X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️
Odpowiedz

Kubeczek menstruacyjny - pomoc przy staraniach? ☔️

Oceń ten wątek:
  • Makinka Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 22 grudnia 2022, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do Was, również w tym miesiącu wypróbowałam kubeczek. Zobaczymy czy 🐒 nawiedzi mnie z Nowym Rokiem. Jest to pierwszy cs z kubeczkiem, drugi z żelem Concieve..

    Starania o pierwszego potomka od 06/2022🧸🍼

    🏩 fertistim, żel conceive plus, kubeczek i testy owu

    💉 wstępne badania OK ♀️✅️

    2023 to będzie Nasz rok!
  • Oliwia89 Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 29 grudnia 2022, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dołączam do grona staraczek z kubeczkiem. Narazie 3 DC, czekam na koniec @ i działamy.

  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 1 stycznia 2023, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny, dołączam do grona, czytanie wszystkich wypowiedzi zajęło mi ogromnie dużo czasu, ale czytając wasze wypowiedzi...takie wsparcie aż się ciepełko na serduszku robi. :)


    Ja z M aktualnie półtorej roku..Bez efektów.
    M wyniki nienajlepsze, jest clo i fertiduo ibsa od 2msc.
    Końcem lutego znów badania.
    (Klinika Boci@n w Pozn.)

    Ja wyniki w normie, cykle regularne.

    Dołączam do grona kubeczkowych staraczek!

    Obecnie 1d.cyklu także zaczynamy dopiero za tydzień <3

    A nóż coś przyniesie nam ten nowy rok.

    Trzymam za nas kciuki!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 stycznia 2023, 22:42

    ZdeterminowanaK lubi tę wiadomość

  • ZdeterminowanaK Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, zaczne od tego że razem z partnerem nie staramy się jakoś długo. Jednak to wkurzajace kiedy po którymś cyklu staran pojawia się 🐒

    W grudniu kupiłam kubeczek i żel wspomagający Ferty Lili. Nie liczyłam na cuda jednak pomyślałam ze czasem warto tą naszą płodność wspomóc. Tym bardziej że kilka lat brałam antykoncepcję hormonalną A po jej odstawieniu cykle miały po 38 lub 44 dni.
    Jakie było moje zdziwienie gdy 2 dniach po spodziewanym terminie miesiączki na teście pokazały się wymarzone dwie kreseczki 🤩

    Dodam, że nie zabezpieczalismy się od stycznia 2022, A starania na poważnie zaczęły się od sierpnia 2022.

    MARUUDA, Makinka, Selina, Marikamb lubią tę wiadomość

  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZdeterminowanaK wrote:
    Cześć, zaczne od tego że razem z partnerem nie staramy się jakoś długo. Jednak to wkurzajace kiedy po którymś cyklu staran pojawia się 🐒

    W grudniu kupiłam kubeczek i żel wspomagający Ferty Lili. Nie liczyłam na cuda jednak pomyślałam ze czasem warto tą naszą płodność wspomóc. Tym bardziej że kilka lat brałam antykoncepcję hormonalną A po jej odstawieniu cykle miały po 38 lub 44 dni.
    Jakie było moje zdziwienie gdy 2 dniach po spodziewanym terminie miesiączki na teście pokazały się wymarzone dwie kreseczki 🤩

    Dodam, że nie zabezpieczalismy się od stycznia 2022, A starania na poważnie zaczęły się od sierpnia 2022.






    Gratulacje !! :) rośnijcie zdrowo !

  • ZdeterminowanaK Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 2 stycznia 2023, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARUUDA wrote:
    Gratulacje !! :) rośnijcie zdrowo !

    Dziękuję 🥰🥰

  • Makinka Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 7 stycznia 2023, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZdeterminowanaK wrote:
    Cześć, zaczne od tego że razem z partnerem nie staramy się jakoś długo. Jednak to wkurzajace kiedy po którymś cyklu staran pojawia się 🐒

    W grudniu kupiłam kubeczek i żel wspomagający Ferty Lili. Nie liczyłam na cuda jednak pomyślałam ze czasem warto tą naszą płodność wspomóc. Tym bardziej że kilka lat brałam antykoncepcję hormonalną A po jej odstawieniu cykle miały po 38 lub 44 dni.
    Jakie było moje zdziwienie gdy 2 dniach po spodziewanym terminie miesiączki na teście pokazały się wymarzone dwie kreseczki 🤩

    Dodam, że nie zabezpieczalismy się od stycznia 2022, A starania na poważnie zaczęły się od sierpnia 2022.


    Gratulacje! Dużo zdrowia dla Was! Powodzenia 💕🧸

    ZdeterminowanaK lubi tę wiadomość

    Starania o pierwszego potomka od 06/2022🧸🍼

    🏩 fertistim, żel conceive plus, kubeczek i testy owu

    💉 wstępne badania OK ♀️✅️

    2023 to będzie Nasz rok!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2023, 00:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZdeterminowanaK wrote:
    Cześć, zaczne od tego że razem z partnerem nie staramy się jakoś długo. Jednak to wkurzajace kiedy po którymś cyklu staran pojawia się 🐒

    W grudniu kupiłam kubeczek i żel wspomagający Ferty Lili. Nie liczyłam na cuda jednak pomyślałam ze czasem warto tą naszą płodność wspomóc. Tym bardziej że kilka lat brałam antykoncepcję hormonalną A po jej odstawieniu cykle miały po 38 lub 44 dni.
    Jakie było moje zdziwienie gdy 2 dniach po spodziewanym terminie miesiączki na teście pokazały się wymarzone dwie kreseczki 🤩

    Dodam, że nie zabezpieczalismy się od stycznia 2022, A starania na poważnie zaczęły się od sierpnia 2022.
    Też mam ten kubeczek :) kupiliśmy mniej więcej rok temu, ale nie w każdym cyklu używaliśmy.
    W lutym rok temu miałam cb, może kubeczek tu pomógł, nie wiem. Ostatnio jednak po jego stosowaniu miałam infekcję, więc chyba go źle wymylam albo coś :/ i teraz jakiś uraz mam do jego stosowania. Mam ogólnie skłonności do infekcji (niestety nie umiem się pozbyć słodyczy z diety a wiem, że to mnie gubi, bo psuje się pH w pochwie i namnażają się drożdżaki zamiast bakterii kwasu mlekowego) i obawiam się, że może mi to nie służyć... Inna kwestia u mnie, że nie będzie tak łatwo, bo skończyłam 36lat ( w tym roku już będzie 37), ale przynajmniej męża mam młodszego 😉 On ma dobre wyniki, wiec może to kwestia czasu tylko, żeby ustrzelić dobre jajo i dobry czas

  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 7 stycznia 2023, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Też mam ten kubeczek :) kupiliśmy mniej więcej rok temu, ale nie w każdym cyklu używaliśmy.
    W lutym rok temu miałam cb, może kubeczek tu pomógł, nie wiem. Ostatnio jednak po jego stosowaniu miałam infekcję, więc chyba go źle wymylam albo coś :/ i teraz jakiś uraz mam do jego stosowania. Mam ogólnie skłonności do infekcji (niestety nie umiem się pozbyć słodyczy z diety a wiem, że to mnie gubi, bo psuje się pH w pochwie i namnażają się drożdżaki zamiast bakterii kwasu mlekowego) i obawiam się, że może mi to nie służyć... Inna kwestia u mnie, że nie będzie tak łatwo, bo skończyłam 36lat ( w tym roku już będzie 37), ale przynajmniej męża mam młodszego 😉 On ma dobre wyniki, wiec może to kwestia czasu tylko, żeby ustrzelić dobre jajo i dobry czas



    Najlepiej go wyparzac w wrzątku, wiadomo ze wtedy większość bakteri sie "ulatnia". Jak jestescie pod opieką* lekarza warto podpytac, moze monitoring cyklu wchodzi w grę? :) My zaczęliśmy wlasnie 1cykl z kubeczkiem, czas pokaże czy coś z tego wyjdzie.

    Trzymam kciuki !

    Selina lubi tę wiadomość

  • Olya Autorytet
    Postów: 308 804

    Wysłany: 10 stycznia 2023, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się Kobietki, 4 cykl starań o drugie dziecko. Aktualnie 7dc. W tym miesiacu spróbuje z kubeczkiem :D mam nadzieje, ze to będzie udany cykl!

    ZdeterminowanaK, MARUUDA lubią tę wiadomość

    🤍 03.2018 - Rozpoczynamy starania 👶🏻
    🤍 08.2019 - Upragnione DWIE kreski 🤰🏼
    🤍 04.2020 - Jest i ONA 🤱🏼

    Czas na rodzeństwo… 👶🏻

    🤍 09.2022 - Ciąża biochemiczna 🥺💔
    🤍 01.02.2023 - Chwilo trwaj! ⏸️
    🤍 11.04.2023 - It’s a girl! 💗
    🤍 7.10.2023 - W końcu razem!🤱🏼


    age.png
  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 13 stycznia 2023, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny to ja :)
    Ten kubeczek to cudeńko, jaki komfort po przytulance, niespodziewalam się, 13dc-przechodzę wlasnie owulke - nie robię testów, nie mierze temperatury, po prostu przez ostatnie lata oraz kilka wizyt u gina, okazuje się że moje cialo sygnalizuje owulke poprzez standardowe objawy (zdaniem lekarza), mam nadzieje ze ten cykl dzięki kubeczkowi będzie już ostatnim (bo kubeczek używamy 1 cykl i po każdym razie nam dopinguje) hehe, planowaną @ mam na 27.01.23 jestem podekscytowana a zarazem się nieco stresuje. Za mną ponad rok czasu starań, podchodzę do tego jeszcze na luzie ale wspomoc jakoś się trzeba. Jestem ciekawa jak tam u was ?

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1596 4187

    Wysłany: 23 stycznia 2023, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maruuda czekam na wynik :) w tym cyklu zaczynam przygodę z FertiLily, nie oczekuje cudów, plan jest taki żeby wstrzelić się w Owu i zastosować kubeczek :D Stary Ukochany dopiero zaczął brać suple na poprawę pływaków więc na spokojnie trzeba swoje odczekać :)

    MARUUDA lubi tę wiadomość

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest + accofil 👎
    II stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozalaa, dzieki za odzew jutro mam termin planowanej @ wedlug apki i objawów które na bieżąco wpisuje.
    Testy ciążowe leżą, jeśli się nie uda ,trudno trzeba dalej próbować ale dam znać. :)

    Warto spróbować a nie zaszkodzi przecież :p

    Trzymam za was/nas kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2023, 20:44

    rozalaa lubi tę wiadomość

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1596 4187

    Wysłany: 25 stycznia 2023, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekam rano pod kibelkiem 😇

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest + accofil 👎
    II stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 26 stycznia 2023, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczór :)

    test rano zrobilam ,negatyw, a po południu zjawiła się małpa co oznacza kolejny cykl i kolejną szansę <3
    1 cykl z kubeczkiem nie udany, będziemy próbować dalej. :)

    Trzymam za nas wszystkie kciuki ! :)

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1596 4187

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O masz, a to franca 🐒
    Podoba mi się kubeczek, faktycznie komfortowo, aplikacja spoko, rano jak go wyciągam to czuje że jest przy samej szyjce praktycznie więc myślę że spełnia swoją rolę 🙃

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest + accofil 👎
    II stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stąd i tak czy tak praktyczny :) daje komfort podczas snu, ale fakt jest taki że ma spełniać swoją funkcję:) ja co prawda korzystam z kubeczka menstruacyjnego typowego..ale też się trzyma na miejscu.

    Mowie kolejna szansa przed nami :)

    Piękny cytat pod twoją tabelką :)

  • MARUUDA Debiutantka
    Postów: 12 7

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz też pytanie kiedy ja mam czekać pod twoim kibelkiem ? Hhhi

  • rozalaa Autorytet
    Postów: 1596 4187

    Wysłany: 27 stycznia 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też próbowałam z menstruacyjnym, spoko, ale ten fertilily wydaje mi się mieć lepszą budowę do spełnienia swojej roli, także drogi, ale jak ma być efekt to może warto, zobaczymy ☺️ narazie czekam na owulkę, na pewno dam znać jak się zjawi wtedy będę wiedzieć kiedy testowanie, ale pewnie coś koło Walentynek 😊

    👩 28
    badania 3dc✅progesteron✅AMH - 5,5✅ jajowody drożne✅
    histeroskopia - usunięcie polipa✅ cd138 ✅ Kir - genotyp AA 👎PAI-1 - homo 👎, MTHFR - hetero 👎
    🧔29
    badanie nasienia: ruch postępowy szybki 5%👎
    ilość ✅ morfologia 4%✅
    HBA 64%👎ROS✅ DFI✅InhibinaB✅

    I stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest + accofil 👎
    II stymulacja - lametta, ovitrelle, cyclogest, accofil, acard ⏳

    Trzymam za Ciebie kciuki i życzę Ci wygranej z tym, co aktualnie sprawia, że nie możesz być w pełni szczęśliwa 🤞🍀
  • Eskalopka Autorytet
    Postów: 560 313

    Wysłany: 29 stycznia 2023, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Starania z kubeczkiem czas start. Test lh pozytywny. Próba pierwsza za nami i teraz czekamy. Minus ogromny to mój wiek, ale w zeszłym roku udało się niezaplanowanie (ciążą zatrzymana w 5tc) to może i tym razem się poszczęści. Jeśli się uda dam znać 😉

    rozalaa lubi tę wiadomość

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ