X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcę żeby mąż w sanitasie badania zrobił, ja z moimi trochę poczekam, bo teraz po ziołach mam cykl zaburzony. jajnik mnie pobolewa, śluzu zero i nie wiem co jest. skoro usg było ok, to niemożliwe żebym miała torbiel czy coś takiego. poczekam do okresu i zacznę na nowo myśleć.

    pytałaś o naukę i praktyki. jak jestem w szpitalu, to mam dużo pracy, ale jestem zadowolona i nie mam czasu na głupie myślenie. dziś miałam wolne, to od rana płaczę i mam depresję. martwię się,że nie mam dobrego gina, że mam zawsze pod górkę i takie tam.
    w weekend znowu będę czarować pacjentów :) to miłe, że nawet jak idę na korytarzu to byli już pacjenci mówią mi dzień dobry, uśmiechają się i pytają co u mnie :)a jak w twojej pracy?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie raz lepiej raz gorzej ale ogólnie nie jest źle.
    Ja na Twoim miejscu bym odstawiła te zioła. Ja ich nie piję i nawet nie zamierzam choc też mam problemy ze śluzem. No ale ratuję się wiesiołkiem i spróbuje teraz siemie lniane ale w kapsułkach bo smaku nie zdzierżę.

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zioła to już dawno odstawiłam, bo pewno potop bym miała, gdybym nadal piła. korci mnie jednak, żeby tak zamiast całej łyżeczki to pól łyżeczki zalewać wrzątkiem i pić od następnego cyklu. coś muszę robić, nie chce czekać bezczynnie. no chyba, że kupię donga lub castagnusa, coś muszę, bo to już ponad rok starań a nic nie widać.
    ale przynajmniej mężowi jest mnie żal i pociesza, właśnie robi mi herbatkę i przyniesie wino czerwone ;)
    ja lubie siemię lniane, ale rzadko piję, bo nie lubie stać nad garnkiem i mieszać.

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    zioła to już dawno odstawiłam, bo pewno potop bym miała, gdybym nadal piła. korci mnie jednak, żeby tak zamiast całej łyżeczki to pól łyżeczki zalewać wrzątkiem i pić od następnego cyklu. coś muszę robić, nie chce czekać bezczynnie. no chyba, że kupię donga lub castagnusa, coś muszę, bo to już ponad rok starań a nic nie widać.
    ale przynajmniej mężowi jest mnie żal i pociesza, właśnie robi mi herbatkę i przyniesie wino czerwone ;)
    ja lubie siemię lniane, ale rzadko piję, bo nie lubie stać nad garnkiem i mieszać.
    Miłego wieczorku:-)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe myślisz misia, że dostanę coś więcej od m. na poprawę humorku? ;P hihi może...
    mykam z ovu, na dziś mi wystarczy :)do juterka ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 3 kwietnia 2014, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idz asioczek idz i zrob cos pozytecznego :P <3
    moj maz robil badania nasienia na kurpinskiego w bydgoszczy i placil 70zl


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    idz asioczek idz i zrob cos pozytecznego :P <3
    moj maz robil badania nasienia na kurpinskiego w bydgoszczy i placil 70zl

    Mój mąż w końcu też idzie zrobić we wtorek i też będzie tyle płacił.
    MArtuśka a długo czeka się na wyniki?

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    sama jestem ciekawa :P widzisz ja w cyklu w którym zaszłam robiłam test dzień po terminie czy nawet dwa dni i miałam bladziocha więc musiałam zrobić betę i teraz też z chęcią bym poszła np w sb ją zrobić ale kasa...może jutro kupię test o czułości 10 i zrobię w sb rano w razie pozytywnego zadzwonie do lekarza i spytam czy mam brac dupka bo zostało mi 1 opakowanie z poprzedniej ciąży a w pn i tak mam wizytę i bym dostała receptę a jeśli wyjdzie w sb negatywny powtórzę w pn z rana, no nic zobaczę :P chyba, że mąż mnie postawi do pionu i wytrzymam :D aa i nie zawsze test "sikany" wychodzi przed @ a czasem nawet nie wychodzi w terminie @ znam osoby którym pozytywny wychodził nawet dopiero 14 dni po spodziewanej @ :) mam nadzieję, że ten cykl będzie dla Ciebie szczęśliwy <3 mnie od wczoraj trochę bardzie pobolewa brzuch więc chyba jednak idzie w stronę @ ale zobaczymy bo pierwsze objawy ciąży są dość identyczne jak te zbliżającej się @ :) 3mam kciuki <3
    jestem bardzo ciekawa Twojego testu, napisz koniecznie, mam nadzieję, że nam się uda, że uda się każdej pragnącej dziecka parze :)

    a apropo dziwnych zachwiań organizmu, to ja mam bardzo podobnie do Ciebie nawet po dupku cykle mam od 28 do 31 dni, fakt, że czasem biorę go od 16 a czasem od 18 dc.
    Nie ma co się przejmować db że @ w ogóle jest, ja po odstawieniu tabletek kiedyś dawno temu nie miałam 2 miesiące @, wtedy dowiedziałam się że mam policystyczne jajniki i albo będę brać anty albo planować dziecko, wtedy zdecydowałam się na anty, teraz po ich odstawieniu czekałam 45 dni na @, już tak mam :D


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia :) czekam na dobre wieści <3 od każdej z Was <3
    1726182u7hov42w2s.gif
    a ja postanowiłam jutro zrobić test ale tak bez "spiny" co ma być to będzie :) 690736hg1i7qg29i.gif

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za dwie kreski :)


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalena trzymam kciuki za ciebie :)
    dziś też mam wolne, więc zamierzam trochę posiedzieć przed kompem, może się pouczę ;)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja żeby zabić czas znowu wzięłam się za wypieki :D ostatnio była krówka :D dziś będzie tarta z truskawkami <3 jak wyjdzie :D :D :D

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Mój mąż w końcu też idzie zrobić we wtorek i też będzie tyle płacił.
    MArtuśka a długo czeka się na wyniki?

    4 godziny


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    a ja żeby zabić czas znowu wzięłam się za wypieki :D ostatnio była krówka :D dziś będzie tarta z truskawkami <3 jak wyjdzie :D :D :D
    smacznego, jak test? :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.
    Chciałam dołączyć do grona Kujawsko-pomorskiego.
    Jestem z Bydgoszczy :)
    na OF nowa, przestraszona, czekająca na 2 kreski :) :)

    Pozdrawiam

    misia79, paaulla84 lubią tę wiadomość

    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    smacznego, jak test? :)
    test dopiero jutro chyba że ogarnie mnie strach albo temperatura poleci bardzo w dół to będzie bez testu, ale test zakupiony leży i czeka :P oby szczęśliwy :D
    Emiliada witaj :)
    A Wam wszystkim życzę dobrej nocy :)
    190041cqcxa30sf8.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłej nocki dziewczynki pozdrawiam ja dziś wypompowana jestem po całym dniu pracy uff kąpiel i do łózia:-)

  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Witajcie.
    Chciałam dołączyć do grona Kujawsko-pomorskiego.
    Jestem z Bydgoszczy :)
    na OF nowa, przestraszona, czekająca na 2 kreski :) :)

    Pozdrawiam
    witamy:) i powodzenia


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Witajcie.
    Chciałam dołączyć do grona Kujawsko-pomorskiego.
    Jestem z Bydgoszczy :)
    na OF nowa, przestraszona, czekająca na 2 kreski :) :)

    Pozdrawiam
    Witamy i wspieramy :)

  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za miłe powitanie ;)
    Trzymam kciuki za każdą z Was :)

    f2w3s65gudn84bn0.png
‹‹ 28 29 30 31 32 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ