X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Witam dziewczynki :D Co tam u Was? Widzę że wątek się rozwija ;) A ja nawet nie mam kiedy pisać :( Pogoda coraz ładniejsza więc siedzę na ogrodzie bo to przecież pora siania ;) Szkoda że brzuchu nie mogę sobie takiej fasolki posiać :P hehe Za dobrze by było ;) A co tam u Was? Jakieś nowości? Nowiny?
    Witaj Margaretko :) gdzie byłaś jak Cię nie było :) ??

    poczekaj niedługo 3 zimna zośka ;) może po się uda zasiać i w brzuszku heh

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Witaj Margaretko :) gdzie byłaś jak Cię nie było :) ??

    poczekaj niedługo 3 zimna zośka ;) może po się uda zasiać i w brzuszku heh


    Byłam na ogrodzie :D
    hehe chciałabym żeby się udało ;) Mam cichą nadzieje że jednak w ten piękny miesiąc majowy dowiem się o swoim groszku ;)

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Byłam na ogrodzie :D
    hehe chciałabym żeby się udało ;) Mam cichą nadzieje że jednak w ten piękny miesiąc majowy dowiem się o swoim groszku ;)
    3mam kciuki :) bardzooo Ci tego życzę :)
    ja zwalniam kolejkę w tym miesiącu :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaaa - trzymam kciuki za dziadka !!!!! :) :) :) myslo nim, to go szybko mysliami po tej operacji ze spiaczki sciagniesz :) gadaj do niego w myslach! <3 :)

    dzisiaj piateczek, zolza bedzie masowac chlopu tyleczek :D

    ja ide na randeczke do nowego baru gdzie serwuja ogromne burgery :D :D :D
    i juz mi slina kapie na sama mysl :D omnomnomnom

    tylko potem bede musiala burgera z chodakowska zrzucic :D

    Gaduaaa, Margaretka89, Nats lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różowy Spamer :D :*

    rozowyflaming lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak samo pasuje. Będzie cykl bez owu coś czuję. W sumie to prawie pewna jestem. :/ Yh. Miało być bez nakręcania ale jakoś smutno, że marnujemy kolejny miesiąc. No nic, byle do czerwca. Albo do lipca, w lipcu mamy urlop ;) Może wtedy coś wyczarujemy...

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Ja tak samo pasuje. Będzie cykl bez owu coś czuję. W sumie to prawie pewna jestem. :/ Yh. Miało być bez nakręcania ale jakoś smutno, że marnujemy kolejny miesiąc. No nic, byle do czerwca. Albo do lipca, w lipcu mamy urlop ;) Może wtedy coś wyczarujemy...
    no ja też jestem pewna...
    mam za duży stres... organizm nie dopuści do owu...

    widzę z resztą moją temp.. już jest za wysoka..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeła burgera to bym wsunęła nie powiem :D Oglądałam wczoraj jakąś powtórkę Gesslerki i smaka mi narobiła :D

    Margaretka89, rozowyflaming lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    3mam kciuki :) bardzooo Ci tego życzę :)
    ja zwalniam kolejkę w tym miesiącu :)


    Dlaczego zwalniasz kolejkę :( Tu mnie bardzo zasmuciłaś. Tylko nie mów mi że się poddajesz...

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozowyflaming wrote:
    Gaduaaaa - trzymam kciuki za dziadka !!!!! :) :) :) myslo nim, to go szybko mysliami po tej operacji ze spiaczki sciagniesz :) gadaj do niego w myslach! <3 :)

    dzisiaj piateczek, zolza bedzie masowac chlopu tyleczek :D

    ja ide na randeczke do nowego baru gdzie serwuja ogromne burgery :D :D :D
    i juz mi slina kapie na sama mysl :D omnomnomnom

    tylko potem bede musiala burgera z chodakowska zrzucic :D
    burger... zjadłabym dobrego burgera :)
    smacznego!! hehe

    Margaretka89, rozowyflaming lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina ty też? No co dziewczyny z Wami? :| :| :| Nie możemy się poddać. W życiu wszystko jest możliwe!!!

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    no ja też jestem pewna...
    mam za duży stres... organizm nie dopuści do owu...

    widzę z resztą moją temp.. już jest za wysoka..


    U mnie wgl jakaś paranoja, prawie nic się nie dzieje. Dzisiaj 14dc a ja mam ciągle jakieś kreski, cholera wie. Temp trzy dni taka sama, spadek o 0.1 i znów 4 dni taka sama, i skok i zaś taka sama, i spadek, i skok o 0,1 i dwa dni taka sama. No błagam... Mam nadzieję, że chociaż w następnym się uda. :(

    Gaduaaa może czerwiec będzie szczęśliwy? :(

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    U mnie wgl jakaś paranoja, prawie nic się nie dzieje. Dzisiaj 14dc a ja mam ciągle jakieś kreski, cholera wie. Temp trzy dni taka sama, spadek o 0.1 i znów 4 dni taka sama, i skok i zaś taka sama, i spadek, i skok o 0,1 i dwa dni taka sama. No błagam... Mam nadzieję, że chociaż w następnym się uda. :(

    Gaduaaa może czerwiec będzie szczęśliwy? :(
    Zobaczymy ;) kurcze dziwny ten nasz organizm tak swoją drogą.. Raz piękny cykl potem okropny niewiadomo czasem od czego to zależy

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Malina ty też? No co dziewczyny z Wami? :| :| :| Nie możemy się poddać. W życiu wszystko jest możliwe!!!


    Margaretko ale ja broń Boże się nie poddaje. W tym cyklu po prostu nic z tego, jestem realistką. A w następnym dalej walczę! :) Ze zdwojoną siłą nawet. :) Po prostu wkurza mnie takie błaganie się o owulkę i wypytywanie lasek, co by pocieszały i ściemniały żeby tylko mnie było lepiej. Jak było z naszą koleżanką z tamtego wątku? Ciągle marudziła i marudziła. Moim zdaniem wcale nie miała owu w tamtym cyklu a nie takie wkręcanie sobie, żeby mnie było lepiej. To że nakłamiesz i naściemniasz i tak w końcowym rozrachunku wyjdzie. Przecież faza lutealna jest stałej długości. Więc skoro dostała @ dzień później niż miała to raczej nie możliwe żeby po 7 dniach od owu czy jakoś tak. Nie mówiąc o podawaniu intenstywności kreski na teście. 5:7 mocy testowej? błagam... Ja wiem, że ciężko się z tym pogodzić itp, ale ta cała sytuacja jakaś chora. Przecież każda kobieta (zdrowa) raz na jakiś czas ma cykl bez owu i to jest zupełnie normalne.

    Także po prostu zobaczymy co będzie dalej ale póki co tego nie widzę. Jako, że dopiero 14 dzień to jeszcze jakieś szanse są, ale na zbyt wiele nie liczę. Tyle.

    Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. :)

    Gaduaaa, Margaretka89, Marteczka93, Lago lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widzę, że wszystkim cykle w tym miesiącu szaleją. U mnie też tempka 36,4 od trzech dni, a normalnie przed owulką ledwo 36 miałam. W ostatnim cyklu po owu był 36,5. Szaleństwo :D
    w wakacje będzie cieplutko i groszki będą rosnąć :)

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że jest trudno ale nie możemy się poddać. Gaduaa nieraz jest tak że wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy, szczęście do nas przychodzi. Malina w poprzednim cyklu też miałaś podobną temperaturę i jednak owu wystąpiła. Dziewczyny jeszcze nie wszystko stracone. Dajcie sobie czas a zobaczycie że wszystko zacznie się układać. Ale proszę nie poddawajcie się.

    Canti 90 lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Margaretko ale ja broń Boże się nie poddaje. W tym cyklu po prostu nic z tego, jestem realistką. A w następnym dalej walczę! :) Ze zdwojoną siłą nawet. :) Po prostu wkurza mnie takie błaganie się o owulkę i wypytywanie lasek, co by pocieszały i ściemniały żeby tylko mnie było lepiej. Jak było z naszą koleżanką z tamtego wątku? Ciągle marudziła i marudziła. Moim zdaniem wcale nie miała owu w tamtym cyklu a nie takie wkręcanie sobie, żeby mnie było lepiej. To że nakłamiesz i naściemniasz i tak w końcowym rozrachunku wyjdzie. Przecież faza lutealna jest stałej długości. Więc skoro dostała @ dzień później niż miała to raczej nie możliwe żeby po 7 dniach od owu czy jakoś tak. Nie mówiąc o podawaniu intenstywności kreski na teście. 5:7 mocy testowej? błagam... Ja wiem, że ciężko się z tym pogodzić itp, ale ta cała sytuacja jakaś chora. Przecież każda kobieta (zdrowa) raz na jakiś czas ma cykl bez owu i to jest zupełnie normalne.

    Także po prostu zobaczymy co będzie dalej ale póki co tego nie widzę. Jako, że dopiero 14 dzień to jeszcze jakieś szanse są, ale na zbyt wiele nie liczę. Tyle.

    Mam nadzieję, że nikogo nie uraziłam. :)
    Zgadzam się z Tobą w zupełności ;)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinko cieszę się że jednak się nie poddajesz bo już najadłam się strachu. Kochana Ty moja <3 Ja na pewno nie czuje się urażona i popieram to co piszesz. Ale moim zdaniem Ty nadal masz szanse na owu. Przeglądałam Twoje poprzednie wykresy i sądzę że jeszcze nie wszystko stracone ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    Dziewczyny wiem że jest trudno ale nie możemy się poddać. Gaduaa nieraz jest tak że wtedy kiedy najmniej się tego spodziewamy, szczęście do nas przychodzi. Malina w poprzednim cyklu też miałaś podobną temperaturę i jednak owu wystąpiła. Dziewczyny jeszcze nie wszystko stracone. Dajcie sobie czas a zobaczycie że wszystko zacznie się układać. Ale proszę nie poddawajcie się.
    Nie poddaje się ;) tylko się nie nastawiam i nie będę szalec jak w poprzednim cyklu.. Będą tylko <3 bez zabezpieczenia bez liczenia kiedy ;)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Zgadzam się z Tobą w zupełności ;)


    No bo ja po prostu już tego czytać w pewnej chwili nie mogłam :P Masakra. Temp możesz skłamać i zmienić, objawy też. Nawet i na teście dorysujesz drugą krechę jak masz potrzebę. No ale dziecka sobie nie wydrukujesz po 9 miesiącach. :/ więc na co to?!...

    Margaretka89, Gaduaaa, Marteczka93, Lago lubią tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ