X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 23 marca 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bylam na wizycie u PaniTotko, mialam zdac relacje. Gabinet bardzo spoko. Kobieta ma niesamowita wiedze i na prawde nie mozna jej zarzucic jakiejs niekompetencji. Badanie dokladne, wszystko sprawdzone. Pierwszy raz widzialam malucha przez usg przezbrzuszne. Ale kurcze, no nie ma chemii, tak jak Selina mowila. Jeszcze pojde do niej na genetyczne, bo ma certyfikat FMF, zobacze, moze przy drugim podejsci zaskoczy, a jak nie to umawiam sie dalej do innego jeszcze lekarza.

    W ogole martwie sie, ze maluch slabo rosnie. Powinno byc dzis 10+3, co potwierdzaja wszystkie 3 wczesniejsze usg. A dzis wyszlo 10+1 :/ no o 4 dni moze byc mlodszy jak pozna implantacja, ale ne pewno nie o tydzien az... przeciez wiem dokladnie kiedy byla owu... nie wiem sama co o tym myslec :( zaczne sie zmuszac do jedzenia chocbym miala wymiotowac po dnia... moze nie rosnie ile powinien prze to moje niejedzenie?

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek myślę, że maluch Jeszcze nadgoni :) nie ma się co tym teraz martwić, bo tak się zdarza. Najważniejsze, że wszystko jest dobrze a te parę dni w te czy w tamtą, to jest chyba norma z tego co widzę po forum jak dziewczyny opisują :) Nie obwiniaj siebie broń Boże!
    Ty chcesz prowadzić ciążę koniecznie u kogoś z Ujastka tak? Ja raczej wybiorę lekarkę z Siemiradzkiego, mam już polecona no i czekam sobie i czekam ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 marca 2018, 23:31

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2018, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Selina nie wydaje mi sie, ze nie dostalas kroplowki,bo gin lepiej traktuje inna pare.Raczej uznala ze moze teraz kroplowka nie bedzie potrzebna.Pod nami tez placze u sasiadow dziecko plus pracuje w kadrach gdzie miedzy innymi rejestruje urlopy macierzyńskie hehe ironia losu.My zaraz u gina będziemy to zobaczymy co i jak bo tez bedziemy IUI probowac.
    To bardzo chętnie usłyszę argumentację ginki czemu akurat teraz intralipid nie był mi potrzebny ;) skoro startowaliśmy z nową procedurą. Jedyne co mi do głowy przychodzi to to, że miałam tylko 1 pęcherzyk i b.male prawdopodobieństwo na ciążę. Może podaje przy większej liczbie pęcherzyków, bo jest ryzyko ciąży mnogiej. Tak czy siak miło byłoby to wiedzieć wcześniej niż się teraz domyślać. Ja mam za wysokie komórki NK i dodatnie Ana, więc to nie tak, że to tylko mój wymysł że mogę tego potrzebować


    Dziwna ja mam NK 17% więc bez tragedii, no ale ponoć i tak za wysokie. A Ty?

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 23 marca 2018, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z ujastka. Potrzebuje III referencje neonatologii dla wewnetrznego spokoju, a w Koperniku maz pracuje i mowi, ze bede tam rodzic po jego trupie, wiec nie za bardzo zostaje mi wybor. A dobrze miec lekarza ze szpitala docelowego.

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 marca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nk nie robiłam tylko aktywność nk i wyszło dużo ponad normę

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek słyszałam jeszcze dobre opinie o Juszczyku, on tam jest ordynatorem chyba albo kimś innym ważnym ;) ale nie wiem czy bierzesz go pod uwagę

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 24 marca 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juszczyk jest ordynatorem

    boo123 lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jakiś czas już tu nie zaglądałam, ale na bieżąco podczytuje.
    Jestem 2gi cykl na stymulacji, pierwszy 0,5 tabletki - 1 pęcherzyk, obecny - po zmianie lekarza - po 2x1 tabl 5-9 dnia cyklu wyhodowałam 4 pecherzyki - z których każdy może pęknąć. (Każdy 20-24 mm)
    Jestem w 12 dniu cyklu, jutro miałam mieć IUI ale ze względu na liczbę pęcherzyków lekarz kategorycznie odradził zabieg.
    Jestem podłamana bo bardzo na to liczyłam :/ podobno naturalne starania tez powinnismy odpuścić. Jak myślicie ? Faktycznie jest ryzyko ciazy mnogiej czy lekarz po prostu wolał dmuchać na zimne ? Bo już sama nie wiem, może przy naturalnych staraniach chociaż jeden by zaskoczył..No ale co jak wiecej ?

    Tym-janek - milo popatrzeć jak u Ciebie suwak ciagle do przodu :) O Ujastku tez słyszałam dużo dobrego, sama nawet niedawno leżałam na oddziale przed shsg i wrażenia megapozytywne. Chciałabym wrócić tam już w innym celu Echh ;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 kto ci robił shsg?

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor Michalski

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 25 marca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Który bo chyba 3 tam jest.

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 marca 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj odpisałam Ci na innym wątku :)

    Ajaj88, Dziwna lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 25 marca 2018, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj, zasadniczo lekarze maja obowiazek odmowic zastrzyku na pekniecie czy innych procedur wspomagajacych jak jest wiecej niz 3 pecherzyki. Ryzyko ciazy mnogiej jest spore, ale prawda jest taka, ze czasem z jednej komorki sa blizniaki (jednojajowe) a z 5 moze zadna sie nie zaplodnic lub niezagniezdzic. Jezeli wizja blizniakow cie nie przeraza, a trojaczki, chociaz z lekiem, byscie ogarneli to ja bym sie naturalnie starała. Jezeli cie blizniaki przerazaja to odpusc ten cykl ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 marca 2018, 22:49

    Ajaj88 lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, nie zaglądałam tu przez weekend i widzę, że muszę nadrobić zaległości bo trochę pisałyście :) Ja chyba w tym cyklu trochę odpuszczam, tzn byłam z rodziną na weekend w spa, trochę się zrelaksowałam, zapomniałam nawet o braniu supli i mierzeniu temp. Mój M się rozchorował, że nawet nic z niego nie było :( Ale to dopiero 7 dc wczoraj był. Od czwartku działamy, ale z tego wszystkiego zapomniałam z hotelu termometra i chyba w tym cyklu odpuszczę mierzenie temp. Co ma byc to będzie...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna - to był doktor Piotr :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Hej dziewczyny, nie zaglądałam tu przez weekend i widzę, że muszę nadrobić zaległości bo trochę pisałyście :) Ja chyba w tym cyklu trochę odpuszczam, tzn byłam z rodziną na weekend w spa, trochę się zrelaksowałam, zapomniałam nawet o braniu supli i mierzeniu temp. Mój M się rozchorował, że nawet nic z niego nie było :( Ale to dopiero 7 dc wczoraj był. Od czwartku działamy, ale z tego wszystkiego zapomniałam z hotelu termometra i chyba w tym cyklu odpuszczę mierzenie temp. Co ma byc to będzie...
    Dobrze że odpoczęłas a termometr zostawiony w hotelu, to widocznie jakiś znak ;) Ja nigdy tempki nie mierzyłam, to już by było za wiele jak dla mnie

    kłot lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w ten weekend w saunie odpoczelam

    kłot lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajaj88 wrote:
    Dziwna - to był doktor Piotr :)
    To z nim miałam okazję się spotkać na IP
    A jego brat Wojciech badał mnie przed wpisem i wszystkie skierowania i recepty mi pisał

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2018, 11:17

    Wszystko ma swój czas...
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mam dzis mega stresa przed monitoringiem, boje sie ze pecherzyk nie pekl i jest juz przerosniety... i jak tu wytrzymac do 17:30?????

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 26 marca 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Dziewczyny, mam dzis mega stresa przed monitoringiem, boje sie ze pecherzyk nie pekl i jest juz przerosniety... i jak tu wytrzymac do 17:30?????
    Proponuję umycie moich okien :)
    Lub jakieś inne prace domowe

    Wszystko ma swój czas...
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ