Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne "Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"
Odpowiedz

"Kiedy masz już dość, nasze smutki i radości podczas starań"

Oceń ten wątek:
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elunia ponad czasowa sukienka, bardzo z moim guście :) podoba mi się :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi jak ja się się cieszę Twoim szczęściem :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny, za wszystkie słowa wsparcia i gratulację :)
    oby gadułka dalej tak rosła i się trzymała i była zdrowa i Nas w sierpniu miło zaskoczyła swoim pięknem i zdrowiem :)
    Pewnie to usg uspokoi mnie tylko na chwilę... na kolejne kilka dni, ale zawsze coś ! :) teraz prenatalne 2 lutego w Polsce no i potem 8 lutego z powrotem tutaj w Irlandii..

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    właśnie z tymi datami to ja mam aferę.. bo ja ostatni @ miałam 28 październik.. a owu 21 listopad.. i ja im to mówię.Chodzę z wykresem do lekarzy :D i oni potwierdzają .. w karcie ciąży mam wpisany ostatni @ 7 listopad żeby się z owu zgadzało

    mam odpoczywać i się nie stresować.. :) nie mówiłam jej o przeziębieniu, dla mnie najważniejsze że widziałam bijące serce i człowieczka żyjacego który rośnie.. na poprzednim usg był zarodek i bijące serce a dziś już była "postać" hehe

    <3
    Tak :D u mnie wcześniej jak dzidzia miała te 3mm i bijące serduszko to wiadomo się cieszyłam, ale ostatnio jak byłam i mi nawet gin zrobił zdj 3D to mimo tego, że maluszek wyglądał trochę jak mały kosmita z takimi maluńskimi rączkami to dopiero miałam poczucie, że faktycznie rośnie mały cud :D

    Ach wzruszyłam się głupia.. hahhaa

    W takim razie niech dalej rośnie zdrowo, a Ty w miarę możliwości odpoczywaj :D

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Dziękuje dziewczyny, za wszystkie słowa wsparcia i gratulację :)
    oby gadułka dalej tak rosła i się trzymała i była zdrowa i Nas w sierpniu miło zaskoczyła swoim pięknem i zdrowiem :)
    Pewnie to usg uspokoi mnie tylko na chwilę... na kolejne kilka dni, ale zawsze coś ! :) teraz prenatalne 2 lutego w Polsce no i potem 8 lutego z powrotem tutaj w Irlandii..


    Ja tak samo, po wizycie jest euforia kilka dni, a potem znów.. czy wszystko ok bo boli/nie boli :P
    tez mam 2 wizyte :D hihi
    a wcześniej usg gen i test pappa :D

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadu Piękna fasolka! Odrazu widać, ze to dziewczyna!! Bardzo się cieszę, ze wszystko w porzadku <3
    EluniaPiękna sukienka!! :-)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • Posok82 Autorytet
    Postów: 1229 673

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats a co u Ciebie? jak się czujesz a właściwie czujecie?

    ladybag, Nats lubią tę wiadomość

    zrz6tgf6f6ae64c2.png
  • ladybag Autorytet
    Postów: 738 435

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Nats a co u Ciebie? jak się czujesz a właściwie czujecie?

    No właśnie? Torba spakowana? :)

    Nats lubi tę wiadomość

    Aniołki [*][*]

    8p3ougpjeaw2i60x.png
  • Nats Autorytet
    Postów: 2136 2005

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Posok82 wrote:
    Nats a co u Ciebie? jak się czujesz a właściwie czujecie?
    Bardzo dobrze :D nic się nie zapowiada jak narazie. Mloda fika w brzuchu jak szalona. Torba już przygotowana, ale jeszcze nie spakowana. Ciągle brakuje mi kilku rzeczy.
    Trochę już czuję ten "oddech porodowki" na plecach, ale wierzę że będzie dobrze :D

    ladybag, kozamonia, Posok82 lubią tę wiadomość

    3500 g 54 cm <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gadi :D <3

    animaatjes-congratulations-030935.gif[img][/img]

    ladybag, Gaduaaa lubią tę wiadomość

  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nats wrote:
    Bardzo dobrze :D nic się nie zapowiada jak narazie. Mloda fika w brzuchu jak szalona. Torba już przygotowana, ale jeszcze nie spakowana. Ciągle brakuje mi kilku rzeczy.
    Trochę już czuję ten "oddech porodowki" na plecach, ale wierzę że będzie dobrze :D
    będzie :) musi być dobrze , nie jest tak źle :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natsik już niedługo będziesz tulić swoją piękną córeczkę :) pamiętaj co by nam tu zdjątko podesłać ;) poród zapewne bardzo boli ale gdy zobaczysz po raz pierwszy swoją dzidzię to wszystko minie a pozostanie tylko miłość <3 ach się rozmarzyłam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaa baaaaardzo się cieszę że dzieciątko się zdrowo rozwija i ładnie rośnie!!!! Buziaki dla was wielkie:)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

  • Samara Autorytet
    Postów: 592 355

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też gratuluję!

    Elunia - piękna suknia.

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    32 cykl starań (nieoficjalnie 34)
    04-04-2016 [*] 8 tyd.

    Staś - ur. 01-06-2017 - 2940 g, 56 cm - 8:05

  • Lago Autorytet
    Postów: 2684 2028

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede Was zarzucala zdjeciami jak juz sie ogarne i sie gdzies osiedle bo na razie to na walizkach meiszkam.

    Elunia, bardzo ladna sukienka, dziewczeca i delikatna.
    Gadu Ty wez zacznij na drutach dziergac albo ksiazke pisac zeby mysli czyms zajac bo zwariujesz jak bedziesz sie tak zamartwiac. Ja dzis bawilam sie z 5 dniowym maluchem (o ile to mozna nazwac zabawa, bo on chcial spac a ja go mietolilam na rekach) :D Rozmawialam z mama owego mlodzienca o porodzie i wogole i pna powiedziala mi tylko ze przez cala ciaze zawsze myslala pozytywnie, nigdy zadnych lekow nieuzasadnionych albo gdybania "a co bedzie jak....". Zaoszczedzila sobie wiele nerwow i porod przebiegl sprawnie. Najsmieszniejsze jest to, ze urodzila o 3 rano a o 4 juz ja chcieli wypisac ze szpitala, hahahhahah

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa bardzo Ci gratuluję :) super, że wszystko dobrze :-) <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj czuje się kiepsko chociaz jednen plus że od niepamiętnych czasów zaobserwowałam śluz prawie sam przezroczysty i lekko ciągnący nie tak jmocno ale troszkę się ciągnął :-)

    Biorę lek ACC w dawce 600mg dobry on nawet :D
    Ale zaczął ze mnie wychodzić już katar widocznie jej też działa na moje przeziębienie :-D hehe :-)
    Bo on na działanie wyksztuśne :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2017, 20:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 00:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie obecnej pogody:)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bd29777dc217.jpg

    Gaduaaa, ladybag, Caro, Posok82 lubią tę wiadomość

  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2020, 12:30

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 6 stycznia 2017, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry, dzień dobry :)
    herbatkę poproszę ;) i kanapkę już bym zjadła heh


    Musiałam wczoraj powiedzieć mojej szarańczy prawdę.. oboje mają tak gumowe ucho że powinni w wywiadzie jakimś pracować w przyszłości ...
    Nie chciałam żeby wiedzieli tak wcześnie, no ale jak już podsłuchali i pół dnia za mną chodzili i pytali czy będziemy mieli dziecko to musieliśmy im powiedzieć , z prośbą o dyskrecję :)

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
‹‹ 846 847 848 849 850 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zadbać o spokój i relaks w czasie ciąży. Praktyczne porady dla przyszłych mam.

Bycie matką to jedno z najważniejszych i najwspanialszych przeżyć, jakie doświadcza każda kobieta, która rodzi dziecko. Przyjemne i sielskie chwile spędzone z pociechą poprzedza czas nie zawsze spokojnego oczekiwania na poród. W czasie ciąży często jesteśmy tak samo szczęśliwe, jak i zestresowane, a to sprawia, że warto pomyśleć o sobie w kontekście relaksu i odpoczynku. W jaki sposób uprzyjemnić sobie czas oczekiwania na dziecko? Czy ciążowe dolegliwości można jakoś zminimalizować i poddać się domowemu SPA? Oczywiście, że tak. Za chwilę podpowiemy Ci, jak to zrobić skutecznie i bez wielkich przygotowań!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ