X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina eeee nie, dzisiaj czuję, ze @ się zbliża, bo mnie boli dół brzucha. Oby tylko do wtorku nie przyszła :)
    A może my mamy ADHD ?? hehehe

    tym_janek zazdroszczę i to bardzo :) Rok temu o tej porze byliśmy w Bolonii, a potem w Maladze i było cudownie, w miarę ciepło jak na tę porę roku.
    Och dlaczego tak daleko do wakacji ??????

    tym_janek, Selina lubią tę wiadomość

  • Agnessa Autorytet
    Postów: 275 147

    Wysłany: 26 listopada 2017, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och urlop...tego mi chyba najbardziej teraz brakuje, rok temu w listopadzie grzaliśmy się pod palmami... tak myślę, że jak do lutego nic z fasoliną nie wypali, to sruuu na dalekie południe, a potem najwyżej kroki ostateczne, czyli inseminacja

    hondek, tym_janek lubią tę wiadomość

    8p3os65geldj0vib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek moja droga przy ciąży też brzuch boli jak na @ ;) więc dopóki nie ma @ to jest nadzieja, że to bąbelek!
    Ja ADHD nie mam raczej, bo uwielbiam leniuchować :P później mam wyrzuty sumienia, że tracę czas a mogłabym np.posprzatac albo poćwiczyć, no ale... ;) natomiast nerwy mam słabe jak sik pająka

    hondek, mi88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnessa wrote:
    Och urlop...tego mi chyba najbardziej teraz brakuje, rok temu w listopadzie grzaliśmy się pod palmami... tak myślę, że jak do lutego nic z fasoliną nie wypali, to sruuu na dalekie południe, a potem najwyżej kroki ostateczne, czyli inseminacja
    Myślę że po odprężeniu się na urlopie inseminacja może nie być potrzebna :P więc inwestycja jak najbardziej trafiona :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 26 listopada 2017, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina ale to adhd to tylko w odniesieniu do tego, że cierpliwie w jednym miejscu nie mogę usiedzieć. Tak poza tym to trochę się rozleniwiłam przez wakacje, a że teraz szybko się ciemno robi, to tym bardziej nie mam ochoty na nic i wszystko odkładam na później, dopóki nie nawarstwi się mnóstwo rzeczy na siebie i wtedy jestem zła, bo jakbym robiła wszystko na bieżąco to nie musiałabym np. pół dnia spędzić przy desce do prasowania :D

    Co prawda nie liczę na ten cykl, bo nie do końca się przykładaliśmy a poza tym czy trochę wysoka prolaktyna nie blokuje zajścia w ciążę ?


    Oooo a poćwiczeniu to już nie wspominam. Na początku miesiąca pomierzyłam się z zamiarem ćwiczeń z Ewą. Skończyło się na tym, że zrobiłam drugą część skalpela. Na drugi dzień zakwasiory więc odpuściłam i tak odpuszczam aż do dzisiaj. A sylwester zbliża się wielkimi krokami i trzeba będzie się w jakąś kieckę wbić :) Ach ten mój słomiany zapał.

    tym_janek zamilkła. Chyba nie chce nas drażnić i pisać za dużo o słoneczku, którego zażywa hahahaha
    I dobrze ! Odpoczywaj, relaksuj się i spędzaj mile czas ze swoim M :):):):)

    tym_janek, Selina lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 26 listopada 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Hondek super że PRL spadła :) może to nie choroba tylko kropek się usadowił ;) oby! Taaak cierpliwość to też nie jest moja cecha ;) ostatnio w Kato na dwrocu autobusowym zrobiłam raban przy okienku, bo 2 osoby przede mną Pani postanowiła dopytywać o autobus na za miesiąc w Bieszczady, o cenę bla bla bla a mnie szlag trafiał bo autobus by mi uciekł. Informacja była obok a ta se pogawędkę urządziła grrr aaa nie wiem czy Wam o tym już nie pisałam ;)

    Agnessa Borowego nie znam, ale skoro mi88 poleca to idź :) i daj znać co powiedział

    Tym_janek ooooch! Zazdroszczę! 2 lata pod rząd mieliśmy długie urlopy w listopadzie w gorących miejscach i tak nam tego teraz brakuje :/ wygrzalabym się Ojj. Przyznaj się gdzie odpoczywasz? :)

    We Włoszech. Może nie jest jakoś super gorąco, ale tak 16-20 stopni jest :) No i przede wszystkim dużo słońca jest, a ja jako, że mam tendencję do depresji sezonowej to jestem super szczęśliwa z tego powodu :)

    Dziwna, hondek, Selina, mi88 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 26 listopada 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek przywieź do nas to słonko :) a najlepiej to wróćcie we trójkę ;)

    Selina, tym_janek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak tak poprosimy o słonko i koniecznie wracaj w dwupaku! :)

    My mieliśmy mega fajny weekend, trochę się go obawiałam, ale jestem tak zadowolona! Wczoraj byliśmy na parapetowce u znajomych ponad 100km od nas i była też nasza koleżanka z mężem i mała córeczka <3 słodziak z niej na maksa :D Nie wszystkie dzieci mnie rozczulają i ogólnie boję się trochę obce brać na ręce (takie z rodziny nie, ale od znajomych tak) heh ale ta była tak rozkoszna, że chciało się schrupać. Mąż od niej oczu nie mógł oderwać, kukal na nią, ciucial, zaczepiał. Znajomi w ogóle spoko, nie żyją tylko pod dziecko, wysiedzieli do po północy aż :P młoda w nosidełku wcześniej usnęła i spoko. Widać że nie są przewrażliwieni na jej punkcie i nie trzęsą się nad nią jak tylko kwęknie. Super, też chce być taką mamą ;) Powspominaliśmy studenckie czasy z koleżankami i imprezy echh czasem by człowiek wrócił się te 10lat wstecz.
    Wróciliśmy dziś popołudniu od znajomych i mąż pyta po drodze co będziemy robić (no ja w myślach oczywiście że bunga bunga, ale nie powiedziałam mu bo miało być z zaskoczenia ;> ) i mówię że zdjęcia z wesela i różnych wakacji można powybierac do druku. W domu się kapnelam, że chyba właśnie owu miałam, bo brązowe plamienie zauważyłam tak jak miesiąc temu dzień po zastrzyku, więc chyc na męża i działamy <3! :P Niedawno się za te zdjęcia wzięliśmy i się zorientowaliśmy, że mamy dziś rocznicę zaręczyn :D achhh jak bosko wtedy było, cudnie się cofnąć w tamten czas gdy byliśmy heeeen od domu i w takim klimacie. Taka nostalgia nas ogarnęła :) i obiecujemy sobie często, że za jakieś 20-30lat wrócimy w to miejsce też na rocznicę powspominać i świętować ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 20:17

    mi88, Asasa, Allende, hondek, tym_janek lubią tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 26 listopada 2017, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina świętujcie zatem owocnie :) a za 20 - 30 lat wrócicie w miejsce, gdzie M Ci się oświadczył i opowiecie swoim dzieciom :)
    Oj też chciałabym kiedyś wrócić do miejsca, gdzie mój mi się oświadczył <marzy>

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Selina świętujcie zatem owocnie :) a za 20 - 30 lat wrócicie w miejsce, gdzie M Ci się oświadczył i opowiecie swoim dzieciom :)
    Oj też chciałabym kiedyś wrócić do miejsca, gdzie mój mi się oświadczył <marzy>
    Trzeba to sobie obiecać i poprostu wrócić :) stanę na głowie żeby tak było :P i Wy też wrócicie

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super historia z tymi zareczynami ♡ I ja tez bym chciala kiedys byc taka mama co ma chill i bieze dzieciaka w nosidle do znajomych.

    No ja na powrot w 2-paku w ogole nie licze bo juz lekarze spisali ten moj cykl na straty. Ale moze to i lepiej bo cieszymy sie soba i do <3 wrocila przyjemna spontanicznosc ;)

    No ja mam powrot do miejsca zareczyn niemal codziennie bo stalo sie to w naszym salonie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 23:12

    Selina lubi tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Ale super historia z tymi zareczynami ♡ I ja tez bym chciala kiedys byc taka mama co ma chill i bieze dzieciaka w nosidle do znajomych.

    No ja na powrot w 2-paku w ogole nie licze bo juz lekarze spisali ten moj cykl na straty. Ale moze to i lepiej bo cieszymy sie soba i do <3 wrocila przyjemna spontanicznosc ;)

    No ja mam powrot do miejsca zareczyn niemal codziennie bo stalo sie to w naszym salonie :D
    hah dobre :D z tym salonem
    Słuchaj, już nie raz tak było, że lekarze nagadali, ze owu nie było, że dziewczyna ma wrogi śluz, bo wszystkie plemniki martwe a później zaskoczenie i 2 kreski :) Także ja tam w takie gadanie nie wierzę dopóki @ nie przyjdzie. Ale najs, wyluzujcie się, to na pewno sprzyja implantacji itd :P

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 26 listopada 2017, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak @ nie przyjdzie do 31 dc to pewnie bede testowac i sie nakrecac (jak co cykl :p), ale przestalam w tym cyklu mierzyc, badac, sprawdzac cokolwiek. Przestalam sie przejmowac tym aby <3 co drugi dzien i tak wyszlo, ze nawet kilka razy dziennie (ah to ciepelko i prosecco potrafia dziewczynie udezyc do glowy :p ). Bedzie co ma byc :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2017, 23:42

    Selina, hondek lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 27 listopada 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, na Chorwację przecież niedaleko :) A Wy daleko będziecie jechać ?

    Tym_janek może to i lepiej, że się niepotrzebnie nie nakręcasz. Na spokojnie, na luzie a efekty będą na pewno :)

    Dziewczyny dzisiaj chyba jakieś zejście mam :/ Od 10 odkąd wstałam jakoś mi tak niedobrze, kręci mi się w głowie. Nie chcę się nakręcać, bo to na pewno nie to o czym myślicie. Zresztą jutro się wszystko okaże. Na dodatek dzisiaj w nocy miałam sen. Sen, że urodziłam w domu na kanapie dziecko. Była to dziewczynka i tak się ładnie do mnie uśmiechała... Zaraz sprawdziłam w senniku znaczenie tego snu i wyszło powodzenie planów. Heh zobaczymy co z tego wyjdzie i o powodzeniu jakich planów może być mowa:D

    Selina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hondek dlaczego mowisz, ze to na pewno nie to?
    Jutro zatestujesz czy @ ma jutro przyjsc planowo?

    hondek lubi tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem słabej wiary jeśli chodzi o zajście w ciążę. Mam tyłozgięcie i w ogóle wierzę w Was wszystkie oprócz siebie. Tak już mam :) A jutro mam wizytę, dlatego będę wiedzieć co i jak.
    BTW @ planowo ma przyjść 30.11/01.12.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Jestem słabej wiary jeśli chodzi o zajście w ciążę. Mam tyłozgięcie i w ogóle wierzę w Was wszystkie oprócz siebie. Tak już mam :) A jutro mam wizytę, dlatego będę wiedzieć co i jak.
    BTW @ planowo ma przyjść 30.11/01.12.
    To czekamy na jutrzejszą wizytę! :) aczkolwiek na usg jeszcze i tak nic by nie było widać, ale może gin powie, że macica na ciążową wygląda :P
    Widzisz, to my wierzymy w Ciebie a Ty w nas no i jest rownowaga :) Uda się

    hondek lubi tę wiadomość

  • hondek Ekspertka
    Postów: 226 151

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehehe i niech tak pozostanie, że ja wierzę w Was a Wy we mnie :) Razem damy radę :)

    PS. Ja chcę już wiosnę. Ta aura i te ciemności mnie przytłaczają :/

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 listopada 2017, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hondek wrote:
    Hehehehe i niech tak pozostanie, że ja wierzę w Was a Wy we mnie :) Razem damy radę :)

    PS. Ja chcę już wiosnę. Ta aura i te ciemności mnie przytłaczają :/
    Też chce wiosnę :( dlatego żeby ogrzać trochę oczy zmieniłam avek na taki z urlopu ;)
    Śnieg dziś pasał bleee :( ja tam jestem za tym, nie wiem jak Wy, żeby śnieg był tylko w górach :P

    tym_janek, hondek lubią tę wiadomość

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 27 listopada 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam się, miejsce śniegu jest w górach.
    A ja jutro wracam już z włoskiego ciepełka do polskiej zimy :(

    hondek, Selina lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ