X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    zawsze jak bedzie ladna pogoda to poce sie w swetrze i botkach a jak szaleje ze szpileczkami to kirde pada :D


    Gaduaa kiedy do PL jedziecie? juz niedlugo, prawda? :)


    Karolina - wypij sok z jednej cytryny- wyczysci cie z antybiotyku :D
    5 maj :) jeszcze 9 dni ...

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamingu ja codziennie rano piję wodę z cytryną ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    suuuper! ja kiedys zrobilam sobie cytrynowy detoks, doszlam do 10 cytryn dziennie - myslalam, ze sie skrece :D

    musze niedlugo powtorzyc :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny załamka normalnie :( jak zobaczyłam ile kosztować mnie będą dodatkowe badania hormonalne zalecone przez moją ginkę to masakra a poza nimi to jeszcze HSG mnie czeka :(

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ile takie badania Kochana? :(
    Ja obecnie bajkować będę z synem zaraz ale za 15 minut pewnie będę :)

    Karolina2787, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was kochane :)
    Ja sie staralam od grudnia do kwietnia a teraz robimy sobie przerwe do konca maja. Mam hashimoto
    A co do wody z cytryna wlasnie od dzis zaczęłam pic :) jak bylam dzieckiem to nie lubiłam wogole za to nie bylam chetna zeby pic ją ale dieta bezglutenowa wymagała tego i powiem wam jak wypiłam to posmakowala mi :)

    Karolina2787, Nats, zapachmalin, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    To ile takie badania Kochana? :(
    Ja obecnie bajkować będę z synem zaraz ale za 15 minut pewnie będę :)


    Malinko wcześniej na bdania wydałam 130zł (robiłam pakiet hormonalny co by taniej było) do tego wizyta u ginki 140zł zleciła mi badania dodatkowych hormonów około 200zł mnie to będzie kosztowało a zabieg na drożność w Ol a artemidzie kosztuje 800zł + badanie nasienia Mojego P. ( chociaż tego już nie liczę bo mam nadzieję na czerwcowe darmowe) ale i tak masakra jakaś :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ wrote:
    Witam was kochane :)
    Ja sie staralam od grudnia do kwietnia a teraz robimy sobie przerwe do konca maja. Mam hashimoto
    A co do wody z cytryna wlasnie od dzis zaczęłam pic :) jak bylam dzieckiem to nie lubiłam wogole za to nie bylam chetna zeby pic ją ale dieta bezglutenowa wymagała tego i powiem wam jak wypiłam to posmakowala mi :)


    Witamy Klaudyś miło Cię widzieć :)

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawno mnie nie bylo:)
    A do okresu staran coraz to bliżej:)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudys <3 <3 <3

    KlaudyŚ lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko wcześniej na bdania wydałam 130zł (robiłam pakiet hormonalny co by taniej było) do tego wizyta u ginki 140zł zleciła mi badania dodatkowych hormonów około 200zł mnie to będzie kosztowało a zabieg na drożność w Ol a artemidzie kosztuje 800zł + badanie nasienia Mojego P. ( chociaż tego już nie liczę bo mam nadzieję na czerwcowe darmowe) ale i tak masakra jakaś :(
    wierzę.. ja na badania plus wizyty jak przylauje do Polski wydaje majątek.. ostatnio zastanawiałam się na abonamentem np w luxmedzie.. chyba wyszłoby mi taniej płacić rok abonament i raz w roku zrobić wszytskie badania i odwiedzić wszystkich lekarzy niż jednorazowo za wszystko płacić

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko Karolcia nie zazdroszczę... Masakra jakaś :/

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudyś ale fajnie :) heloł :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety :/ ale i tak odpuszczam na następny cykl bd brała tylko inofolik i nic poza tym nie robię także luz blues kochane. Trza wyluzować i odstresować się. Jak to mówi moje przysłowie: Miej wyjeb...e a będzie Ci dane ;)

    zapachmalin, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • KlaudyŚ Autorytet
    Postów: 4286 2472

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Klaudys <3 <3 <3

    No cześć skarbenku
    Zapach malin nie ma to jak wrocic do swoich :*

    Karolina2787, Gaduaaa, zapachmalin, Caro lubią tę wiadomość

    p19uskjonvbututx.png

    relgwn15ul8mpggj.png

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko wcześniej na bdania wydałam 130zł (robiłam pakiet hormonalny co by taniej było) do tego wizyta u ginki 140zł zleciła mi badania dodatkowych hormonów około 200zł mnie to będzie kosztowało a zabieg na drożność w Ol a artemidzie kosztuje 800zł + badanie nasienia Mojego P. ( chociaż tego już nie liczę bo mam nadzieję na czerwcowe darmowe) ale i tak masakra jakaś :(


    HSG mozesz na Fundusz zrobic, polecam tez przejsc sie rodzinnego i postekac troche, ze staracie sie o dziecko i juz tyle wydalas a tu jeszcze takie koszta. Jak rodzinny jest w porzadku to chociaz na kilka Ci da skierowanie za free

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lago wrote:
    HSG mozesz na Fundusz zrobic, polecam tez przejsc sie rodzinnego i postekac troche, ze staracie sie o dziecko i juz tyle wydalas a tu jeszcze takie koszta. Jak rodzinny jest w porzadku to chociaz na kilka Ci da skierowanie za free


    Kochana mój rodzinny jest do dupy i nie chcę nawet do niej iść bo to wredna suczita jest. A ja jestem nieubezpieczona więc NFZ odpada taka praca...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Malinko wcześniej na bdania wydałam 130zł (robiłam pakiet hormonalny co by taniej było) do tego wizyta u ginki 140zł zleciła mi badania dodatkowych hormonów około 200zł mnie to będzie kosztowało a zabieg na drożność w Ol a artemidzie kosztuje 800zł + badanie nasienia Mojego P. ( chociaż tego już nie liczę bo mam nadzieję na czerwcowe darmowe) ale i tak masakra jakaś :(

    znam ten ból kochana.. :/ ja ostatnio zapłaciłam za wszystkie zlecone badania 280zł plus wizyta u gin 180zł i usg 150zł. Wszystko oczywiście priv bo normalnie to bym się w życiu nie doprosiła.
    maskara

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Canti 90 wrote:
    znam ten ból kochana.. :/ ja ostatnio zapłaciłam za wszystkie zlecone badania 280zł plus wizyta u gin 180zł i usg 150zł. Wszystko oczywiście priv bo normalnie to bym się w życiu nie doprosiła.
    maskara


    O to to dokładnie kochana. U mnie jedno że nie możliwe a drugie że właśnie lepiej prywatnie bo tak samo z czekaniem normalnie tatka latka :/ ech...

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 26 kwietnia 2016, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2787 wrote:
    Kochana mój rodzinny jest do dupy i nie chcę nawet do niej iść bo to wredna suczita jest. A ja jestem nieubezpieczona więc NFZ odpada taka praca...


    To kapota. Mnie najbardziej wkur.. to, ze co miesiac skladki place a wiekszosc badan i tak trzeba prywatnie, albo wlasnie lazic do rodzinnego i prosic. A ja dotychczas wogole nie chodzilam po lekarzach przez tyle lat placenia ZUSu wiec mi sie to nalezy na psu buda. No ale przeciez sluzba zdrowia musi oszczedzac....

    Karolina2787 lubi tę wiadomość

‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ