X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    No ale od tej pory nic nie masz już, żadnego krwawienia? Piszesz, że rano powinnaś dostać więc jak się okaże, że nie ma @ to zrób test. No ale jak uważasz, to Ty musisz zadecydować

    Zrobie tak jak mowisz Klif :-) od wczoraj do tej pory nie mialam juz zadnego krwawienia.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupię dziś test. Jak spadnie temperatura to najwyzej zostanie na nastepny cykl.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystkie mamy temperaturę na podobnym poziomie jeszcze tylko jutro i koniec stresu ti dovrze bo nie długo siwą bym była hehe .a w nocy znowu sie budzilam:(mam nadzieje ze dzień dzisiaj szybko zleci i Jutri będziemy świętować:)mój tescik juz gotowy na testowanko ale wstrzymam sie do jutra No chyba ze mi tempka jeszcze spadnie ti nie ma sensu wtedy:(do pózniej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nakupcie sobie tych testow na allegro za 1,5 zł mozna sa dobre ja kupuje i mam tego mase za 15 zl testow ze hoho... az 10 a w aptece tylko 1 i lipac idzie po portfelu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane, witam Was z rana :)
    U mnie dzisiaj temperatura podniosła się o pół stopnia, także niewiele...
    Nadal czuję się typowo okresowo, brzuch boli, sutki też, ale trochę chociaż humorek mi się dzisiaj poprawił :) męczy mnie tak dziwnie w żołądku więc to pewnie na @ bo mnie zazwyczaj tak boli. Wczoraj znowu zrobiłam sobie meliske przed snem i spałam super :) chociaż to hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moich jedynym objawów to lekki ból podbusza:(ale mam nAdzieje ze w dobrym celu :)dobra lece bo sue spóźnie papa:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif wrote:
    Witam:)
    U mnie dziś temperatura wzrosła o dwie kreski z 36,9 na 37,1. Poza tym bez zmian. Muszę iść zrobić sobie kawę i zaraz wrócę:)
    Oliwia , a jak u Ciebie?

    Klif super! Oby rosła dalej :) wygląda bardzo optymistycznie :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakoś nie mam zaufania do tych testów z allegro, zresztą i tak już nie zdążyłyby do mnie dotrzeć.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sa dobre bez opakowania dlatego taniej.... ktos pewnie podpierdziela z tasmy produkcyjnej heheh ja tam ufam bo były wiarygodne u mnie :)

  • Anastazja Przyjaciółka
    Postów: 72 30

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam za Was kciuki.
    U mnie na osiedlu po zimie wysypały się sąsiadki z brzuszkami, i jak patrze to szczerze im zazdroszczę. Szczególnie teraz gdy mi znowu szansa w tym miesiącu mija ;/
    Dobrze, że Wy macie lepsze nastawienie.

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Nusia, HOPE83, kasiaks
    30.04.2013 Iwka
    5.05 Mycha
    08.05.2013 anika
    Przerzucam na bieżącą stronę:);oniqa jak u Ciebie?Testowałaś? Czekam na wieści:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się kobitki i ja :)
    Jak tam poranek mija?

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no jakos leci :) Własnie wróciłam z psem ze spaceru.A jak u Ciebie?

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie z rana i ja :)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was dziewczyny? Jak samopoczucie? ANika widzę, że owulka zaznaczona temperatura ładna:)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie tempka spada, więc już powoli skazuje ten miesiąc na porażkę kolejną niestety :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kochane ...
    U mnie podobnie jak w zeszłym cyklu...tempka dziś już spadła, nieznacznie ale spadła - identycznie jak w zeszłym miesiącu, jutro będzie jeszcze niżej, bóle mam typowo miesiączkowe, dziś dla mega jaj i potwierdzenia zrobiłam test (taki z allegro, który był dołączony do owulacyjnych), oczywiście negatyw :P
    Ale już mam dość powoli, w nocy non stop śni mi się wykres, termometr ... od przyszłego cyklu bez TEGO :P mimo że człowiek nie chce myśleć, podświadomość robi swoje ...


    ...@ czuję Cię w każdym mięśniu... :P ...idziesz franco... :P


    A jak tam u WAS ?

    Klif ... ładny wykres ... ;)

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks pokaż nam swój wykres. Maximka, takie spadki ja Ty masz to nie są żadne spadki. O pół stopnia, pffff...;)

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nio Klif ale wiesz ... czuję się TYPOWO @ ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2013, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba już widać wykres :)

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ