X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Dziękuję za miłe powitanie ;)
    Trzymam kciuki za każdą z Was :)
    Emiliada długo się już staracie?

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Dziękuję za miłe powitanie ;)
    Trzymam kciuki za każdą z Was :)
    A my trzymamy kciuki za Ciebie:-)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 4 kwietnia 2014, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada witam serdecznie :D
    napisz cos wiecej o sobie :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka 1236095icwbwasd8f.gif
    zatem jestem już po teście i tak jak myślałam jedna wielka gruba krecha :P choć dziwnie bo nie jest mi nawet z tego powodu źle :O więc albo rzeczywiście cykl bezowulacyjny, albo za wcześnie na test 8) pierwszy raz robiłam ten test "pepino" o czułości 10 i kurcze jak patrzyłam na obrazek gdzie która kreska to wydaje się mi (mojemu mężowi zresztą też), że moja kreska wyszła bardziej w miejscu testowym niż kontrolnym 1378021ezwn2l78i9.gif ale co tam spokojnie poczekam do pn :D i wtedy z rana zrobię NORMALNY już test płytkowy :) gdzie mam podpisane okienka <3
    Miłego dnia 1970295iu9qdz0570.gif

    Martuśka lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Emiliada Ekspertka
    Postów: 144 194

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieńdoberek :)

    paaulla84 - staramy się dość krótko. Córkę urodziłam 20/02/2014. Miałam zabieg łyżeczkowania macicy, gdzie termin ten uznaje się za początek cyklu. po 3 tygodniach, ale jeszcze w tym cyklu rozpoczęliśmy starania. :) licząc się, że może się nie udać. więc to jest 2 cykl starań.

    Martuśka - mam 29 lat, mieszkam w Bydgoszczy.Mój mąż ma 37 lat. Jesteśmy małżeństwem 3 lata, a ze sobą prawie 10 :)
    Moja pierwsza ciąża zakończyła się niepowodzeniem. Starałam się o nią 1 cykl... Teraz zmagam się z "pamiątkami" po Córce w postaci słabego wzroku, nadwagi :) Reszta się unormowała, zatem z kopyta ruszyliśmy z nowymi staraniami.
    Moją Córeczkę, urodzoną 02/02/2014 nazwałam Kalinka (to imię czekało na nią kilka lat). Pochowałam ją w Kolumbarium, które odwiedzam codziennie.
    Teraz walczę o to, by do mnie wróciła.
    :)

    Magda_lena88 - mam nadzieję, że to tylko znak, że było za wcześnie na test :)

    Naprawdę miło mi, że tak życzliwie zostałam przez Was przyjęta :)
    Do dołączenia do forum podchodziłam kilka tygodni :)


    f2w3s65gudn84bn0.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada współczuję straty My o Naszą Fasolkę staraliśmy się prawie 3 lata a jak się udało niestety odeszła od Nas w 6tc :( chociaż nie poznałam płci dziecka to od początku czułam, że to chłopiec :) a może to moja wyobraźnia?? Ale mocno wierzę w to, że dziecko od Nas nie odeszło po prostu zmieniło swoją datę narodzin i do Nas wróci <3 tego też Tobie życzę <3
    A co do mojego testu to już wiem :D :D popatrzyłam tutaj w galerii na pozytywne testy pepino i po prostu w instrukcji jest jakoś po chińsku od tyłu :D i wiem, że moja kreseczka jest na bank kontrolna :P ale zastanawia mnie jedno bo jak zerknęłam po jakimś czasie żeby zobaczyć w którym miejscu w końcu jest ta kreska to w miejscu testowej pod światło widziałam cień cienia ale wiem, że to już po czasie i to mogło być wyznaczone miejsce na nią :P więc się na nic nie napalam :D :D jaka ja jestem durna :D 2818895cl23cax5qa.gif
    no nic cierpliwie poczekam do poniedziałku i z rana powtórzę test a wieczorem i tak mam wizytę <3 a to jeszcze przede mną dwa długieeeee dni :D muszę je jakoś sobie zorganizować :D 568378mrtj84imb1.gif

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, mnie od rana głowa bardzo boli, szybciej myknęłam z praktyk i w drodze do domu spałam w autobusie. teraz już mi trochę lepiej jak leżę.
    magdalena 3mam kciuki za ciebie, patrzyłam na twój wykres- ale tam serduszek :) ;) ognisty miesiąc hihi

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    hejka 1236095icwbwasd8f.gif
    zatem jestem już po teście i tak jak myślałam jedna wielka gruba krecha :P choć dziwnie bo nie jest mi nawet z tego powodu źle :O więc albo rzeczywiście cykl bezowulacyjny, albo za wcześnie na test 8) pierwszy raz robiłam ten test "pepino" o czułości 10 i kurcze jak patrzyłam na obrazek gdzie która kreska to wydaje się mi (mojemu mężowi zresztą też), że moja kreska wyszła bardziej w miejscu testowym niż kontrolnym 1378021ezwn2l78i9.gif ale co tam spokojnie poczekam do pn :D i wtedy z rana zrobię NORMALNY już test płytkowy :) gdzie mam podpisane okienka <3
    Miłego dnia 1970295iu9qdz0570.gif
    Kurcze a ja tak liczyłam na to, ze będę mogła Ci pogratulowac ale nie łam się Magda jesteś silna dzielna i zajdziesz napewno wtedy kiedy się tego najmniej spodziewasz:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emiliada wrote:
    Dzieńdoberek :)

    paaulla84 - staramy się dość krótko. Córkę urodziłam 20/02/2014. Miałam zabieg łyżeczkowania macicy, gdzie termin ten uznaje się za początek cyklu. po 3 tygodniach, ale jeszcze w tym cyklu rozpoczęliśmy starania. :) licząc się, że może się nie udać. więc to jest 2 cykl starań.

    Martuśka - mam 29 lat, mieszkam w Bydgoszczy.Mój mąż ma 37 lat. Jesteśmy małżeństwem 3 lata, a ze sobą prawie 10 :)
    Moja pierwsza ciąża zakończyła się niepowodzeniem. Starałam się o nią 1 cykl... Teraz zmagam się z "pamiątkami" po Córce w postaci słabego wzroku, nadwagi :) Reszta się unormowała, zatem z kopyta ruszyliśmy z nowymi staraniami.
    Moją Córeczkę, urodzoną 02/02/2014 nazwałam Kalinka (to imię czekało na nią kilka lat). Pochowałam ją w Kolumbarium, które odwiedzam codziennie.
    Teraz walczę o to, by do mnie wróciła.
    :)

    Magda_lena88 - mam nadzieję, że to tylko znak, że było za wcześnie na test :)

    Naprawdę miło mi, że tak życzliwie zostałam przez Was przyjęta :)
    Do dołączenia do forum podchodziłam kilka tygodni :)
    Fajnie, że się zdecydowałaś do nas dołączyć, razem raźniej :)

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tak bardzo Wam współczuję nie wiem co to znaczy strata dziecka i nie chcę tego doświadczyc mogę się jedynie domyślec o czym się myśli w danej chwili. Zyczę Wam aby Wasze aniołki zesłały Wam kolejnego zdrowego bobaska i aby strzegły go z góry :-).
    A u mnie nic nowego dziś miałam gości potem obiadek w słynnej pizzerii piccolo to chyba najlepsza pizzeria pod słońcem.
    A teraz sobie siedzę i dumam że jutro muszę iśc na cały dzień do pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia79 wspomniałaś, ż znasz dobrze Włocławek, mieszkałaś kiedyś tam?

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Misia79 wspomniałaś, ż znasz dobrze Włocławek, mieszkałaś kiedyś tam?

    Tak mieszkałam w internatach chodziłam tam do liceum do studium potem studia mam pełno rodziny nawet przez jakiś czas miałam tam pracowac ale jednak przyszłam do Torunia i zostałam tu już.

    paaulla84 lubi tę wiadomość

  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze ktoś z naszego województwa? Czekamy na kolejne koleżanki staraczki:-)

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia a co mało nas tu jest? więcej chcesz, no wiesz :P
    misia ile już lat pracujesz w zawodzie?

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    misia a co mało nas tu jest? więcej chcesz, no wiesz :P
    misia ile już lat pracujesz w zawodzie?
    Asia. Ja lubię poznawac nowych ludzi:-) A w zawodzie pracuję 10 lat. Szybko zleciało.

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej :) ale juz natrzaskałyśmy stron :D no w końcu się ruszyło bo na początku drętwo było :P
    mam nadzieję że wątek nie umrze śmiercią naturalną :P

    a tak jak leci sobotka???? ja cały dzien na dworze później sprzątałam, goście i WOLNEEEE :D

    kolacyjka i winko bo mam ochotę :D
    metformax odstawiłam to mogę a co ;D


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • julianna Autorytet
    Postów: 1572 531

    Wysłany: 5 kwietnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Emiliada współczuję straty My o Naszą Fasolkę staraliśmy się prawie 3 lata a jak się udało niestety odeszła od Nas w 6tc :( chociaż nie poznałam płci dziecka to od początku czułam, że to chłopiec :) a może to moja wyobraźnia?? Ale mocno wierzę w to, że dziecko od Nas nie odeszło po prostu zmieniło swoją datę narodzin i do Nas wróci <3 tego też Tobie życzę <3
    A co do mojego testu to już wiem :D :D popatrzyłam tutaj w galerii na pozytywne testy pepino i po prostu w instrukcji jest jakoś po chińsku od tyłu :D i wiem, że moja kreseczka jest na bank kontrolna :P ale zastanawia mnie jedno bo jak zerknęłam po jakimś czasie żeby zobaczyć w którym miejscu w końcu jest ta kreska to w miejscu testowej pod światło widziałam cień cienia ale wiem, że to już po czasie i to mogło być wyznaczone miejsce na nią :P więc się na nic nie napalam :D :D jaka ja jestem durna :D 2818895cl23cax5qa.gif
    no nic cierpliwie poczekam do poniedziałku i z rana powtórzę test a wieczorem i tak mam wizytę <3 a to jeszcze przede mną dwa długieeeee dni :D muszę je jakoś sobie zorganizować :D 568378mrtj84imb1.gif

    ech zrobiło mi się smutno, tak liczyłam na dwie kreski, ale jeszcze czekamy kto wie co przyniesie poniedziałek....
    czemu niby pozornie łatwa rzecz jest TAK BARDZO SKOMPLIKOWANA


    f2w3tqywlcgkfgv6.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 1342766w7vl5hsgug.gif u mnie pogoda okropna :O taka przeplatana ta wiosna :P a ogólnie temp. poszła w górę o kreseczkę ale poszła :D w nocy byłam aż 3 razy w wc :O latam do wc jak kot z zapaleniem pęcherza :P i dziś pojawiła się masa śluzu raczej kremowego <3 i albo to dobry znak <3 albo na dniach śluz robi się "żółtawy" i pojawi się @...a ja ciągle mam nadzieję, że może jednak nie <3 mam nadzieję, że wszytko wyjaśni się na dniach a może już jutro :) rano zrobię raz jeszcze "sikańca" wieczorem ginek <3 gdyby coś tam się działo pozytywnego to już powinien coś zaobserwować nawet jak nie na USG to w badaniu palpacyjnym tak jak przy pierwszej ciąży :) dla mnie to był szok bo jeszcze USG nie wykonał a po padaniu palpacyjnym już mi mówi, że ciąża jest <3 to były piękne słowa :) mam nadzieję znowu je usłyszeć i że ciąża jak już się pojawi utrzyma się do końca i mam nadzieję na zdrowego ślicznego bobasa po ok 40tc <3 i tego Wam też Kochane "Kujawianki" życzę <3 :D
    1342766w7vl5hsgug.gif

    Martuśka, julianna lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki przesyłam Wam pozdrowienia i życzę udanej niedzieli. Ja dziś cały dzień w pracy więc nie mogę za bardzo pisać ale chociaż wpadłam uzupełnić mój wykres oraz zajrzeć do was. Papa.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 6 kwietnia 2014, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak sobie myślę, bo teoretycznie test powinno się robić z pierwszego porannego moczu ale jak wstanę np o 2 w nocy na siusiu to już wtedy mam robić :O no bo to jest pierwszy mocz ten najbardziej stężony.. czy mogę zrobić ten test jak wstanę rano dopiero :D jeny czuję się w tym zielona :D :D dziwnie :D jutro będzie 13dpo (jesli owulacja była) no nic :D zobaczymy <3 miłej ndz <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ