X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoring dziś popołudniu, niech lekarz zobaczy co narobił, Mam tylko nadzieję, że szybko się to powchlania i nie będzie z tego większych problemów.Nie czuję jajnika Tak jak na owu, inaczej, ciężko wytłumaczyć, ale wczoraj w czasie seksu, odczuwalam go dosyć mocno, takie klucie. Wczoraj odczuawalam też pęcherz a to może być związane

    Klot, chyba nie ma co więcej nadać.

    Selina, trzymam kciuki za bete.

    tym_janek lubi tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 marca 2018, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy na relacje
    Selina kciuki za betę

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny
    Krew już upuszczona, wynik ok.14tej

    Dziwna, Anna Stesia, kłot, tym_janek lubią tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    K C I U K I

    Selina lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 marca 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, trzymam kciuki i o 14 będe odświeżać! :-)

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia wrote:
    Selina, trzymam kciuki i o 14 będe odświeżać! :-)
    Ooo hej kochana :) jak Ty się miewasz? Już na koncoweczce jesteś :)
    Dziękuję za kciuki

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Ooo hej kochana :) jak Ty się miewasz? Już na koncoweczce jesteś :)
    Dziękuję za kciuki

    :-) U nas nieźle, wciąż nie moge uwierzyć, że jestem w ciąży, choć mocne kopniaki naszego syna nie pozwalają mi o tym zapomnieć. Ale to jest jakiś kosmos. Do tej pory nie wiem, jak to się stało, że prawie 3 lata sie nie udawało, a we wrześniu zaskoczyło.

    Grzeję Ci miejsce na ekstesterkach - a na fioletowej tym_janek założyła siostrzany do tego wątek, w końcu musisz się tam zjawić :-) Czytałam o Twoich przygodach z intralipidem, też jestem zdziwiona, że przy takich wynikach nie dostałaś. Czy lekarz zakłada jakiś długofalowy plan leczenia dla Ciebie?

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah pewnie miałabym jak ty, że też bym do końca nie wierzyła :) cieszę się, że wszystko dobrze :)
    Moja gin owszem ma plan na te 4 IUI, choć nie naciskała żeby już zaczynać, to nasza decyzja. Badać już nie mamy co. Myślę tak sobie teraz, że nie dała mi intralipidu, bo dała nam tylko 10% szans na powodzenie w tym cyklu, więc może nie chciała naciągać na kolejne koszty które by niewiele dały (kroplówką kosztuje 200zl). Przyznam że nerwy na nią mi przeszły ;) Grzecznie z nią pogadam o tym na następnej wizycie i myślę że jak będzie więcej niż 1 pecherzyk, to poproszę o wspomaganie.
    Ona mi nic też nie przepisywała, bo sugerowała się zdaniem immunologa do którego chodzę a ona go zna. On stwierdził że wyniki moje nie są złe, no ale idealne też nie są. No nic, będę naciskać, bo nikomu bardziej na powodzeniu nie zależy niż mnie i mężowi :)

    Anna Stesia lubi tę wiadomość

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 marca 2018, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Racja, intralipid jest drogi, no i pół dnia z życia kiedy Ci go sączą. Ciągle wierzę, że to ten cykl i że Wam się uda, ale cieszę się, że jest jakiś dalszy plan w razie czego - to ważne!

    Selina lubi tę wiadomość

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podobno 4 godziny się siedzi przy tym intralipidzie

    Wszystko ma swój czas...
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 28 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina też trzymam kciuki, w końcu każda z nas po kolei musi się doczekać tych 2 kreseczek :)
    Ja jestem po badaniu krwi, okazalo się że tam gdzie byłam nie robią wymazów, bo nie ma ani położnej ani gin. Zrobiłam CMV IgG i IgM, Różyczkę IgG i IgM i Toxoplazmoze IgG i IgM - czyli to co zalecała mi wcześniej gin. Zapłaciłam 231 zł-masakra ile to wszystko kosztuje :/ Dopiero wyrobiłam kartę w diagnostyce i nie mogę się tam zalogować bo już próbowałam a chciałabym już wieczorem odczytać moje winiki :/

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 28 marca 2018, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A robiłaś tam gdzie jest laboratorium? Ja też kiedyś robiłam zamieszanie że nie mogę się zalogować. Pani mi wytlumaczyla że u nich nie ma laboratorium i jak kurier dojedzie z materiałem do laboratorium to ktoś aktywuje moja kartę u nich i dopiero wtedy mogę podjąć próbę logowania

    kłot lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 0,1 tak jak czułam ;) Nie załamuje się, cisniemy dalej :) W kwietniu się uda na pewno! :P
    Umówiłam się na wtorek po świętach do takiej ukraińskiej ginekolog, która robi też terapie akupunktura i pijawkami :D oczywiście na akupunkturę idę nie na to drugie ;) Słyszałam że babeczka ma mega dar, no liczę że akupunktura pomoże mi bardziej z psychicznej strony, bo koleżanka mówiła, że ja bardzo wycisza i uspakaja :) a ja nerwus jestem, to mi się przyda

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina szkoda, oby następnym razem się udało :) daj znać jak ta akupunktura, może też skorzystam...bo ja też należę do tych nerwowych ;)

    W końcu udalo się zalogować, musiałam jakimś starym sposobem, wejść na konkretną stronę placówki w której robiłam. Czekam teraz na wyniki do wieczora :)

    Selina lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, przykro mi, ze sie nie udało. Trzymam mocno kciuki za kwiecień i za akupunkture :) w centrum medycyny chinskiej jest spoko akupunktura tez, moja przyjaciolka joginka tam chodzila i byla super zadowolona.

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 28 marca 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selinka, easy, macie plan i go zdrealizujecie
    Ja chodzę do medycyny chińskiej i ogólnie mi się podoba.Nie wiem czy pomaga, ale trochę relaksuje i odstresowuje :-)
    W świecie to ponoc częsta technika wspomagajaca np przy in vitro

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki ;)
    Ja jednak pójdę do tej kobitki, skoro jest ginem oprócz tego. Wiem że ludzie walą do niej drzwiami i oknami :) a mam ją dosłownie pod nosem. Głowa to już połowa sukcesu

    Dziwna zależy jakim tempem puścisz sobie kroplówkę, można siedzieć 4h a można 2,5, tylko różne samopoczucie wtedy

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 28 marca 2018, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa, nie znaleziono zadnego potwierdzenia naukowego dla skutecznosci akupunktury przy leczeniu nieplodnosci. Ale! Udowodniono, ze akupunktura lagodzi stres i napiecie miesniowe. Wiec zasadniczo moze byc pomocna tek ogolnie. A jak wiemy, glowa to polowa sukcesu :)

    Agnessa, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 28 marca 2018, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, szkoda, że się nie udało, ale podoba mi się, że z optymizmem patrzysz na kwiecień :-) Trzymam kciukaski!

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek no właśnie, czasem trzeba iść za głosem serca niż tylko żyć tym co nauka nam dyktuje, że jest skuteczne :) Strasznie się cieszę, że się dowiedziałam o tej kobiecie i to całkiem niedawno, tak jakby to był sygnał: musisz tam iść i się odprężyć ;)

    Powiedziałam mojej 11lat starszej siostrze, że nam się nie udało teraz (ona wie wszystko) i mówi oczywiście, że uda się kiedyś. Na co ja, że pewnie, że nie przeżywam, ale działamy dalej. A ona do mnie że tak, trzeba, ale bez nacisku i żebyśmy czas sobie dali no i cierpliwość. Nooo nie ukrywam że się trochę zdziwiłam, bo ona to sobie tak czas dawała na wszelaką diagnostykę, że 1sze dziecko po 4latach a kolejnego nadal nie ma i dopiero z 2lata temu się dowiedzieli o problemach z immunologią a leczą się też dopiero teraz i to tylko dlatego, że ja uświadomiłam że w Polsce są szczepienia (u nich nie ma). Wiadomo, to nie daje gwarancji powodzenia. Mimo wszystko ja bym nie potrafiła tak poprostu się starać i czekać bez sprawdzenia wszystkiego i to jak najszybciej.
    Teraz jak już sprawdziliśmy wszystko to głowę już mam spokojniejsza o tyle, że nie myślę: a może u nas jeszcze to trzeba sprawdzić? Albo: a może to mi dolega?
    Wiem, że zrobiliśmy co mogliśmy żeby sobie pomóc i trzeba czeka na powodzenie. Ja właśnie staram się uczyć na jej błędach a ona mi mówi, że jesteśmy młodzi i żeby się nie speszyć ;) śmieszna. Ja mając 42lata raczej bym się nie starała o kolejne dziecko, ale my w sumie zupełnie różne jesteśmy od siebie - chociaż obydwie nerwuski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2018, 17:49

    tym_janek lubi tę wiadomość

‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ