X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej witam wszystkie nowe dziewczyny kwiecien to wiosna i nowe nadzieje wiec ja z nowa nadzieja wkraczam w ten miesiac ktory moze okazac sie dla mnie szczesliwy czego rowniez wam wszystkim zycze

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ninka wrote:
    Cześć dziewczyny na forum jestem nowa choć od dziś to mój drugi cykl starankowy na ovu,a ogólnie to już mój trzeci cykl staranek niby wszystko ok a jednak nie.Może znajdzie się miejsce dla jeszcze jednej zdesperowanej i niezafasolkowanej staraczki eh

    hej Kochana :)
    chętnie cie przyjmiemy.... my tez czasem bywamy zdesperowane .... :\

    razem raźniej :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aniczka wrote:
    hej witam wszystkie nowe dziewczyny kwiecien to wiosna i nowe nadzieje wiec ja z nowa nadzieja wkraczam w ten miesiac ktory moze okazac sie dla mnie szczesliwy czego rowniez wam wszystkim zycze

    Obyś miała rację Aniczka :)

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to tak jak i ja z wielką nadzieją bo poprzedni cykl jak przyszła @ to przepłakałam a dziś wchodzę jakaś taka naładowana bez płaczu a z uśmiechem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to ja mam podobnie ninka wkurzona jestem za przyszla ale teraz juz mam 3dzien to jakos patrze z nadzieja ze w przyszlym miesiacu sie uda! w pierwsza ciaze zaszlam w 1 cyklu po uregulowani prolaktyny ktora po miesieacu brania bromergonu byla idealna.teraz znowu mialam to samo ale juz tez sie uregulowala wiec mam nadzieje ze kwiecen bedzie nasz!!:)

    Mrowwwka, Anika321 lubią tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Włanie tak już jest że jak przyjdzie @ to załamka totalna ,ale po paru dniach znowu się żyje tą nadzieją że może tym razem się uda.Kurcze teraz tak z biegiem czasu myslę sobie po co ja tak długo czekałam,żeby zdecydować sie na drugie dziecko.Ale zawsze cos stawało nam na drodze.Ale mam nadzieję,że kwiecień bedzie szczęsliwy!!!!

    Anika321 lubi tę wiadomość

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja ci powiem tez zaluje ze szybciej sie nie staralam tak bez stresu moja mala ma 17miesiecy wiec mam nadzieje ze nie bawem bedzie miala rodzenstwo bo zawsze niechcialam miec zbyt dluzej roznocy.ide na monitoring cyklu niedlugo wiec mam nadzieje ze szybciej pomoze

    adzia lubi tę wiadomość

  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia ,kochana mój ma 10 lat i nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje!!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • adzia Autorytet
    Postów: 993 1961

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za tydzień kończe 33 lata i to byłby najpiękniejszy prezent urodzinowy,jakby tym razem nam sie udało!!!!

    3i49df9hy5b5npd4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2013, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już jestem pewna, że będę musiała dopisać się do Was kochane, chociaż do terminu @ jeszcze 10dni. Wychodzi, że ten cykl mam bezowulacyjny, niech ta @ przyjdzie i zaczynamy walczyć dalej :) Owulka wypadnie mi akurat na urodzinki M, także będziemy walczyć :) dobranoc :*

  • ninka Znajoma
    Postów: 24 17

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 05:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i przesyłam pozytywne fluidki na dzisiejszy dzień bo wiosny jak nie ma tak nie ma a ja już zaczynam odczuwać jakąś depreche z braku słońca więc wiosno kochana przyjdź

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj ta deprecha przez tą pogodę wszystkich dopada .. oj musimy wziąść się w garść

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do połowy kwietnia taka pogoda :/ ja chce wiosne... ja stawiam na maj,ale jak w kwietniu się uda to nie będę płakać :p

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Oliwia ,kochana mój ma 10 lat i nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuje!!!!

    a to rzeczywiscie dlugo a ile juz sie starasz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mieszkam w szwecji u nas ladna wiosenna pogoda juz od paru dnia jest codzienie sloneczko i ponad 5 stopni na plusie ale slyszalam ze w polsce zima niestety:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    adzia wrote:
    Włanie tak już jest że jak przyjdzie @ to załamka totalna ,ale po paru dniach znowu się żyje tą nadzieją że może tym razem się uda.Kurcze teraz tak z biegiem czasu myslę sobie po co ja tak długo czekałam,żeby zdecydować sie na drugie dziecko.Ale zawsze cos stawało nam na drodze.Ale mam nadzieję,że kwiecień bedzie szczęsliwy!!!!

    andzia a mialas monitoring cyklu?ja wlasnie sie umuwilam na przyszly tydzien mam nadzieje ze pomoze:)

    kalina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey dziewczyny zapisuje sie juz do was na kwiecien ;) procz kwasu foliowego zaczne brac takze olej z wiesiolka i mam nadzieje ze teraz sie uda ;)

    sama_sama, kalina lubią tę wiadomość

  • Kfjatus Autorytet
    Postów: 2946 7692

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz całą sobą na kwietniowych @ przyszła, więc wchodzimy z nadzieją w nowy cykl :) i czekam na wiosnę, bo czas najwyższy żeby nadeszła :D !

    1221648qmrgggy559.gif
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki mam pytanie,kiedy najlepiej pójść na bete? po spodziewanej @ czy można też przed?pytam się z ciekawości bo nigdy nie robiłam sobie tych badań (tak to się fachowo nazywa ? )i ile one kosztują prywatnie? bo mieszkam na co dzień w Norwegii i nie jestem ubezpieczona w Polsce

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego co sie orientuje to na bete mozna isc 10dni po owulacji ;)

    sama_sama, kalina lubią tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ