X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • motyla noga:) Znajoma
    Postów: 23 9

    Wysłany: 28 marca 2013, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trudno:)staramy się dalej:))

    28df381155355487e6d6b46efa91079b.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 28 marca 2013, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no pewnie :) dobre podejście:) ja też co miesiąc przechodzę to rozczarowanie, ale nie ma co się poddawać, zawsze trzeba mieć nadzieje :)

    Paula90 lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 28 marca 2013, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    głowa do góry staramy się dalej ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 28 marca 2013, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja chyba jutro tez do was dolacze tak cos czuje ze @przylezie bol w podbrzuszu mi dokucza na maksa wiec chyba bede sie zegnac z marcowkami i witac z kwietniowkami

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)
    ja też czuję przyjście @@@@@ wielgachnymi krokami ... bóle w podbrzuszu :/ poranne bóle głowy :\ termin @ w przyszłym tygodniu ...

    buuuuuuu :(

    trudno, działamy dalej :D

  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jestem oficjalnie w kwietniowych

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • aniczka Autorytet
    Postów: 347 200

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [img]http:/[/img]

    5abe315c267b0d904e208c54b912507e.png
  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny:)) Dołączam do Was:) To moje "początki", dopiero zaczynam obserwować swój organizm. Wprawdzie marcowa @ jeszcze nie przyszła (cykle mam 28) ale od paru tygodnia mam strasznie bóle jajnika głównie lewego i takie jakby plamienia delikatne brązowe (je to mam od dawien dawna, progesteron niby jest ok). Pozatym w przyszłym tyg. mam mieć wycinanego guzka w piersi - myslicie, że taki zabieg przekresla chiwlowo starania o dziecko? Mam nadzieję, że nie:) Pozdrawiam:)

    zsxuot7.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 marca 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj.przede wszystkim myśl pozytywnie,wycięcie guzka może na chwilę przerwać staranka,ale nie wiem na 100% o to lekarza najlepiej spytać.będzie dobrze,zobaczysz.Dobrze że trafiłaś tutaj do nas takie wzajemne dzielenie się swoimi obawami, problemami a i radościami baaardzo dużo daje.Także witaj wśród Nas staraczek ;-) i zobaczysz uda Nam się ...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana27 wrote:
    Cześć dziewczyny:)) Dołączam do Was:) To moje "początki", dopiero zaczynam obserwować swój organizm. Wprawdzie marcowa @ jeszcze nie przyszła (cykle mam 28) ale od paru tygodnia mam strasznie bóle jajnika głównie lewego i takie jakby plamienia delikatne brązowe (je to mam od dawien dawna, progesteron niby jest ok). Pozatym w przyszłym tyg. mam mieć wycinanego guzka w piersi - myslicie, że taki zabieg przekresla chiwlowo starania o dziecko? Mam nadzieję, że nie:) Pozdrawiam:)

    Witamy witamy :) z otwartymi ramionami :)
    jest jak pisze H30 - razem jest łatwiej i jakoś przyjemniej ;)

  • Mrowwwka Koleżanka
    Postów: 40 8

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny wiecie cos moze o luteinie? czy po niej moge nie odczuwac zadnych dolegliwosci bolowych typowych przed @? no kurde nic mnie nie boli ja sie ciesze bo zawsze cierpie tylko sie zastanawiam ze to chyba nie za dobrze,,, Pozdrawiam :)

    Mrowwwka
  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Ana27 wrote:
    Cześć dziewczyny:)) Dołączam do Was:) To moje "początki", dopiero zaczynam obserwować swój organizm. Wprawdzie marcowa @ jeszcze nie przyszła (cykle mam 28) ale od paru tygodnia mam strasznie bóle jajnika głównie lewego i takie jakby plamienia delikatne brązowe (je to mam od dawien dawna, progesteron niby jest ok). Pozatym w przyszłym tyg. mam mieć wycinanego guzka w piersi - myslicie, że taki zabieg przekresla chiwlowo starania o dziecko? Mam nadzieję, że nie:) Pozdrawiam:)

    Witamy witamy :) z otwartymi ramionami :)
    jest jak pisze H30 - razem jest łatwiej i jakoś przyjemniej ;)

    Dzięki dziewczyny:)))

    maximka84 lubi tę wiadomość

    zsxuot7.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 29 marca 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Wami i uciekam zaraz do pracy. @ sobie jest i już.

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 29 marca 2013, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrowwwka wrote:
    Hej dziewczyny wiecie cos moze o luteinie? czy po niej moge nie odczuwac zadnych dolegliwosci bolowych typowych przed @? no kurde nic mnie nie boli ja sie ciesze bo zawsze cierpie tylko sie zastanawiam ze to chyba nie za dobrze,,, Pozdrawiam :)

    Witaj
    Ja prawie każdy cykl w moim życiu miałam z Luteiną i nigdy nic nie odczuwałam, ale nie wiem czy tak jest zawsze bo ja bez niej też raczej nie odczuwałam dolegliwości.Myślę ze Luteina sama w sobie nie sprawa że coś czujesz mniej z a coś bardziej, tak mi się wydaje...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 29 marca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Kobietki :) Jestem tu od niedawna,ale przyznam Wam się szczerze,że od samego początku Was regularnie podczytuję..mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona. A teraz kilka słów o mnie : mam 30 lat, prawie 3 letnią córeczkę. Od około pół roku przestałam się zabezpieczać i staramy się o kolejne dzieciątko. Szczerze mówiąc nie myślałam,że będzie to jakikolwiek problem, ponieważ z pierwszą ciążą nie było żadnego problemu tzn. od razu po odstawieniu tabletek anty. zaszłam w ciążę. Obecnie od marca zaczęłam obserwować swoje ciało i jako tako mierzyć temperaturę:) W tym miesiącu mimo,że okres wypadam mi na 6 kwiecień już wiem,że przyjdzie bo czuję się, tzn mam te same oboajwy co miesiąc. Ogólnie od zawsze miałam problemy z miesiączką, czasem nie miałam jej nawet 2 miesiące i wtedy leciałam a luteinie. Dlatego tak bardzo się zdziwiłam,że tak szybko zaszłam w pierwszą ciąże..niestety teraz nie jest tak łatwo i uzbrajam się w cierpliowść, bo w końcu musi się udać :)Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Wszystkie razem i za każdą z osobna kciuki, aby ten miesiąc bym szczęśliwy i wyjątkowy :)

    Ana27, Gunia lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2013, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny moge sie doloczyc?to bym moj pierwszy cykl tutaj dzisiaj powinam dostac okres i wiem ze dostane tempertura spadla i brzuszek boli tak jak cos miesiec wiec zapisuje sie do was na kwiecien:)pozdrawiam

  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 30 marca 2013, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Witam Was Kobietki :) Jestem tu od niedawna,ale przyznam Wam się szczerze,że od samego początku Was regularnie podczytuję..mam nadzieję,że przyjmiecie mnie do swojego grona. A teraz kilka słów o mnie : mam 30 lat, prawie 3 letnią córeczkę. Od około pół roku przestałam się zabezpieczać i staramy się o kolejne dzieciątko. Szczerze mówiąc nie myślałam,że będzie to jakikolwiek problem, ponieważ z pierwszą ciążą nie było żadnego problemu tzn. od razu po odstawieniu tabletek anty. zaszłam w ciążę. Obecnie od marca zaczęłam obserwować swoje ciało i jako tako mierzyć temperaturę:) W tym miesiącu mimo,że okres wypadam mi na 6 kwiecień już wiem,że przyjdzie bo czuję się, tzn mam te same oboajwy co miesiąc. Ogólnie od zawsze miałam problemy z miesiączką, czasem nie miałam jej nawet 2 miesiące i wtedy leciałam a luteinie. Dlatego tak bardzo się zdziwiłam,że tak szybko zaszłam w pierwszą ciąże..niestety teraz nie jest tak łatwo i uzbrajam się w cierpliowść, bo w końcu musi się udać :)Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam za Wszystkie razem i za każdą z osobna kciuki, aby ten miesiąc bym szczęśliwy i wyjątkowy :)

    Cześć! Super, że tu trafiłaś bo Ovufriend chyba korzystnie wpływa na nasze starania:)))
    Słuchajcie, zrobiłam dziś rano test i wyszła BlADA krecha:))Ala jaja(wielkanocne chyba;)))

    zsxuot7.png
  • aisa Autorytet
    Postów: 4456 13254

    Wysłany: 30 marca 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Ana, Hope i Oliwia :)

    Ana - gratulacje :)

    Hope i Oliwia - jeszcze Was nie zalało więc wciąż jest nadzieja, że jesteście zmarcowane ;) Ale gdyby jednak marzec nie był tym szczęśliwym miesiącem to życzę by zielono było w kwietniu :)

    Ana27 lubi tę wiadomość

    o148e6yd9z2ipahq.png
    wnidtv73ksjvw8t0.png
  • Paula90 Autorytet
    Postów: 865 273

    Wysłany: 30 marca 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja czuje @... :/ No coz... Oby nastepny cykl byl owocny :)

    http://ovufriend.pl/graph/f218632fa0f752934241608f0b61e3f44b9a3ew1m5orzswd.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 30 marca 2013, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)
    Ana- gratulacje!!! Super prezent od zajączka na Wielkanoc :)))
    U mnie temperatura świruje :( Lecę szykować się do pracy...

    82doi09kxiyf6x26.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ