X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia tak mam prawie 17miesieczna królewne:)w piieewsza ciążę odrazu zaszlam teraz to będzie mój drugi cykl:)to będziemy razem testować ?ja w piątek mam zamiar jak mi tempka nie spadnie rano.lece na zakupki bede pózniej :)trzymam kciuki Niusia za nas cykl!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE - mnie też jajniki kłują ... od piątku ... i podbrzusze, ale piersi ... sama nie wiem, są jakby cięższe ale może to już przed @ ...
    poza tym nie mam śluzu ciążowego że tak powiem :P


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Niusia tak mam prawie 17miesieczna królewne:)w piieewsza ciążę odrazu zaszlam teraz to będzie mój drugi cykl:)to będziemy razem testować ?ja w piątek mam zamiar jak mi tempka nie spadnie rano.lece na zakupki bede pózniej :)trzymam kciuki Niusia za nas cykl!!!

    no to super, że masz już jedno cudo :) ja też mocno za nas trzymam :) za nas wszysktie hehe

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz bardzo podobnie jak ja w pierwszej ciąży..więc trzeba być dobrej myśli :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę ja na zakupy :) Do wieczora dziewczyny :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Pamiętam,że jajniki jakiś czas mnie bolały (kłuły)...potem zaczęły boleć piersi (po bokach jakby)i sutki i brzuch w dole mnie pobolewał.Byłam strasznie senna. Zrobiłam test ciążowy w dniu spodziewanej miesiączki ale wyszedł negatywny, mimo to miałam przeczucie i pobiegłam na betę (mąż ze mnie sę nabijał,że zwariowałam)...no i miałam rację byłam w ciąży :)

    Hope to ja mam teraz dokładnie takie objawy :) ale to też może być na @ niestety. Od 3 dni poprostu zasypiam, wczoraj przespałam całe popołudnie a dzisiaj jeszcze gorzej jest...Boże spraw żeby to był dobry znak! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK Dziewczynki kochane, ja też muszę lecieć, troszkę popracować bo się nie mogę skupić :) miłego dnia!!!!! :)

  • anika Ekspertka
    Postów: 326 77

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja juz sobie nic nie wmawiam. mam w nosie :D nie powiem..przydałby sie prezencik na urodzinki w styczniu.ale jak nie wyjdzie to trudno.
    Ja mam tylko duzo sluzu bialego,czerwone sutki i powiekszone piersi od kilku dni.

    fefa15317bdc514024168a480c517a28.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Lecę ja na zakupy :) Do wieczora dziewczyny :)

    papa Kochana, miłego dzionka :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    To masz bardzo podobnie jak ja w pierwszej ciąży..więc trzeba być dobrej myśli :)

    czy jestem dobrej mysli ... w sumie nie nastawiam się ...jakoś tak, mało optymistyczna w TEJ kwestii jestem . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia papapapapaapapapapapapa :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    papapa Maximko :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    Niusia tak mam prawie 17miesieczna królewne:)w piieewsza ciążę odrazu zaszlam teraz to będzie mój drugi cykl:)to będziemy razem testować ?ja w piątek mam zamiar jak mi tempka nie spadnie rano.lece na zakupki bede pózniej :)trzymam kciuki Niusia za nas cykl!!!

    O to jest juz nas trzy ktore bedziemy testowac w piatek i jak zbierznosc z cylkem :-)nawet objawy mamy podobne oby to byl dobry znak :-)

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane zrobilam test dla spokoju oczywiscie wyszedl negatywny :D Nie przejmuje sie wcale :D Trzeba myslec pozytywnie.Postanowilam,ze w Lipcu pujdziemy na 1 wizyte do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.trzeba sie dowiedziec co maja do powiedzenia.W lipcu dopiero bo chce sobie odpoczac :D Pozyc troche a niestresowac sie :D
    Moj musi isc na badanie nasienia,wysle go jakos przed nasza wizyta w Klinice i wtedy lekarz bedzie miec obraz jego wynikow a ja porobie sobie badanka,na hormony itd.

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    hej kochane zrobilam test dla spokoju oczywiscie wyszedl negatywny :D Nie przejmuje sie wcale :D Trzeba myslec pozytywnie.Postanowilam,ze w Lipcu pujdziemy na 1 wizyte do Kliniki Leczenia Nieplodnosci.trzeba sie dowiedziec co maja do powiedzenia.W lipcu dopiero bo chce sobie odpoczac :D Pozyc troche a niestresowac sie :D
    Moj musi isc na badanie nasienia,wysle go jakos przed nasza wizyta w Klinice i wtedy lekarz bedzie miec obraz jego wynikow a ja porobie sobie badanka,na hormony itd.

    pięknie Kochana :D :* :)

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba zaczac dzialac a nie siedziec na dupie :D heheh tym bardziej,ze w maju na poczatku lub pod koniec ide do pracy :D :D :D Boziu !!! w koncu!!!Mojego jakos udobrucham na te badania bo inaczej go zamorduje!!! :P zeby dorosly facet zachowywal sie jak dziecko :P masakra jakas :D A za tydzien jade do Myslowic zapisac sie do gin mojej koleznki :D podobno swietna babka :D moze cos pomoze :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiulkaa podziwiam Twoj optymizm :-) ja jak bede w Polsce to tez musze isc porobic badania i musze jeszcze jakos przekonac Mojego zeby zrobil badania to bedzie trudne :-)ale masz racje trzeba zaczac cos robic. Ja dostalam od kolezanki ktora jest w ciazy namiary na bardzo dobrego ginekologa w warszawie.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    Trzeba zaczac dzialac a nie siedziec na dupie :D heheh tym bardziej,ze w maju na poczatku lub pod koniec ide do pracy :D :D :D Boziu !!! w koncu!!!Mojego jakos udobrucham na te badania bo inaczej go zamorduje!!! :P zeby dorosly facet zachowywal sie jak dziecko :P masakra jakas :D A za tydzien jade do Myslowic zapisac sie do gin mojej koleznki :D podobno swietna babka :D moze cos pomoze :)

    Cudowne wieści !!! Ale się cieszę :) Ale zmian u Ciebie :)
    Praca ? ? ?
    Jaka? A co ze szkołą ... we wrześniu ruszasz, czy nie pogodzisz z pracą ...?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Basiulkaa podziwiam Twoj optymizm :-) ja jak bede w Polsce to tez musze isc porobic badania i musze jeszcze jakos przekonac Mojego zeby zrobil badania to bedzie trudne :-)ale masz racje trzeba zaczac cos robic. Ja dostalam od kolezanki ktora jest w ciazy namiary na bardzo dobrego ginekologa w warszawie.

    Madziu jasne - trzeba uszątka do góry i już :) Basia ma rację we wszystkim, nie ma co się przejmować, myśleć ...
    A masz jakieś niepokojące objawy ... nie wiem długie cykle ...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    madzianka wrote:
    Basiulkaa podziwiam Twoj optymizm :-) ja jak bede w Polsce to tez musze isc porobic badania i musze jeszcze jakos przekonac Mojego zeby zrobil badania to bedzie trudne :-)ale masz racje trzeba zaczac cos robic. Ja dostalam od kolezanki ktora jest w ciazy namiary na bardzo dobrego ginekologa w warszawie.

    Madziu jasne - trzeba uszątka do góry i już :) Basia ma rację we wszystkim, nie ma co się przejmować, myśleć ...
    A masz jakieś niepokojące objawy ... nie wiem długie cykle ...

    Ja mam cykle regularne co 28 dni chociaz ostatnio @ przychodzila 2-3 dni wczesniej ale to jeszcze chyba nie jest jakies niepokojace. Tylko moje @ w pierwszym dniu sa bolesne a 2 cykle temu to bardzo fatalnie sie czulam mialam wymioty i prawie mdlalam.

    p19us65glzzsn3k4.png
‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ