X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mnie najbardziej stresuje ta temperatura, boję się że poleci w dół i zabierze mi nadzieję. U mnie ten cykl jest dziwny przez te piersi, które nadal nie bolą. Ale to nic nie znaczy, bo nikt nie powiedział że jak zawsze bolały to już tak mi zostanie do końca życia. Może teraz nadszedł czas bezbolesności przed okresem:)
    Kaarolaa może zrób betę jak mieszkasz w Polsce.

    mnie np przez rok czasu nie bolały piersi przed @. miałam tak po poronieniu, a po tym roku spokoju to juz była masakra, czasem juz 10 dni przed @ bolały i to tak mocno ze sama nie mogłam ich dotknac. a teraz jak sie udało to dopiero 3 dni przed planowanym @ zaczeły bolec ale tak inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karooola pójdziesz do lekarza to rozwieje wszystkie Twoje wątpliwości :)

    Będzie doooobrze, muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuusi :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    maximka84 wrote:
    Mikusia - jajniki Cię rwą niemiłosiernie ? :\

    mnie też i tak się zastanawiam, czy ma to coś wspólnego z ciążą właśnie :P
    bladego pojęcia nie mam ...

    no rwia i cale podbrzusze a zawsze na @ bolay mnie tylko plecy nigdy brzuch mnie nie boli nawet przy porodzie mnie nie bolal brzuch tylko plecy

    Ja dopiero czekam na wredotę @ :P ma być w okolicach 29tego . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    mikusia wrote:
    maximka84 wrote:
    Mikusia - jajniki Cię rwą niemiłosiernie ? :\

    mnie też i tak się zastanawiam, czy ma to coś wspólnego z ciążą właśnie :P
    bladego pojęcia nie mam ...

    no rwia i cale podbrzusze a zawsze na @ bolay mnie tylko plecy nigdy brzuch mnie nie boli nawet przy porodzie mnie nie bolal brzuch tylko plecy

    Ja dopiero czekam na wredotę @ :P ma być w okolicach 29tego . . .

    oby nie przylazła bezczelna wredna małpa :p

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Mnie najbardziej stresuje ta temperatura, boję się że poleci w dół i zabierze mi nadzieję. U mnie ten cykl jest dziwny przez te piersi, które nadal nie bolą. Ale to nic nie znaczy, bo nikt nie powiedział że jak zawsze bolały to już tak mi zostanie do końca życia. Może teraz nadszedł czas bezbolesności przed okresem:)
    Kaarolaa może zrób betę jak mieszkasz w Polsce.

    wiesz co z tymi piersiami to ja sama nie wiem jak jest ...
    nie wiem czy jest regułą żeby boalały czy nie :P każda z nas jest inna :)
    Ja wczoraj przy myciu zauważyłam że jak je mocniej ścisnełam to jakby w środku bolały, ale tak normalnie nie bolą :P i dziś rano jakieś takie brodawki są bardziej czerwone ... tylko że wcześniej aż tak siebie nie obserwowałam więc nie bardzo mam porównanie :(
    ale może to być faktycznie objaw @ ... i tak pewnie jest :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bedzie dobrze, musi byc, juz tyle sie nacierpiałam i naczekałam, ze starczy. ciekawe jak moj okruszek wyglada? pewnie jak mała fasolka :) kocham juz ciebie i czekam spokojnie az przyjdziesz na swiat...

    maximka84, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze apropo piersi - nigdy nigdy - nie bolały tak żebym ich dotknąc nie mogła , nie znam po prostu czegoś takiego jak ból piersi ... może prędzej uczucie cięzkości tak . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    bedzie dobrze, musi byc, juz tyle sie nacierpiałam i naczekałam, ze starczy. ciekawe jak moj okruszek wyglada? pewnie jak mała fasolka :) kocham juz ciebie i czekam spokojnie az przyjdziesz na swiat...

    Kochana a ile masz latek ? młodziuteńko wyglądasz na zdjęciu :)

    ja juz stara duuuuuuuuuuuuuuuuuu@#$% :P w przyszłym roku 30 :(
    ale wczesniej nie czułam się gotowa na bejbika ...

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie właśnie na 10-7 dni przed @ bolały zawsze i to zazwyczaj bardzo, a w tym cyklu nic. Są ciężkie(nawet bardzo) i się zwiększyły, ale są takie jędrne:)

    mikusia, anika lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif-wiec głowa do góry.
    A ja ledwo żyje :( jestem mega senna..a moje dziecie nie daje mi chwili spokoju. :(

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    U mnie właśnie na 10-7 dni przed @ bolały zawsze i to zazwyczaj bardzo, a w tym cyklu nic. Są ciężkie(nawet bardzo) i się zwiększyły, ale są takie jędrne:)

    u mnie z tym bólem podobnie tez powinny bolec na 7-10 dni przeda zaczely 3 dni przed i mniej niz zawsze tylko ze moze lekko sa spóchnięte niestety nic sie nie zwiekszyly a brdzo bym chchiała... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziewczyny, ktoras dzisiaj nie miała testowac moze? bo nie pamitam ale cos mi swita

    mikusia lubi tę wiadomość

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia miała, ale przełożyła na jutro ;)

    mikusia lubi tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kaarolaa wrote:
    bedzie dobrze, musi byc, juz tyle sie nacierpiałam i naczekałam, ze starczy. ciekawe jak moj okruszek wyglada? pewnie jak mała fasolka :) kocham juz ciebie i czekam spokojnie az przyjdziesz na swiat...

    Kochana a ile masz latek ? młodziuteńko wyglądasz na zdjęciu :)

    ja juz stara duuuuuuuuuuuuuuuuuu@#$% :P w przyszłym roku 30 :(
    ale wczesniej nie czułam się gotowa na bejbika ...

    ja dopiero niedawno 23 lata skonczyłam, takze niby mam czas na dzieci, ale przy moich problemach z ciza a obecnie z długim czekaniem na kolejna, wolałam nie ryzykowac i starac sie jak najszybciej.i tak dlugo mi to zajeło

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja sie dzsiaj tak denerwuje aby ta wredota nie przyszla!!!!!! mnie zmylił ten negatywny wynik w poniedziałek :( :( :( :( :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    no ja sie dzsiaj tak denerwuje aby ta wredota nie przyszla!!!!!! mnie zmylił ten negatywny wynik w poniedziałek :( :( :( :( :(

    ja miałam negatyw ma dni po terminie i tez sie załamałam, ale nie dałam za wygrana :) dobrze bedzie

    mikusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    mikusia wrote:
    no ja sie dzsiaj tak denerwuje aby ta wredota nie przyszla!!!!!! mnie zmylił ten negatywny wynik w poniedziałek :( :( :( :( :(

    ja miałam negatyw ma dni po terminie i tez sie załamałam, ale nie dałam za wygrana :) dobrze bedzie

    a kiedy mniej wiecej Twoim zdaniem mogło dojść do zapłodnienia bo jestem ciekawa wlasnie tego twojego negatywnego testu ....:)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo dziewczyn jeszcze się nie odmeldowało na forum. Dziewczyny jak u Was (Madzianka. Brava)?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Dużo dziewczyn jeszcze się nie odmeldowało na forum. Dziewczyny jak u Was (Madzianka. Brava)?

    ...pracują, sprzątają, gotują... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzsiaj do sniadania skroilam do pomidora pół małej cebuli zostawiłam w kuchni i czuje ja w całym domu a jak wróciłam rano z przedszkola jak zawiozlam Corke to nakrzyczalam na meza ze smieci smierdza w calym domu a on ich jeszcze nie wyrzucił moze to dobry znak bo maz mowi ze nic nie czuje... :)

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ