X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Lorien Ekspertka
    Postów: 299 84

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Witam się dzisiaj ale tylko na chwilke bo dziś bawimy się na weselu u znajomych :)
    My z moim T już prawie 8 lat po ślubie :) a znamy się 9.

    Mela tak udzielam się na staraczkach 2017 :)

    Mama2017 wielkie gratki, rośnijcie zdrowo :)

    201105094670.png

    201306191570.png

    lph8g8ddykx4sqah.png
  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staram się to robić delikatnie i sterylnie ;) a ponieważ mam mało śluzu w dni płodne, to mi to nieco pomaga.

    Nadzieja zawsze umiera ostatnia ;) ale mimo to staram się nie napalać za bardzo. Jestem trochę taka zero - jedynkowa. Czekam cierpliwie, zatestuję sopiero jak @ nie przyjdzie do 7 dni.

    Girl25, Selina lubią tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Girl a dlugo sie juz staracie? Ktory dc masz teraz?
    Dziś jest 35 dc . Tak w sumie długo. Jakieś 2-3 lata z tego że w pierwszym roku mąż siedział do 1,5 miesiąca za granicą. Później przez moje długie cykle może nie mogliśmy wycelowac. Następnie u poprzedniego lekarza bralam przez pół roku duphaston na regulacje cyklu a ze bralam go od 16 dc to może owu nie było, następnie hsg wynik prawy jajowod niedrozny reszta jest ok. Bralam clo na wywołanie owulacji później dolaczylam do tego inofem i to był błąd bo prawdopodobnie przez to byłam przestymulowana więc i w ciążę nie miałam szans zajść. Po tych tabletkach miałam regularny cykl przez chwilę a później zaczął wracać do normy i tak zaczęłam brać ovarin. To tak w skrócie :)

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2017, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl no to troche przejsc mialas faktycznie. Ja na hsg dopiero czekam a poki co biore antybiotyk, zeby wyeliminowac zakazenie ureaplasma...
    Twoj maz sie badal?

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 25 lutego 2017, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Girl no to troche przejsc mialas faktycznie. Ja na hsg dopiero czekam a poki co biore antybiotyk, zeby wyeliminowac zakazenie ureaplasma...
    Twoj maz sie badal?
    Tak, dwa lata temu miał słaba ruchliwość ( 21%) a teraz powtorzylismy i ruchliwość 47 % ale za to morfologia 3 % z tym ze w ejakujacie było 52 ml więc w przeliczeniu daje to 1,56 ml zdrowych także chyba nie jest źle

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 25 lutego 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama2017 - gratulacje! Rośnijcie zdrowo!

    Mama2017 lubi tę wiadomość

  • Kropeczka1986 Autorytet
    Postów: 1515 936

    Wysłany: 26 lutego 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki:) to i ja się dołączam do krakowskich staraczek:)

    Selinka dziękuje za cynk:*

    pozdrawiam wszystkie starające się!


    Selina lubi tę wiadomość

    Nasz mały cudzie trwaj...<3

    mhsvpx9ik2z006il.png

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    y coś jest nie tak... dziś mam temperaturę 36,50 st, możliwe ze po prostu termometr jest zepsuty i dlatego tak pokazuje ? W sumie mam go parę lat . Jeśli szyjke miałam nisko to czy samo to może być wyznacznikiem ze owulacja się odbyła ? Poza tym w dniu kiedy był ten ostatni duży spadek w środku nocy czułam jakby ktoś mnie skopal po jajniku a tak mkzna sie czuc jak pecherzyk peka. Jutro kupię sobie nowy i zobaczymy. Od wczoraj biorę duphaston

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl ja niestety nie pomoge, bo nie znam sie na temp.i obserwowaniu szyjki ;) Moze to zle, ale jakos nie chce tego robic.
    Ktory dc masz teraz?
    Moj mial gorsza ruchliwosc, bo 11% :/ Za miesiac dopiero jakos bedzie badanie powtarzal, najpierw antybiotyk musi wziac.

    Ja nadal na @ czekam, ale nie wiem czy przez ten antybiotyk mi sie nie przesunie :/ Cos mnie brzuch bolal ostatnio a teraz cisza znow

  • gabrika Koleżanka
    Postów: 62 10

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, doradźcie przy nieregularnych cyklach kiedy najlepiej zrobić test?

    "Jeszcze będzie pięknie - mimo wszystko! Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie!" - Jan Paweł II
    Aniołek (*) 30.03.2017 9tc / Ciąża biochemiczna - Październik 2017
    f2w3dqk3oz249swl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrika jesli wiesz kiedy mialas owu, to 12dpo juz mozna :)

    Odczytalam dzis maila od doktora, ze mam 2-3tyg.po leczeniu zrobic jednak ponowny wymaz na ureaplasma, czystosc i biocenoze pochwy. Dopiero wtedymozemy sie ustawic na hsg. To poczekamy do kwietnia z badaniem, ale nie wiem wlasnie co robic z marcowymi staraniami :/ Jeszcze nie wiem jak owu wypadnie, ale chyba nie zdarze odebrac wynikow z badan czy jestem juz zdrowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 18:48

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina, ja bym poczekała do wyników po ponownym wymazie. Z ureaplasmą nie ma żartów. Rozumiem, że Twój mąż też bierze antybiotyki?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2017, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia nie mam zamiaru starac sie bez wynikow. Ja zaczelam antybiotyk w piatek a maz dzisiaj, pojdziemy 2tyg.po leczeniu razem na badanie, zeby potwierdzic wyleczenie. Obliczylam przed tem, ze nie ma i tak szans na starania w marcu, kolejny miesiac na straty. Wiem, ze taki plus, ze sie wyleczymy (oby) i tak czulam, ze hsg dopiero w kwietniu, ale myslalam ze chociaz sprobujemy jeszcze w marcu a tu nic... Trudno, trzeba bedzie soboe glowe czyms zajac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2017, 20:47

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 26 lutego 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Girl ja niestety nie pomoge, bo nie znam sie na temp.i obserwowaniu szyjki ;) Moze to zle, ale jakos nie chce tego robic.
    Ktory dc masz teraz?
    Moj mial gorsza ruchliwosc, bo 11% :/ Za miesiac dopiero jakos bedzie badanie powtarzal, najpierw antybiotyk musi wziac.

    Ja nadal na @ czekam, ale nie wiem czy przez ten antybiotyk mi sie nie przesunie :/ Cos mnie brzuch bolal ostatnio a teraz cisza znow
    Dziś 36 dc :(.
    Pewnie Ci się przez antybiotyk przesunie , mnie też przez antybiotyk mam takie historie

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 27 lutego 2017, 01:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Anna Stesia nie mam zamiaru starac sie bez wynikow. Ja zaczelam antybiotyk w piatek a maz dzisiaj, pojdziemy 2tyg.po leczeniu razem na badanie, zeby potwierdzic wyleczenie. Obliczylam przed tem, ze nie ma i tak szans na starania w marcu, kolejny miesiac na straty. Wiem, ze taki plus, ze sie wyleczymy (oby) i tak czulam, ze hsg dopiero w kwietniu, ale myslalam ze chociaz sprobujemy jeszcze w marcu a tu nic... Trudno, trzeba bedzie soboe glowe czyms zajac

    A, przepraszam, źle zrozumiałam to, że nie wiesz, co robić z marcowymi staraniami. U mnie też raczej ten cykl na straty i marzec pewnie podobnie, więc dopiero w kwietniu-maju wrócimy na poważnie do starań (czekają mnie w międzyczasie zabiegi, być może też antybiotyk). Pocieszam się tym, że najwyżej nie będę miała dziecka z końca roku tylko z początku następnego. Choć może jakimś cudem udało się w tym miesiącu mimo tej dziadowskiej tarczycy.

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 lutego 2017, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam ze ja się już strasznie zdolowalam bo jedna koleżanka z pracy urodziła niedawno dziecko , druga jest w ciąży (obie nieplanowane ) i już mam dość .... czemu życie jest takie niesprawiedliwe? ! :(

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna Stesia dopoki @ nie przyjdzie nie ma co cyklu na straty spisywac :) Ja dokladnie tak samo sobie wczoraj pomyslalam, jakby w kwietniu sie udalo, to najwyzej bede miala dziecko z poczatku roku ;) choc chcialam w tym, wiadomo. Miesiac w ta czy w ta nie robi mi az takiej roznicy a moja mama jest ze stycznia, tez byloby fajnie :)
    Te zabiegi powazne jakies?

    Girl niestety tak to jest :/ Wszystkie dookla siebie mamy ciezarne lub takie co dopiero urodzily...ja tez. Wszystkie planowane i pyklo od razu (1 kolezanka poronila ale po paru mies.znow byla w ciazy i coreczke teraz urodzila). Czuje sie naprawde wybrakowana przy nich. Dobrze, ze jest to forum i Wy, mozemy sie razem wspierac w tym wszystkim :)

  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 27 lutego 2017, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, wybrakowana to dobre określenie. A wy ile się staracie ? Tak jak masz w opisie 6 cyklu ? To i tak mało. Hehe w sumie fajnie by było w kwietniu zajść bo mam urodziny w styczniu i miałabym wymarzony prezent :). Teraz w nowym cyklu pójdę na ten monitoring z tym ze ovarin będę brać bo wiem że jak nie będę to mój cykl będzie nie wiadomo jak długi. .. Teraz biorę duphaston na wywołanie okresu i czekam , nie będę czekać aż sam przyjdzie bo teraz mam wolne od poniedziałku do czwartku i tak cały marzec a od 3 kwietnia urlop więc idealnie by się złożyło jeśli do 11 marca dostanę okres .

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Anelka Koleżanka
    Postów: 58 51

    Wysłany: 27 lutego 2017, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Krakuski z tej strony również Krakuska, mogę dołączyć? zostać na dłużej? :)

    tak patrze to chyba ja tu najstarsza z całego grona ;(

    yUD8p2.png VcYSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Girl tak 6cykl sie staramy. Wiem, ze to nie duzo w porownaniu do innych, ale wolalabym zeby sie to nie przedluzalo bo mam 31lat rocznikowo a chcialabym miec 2-3dzieci i nie musiec przez cisnienie i pospiech rodzic je co roku-choc i tak moze wyjsc, nie wiadomo... Jak widac ciezko to zaplanowac. U mnie @ sie juz rozkreca, do wieczora oewnie przyjdzie

    Anelka witaj! :) Jasne ze mozesz do nas dolaczyc :D Widze, ze masz juz 8 letnia coreczke :) Teraz dlugo sie staracie o 2 dziecko?
    Najstarsza tzn?

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ