X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    To kapota. Mnie najbardziej wkur.. to, ze co miesiac skladki place a wiekszosc badan i tak trzeba prywatnie, albo wlasnie lazic do rodzinnego i prosic. A ja dotychczas wogole nie chodzilam po lekarzach przez tyle lat placenia ZUSu wiec mi sie to nalezy na psu buda. No ale przeciez sluzba zdrowia musi oszczedzac....


    No, no dokładnie jak piszesz i gdzie tu sprawiedliwość? Cała Pl :/

  • Alicjusz Koleżanka
    Postów: 50 47

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki ja tak ni z gruchy ni z pietruchy. Za dużo piszecie i nie moge dogonić :P Robiłam po południu test i znikła ta co wczoraj była słaba ale na rano drugi mam :) Bez spiny w tym miesiącu :P

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    Alicjusz
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu jaka to jest porażka... Człowiek marzy o dziecku i wiadomo, że to nie jest tani biznes ale cholera tym ktorych nie stać udaje się od tak a osoba, która planuje, układa, wylicza to ma nagle tysiąc wydatków dodatkowych, że trzeba być chyba milionerem żeby podołać. Mówią że dziecko to skrabonka bez dna... Tymczasem już starania to wydatki koszmarne...

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Klaudys :) jak tam przed matura? Jest stres?
    Ja póki co do gina chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej. Właściwie zobaczę co mi teraz powie, bo 2 mam wizytę.
    Ehh zaraz do domu wracam i wtulam się do Mojego. Mam dość tego dnia.

    3500 g 54 cm <3
  • Alicjusz Koleżanka
    Postów: 50 47

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u Nas zamieszanie troszeczkę od dziś. Pakowanie i szukanie sprzętu do urządzania mieaszkania. :) I jeszcze groszek malutki nie chce zawitać na zawsze :( Buuu Ale czekamy i działamy :)

    Alicjusz
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w temacie oszczedzania, znam dziewczyne 27 lat, poszla do gina na NFZ i poprosila o cytologie a babka do niej, ze skoro nie ma zadnych dolegliwosci to cytologia nie potrzebna. Szczena mi opadla jak to uslyszalam, Ja bym taki burdel tam zrobila, ze cala przychodnia by mnie slyszala....

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    w temacie oszczedzania, znam dziewczyne 27 lat, poszla do gina na NFZ i poprosila o cytologie a babka do niej, ze skoro nie ma zadnych dolegliwosci to cytologia nie potrzebna. Szczena mi opadla jak to uslyszalam, Ja bym taki burdel tam zrobila, ze cala przychodnia by mnie slyszala....
    Masakra. A później się dziwią dlaczego się Pani nie badała? Cytologia normalnie się należy co 3 lata. Mój gin sam pilnuje terminu kiedy trzeba zrobić.

    3500 g 54 cm <3
  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj ta to jestem niecierpliwa z natury, także na badania wydałam już maaaaajątek
    Hehe :-P Teraz tak naprawdę zeszły cykl odpuściłam. Ani nie poszłam na tsh ani na progesteron. Ale jak mnie zrzerało od środka haha ;-) I w ogóle nie wyobrażam sobie chodzić do lekarza na nfz. Czasem faktycznie da radę, ale jak widzę te terminy to mnie skręca o nóż mi się w kieszeni otwiera normalnie...

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Czesc Klaudys :) jak tam przed matura? Jest stres?
    Ja póki co do gina chodzę na NFZ i jestem zadowolona. Zobaczymy jak będzie dalej. Właściwie zobaczę co mi teraz powie, bo 2 mam wizytę.
    Ehh zaraz do domu wracam i wtulam się do Mojego. Mam dość tego dnia.

    Teraz jeszcze nie ma ale w pon to nie wiem czy melisa nie pojdzie w ruch:)

    A co do ginekologa mi kolezanka super babine polecila delikatna strasznie wszystko ci powie. Akurat do niej w czwartek ide nie musze sie umawiac zawsze mnie przyjme bez rejestracji, trzeba isc po nowy depozyt kwasu foliowego :) od razu poprosze ja zeby jakies badania mi polecila lub zebym mogla jakies wykonać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 kwietnia 2016, 20:32

    Nats lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Teraz jeszcze nie ma ale w pon to nie wiem czy melisa nie pojdzie w ruch:)

    A co do ginekologa mi kolezanka super babine polecila delikatna strasznie wszystko ci powie. Akurat do niej w czwartek ide nie musze sie umawiac zawsze mnie przyjme bez rejestracji, trzeba isc po nowy depozyt kwasu foliowego :) od razu poprosze ja zeby jakies badania mi polecila lub zebym mogla jakies wykonać
    Będzie dobrze :)
    Matura to pikus. Na studiach jak będziesz mieć sesję to co pół roku będziesz "maturę" na nowo przeżywać :)
    Trzymam kciuki jak coś :)

    Caro lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Klaudyś, dasz radę i nie długo będzie już po wszystkim :) Pamiętam jak sama przeżywałam swoją maturę, ja taka noga z matmy jestem, że właściwie modliłam się podczas pisania :P Ale dałam radę, wyniki jakie były takie były, ale bez wielkiej nauki udało się zdać i teraz mam spokój :) Będzie dobrze! :D <3

  • Caro Autorytet
    Postów: 3620 3948

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Będzie dobrze :)
    Matura to pikus. Na studiach jak będziesz mieć sesję to co pół roku będziesz "maturę" na nowo przeżywać :)
    Trzymam kciuki jak coś :)

    Heh, Nats, dobrze powiedziane ;-) Studia to fajna sprawa, ale re egzaminy, kolokwia ajajajajjaja. CHOCIAŻ! Myślę juz od dłuższego czasu nad ponownym pójściem na kolejny kierunek :-D

    Nats lubi tę wiadomość

    początek starań 12.2015
    06.2016 💔👼
    11.2016 💔👼
    06.02.2017 ⏸️
    08.10.2017 👸💜 38+4 CC (3480g/53cm)
    25.06.2021 ⏸️
    17.02.2022 👶💙 37+3 CC (3240g/55cm)
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caro wrote:
    Heh, Nats, dobrze powiedziane ;-) Studia to fajna sprawa, ale re egzaminy, kolokwia ajajajajjaja. CHOCIAŻ! Myślę juz od dłuższego czasu nad ponownym pójściem na kolejny kierunek :-D
    NajlepsZe na studiach są wieczory studenckie :D
    Środa, czwartek, 3 godziny snu, a rano na wykład. Hehe fajne czasy :D

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Jezu jaka to jest porażka... Człowiek marzy o dziecku i wiadomo, że to nie jest tani biznes ale cholera tym ktorych nie stać udaje się od tak a osoba, która planuje, układa, wylicza to ma nagle tysiąc wydatków dodatkowych, że trzeba być chyba milionerem żeby podołać. Mówią że dziecko to skrabonka bez dna... Tymczasem już starania to wydatki koszmarne...


    Dokładnie kochana starania o dziecko to już kupa kasy :/ ale czego się nie robi dla bobo tylko że mnie jak na razie nie stać więc poczekam co by po trochu wszystko robić. Zaczynam od poleconego folika, w czerwcu mój badanie a reszta się zobaczy. Ja wyniki z poprzednich hormonów miałam ok poza dwoma chyba ale zleciła dodatkowe ze względu że nie zrobiłam w odpowiednim czasie, dniu wiecie. No ale jak ja kobieta pracująca i taką pracę mam a nie inną nie mogłam inaczej bo nie mam kiedy i jak się zwolnić na chwilkę

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh dziewczyny teraz matura to nic, jakies punkty srunkty. Za moich czasow pisalo sie na ocene, a miesiac pozniej trzeba bylo zdac egzamin na studia! nie ze jakies procenty. A bylo 3-7 kandydatow na miejsce...ale ja PRL pamietam wiec wiecie ten teges....stara jestem:)

    Nats lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    heh dziewczyny teraz matura to nic, jakies punkty srunkty. Za moich czasow pisalo sie na ocene, a miesiac pozniej trzeba bylo zdac egzamin na studia! nie ze jakies procenty. A bylo 3-7 kandydatow na miejsce...ale ja PRL pamietam wiec wiecie ten teges....stara jestem:)


    Lago Stara to dupa bo zębów nie ma także nie gadaj mi tu :P

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Dokładnie kochana starania o dziecko to już kupa kasy :/ ale czego się nie robi dla bobo tylko że mnie jak na razie nie stać więc poczekam co by po trochu wszystko robić. Zaczynam od poleconego folika, w czerwcu mój badanie a reszta się zobaczy. Ja wyniki z poprzednich hormonów miałam ok poza dwoma chyba ale zleciła dodatkowe ze względu że nie zrobiłam w odpowiednim czasie, dniu wiecie. No ale jak ja kobieta pracująca i taką pracę mam a nie inną nie mogłam inaczej bo nie mam kiedy i jak się zwolnić na chwilkę


    Spokojnie, wszystko po kolei, na szczęście nic się nie stanie jeśli nie zrobisz wszystkich od razu. Poza tym może będzie miłe zaskoczenie i zanim zdążysz je zrobić będzie bobo ! :D <3

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Lago Stara to dupa bo zębów nie ma także nie gadaj mi tu :P

    heh wiem wiem tak se tylko czasem przypomne bo na codzien to ja mloda siksa jestem:)

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Spokojnie, wszystko po kolei, na szczęście nic się nie stanie jeśli nie zrobisz wszystkich od razu. Poza tym może będzie miłe zaskoczenie i zanim zdążysz je zrobić będzie bobo ! :D <3


    Malinko oj żeby było tak jak piszesz :) a pewno z badaniami mi nie spieszno po malutku się ogarnie co by nie zbankrutować.

    Lago to ile Ty wiosenek liczysz Słonko? ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Lago co Ty dajesz hah

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ