X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no u nas też grad na zmianę ze śniegiem :/ koszmar. :|

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś pięknie i słonecznie :) aż się zgrzałam jak wracałam do domu w autobusie gorąco ufff... pogoda polsatowska się nie sprawdza bo mówili że będzie padało cały dzień już im nie wierzę

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję że za tydzień w Polsce będzie słonko i ciepełko ...


    rozmawiałam dziś z dziadkiem.. biedny taki miał słabiutki głosik... aż mi łzy do oczu napłynęły...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    mam nadzieję że za tydzień w Polsce będzie słonko i ciepełko ...


    rozmawiałam dziś z dziadkiem.. biedny taki miał słabiutki głosik... aż mi łzy do oczu napłynęły...
    Kochana a jak operacja? Udała się?

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    mam nadzieję że za tydzień w Polsce będzie słonko i ciepełko ...


    rozmawiałam dziś z dziadkiem.. biedny taki miał słabiutki głosik... aż mi łzy do oczu napłynęły...

    :( jeju wpółczuję kochana <3 najgorsza tęsknota, oby szybko czas zleciał byś mogła się z nim zobaczyć i by było wszystko dobrze z nim <3

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh dobra teraz kumam :/ jestem dziś jakaś jebnięta ciągle o pogodzie Wam trąbie chyba mi na mózg padło a raczej na dekold bo wysypało mnie drobnymi plamkami po same cycki nie wiem co to może być :/ na dodatek cały język biały tak myślę że to pewnie po antybiotykach co wcześniej brałam. Ech...

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    U mnie dziś pięknie i słonecznie :) aż się zgrzałam jak wracałam do domu w autobusie gorąco ufff... pogoda polsatowska się nie sprawdza bo mówili że będzie padało cały dzień już im nie wierzę


    właściwie lepiej w tą stronę niż w drugą, co by mówili, że będzie pięknie a było ... :)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Kochana a jak operacja? Udała się?
    jeszcze nie.. prawdopodobnie w nocy, najpóżniej jutro rano.. cały czas wszyscy czekamy

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    heh dobra teraz kumam :/ jestem dziś jakaś jebnięta ciągle o pogodzie Wam trąbie chyba mi na mózg padło a raczej na dekold bo wysypało mnie drobnymi plamkami po same cycki nie wiem co to może być :/ na dodatek cały język biały tak myślę że to pewnie po antybiotykach co wcześniej brałam. Ech...
    całkiem możliwe że to po antybiotyku...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    całkiem możliwe że to po antybiotyku...


    Oczywiście musiałam sprawdzić u wujka google ;) no i może być że tak. Ponoć ten antybiotyk do 2ch tygodni się jeszcze utrzymuje w organizmie także ten cykl spoko loko bo na pewno nic nie zdziałałam :/

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Oczywiście musiałam sprawdzić u wujka google ;) no i może być że tak. Ponoć ten antybiotyk do 2ch tygodni się jeszcze utrzymuje w organizmie także ten cykl spoko loko bo na pewno nic nie zdziałałam :/
    a co to był za antybol? brałaś osłone?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    a co to był za antybol? brałaś osłone?


    Unidox Solutab oczywiście brałam osłonkę, ale antybiotyk był taki mocny że dwa razy w trakcie brania zwymiotowałam go ale to też moja wina bo ja głupia na pusty żołądek go brałam zaraz po przebudzeniu :/ gamoń ze mnie no ale człowiek uczy się na błędach...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 17:26

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Unidox Solutab oczywiście brałam osłonkę, ale antybiotyk był taki mocny że dwa razy w trakcie brania zwymiotowałam go ale to też moja wina bo ja głupia na pusty żołądek go brałam zaraz po przebudzeniu :/ gamoń ze mnie no ale człowiek uczy się na błędach...
    silne dziadostwo...

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    silne dziadostwo...


    Dokładnie :/ mam nadzieję że szybko mi miną te skutki uboczne i że go wysikam raz dwa bo liczę na następny cykl z inofolikiem (lub inofemem kobiety polecają bo to prawie to samo)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadrobić Was to graniczy z cudem :)

    u mnie pogoda do południa była super, ale po i teraz to jest pochmurno i wietrznie i w ogóle grrr

    coś mój organizm z jedzeniem się poprzestawiał. rano wstaje zero głodu i tak do popołudnia zjem śniadanie z musu. a po 15 taki głód mnie dopada, że szok wszystko bym zjadła. Po 18 już nic nie jem, żeby wstać głodna a i tak nie jestem...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wybralam sie dzisiaj na miasto w szpileczkach bez rajtaskow i nagle zaczal padac snieg z deszczem :D :D :D bahaha bylam atrakcja numer jeden na przystanku :D

    Paulette - ja idac spac juz mysle o sniadaniu :D :D :D wiec chcialabym cholera chociaz raz obudzic sie bez glodu :D ba ja nawet wiem co zjem w sobote na sniadanie :D

    Gaduaaa, Karolina2787, zapachmalin, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina i Gaduaaa - co to za sexy awatarki!!! mrau!!!! jedna lubi mroczne klimaty druga wampirze :D :D

    Karolina2787, Gaduaaa, zapachmalin lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    ja wybralam sie dzisiaj na miasto w szpileczkach bez rajtaskow i nagle zaczal padac snieg z deszczem :D :D :D bahaha bylam atrakcja numer jeden na przystanku :D

    Paulette - ja idac spac juz mysle o sniadaniu :D :D :D wiec chcialabym cholera chociaz raz obudzic sie bez glodu :D ba ja nawet wiem co zjem w sobote na sniadanie :D
    o kurde to zaszalałaś.. brrr na samą myśl mi się zimno zrobiło

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    o kurde to zaszalałaś.. brrr na samą myśl mi się zimno zrobiło

    zawsze jak bedzie ladna pogoda to poce sie w swetrze i botkach a jak szaleje ze szpileczkami to kirde pada :D


    Gaduaa kiedy do PL jedziecie? juz niedlugo, prawda? :)


    Karolina - wypij sok z jednej cytryny- wyczysci cie z antybiotyku :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Karolina i Gaduaaa - co to za sexy awatarki!!! mrau!!!! jedna lubi mroczne klimaty druga wampirze :D :D


    Ja to i to :D hihi

‹‹ 48 49 50 51 52 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ