X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne kochac sie codziennie czy co drugi dzien?
Odpowiedz

kochac sie codziennie czy co drugi dzien?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli standardowo co lekarz to opinia.
    No ja za swoim latam w płodne on za mną w nie plodne i tak się staramy o dziecko :-P

    Misty87, Lena87, Lena87, Agnieszka GreenApple lubią tę wiadomość

  • karmela85 Ekspertka
    Postów: 205 117

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 my mamy dokładnie tak samo!!!!

    mmmargi24 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny bylam dzisiaj o 10 na monitoringu pecherzyk pekl jakies pare godzin wczesniej. serduszkowalismy wczoraj po 14 a dzis rano nie bylo jak wiec niewiem jak to bedzie, jakos nie mam zadnej nadziej w tym miesiacu niewiem czemu, pogadalam se troche z ginem bo ciekawil mnie ten duphaston co tak duzo dziewczyn bierze, i mi powiedzial ze on tego przepisywac nie bedzie, bo nie zaleca tego ze jest lekiem przereklamowanym i niekiedy nie potrzebnie branym przez kobiety bo moze miec takze dzialanie antykoncepcyjne, a co tam u was ?

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chanela wrote:
    Mi lekarz powiedział że codziennie, potem poprawił się że w sumie można co dwa dni bo wtedy lepsze są plemniki. Ale jeśli ktoś ma słabe żołnierzyki to najlepiej codziennie się kochać bo mogą one nie przetrwać. :)
    'no wlasnie dzisiaj sie w koncu zapytalam i powiedzial ze niema wiekszego znaczenia oby tylko nie pare razy dziennie sie kochac

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tempki dzisiaj nie zmierzylam bo moja mala obudzila sie z placzem i niemialam jak ciekaw czy pokaze mi tak jak monitoring

    Jackie lubi tę wiadomość

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dopiero od następnego cyklu zacznę mierzyć tempkę jeżeli w tym się nie udało nic zdziałać :-)
    marta plemniki miałyby szansę przeżyć do czasu peknięcia więc jest szansa :-)

    marta83 lubi tę wiadomość

  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nio mam nadzieje tym bardziej, ale nie nastawiam sie :)

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    będzie dobrze :-) jestem w podobnej sytuacji wczoraj miałam owulkę wg testu i tak mówił gin że bede mieć mniej więcej wtedy więc teraz czekam cierpliwie czy się udało, jeszcze dziś tak na wszelki wypadek mojego dopadne....

    marta83 lubi tę wiadomość

  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    hehe a wy juz sie dlugo staracie?

    w tym cyklu stuknie rok..

    marta83 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mmmargi24 wrote:
    będzie dobrze :-) jestem w podobnej sytuacji wczoraj miałam owulkę wg testu i tak mówił gin że bede mieć mniej więcej wtedy więc teraz czekam cierpliwie czy się udało, jeszcze dziś tak na wszelki wypadek mojego dopadne....
    mi kochana potwierdzil ze wystapila pare godzin wczesniej wiec moglo to tez byc wczoraj poznym wieczorem no zobaczymy :) czyli testujemy tak samo :) czekasz do miesiaczki czy bedziesz wczesniej?

    marta
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    w tym cyklu stuknie rok..
    ale jesli chodzi o zdrowie to macie jakies przewskazania ?

    marta
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszystko jest ok. Badania moje i M dobre, a dzidziusia nie ma. Jeśli się nie uda do końca marca, to w kwietniu idę na hsg.

    Maracuja
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co to jest hsg????

    marta
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    badanie drożności jajowodów

    marta83 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aha bedzie dobrze wchodzilas kiedys na watek dluga i upragniona ciaza jakos tak sie nazywal? jesli nie wejc sobie i tam masz opisana moja historie tyle ze jeszcze pary rzeczy tam mozna dozucic a jednak sie udalo raz i w tamtym roku tez ale poronilam walcze dalej i sie nie poddam musi sie w koncu udac, moze poprostu trzeba o tym przestac myslec

    marta
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 to cudownie, że możesz się cieszyć macierzyństwem. Myślę, że jak raz się uda, to później jest to kwestią czasu. Mi trochę brakuje już sił i wiary. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn, które mają w sobie tak duże pokłady optymizmu. Życzę Ci oczywiście upragnionego dzidziusia jak najszybciej:)

    chętnie poczytam wątek jeśli go znajdę.

    marta83 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taj moja mala ma juz 4 lata i cholernie chce miec drugie i niechce zeby byla sama, i powiedzialam sobie ze sie nie poddam, bo dlaczego mam to zrobic skoro inni moga miec to czemu ja nie , nie jestem gorsza i bede walczyla, w tamtym roku przeszlam cholernie duzo w swoim i zyciu i musialam cholernie walczyc, i to dalo mi chyba jeszcze wiekszego kopa do tego ze nigdy nie wolno sie poddawac,

    Manieczka86 lubi tę wiadomość

    marta
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i tego się trzymaj

    marta83 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • marta83 Autorytet
    Postów: 344 165

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    i tego się trzymaj
    i tego sie trzymajmy bo nie dlugo bedziemy trzymac na rekach co innego bardziej kochanego :):):)

    marta
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obyś miała rację. Jestem jak najbardziej za!!:)

    Maracuja
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ