio coś tu pyliło , latały jakieś białe farfucle.. nie wiem cot o było ale jak to się pojawio to się zaczeło...
    nie biorę nic na to, powoli przechodzi :)
    przejdzie samo hihih

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Tak Gadi z nosa :|

    No Karolcia dla mnie też za drogo nie dziwię Ci się. Ja ogólnie bobu nie lubię u mnie to mój uwielbia właśnie no i moja mama tak samo :P A ja fasolka szparagowa i kalafior :D
    z nosa powiadasz? a dużo tego?
    nosowe to są takie z osłabienia krwawienia... z przesuszenia i podrażnienia śluzówki... i mogą też z anemi ...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Tak Gadi z nosa :|

    No Karolcia dla mnie też za drogo nie dziwię Ci się. Ja ogólnie bobu nie lubię u mnie to mój uwielbia właśnie no i moja mama tak samo :P A ja fasolka szparagowa i kalafior :D

    Ja kiedyś jadłam bób za dzieciaka ale tam pojadło się troszkę i koniec dupy nie urywa. Jak mój zaczął jeść to mnie zaraził na dobre :) poczekam aż będzie tańszy bo nie dam tyle kasy za garstkę bobu. Za pół kilo fasolki i mały kalafior zapłaciłam 7zł mój już ogarnął temat i widzę że się doczekać nie może bardziej niż ja :D

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    ostatnio coś tu pyliło , latały jakieś białe farfucle.. nie wiem cot o było ale jak to się pojawio to się zaczeło...
    nie biorę nic na to, powoli przechodzi :)
    przejdzie samo hihih


    Białe puchy takie? Wiem że u nas też tak było to z wierzby jest puszek taki bo się przyjrzałam ostatnio jak z małą na spacerze byłam a ona na to ''pacz Kalinko pada śnieg'' :D

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia, anemia raczej nie bo morfologię miałam w normie ale to przesuszenie śluzówki możliwe. Cholera wie, w każdym razie dziwna sprawa. Czasami mi się zdarzało ale to przez moment i troszkę a tu prawie cały dzień. hm...

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żeby się bobem najadł mój to bym musiała z kg kupić. Hahaha. On jak moja mama na masełku ze szczypiorkiem :D hahahaha. A ja jako dziecko nie znosiłam kalafiora a teraz to mogłabym codziennie. I gotowany i panierowany i wgl każdy. :D No a fasolki to wieki nie jadłam, jeszcze w domu rodzinnym chyba :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro muszę do miasta jechać i bób kupić bo nie wytrzymam :D tak mi ślinka cieknie mniam mniam. No ale dziś też dobry obiadek to nie mogę narzekać. Bobik to tak przed tv dobry na podłubanie :) Fasolka już nie tak drogo wychodzi to Malinko warto kupić i nacieszyć kubki smakowe aby sobie przypomniały dzieciństwo ;) hihi

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Nie mam pojęcia, anemia raczej nie bo morfologię miałam w normie ale to przesuszenie śluzówki możliwe. Cholera wie, w każdym razie dziwna sprawa. Czasami mi się zdarzało ale to przez moment i troszkę a tu prawie cały dzień. hm...
    może jesteś przemęczona i osłabiona... na dworze ciepło, suchooo... w niemczech jest specjalny bepanthen do nosa ! kosztuje 3 euro, zarąbiscie nawilża i goi śluzówkę nosa... spróbuj !

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 309 310 311 312 313 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ