X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie:) Ja nie wiem jak ja wytrzymam do niedzieli z testowaniem..tak mnie korci aby zrobić już test. Z drugiej strony w pierwszej ciąży w terminie @ wyszedł mi negatywny, więc się stopuję i staram się o tym nie myśleć. Dziś znalazłam jeden test owulacyjny,który mi został...i zrobiłam go wyszła ta druga kreska lekko, dosłownie minimalnie jaśniejsza..chyba mój organizm z tych nerwów świruje i czas wrzucić na luz...

    82doi09kxiyf6x26.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak tak miałam ale to mi sie bardziej podoba :) jak mi się znudzi to znów Zmienie :D

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    witam ponownie dziewczynki! a mnie dopadała jakaś rewolucja żołądkowa...blee

    nusia wsspolczuje:(wracaj do zdrowka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    jutro ide do gina
    no i w końcu dodałam awatara :) jedno z moich ulubionych zdjęć ślubnych :D

    dziewczyny jak sie dodajecie zdjecie?bo niewiem;/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aa juz znalazlam:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 podobno chociaz najjasniejsza kreska na tescie owulacyjnym jest oznaka ciazy.Test owulacyjny tez wykrywa ciaze.Takze ;) 3mam kciuki :)

    ;oniqa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mnie pali zgaga

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 wrote:
    HOPE83 podobno chociaz najjasniejsza kreska na tescie owulacyjnym jest oznaka ciazy.Test owulacyjny tez wykrywa ciaze.Takze ;) 3mam kciuki :)

    no ja mialam jasniutka kreseczke na tescie w czwartek..... ale ciazowe mi tego nie pokazaly

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia wrote:
    a mnie pali zgaga

    o to juz jakis objaw jest :)
    ciazy oczywiscie...

  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide zrobić szybką kolacyjke bede za 5 min :)

    mikusia lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no boje sie zeby nie przyszla jutro @ bo mnie dol plecow pobolewa jak na @

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    ide zrobić szybką kolacyjke bede za 5 min :)

    smacznego :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie mi tu z Wami kobietki :)

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia to mamy tę samą zagwostkę :) U mnie na tym teście owulacyjnym jest napisane,że jest pozytynwy jak dwie kreski są identyczne lub ta pierwsza ciemniejsza od kontrolnej...ciekawe jak to jest w ewentualnej ciąży...

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karollaa a ty umuwilas sie teraz do lekaeza czy czekasz do tego 29tego?

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego :)

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mikusia jaki test ciazowy wkoncu kupilas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    Witajcie ponownie:) Ja nie wiem jak ja wytrzymam do niedzieli z testowaniem..tak mnie korci aby zrobić już test. Z drugiej strony w pierwszej ciąży w terminie @ wyszedł mi negatywny, więc się stopuję i staram się o tym nie myśleć. Dziś znalazłam jeden test owulacyjny,który mi został...i zrobiłam go wyszła ta druga kreska lekko, dosłownie minimalnie jaśniejsza..chyba mój organizm z tych nerwów świruje i czas wrzucić na luz...

    Hope ja wczoraj zrobiłam to samo hihi, został mi jeden test owulacyjny i zrobiłam go wczoraj i też tą drugą kreseczkę miałam troszkę jaśniejszą, ale była widoczna, hmm ciekawe czy rzeczywiście to by była prawda tak jak basiulka mówi :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oliwia wrote:
    mikusia jaki test ciazowy wkoncu kupilas?

    dzisiaj zadnego! powiedzialam ze na razie nie kupuje i basta!
    wkurzylam sie bo przyszedl dzisiaj moj mandat bo mi fotoradar fotke strzelil i distalam 200,00 wiec juz nie poszlam do zadnej apteki... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    HOPE83 wrote:
    Witajcie ponownie:) Ja nie wiem jak ja wytrzymam do niedzieli z testowaniem..tak mnie korci aby zrobić już test. Z drugiej strony w pierwszej ciąży w terminie @ wyszedł mi negatywny, więc się stopuję i staram się o tym nie myśleć. Dziś znalazłam jeden test owulacyjny,który mi został...i zrobiłam go wyszła ta druga kreska lekko, dosłownie minimalnie jaśniejsza..chyba mój organizm z tych nerwów świruje i czas wrzucić na luz...

    Hope ja wczoraj zrobiłam to samo hihi, został mi jeden test owulacyjny i zrobiłam go wczoraj i też tą drugą kreseczkę miałam troszkę jaśniejszą, ale była widoczna, hmm ciekawe czy rzeczywiście to by była prawda tak jak basiulka mówi :)

    nusia mam tak samo!

‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ