X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Nie poddaje się ;) tylko się nie nastawiam i nie będę szalec jak w poprzednim cyklu.. Będą tylko <3 bez zabezpieczenia bez liczenia kiedy ;)


    Czyli widzę że jednak nie potrzebnie się stresowałam ;) Widzę że ten kwietniowo-majowy cykl jest prawie u każdej z nas na luzie ;) I z tego się bardzo cieszę. Ja też w tym cyklu dałam sobie troszkę na wstrzymanie. Ale nie poddaje się i wierze że może się udać ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa no i o to chodzi. Też tak postanowiłam. Co ma być to będzie. <3 będą i zabawa będzie (tym <3 ) ale bez spiny. Jak się człowiek nie nastawia na owu to tak nie dopatruje każdego ukłucia w jajcach i każdego swędzenia sutków. :D

    Margaretka89, Zołza:), Gaduaaa, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Gaduaaa no i o to chodzi. Też tak postanowiłam. Co ma być to będzie. <3 będą i zabawa będzie (tym <3 ) ale bez spiny. Jak się człowiek nie nastawia na owu to tak nie dopatruje każdego ukłucia w jajcach i każdego swędzenia sutków. :D


    hehe i od razu świat lepiej wygląda ;) Luz, blues i orzeszki ;D ;D ;D

    zapachmalin, Zołza:) lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Gaduaaa no i o to chodzi. Też tak postanowiłam. Co ma być to będzie. <3 będą i zabawa będzie (tym <3 ) ale bez spiny. Jak się człowiek nie nastawia na owu to tak nie dopatruje każdego ukłucia w jajcach i każdego swędzenia sutków. :D
    Dokładnie.. I nakrecanie się jak tylko można!! I tak jak piszesz wszystko na siłę bo dziś dwie kreski na owu? Tamtej mój cykl był dosłownie wymuszony bo w dzień domniemanej owu nawet nie miałam ochoty na <3 więc chyba póki co muszę wyluzowac.. A sytuacja jest jaka jest i nie chce dodatkowo zadreczac się owulacja

    zapachmalin lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaretka89 wrote:
    hehe i od razu świat lepiej wygląda ;) Luz, blues i orzeszki ;D ;D ;D

    wygląda! :) szczera prawda! :) Właśnie przyszło do mnie moje małe szczęście i położył mi głowę na ramieniu, dał całuska w policzek i zrobił "moja-moja" normalnie się poryczałam :) <3 Już mi wróciła siła, od ręki. :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2016, 10:03

    Margaretka89, Canti 90, Marteczka93 lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też wierzę że w końcu się uda.. Ale nie chce zwariować ;)

    Margaretka89, zapachmalin lubią tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    wygląda! :) szczera prawda! :) Właśnie przyszło do mnie moje małe szczęście i położył mi głowę na ramieniu, dał całuska w policzek i zrobił "moja-moja" normalnie się poryczałam :) <3 Już mi wróciła siła, od ręki. :D


    Nikt nie potrafi tak podnosić na duchu jak nasze pociechy <3

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Dokładnie.. I nakrecanie się jak tylko można!! I tak jak piszesz wszystko na siłę bo dziś dwie kreski na owu? Tamtej mój cykl był dosłownie wymuszony bo w dzień domniemanej owu nawet nie miałam ochoty na <3 więc chyba póki co muszę wyluzowac.. A sytuacja jest jaka jest i nie chce dodatkowo zadreczac się owulacja


    dokładnie! Też tak miałam, bo trzeba teraz <3 bo owu jest. Jasna cholera ale po co? Żeby tylko się wkurzyć zamiast rozluźnić i zrelaksować? Zmuszać siebie, zmuszać małża bo terminy nas gonią? Natura to nie bank, nie musi być wszystko jak w zegarku. Każda z nas jest autonomicznie różna i niezależna. A organizm wyczuwa nasze "na siłę" i ma nas w nosie wtedy. :D

    Margaretka89, Gaduaaa lubią tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    I też wierzę że w końcu się uda.. Ale nie chce zwariować ;)


    Lubie to ;D ;D ;D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    dokładnie! Też tak miałam, bo trzeba teraz <3 bo owu jest. Jasna cholera ale po co? Żeby tylko się wkurzyć zamiast rozluźnić i zrelaksować? Zmuszać siebie, zmuszać małża bo terminy nas gonią? Natura to nie bank, nie musi być wszystko jak w zegarku. Każda z nas jest autonomicznie różna i niezależna. A organizm wyczuwa nasze "na siłę" i ma nas w nosie wtedy. :D


    Cała prawda o naszym starankowym świecie ;)

    zapachmalin lubi tę wiadomość

  • zapachmalin Autorytet
    Postów: 2230 2454

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uciekam sprzątać chałupę w końcu weekend na horyzoncie :D Będę później, miłego dnia! :)

    Margaretka89 lubi tę wiadomość

  • Margaretka89 Autorytet
    Postów: 1922 1713

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapachmalin wrote:
    Uciekam sprzątać chałupę w końcu weekend na horyzoncie :D Będę później, miłego dnia! :)


    Miłego sprzątania i wspaniałego i słonecznego dnia ;) Buźka <3

  • Katarzyna.G Ekspertka
    Postów: 205 126

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zgadzam się w pełni z tym co piszecie. Starałam się 7 miesięcy o ciążę, która niestety zakończyła się poronieniem. Ale nie o tym poronieniu chce Wam powiedzieć.
    Chcę Wam powiedzieć, że przez 6 miesięcy byłam tak spięta, przy każdym współżyciu tylko myślałam o tym, czy może teraz się udało. Po upływie 6 miesięcy powiedziałam sobie koniec, niech się dzieje co chce. Olałam starania dosłownie (taki bunt) współżyłam z moim partnerem tylko raz w miesiącu, w którym zdarzył się cud. I pewnie ten cud się zdarzył bo się totalnie wyluzowałam.
    Od tego cyklu chcę zacząć "starania" i już wiem, że będzie ciężko się wyluzować po tym co się stało, ale zdecydowanie trzeba chociaż spróbować.

    8.01.2016 - 23.03.2016 [*] Mój mały Aniołek

    8uneyx8d1vxarn72.png

    yuuds65gf87b5p5x.png
  • Marteczka93 Autorytet
    Postów: 735 595

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochane, ja wpadłam tylko na chwilkę, żeby życzyć Wam udanego weekendu majowego! <3 Odpocznijcie sobie, zrelaksujcie się na maxa jeśli tylko będzie to możliwe. No i oczywiście niech Wam zawita jak najszybciej owulka <3
    A ja zmykam się pakować :P

    Olaf <3
    43kt3e5e15hj57fc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka93 wrote:
    No kochane, ja wpadłam tylko na chwilkę, żeby życzyć Wam udanego weekendu majowego! <3 Odpocznijcie sobie, zrelaksujcie się na maxa jeśli tylko będzie to możliwe. No i oczywiście niech Wam zawita jak najszybciej owulka <3
    A ja zmykam się pakować :P
    Dzięki, Tobie również udanego i spokojnego odpoczynku :*

  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokoju tutaj trochę :)
    Podczytuje Was cały czas w pracy. Mam jakiś podejrzanie dobry humor :)
    Mój cykl ten też jakiś pomieszany. Ta owulka mnie dzisiaj rozwalila :P chyba u mnie też nic w tym cyklu nie będzie :D

    3500 g 54 cm <3
  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo laski, o takie podejscie chodzi. Od siebie jeszcze dodam, ze takie gadanie sobie nawzajem "na pewno sie uda" jest bez sensu, chociaz wszystkim zycze zeby sie udalo. Przeciez gdyby kazda kobieta zachodzila w ciaze, to nie byloby problemu bezplodnosci na swiecie. Ale nadzieje trzeba miec zawsze:)

    A powiem Wam ze ja dzis tez zjazd nastroju zaliczylam. Bylam pierwszy raz na USG z NFZ i sie przerazilam. Oczywiscie o komforcie w stylu jednorazowa spodniczka mozna pomarzyc, tak wiec lezysz na lozku z psiocha na wierzchu i gapisz sie w sufit, bo monitora tez nie ma wiec nic nie widzisz. Lekarz opisuje jajniki, macice i takie tam, polozna zapisuje. Na koniec "prosze sie ubrac, dziekuje". Ja oczy w slup a lekarz zaczyna bawic sie komorka, wiec pytam go czy jest jakis pecherzyk i co dalej, a ten do mnie "skad mam wiedziec, od tego jest nastepna wizyta". Ja znow draze " to kiedy mam znow przyjsc" to mi odburknal, ze w 16 dniu cyklu. A wogole jak przylazlam na to USG, to bylam godzine wczesniej, bo musialam zrobic badania krwi, wiec siedze w poczekalni, a pielegniarka na mnie z morda "po co Pani tak wczesnie przyszla"!
    Widze, ze nic sie w tej naszej Polsce nie zmienia....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam obecność :P

    Jest tu jakieś życie? :p

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem ja :) Witam ponownie.. dopiero wróciłam z pracy.. padam na pysk.. w dosłownym tego słowa znaczeniu :)
    dziadek po operacji... ale nic ponad to nie wiem... czekam na info..
    tak czy inaczej żyje!! jeszcze raz chcę Wam serdecznie podziękować za całe wsparcie i modlitwy :)

    Nats lubi tę wiadomość

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po nieee Lago co za gin.... porażka.... zabiłabym na miejscu... to na NFZ? czy prywatnie?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ