X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kraków, okolice. Jest ktoś??;)
Odpowiedz

Kraków, okolice. Jest ktoś??;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 listopada 2014, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2015, 13:03

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 10 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kurde, coś musi być pięknego w tym życiu. Przynajmniej avatar -_-

    mat, postaram się najlepiej jak mogę.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • domisia82 Przyjaciółka
    Postów: 85 107

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam

    co tu taka cisza???

    Nona:GRATULACJE

    ja 6 list zrobilam tescik wyszly 2 kreseczki 2 troche jasniejsza ale jest,po 3 dniach znow zrobilam tescik i wyszly 2 grube krechy czekam teraz na wizyte u gin zeby potwierdzic

    Nona lubi tę wiadomość

    Mikołaj [*]30.08.2014....19tc



    https://www.maluchy.pl/ci-70874.png
  • krisi Ekspertka
    Postów: 403 91

    Wysłany: 12 listopada 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacja wszystkim zaciążonym. Spokojnych, nudnych 9 miesięcy.

    Ja na razie wypisuję się z pociągu. Niestety moja córka okazała się poważnie chora i mam co innego na głowie. Ma chorobę wrodzoną ale wykrytą teraz (5,5lat). Róbcie dziewczyny usg połówkowe u porządnego lekarza który się w tym specjalizuje bo jej syndrom można było wykryć w ciąży. Podaje wam namiary na takiego w Krakowie dr Dariusz Zarotyński.

    Nona lubi tę wiadomość

    Córka 08.05.2009
    Syn 25.03.2012
    k0kdgu9r9ot69ark.png
    km5sk6nlfrr866kp.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 12 listopada 2014, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisia gratuluję Ci bardzo. Ja zostaję na różowym jeszcze. Czysto i wyraźnie jedna krecha dziś ;)

    Krisi a co to za choroba? Walczcie o zdrowie małej. Wiadomo, że to najważniejsze. Wpadaj dawać znać co z nią, będziemy czekać na dobre wieści.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 13 listopada 2014, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domisia, gratuluję bardzo! Niech rośnie zdrowo ;)

    Krisi, przykro mi, uściski dla Ciebie, męża i córci. Co to za paskudztwo, co można rozpoznać już u płodu a wychodzi dopiero u przedszkolaka? :/

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 15 listopada 2014, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, witam się i ja z Krakowa rodem choć teraz pod Krakowem :) ja chodzę do dr Tomasza Basty, ale nie wiem czy nie wybiorę się na konsultację do innego. Mam dość tych starań serio, co chwilę coś...

    Gratuluję Wam mamusie :) chciałabym do Was dołączyć jak najszybciej :)

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 16 listopada 2014, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, Basta jest świetnym ginekologiem, ale on jest raczej operacyjny i ginekologiczny (zarządza całĄ katedrą ginekologii UJ i interesuje się specjalnie rakami jajnika jeśli dobrze pamiętam). Skonsultuj się może jeszcze z kimś, kto się specjalizuje w nieplodnosci? Nie mogę sobie przypomnieć teraz żadnego nazwiska, ale pomyślę nad tym.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dzieki Jagoda, jakby Ci wpadło jakies nazwisko daj znać.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 16 listopada 2014, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagódka, ale kierownikiem katedry jest chyba Antoni Basta, ja chodzę do Tomasza (chyba syn). On pracuje chyba w Narutowiczu (przynajmniej kiedyś pracował). A słyszałyście o doktorze Ludwinie? Ponoć on jest dobry w leczeniu niepłodności., albo znacie dr juszczyka z Ujastka?

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześc dziewczyny,
    czy orientujecie się może czy w OVUM na urzędniczej lekarze podają pregnyl?
    niby mają w zakresie podstawowym leczenie niepłodności a jak to jest w praktyce? ktoś się orientuje?

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 17 listopada 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Nie wiem, chodze do OVUM ale nie przerabiałam tego tematu.
    W Kov Medzie jest fajna babka Kruszewska Kowalik-przyjmuje i na NFZ i prywtanie-podaje Pregnyl-tzn ona pisze receptę, pielęgniarki podaja.

    Saramago-jestes zadowolona z Ovum-ja w sumei taka ale zmienilam Kisielewska na Kule. Bo Kisielewska jakas dziwna byla, nie moje poczucie humoru ;-) a Kula super-delikatna, mila.


    do tej pory chodziłam tam tylko na monitoring. Niestety moja lekarka stwierdziła, że nic więcej dla mnie zrobic nie może (mam poczucie że nic nie zrobiła) i dlatego muszę ją zmienić na innego lekarza. więc pierwsza myśl: Ovum. Na recepcji pani powiedziała, że nie stosują takich metod jak pregnyl, ale właśnie rozmawiałam z Kisielewską i ta powiedziała, że mogą podać. Tylko że to może nie przynieść efektu.... SICx2! Kisielewska na początku wydawała się być OK ale też mam mieszane uczucie, u Kuli byłam raz. I OK. ale jak mówie to były tylko monitoringi. Zastanawiam się czy nie szukać dalej

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 17 listopada 2014, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    Jagódka, ale kierownikiem katedry jest chyba Antoni Basta, ja chodzę do Tomasza (chyba syn). On pracuje chyba w Narutowiczu (przynajmniej kiedyś pracował). A słyszałyście o doktorze Ludwinie? Ponoć on jest dobry w leczeniu niepłodności., albo znacie dr juszczyka z Ujastka?

    No tak, możesz mieć racje, nie ogarnęłam że może mieć syna, skojarzyłam tylko nazwisko, kierownikiem i owszem jest stary.
    Kiedyś poleciłabymm Klimka juniora, ale ostatnio słyszałam niepochlebne opinie, więc teraz to już nie wiem... Oprócz mojego kochanego dr Kolki w Scanmedzie, ale o tym to już pisałam :) O Ludwinie nie słyszałam, Juszczyk natomiast jest bardzo dobry, szefuje w ujastkku. Przy porodzie to bym go nnie chciała widzieć, ale na ciążę położnikiem jest ŚWIETNYM. Nie znam go jednak od strony ginekologicznej, nie wiem jak sobie radzi z niepłodnością...
    Saramago wrote:
    do tej pory chodziłam tam tylko na monitoring. Niestety moja lekarka stwierdziła, że nic więcej dla mnie zrobic nie może (mam poczucie że nic nie zrobiła) i dlatego muszę ją zmienić na innego lekarza. więc pierwsza myśl: Ovum. Na recepcji pani powiedziała, że nie stosują takich metod jak pregnyl, ale właśnie rozmawiałam z Kisielewską i ta powiedziała, że mogą podać. Tylko że to może nie przynieść efektu.... SICx2! Kisielewska na początku wydawała się być OK ale też mam mieszane uczucie, u Kuli byłam raz. I OK. ale jak mówie to były tylko monitoringi. Zastanawiam się czy nie szukać dalej.

    No jasne, że może nie pomóc, zawsze jest taka szansa, w medycynie jak w kinie ;) Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowali to u Ciebie...

    Szukaj dalej, musisz znaleźc kogoś, kto Cię do siebie przekona, tzn. będziesz czuła, że mu/jej ufasz. Nie ma co leczyć takiej poważnej soprawy na pół gwizdka.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 19 listopada 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli pregnyl nie przyniesie efektu to znalazłam Centrum Medyczne Pro-Creative.
    Macie jakieś doświadczenie z nimi?
    http://www.pro-creative.pl

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bylam w procreativie u swietnej endo pani Sylwii Tabor i ją moge polecic , niestety z tego centrum innych lekarzy nie znam.

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 20 listopada 2014, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak zawsze polecam dr Anne Wójtowicz z Kopernika, przyjmuje na Krowoderskiej, swietna ginekolog!

    25staraczka25 lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 20 listopada 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już młodego Basty nie będę polecać. Wykrył mi wodniaka, powiedział, że on operacji się nie podejmie (bo już raz było ze mną niedobrze) dał skierowanie na Kopernika.
    Idę w pon do Juszczyka.

    Dziewczyny, czy wodniak jest takim rzadkim przypadkiem, bo na OF nikt się w tym temacie zbyt szeroko nie wypowiada.
    Ja chcę uniknąć laparo :( chcę spróbować borowiny, ale czy to pomoże?
    Help!

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 233

    Wysłany: 22 listopada 2014, 03:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A młody Basta nie pracuje właśnie na Kopernika? Oo
    Niestety też nic nie wiem o wodniakach, musisz się skonsultować z kimś mądrzejszym :( Na pewno wartospróbować wszystkiego przed operacją, co tylko ma jakąkolwiek szansę pomóc.

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane, odświeżam wątek, bo mam pewne wątpliwości. Umówiłam się do Kov-Medu na wizytę. Złapałam pierwszą lepszą Panią doktor, która miała najbliższy termin. Trafiłam na Panią dr Ramzę. Ogólnie wizyta mi się podobała, Pani doktor zwróciła uwagę na wszystko na co moim zdaniem powinna uwagę zwrócić przy pierwszej wizycie, pochwaliła wykres, zrobiła USG i była bardzo miła i delikatna. Tyle, że marwti mnie jedna rzecz. Cykl miał normalną długość, pod koniec przez 3 dni miałam plamienia (dokładnie to śluz był zabarwiony na brązowo, coś takiego jak przy końcówce okresu), potem temperatura spadła i następnego dnia dostałam okres. Kolejnego dnia okres trwał (czyli poniedziałek i wtorek) a w środę po południu nie było po nim śladu. Dzisiaj jest czwartek i okresu nadal brak, szyjka wczoraj była miękka, chyba otwarta i wysoko.

    Na USG Pani doktor stwierdziła, że widzi resztki endometrium i albo jeszcze się złuszczy albo wchłonie. Dziwne to dla mnie, nie wiem co o tym sądzić.

    Nona lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaaa, zapomniałam, żeby lepiej pokazać wklejam obydwa wykresy:

    2cec9c713f34316a8ffa7bea026bde80.png

    7160b96cefc0410fcdea37eab79ebc06.png

    W środę zaznaczyłam plamienie, bo nie wiem kiedy dokładnie skończył się okres, ponieważ zorientowałam się, że go nie ma dopiero w południe.

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ