X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ibishka wrote:
    Hm mówi że Szymański ale chce zrezygnować bo na ostatniej wizycie stwierdził w 13 dc bez sensu robić usg bo to za późno żeby cokolwiek zobaczyć a że stymulacji rodzą się niepełnosprawne dzieci..
    Ja interesuje raczej pld Kraków ale to też nie jest wymóg.

    Jeżeli masz na myśli Szymanowskiego, to on jest świetnym ginekologiem we wszystkich dziedzinach niezwiązanych z ciążą i zachodzeniem w ciążę. Do niego warto iść naprawiać poporodowe spustoszenie, jak jest konieczność, leczyć endo, pcos itd. Ale niepłodność to nie jego działka i dobrze, nie każdy lekarz musi być dobry we wszystkim.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2018, 11:23

    ibishka lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 27 lutego 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja polecam Dr Sobiesława Kaszowicza lub Joannę Korabel, chodzę raz do niego a raz do niej. Oboje wydaje się, że mają dużą wiedzę. Joanna Korabel jest też endokrynologiem, natomiast Kaszowicz jest bardziej rozmowny i poświęca każdą minutę. U niego zazwyczaj jestem na wizycie conajmniej 20 min, u niej ok 10.

    ibishka, tym_janek lubią tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Na pewno Ujastek, ale nie wiem czy Totko, czy Piwowarczyk czy Jordan. Każde z nich ma swoje wady i zalety.
    Mnie Jordan przyjmował na IP i dzwoniła do niego pacjentka która lada chwila miała rodzic a on do niej tekstem czy ona w ogóle jest jego pacjentka. Trochę mnie to rozwalilo.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Totko słyszałam dobre opinie. Piwowarczyk długo trzyma na wizycie. Odpowie na każde pytanie chociaż byłoby ich 1000 ale trzeba pytać.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziwna, kolejny punkt do zapisania na liście +/-. Daję sobie czas na wybór do świąt, potem wypadało już udać się do lekarza docelowego, zanim 1 trymestr się skończy.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to jakbyś trafiła do szpitala to piwowarczyk jest chyba fajniejszy na NFZ niż prywatnie

    tym_janek lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • ibishka Autorytet
    Postów: 2498 4015

    Wysłany: 27 lutego 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za pomoc! ;-)

    qdkkjw4zawimnwp4.png
    klz9ej285vh7zkgy.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 lutego 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to akurat niewiele pomoglam

    Wszystko ma swój czas...
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 lutego 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie moge już z tą zimą. Nawet jak ubiore się jak konkretna cebula to jest mi tak zimno, że masakra :/ Ja się chyba urodziłam w złej strefie klimatycznej.
    Coś czuję, że powinnam odkładać kasę nie tylko na wózek ale też na 3 mc pobyt w jakimś kraju basenu morza śródziemnego i z maluchem wyjadę na zimę aby uciec za rok od tej temperatury, braku słońca i smogu (marzenia scietej głowy)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 12:02

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 1 marca 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam już dosyć tej zimy, tzn zimy może nie tak bardzo jak tej wszechobecnej SOLI! Wszystko jest z soli, auta nie ma sensu nawet myć...
    Tak w ogóle to mam wrażenie że mój trwający cykl pójdzie na straty...bo w sobotę M idzie na badanie nasienia rano a wieczorem chciałabym jeszcze serduszkować bo to będzie mój 12 dc i później będziemy mieli jeszcze niedzielę i poniedziałek tylko więc nie wiem czy takie codziennie igraszki będą ok bo czytałam że najlepiej to co 2-3 dni :/ ale innego wyjścia za bardzo nie mamy bo mamy siebie tylko na weekendy a teraz jeszcze dodatkowo na poniedziałek.
    Po zażywaniu niepokalanka, donga i oleju z wiesiołka nie czuję ŻADNEJ różnicy :/

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 1 marca 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codzienne dzialania wcale nie sa zabronione, jesli wyniki nasienia nie sa tragiczne, wiec nie ma co skazywac tego cyklu na straty. Najwazniejsze, ze po badaniu bedziecie wiedziec na czym stoicie.

    Ja tez mrozow mam dosc. Na dodatek od paru dni mam cala buzie w aftach i ciazko mi jesc cokolwiek. Afty mam od czasu do czasu, ale az taki wysyp to przesada :/

    Zgodnie z planem mam testowac w poniedzialek, ale nie wiem czy nie przesune tego na sobote...to bedzie juz 12 dpo a nie chce tak dlugo brac duphastonu, bo on mi mocno wydluza cykl.

    8p3os65geldj0vib.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 1 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot, my uprawialismy seks codziennie i sie udalo, wiec wszystko zalezy od tego jakie jest nasienie :) nie mysl o tym na razie tylko ciesz sie mezem :)

    Agnessa, wspolczuje ci bardzo z tymi aftami :( ja mialam chyba tylko z 2 razy w zyciu, wiec nawet nie mam zadnego "sposobu" aby moze ci jakos pomoc :(

    Jak cie bardzo korci to testuj w sobote, ale sugeruje powtorzyc w poniedzialek i tak jakby w sobote nawet nic nie wyszlo ;)

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 1 marca 2018, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest parę maści, ale z mojego doświadczenia to jak z katarem - nieleczony trwa tydzień, a leczony siedem dni :)

    Nie chodzi o to, że mnie korci tak bardzo, bo w tym cyklu zero objawów, ani PMSowych, ani ciążowych, ale jeśli miałoby się nie udać, to wolę przestać brać duphaston w miarę szybko.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Mania81 Debiutantka
    Postów: 12 2

    Wysłany: 2 marca 2018, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Czy któraś operowała mięśniaki u dr Ludwina? Jestem po poronieniu i muszę się pozbyć intruzów przed rozpoczęciem kolejnych starań.

    Aniołek (*) 17.02.2018 (9tc)
    Miomektomia laparotomia 15.05.2018 r.
    Ciąża biochemiczna 05.2019
    Ignaś (*) 26.01.2020 (22tc)
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam histeroskopie wykonywana przez lekarza który pracuje u Ludwinow

    Wszystko ma swój czas...
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 3 marca 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Byliśmy dzisiaj na seminogramie. Ogólnie mój M był baaaardzo niezadowolony z miejsca które polecił mój gin. Faktycznie kobieta przy rejestracji była bardzo niemiła. Zero intymności, mnóstwo ludzi, każdy słyszy co drugi ma robić czy w jakim celu przyszedł, pokoik z polepionymi gazetkami dla dorosłych i fotel bez żadnego przykrycia jednorazowego.wiec po całej akcji mój M jeszcze na mnie był zły że "dał się namówić". To wszystko tylko mnie zdolowalo bo czuje się jakbym to tylko ja chciała tego dziecka. Dzisiaj oznajmiłam mu że to ostatni cs i odpuszczam bo mnie też już to męczy. Więc pewnie niebawem stąd znikne na jakiś czas... :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 marca 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale badanie wykonał tak? Jestem bardzo ciekawa czy nadal będzie tak marudził i zwalał wszystko na ciebie jeśli okaże się, że problem jest po jego stronie... I mam nadzieję, że jest po jego stronie ale taki, na jaki można szybko coś poradzić, bo zdecydowanie lepiej jest wiedzieć co jest nie tak i móc to naprawić niż tak błądzić po omacku.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kłot, w jakim miejscu robiliście badanie, jeśli możesz powiedzieć?
    Mojemu w Parens sie nawet podobalo ;)

    Ja dziś zrobiłam bete i tradycyjnie <0,1, wiec 7cs minął. Przestaje brać dupka i oczekuje na okres, który przez tabsy niewiadomo kiedy nadejdzie.

    Przykro jak zwykle, ale nie nastawiałam się na wiele. Za tydzień mam lekarza, zobaczymy co dalej. Na dodatek odezwał się mój kręgosłup z którym miałam poważne problemy :/

    8p3os65geldj0vib.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Agnessa :( i z powodu testy i kręgosłupa. Co się z nim dzieje?

    Mój też stwierdził, że w parens było ok.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 3 marca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po operacji przepukliny dysku w odcinku lędźwiowym. Generalnie od czasu operacji jest ok, choć zdarzają mi się gorsze momenty. No i znowu coś czuję, a najgorsze jest to, że boję się, że na własne życzenie. W zeszłą niedzielę byłam na biegówkach i wyrżnęłam się dość boleśnie na lędźwie

    8p3os65geldj0vib.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ