X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    hormony buzuja..... u nas teraz kazda moja zmiana nastroju zrzucana jest na hormony, heheheh
    a jak.. wszystko przez Hashimoto ;)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a jak.. wszystko przez Hashimoto ;)

    aSluchaj Gaduaaa jak doszlas do tego ze masz Hashi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a jak.. wszystko przez Hashimoto ;)

    Też tak robię :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    aSluchaj Gaduaaa jak doszlas do tego ze masz Hashi?
    wiesz co.. chwilę po tym jak urodziłam drugiego syna i przestałam go karmić piersią zaczęłam mieć przedłużające się miesiączki... i miałam problemy ze spaniem... spałam po 3-4godz... chodziłam jak zombie... no i lekarz rodzinny mi zlecił TSH a tam 3.7 chyba było... i najpierw leczyli mnie na poporodowe zapalenie tarczycy... potem na niedoczynność i jakieś 3 lata temu trafiłam do innego endokrynologa zrobił przeciwciała i wyszło 2300anty TG i 600anty TPO ;) więc okazało się że to Hashimoto

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa a ile lat mają Twoi chłopcy? :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Gaduaaa a ile lat mają Twoi chłopcy? :D
    8 i 6 :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli czas na siostrzyczkę i córeczkę dla mamusi? :D

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli mialas ewidentne objawy, ze cos sie dzieje.Tez sobie strzele te Anty na wlasna reke, bo niby u mnie nic sie nie dzieje,ale tyyyle sie naczytalam ze samo TSH to wlasciwie nic nie mowi. Jak dotad ani endo ani gin nie kazal mi robic nic innego tarczycowego. W czwartek przy okazji w szpitalu szczele sobie te Anty...jakby co to pomozesz w interpretacji?

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Czyli czas na siostrzyczkę i córeczkę dla mamusi? :D
    właśnie tak :)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    czyli mialas ewidentne objawy, ze cos sie dzieje.Tez sobie strzele te Anty na wlasna reke, bo niby u mnie nic sie nie dzieje,ale tyyyle sie naczytalam ze samo TSH to wlasciwie nic nie mowi. Jak dotad ani endo ani gin nie kazal mi robic nic innego tarczycowego. W czwartek przy okazji w szpitalu szczele sobie te Anty...jakby co to pomozesz w interpretacji?
    a kiedy badałaś ostatnio TSH i jakie miałaś?
    ważne żeby wraz z TSH badać FT4 i FT3

    jasne że pomogę :) wal jak w dym :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    wiesz co.. chwilę po tym jak urodziłam drugiego syna i przestałam go karmić piersią zaczęłam mieć przedłużające się miesiączki... i miałam problemy ze spaniem... spałam po 3-4godz... chodziłam jak zombie... no i lekarz rodzinny mi zlecił TSH a tam 3.7 chyba było... i najpierw leczyli mnie na poporodowe zapalenie tarczycy... potem na niedoczynność i jakieś 3 lata temu trafiłam do innego endokrynologa zrobił przeciwciała i wyszło 2300anty TG i 600anty TPO ;) więc okazało się że to Hashimoto

    ja ze spaniem miałam dokładnie tak samo. Mój dzień miał zawsze 20 godzin ;)
    U mnie tego doszła też depresja chociaż byłam pewna, że to przez rozwód. Dopiero jak poszłam wyregulować cykl przed staraniami do gin-endo. od razu zobaczyła, że coś się dzieje z tarczycą i wysłała mnie na badania.
    W końcu przesypiam pełne 6 godz. :)

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu mialam 2,6 i endo dala mi Euthyrox 12,5 bo twierdzila ze troszke za wysokie, po dwoch miesiacach spadlo mi tylko do 2,3. Pozniej na skutek ogromnego stresu a w zasadzie wstrzasu skoczylo mi znow do 2,6 mimo przyjmowania leku. Jakos tak 2 tygodnie temu robilam i bylo 2,6. Teraz czekam az sie wycisze na tych antydepresantach i jakos w maju chcialam zrobic kolejne badanie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa a stosujesz jakąś dietę??

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde ztym spaniem to troche Wam zazdroszcze, bo ja potrafilam 9 godzin spac i zawsze mnie to wkurzalo. Teraz juz spie normalnie ale jeszcze pol roku temu to jak borsuk doslownie moglam spac caly czas.

    Canti 90 no ja tez sie zastanawiam czy depresja u mnie to przez wydarzenia zyciowe czy moze faktycznie hormony. Tylko kurde u mnie nie ma dobrego gin-endo i dopiero dostalam namiary na samego endo (ponoc bardzo dobry) wiec bede konsultowac.....ale to jeszcze ze 2 miesiace musze czekac

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    kurde ztym spaniem to troche Wam zazdroszcze, bo ja potrafilam 9 godzin spac i zawsze mnie to wkurzalo. Teraz juz spie normalnie ale jeszcze pol roku temu to jak borsuk doslownie moglam spac caly czas.

    Canti 90 no ja tez sie zastanawiam czy depresja u mnie to przez wydarzenia zyciowe czy moze faktycznie hormony. Tylko kurde u mnie nie ma dobrego gin-endo i dopiero dostalam namiary na samego endo (ponoc bardzo dobry) wiec bede konsultowac.....ale to jeszcze ze 2 miesiace musze czekac

    Super i powiedz mu koniecznie o tych jak się psychicznie czujesz. Ja wcześniej miałam takie huśtawki nastroju, że głowa mała, a teraz już mnie tak nie buja i dużo, dużo lepiej się czuję :)
    hymm... ten rozwód to też na pewno wina Hashimoto hehehe :D :D :D

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    W grudniu mialam 2,6 i endo dala mi Euthyrox 12,5 bo twierdzila ze troszke za wysokie, po dwoch miesiacach spadlo mi tylko do 2,3. Pozniej na skutek ogromnego stresu a w zasadzie wstrzasu skoczylo mi znow do 2,6 mimo przyjmowania leku. Jakos tak 2 tygodnie temu robilam i bylo 2,6. Teraz czekam az sie wycisze na tych antydepresantach i jakos w maju chcialam zrobic kolejne badanie
    noo i rób... deperesyjne stany mam i ja... więc to za sprawą tarczycy.. nie pomogą anty depresanty dopóki nie uregulujesz hormonu..

    zbadaj koniecznie FT4 i FT3 przy badaniu TSH

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    Gaduaaa a stosujesz jakąś dietę??
    kompletnie żadnej ...

    a TY ?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ej..ja śpie po 9-10godz :)
    to 8-9 to jest minimum....

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    kompletnie żadnej ...

    a TY ?

    też nie bo endo mi powiedziała, że to nic nie daje ale jak zaczęłam przeglądać fora to wynika, że tylko woda z marchewką nie szkodzi hahaha :D oszaleć można

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    też nie bo endo mi powiedziała, że to nic nie daje ale jak zaczęłam przeglądać fora to wynika, że tylko woda z marchewką nie szkodzi hahaha :D oszaleć można
    dokładnie :)
    je 3 orzechy brazylijskie dziennie.. mają w sobie dzienną dawkę selenu... polecam :)

    Canti 90 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ