Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 14:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    maximka84 wrote:
    olaola wrote:
    mikusia przed @ szyjka się obniża i otwiera ...

maximka ciekawe jak to będzie u Ciebie, jedziemy równo, ja też czekam :)

Oleńko a jak tam Twoja tempka ? :)
    coś Cię boli ? :) czy cuśśśś ? :)

maximka ja temki nie mierzę :) czasem pobolewało z prawej strony ale tak na wysokości bioder więc to raczej co innnego. śluz mam biały kleisty ale tak zawsze, biust bez zmian, w sumie to nic ciekawego się nie dzieje :)

hmn ... nie pozostaje nam nic innego jak czekanie ...

• Anastazja Przyjaciółka

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 15:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekam na @ w czwartek choć dzisiaj tempka skoczyła powyżej 37 .... ale mam plamienie więc pewnie przyjdzie. Po za tym mnie coś rozkłada ;/

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 15:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczymy a ja wlasnie wrocilam z zakupkow padam normalnie nog nie czuje:(widze ze troche nas wiecej przybylo:)oby kazdej sie poszczescilo!

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollaa ciesz sie ze niemasz zadnych objawow ja nie mialam az do boli porodowych:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 15:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    klif i madzianka gdzie sie podziewaciE??:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    karollaa ciesz sie ze niemasz zadnych objawow ja nie mialam az do boli porodowych:)

ale troche mnie to przeraza bo w pierwszej ciazy tez tak miałam, a pozniej sie okazało ze jest martwa. boje sie ze to sie powtorzy :(

• madzianka Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oliwia jestem obiad robilam. Jakis kiepski nastroj mnie dopadl i juz czuje ze ta wredna @ zaraz do mnie przyjdzie bo cos podbrzusze mnie pobolewa :-(

2grdxgdsv8in25va.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do listy i ja ;-)

24.04.basiulka
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Nusia, HOPE83, kasiaks
    30.04.2013 Iwka
    5.05 Mycha
    08.05.2013 anika

Iwka widzę, że obie jesteśmy z Torunia ;-) a ja nawet nie wiedziałam, że mamy u siebie taką poradnię...

;oniqa, Iwka lubią tę wiadomość

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie :)

kaarolaa lubi tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj diodoałam tempke i 2 raz w miesiącu mi wykryło owulke niby byłą 14 a później 20 tylko szkoda że mężusia nie było przez 2 dni no ale dzisiaj wraca może coś będzie z tego cyklu :) niby w czwartek testuje wiem że będzie negatyw przez moje długie cykle no ale warto sprawdzić :)

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka - wielkie dzieki za linki :) moj gin tez powiedzial ze mam poszukac takiej na NFZ ale nic znalezc nie moglam i jedyna ktora znalazlam to jest tylko w polowie refundowane.
    3mam kciuki za Wasze || kreseczki :)
    Maximko - kochanie :* praca dopiero od poczatku lub konca maja :/ takze jeszcze poczekam :) W sklepie w szpitalu,od mojego kolega otwiera i moj zapytal czy nie bedzie czasem potrzebowal kasjerki?a On ze tak,no i moj powiedzial,ze ja szukam,a On na to no oki :D

Iwka lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa witamy, witamy ;-)
    Co u Ciebie Kochana?

;oniqa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wiecie co jest najgorze?ze mialam plamienie implantacyjne w tamtym cyklu jak nigdy!!!Ale coz nie udalo sie

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 16:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nic ciekawego niedawno z pracy wróciłam czekam z utęsknieniem na mężusia ui pije desperadosa :D

kate38 lubi tę wiadomość

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • ;oniqa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedynie co mnie pieką i swędzą wargi sromowe nie wiem dlaczego za każdym razem jak mam okazje po skorzystania z toalety odrazu wchodze do wanny wiem przepraszam że o tym pisze ale Czy któraś z Was tak miała ?? masakra jakaś

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniq - moze masz jakies zapalenie???polecam CLOTRIMAZOLUM :D

• ;oniqa Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro ide do gina
    no i w końcu dodałam awatara :) jedno z moich ulubionych zdjęć ślubnych :D

ibm2io4pkxnx632u.png

3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No piekne zdjecie :) Ale przed chwila mialas inne heheheh :P
    Zauwazyliscie u siebie,ze spadla Wam intelektualnosc?w sensie ze nie dziala wasz mozg tak jak powinien???ja tak mam :O :P zjadam cale slowa,litery i w ogole gadam bez sensu a jak pisze to juz w ogole... taki jakis spadek mam

;oniqa lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie dziewczynki! a mnie dopadała jakaś rewolucja żołądkowa...blee

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Oliwia jestem obiad robilam. Jakis kiepski nastroj mnie dopadl i juz czuje ze ta wredna @ zaraz do mnie przyjdzie bo cos podbrzusze mnie pobolewa :-(

madzianka temperatura jeszcze jest wysoko wiec jest szansa a podbrzusze niech boli a okres nie przychodzi:) a mnie nic nie boli oproz glowy u nas pogoda co chwila sie zmienia to dlatego albo ze stresu bo juz malo zostalo do testowanka:)

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego