X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kontrwatek "dobrze, ze..."
Odpowiedz

Kontrwatek "dobrze, ze..."

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewuchy! Po co tak sie negatywnie nakrecac? Z tego to ani dzieci nie bedzie, ani sie ladniejsze nie zrobimy. Tylko pozytywne myslenie, szukanie plusow kazdej, nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji.
    Zaczne: plusem na dzis jest to, ze sie wyspalam! :-)

    Fedra, Lillenka, mycha28, Japoneczka z Porcelany, MalutkaEve, turkawka, FeliceGatto lubią tę wiadomość

  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 17 października 2013, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plusem jest to ze dziesiaj z wiarą pierwszy raz od bardzo dawna powiedziałam do siebie ze kiedyś będe mamą :)

    biedronka1982, Elinn, celia, migotka, MalutkaEve, Spero, aga.just, turkawka, ulek, Effcia28 lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Fedra! Gratuluje pieknego nastawienia! Zarazaj! :-)

    Fedra lubi tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 17 października 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wylałam swoje żale na "wszystko źle" więc masz rację pora na odrobinę pozytywnych emocji :) Tak więc, ciesze się z tego, że mam męża który kocha mnie ponad życie i gdyby mógł to by mi nieba uchylił, że mogę liczyć na wsparcie rodziny w każdej, nawet najgorszej sytuacji. Cieszę się z tego, że mam przyjaciółkę do której jak zadzwonie i się nie odzywam to ona wie, że dlatego że płaczę i potrafi tak po prostu wisieć ze mną na linii aż się nie wyszlocham i nie będę w stanie powiedzieć o co mi właściwie chodzi. Cieszę się, że mam gdzie mieszkać, co jeść, jestem ogólnie zdrowa (oprócz problemów z ciążą), jestem wykształconym i wolnym człowiekiem co sprawia że mam o wiele więcej szczęścia niż zdecydowana większość ludzi na tej planecie :)

    biedronka1982, Fedra, Veri, celia, Katha81 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super adk_1989! Chlone jak gabka! :-)

    Fedra, adk_1989 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wywalić złe emocje i frustracje, ale później czas na pogodę ducha. Choćby nie wiem co, zawsze trzeba szukać w swoim życiu pozytywów. Mamy skłonność do narzekania, ale jak się oczy otworzy na problemy "wagi ciężkiej" to łatwiej docenić co się ma..
    Dziewczyny, uszy do góry :-)

    biedronka1982, Anoolka, Fedra, adk_1989 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Elinn! To chyba cecha narodowa jest to narzekanie! I zeby inni mieli gorzej niz ja, wtedy jest mi lepiej! A ja mojemu zawsze powtarzam, ze ma sie w gore porownywac, tzn. szukac tych, co lepiej maja i starac sie im dorownac!

    Elinn, Fedra lubią tę wiadomość

  • Lenuś Autorytet
    Postów: 636 586

    Wysłany: 17 października 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się cieszę, że jutro mam wolne, w związku z czym przedłuży mi się weekend:)

    biedronka1982, Fedra lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Lenus, milego przedluzonego weekendu! :-)

    Lenuś lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahhah dzisiaj "Rozmowy w toku" trzeba obejrzeć ;-) Coś dla nas .

    ulek, mycha28 lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszy cytacik :)
    "Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają; Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie."- George Bernard Shaw

    Elinn, biedronka1982, Fedra, MalutkaEve, Anulkaa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ania_84! Lubie ten cytat, wlasnie "stwarzam sobie" okolicznosci do sukcesu! Bede negocjowac podwyzke! :-)

    Elinn, Ania_84, adk_1989, Veri lubią tę wiadomość

  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 17 października 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biedronka, powodzenia w negocjacjach :)

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja plusy na dziś:
    - wciąż mogę spać na brzuchu, bo nie przeszkadza mi ogromny ciążowy brzuch ;)
    - mogę sobie bezkarnie pić alkohol :D
    - mogę jeść wszystko na co mam ochotę bez obawy, że będę miała mdłości, albo że dziecko będzie miało kolkę bo mama zjadła coś niestrawnego ;)
    - mogę spokojnie lecieć na urlop i nie martwić się, że zaszkodzę tym fasolce, czy że cały urlop spędzę uczepiona kibelka ;)
    - mogę się kochać z mężem bez zamartwiania czy aby na pewno to nie szkodzi fasolce
    - nie muszę wydawać kasy na ciuchy, które będą służyć tylko przez kilka miesięcy

    Chociaż, kogo ja oszukuję?... Przecież zrobię wszystko i wszystko poświęcę, żeby urodzić dziecko...

    biedronka1982, Veri, migotka, Amaranta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej, ulek! Pozytywnie mialo byc! Owszem, i ja poswiece wiele (nie wszystko, bo czekolady za nic nie oddam!), ale nie o to chodzi. Chodzi o najaranie sie dobra energia. Milego, pozytywnego urlopu! Przywiez nam jaka pamiatke! ;-)

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przecież było pozytywnie:P nie wiem jak Wy, ale ja naprawdę doceniam taką kluczową rzecz w życiu jak możliwość spania na brzuchu ;P A co do pamiątki to wylatujemy dopiero 1.11 więc ewentualną pamiątkę zmajstrujemy będąc jeszcze na polskiej ziemi ;) Aczkolwiek nie wierzę, że teraz się uda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majstruj i wierz! To jest rozkaz! :-P

    ulek lubi tę wiadomość

  • ulek Autorytet
    Postów: 253 238

    Wysłany: 17 października 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biedronka1982 wrote:
    Majstruj i wierz! To jest rozkaz! :-P
    Yes sir! ;)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to bardzo bym chciala, zeby bylo tu wiecej wpisow, niz na przeciwleglym watku "wszystko zle"... Moje marzenia czesto sie spelniaja! :-)

  • marinareczka Przyjaciółka
    Postów: 73 24

    Wysłany: 17 października 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sie ciesze na urlop w Polsce :) Bez mierzenia temperatury, myslenia o dniach plodnych itp... :))) Chwila spokoju dla psychiki :)
    Plus na dzis: moge ruszyc tylek z lozka, dac sobie porzadny wycisk na rowerku i zadbac o figure! :) Zdrowsze cialo przed ciaza, szybszy powrot do formy po porodzie! :)

    biedronka1982 lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ