X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe starania czas zacząć
Odpowiedz

Kwietniowe starania czas zacząć

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziu cykle masz regularne z tego co piszesz ... ja mam 27-30 i gin powiedziała że to są regularne ... tak że spokojnie ...
    może być blokada psychiczna ... jak jest stres, myślenie i takie chcenie bardzo bardzo (wiem że nie łatwo nie myśleć) to się nie zajdzie ... trzeba trochę wyluzować i chyba najwazniejsze ... przed terminem @ nie nakręcać się, nie szukać objawów ... bo potem tylko : :( :( rozczarowanie przez wielkie RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ....

  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiulkaa_89 ja z mężem jestem od lutego pod opieką przychodni rozrodczości. Na pierwszej wyzycie od razu dostałam skierowania na wszystkie badania M też musiał się zgłosić na badania i jak na na razie wszystkie mamy w normie:)
    A i jeszcze jedno my poszliśmy do tej poradni na fundusz więc jeszcze złotówki nie wydałam na wizytę, usg czy badania:)

    ps. cycki mi zaraz wyskoczą ze stanika i koleżanka z pracy która nic nie wie o staraniach właśnie mi powiedziała, ze od wczoraj mam bardzo wyraziste oczy i czy używam jakiś kropelek.....

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    Hej Oliwia wczesniej nie moglam pisac u mnie dzis temperatura 37,1 i jajniki nadal na zmiane mnie kluja i dzis mam jakies mdlosci ale boje sie ze sie za bardzo nakrecam chyba nie wytrzymam do piatku ale testu jeszcze nie kupuje. Mam taki strach wewnetrzny tak bardzo bym chciala zeby sie udalo miec to pierwsze upragnione i wyczekiwane dziecko.

    madzianka, mnie od kilku dni bola jajniki i czuje bol ciagnacy w podbrzuszu tzn bardzo mnie kluja i nigdy czegos takiego nie mialam, nie znam bolu jajnikow, do tego mam lekkie mdlosci, lekka zgage i uderzenia goraca, ale niepokoja mnie rowniez te objawy jak @ wczoraj test wyszedl negatywny a jutro ma byc @ zobaczymy jak to bedzie nawet nie wiesz jak ja sie boje mam takie dziwne uczucia, raz mysle ze na 100% jestem w ciazy zaraz mysle ze na pewno dostane @.... jestem bardzo smutna z tego powodu! ateraz bardzo mocno mnie boli glowa....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia :*** będzie dobrze ...
    mnie od piątku rwą jajniki i ból podbrzusza . . . . a @ w okolicach 29tego...

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Madziu cykle masz regularne z tego co piszesz ... ja mam 27-30 i gin powiedziała że to są regularne ... tak że spokojnie ...
    może być blokada psychiczna ... jak jest stres, myślenie i takie chcenie bardzo bardzo (wiem że nie łatwo nie myśleć) to się nie zajdzie ... trzeba trochę wyluzować i chyba najwazniejsze ... przed terminem @ nie nakręcać się, nie szukać objawów ... bo potem tylko : :( :( rozczarowanie przez wielkie RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ....

    Masz racje trzeba wyluzowac i nie mysle tylko dlaczego to jest takie trudne a kazde pojawienie sie @ to wielki bol placz i rozczarowanie...

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzianka wrote:
    maximka84 wrote:
    Madziu cykle masz regularne z tego co piszesz ... ja mam 27-30 i gin powiedziała że to są regularne ... tak że spokojnie ...
    może być blokada psychiczna ... jak jest stres, myślenie i takie chcenie bardzo bardzo (wiem że nie łatwo nie myśleć) to się nie zajdzie ... trzeba trochę wyluzować i chyba najwazniejsze ... przed terminem @ nie nakręcać się, nie szukać objawów ... bo potem tylko : :( :( rozczarowanie przez wielkie RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR ....

    Masz racje trzeba wyluzowac i nie mysle tylko dlaczego to jest takie trudne a kazde pojawienie sie @ to wielki bol placz i rozczarowanie...

    Bo za dużo myślimy !!! i blokada ... i po ptokach . . .

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka wrote:
    basiulkaa_89 ja z mężem jestem od lutego pod opieką przychodni rozrodczości. Na pierwszej wyzycie od razu dostałam skierowania na wszystkie badania M też musiał się zgłosić na badania i jak na na razie wszystkie mamy w normie:)
    A i jeszcze jedno my poszliśmy do tej poradni na fundusz więc jeszcze złotówki nie wydałam na wizytę, usg czy badania:)

    ps. cycki mi zaraz wyskoczą ze stanika i koleżanka z pracy która nic nie wie o staraniach właśnie mi powiedziała, ze od wczoraj mam bardzo wyraziste oczy i czy używam jakiś kropelek.....

    a gdzież to taka przychodnia??? :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Emilka WSK wrote:
    Iwka wrote:
    basiulkaa_89 ja z mężem jestem od lutego pod opieką przychodni rozrodczości. Na pierwszej wyzycie od razu dostałam skierowania na wszystkie badania M też musiał się zgłosić na badania i jak na na razie wszystkie mamy w normie:)
    A i jeszcze jedno my poszliśmy do tej poradni na fundusz więc jeszcze złotówki nie wydałam na wizytę, usg czy badania:)

    ps. cycki mi zaraz wyskoczą ze stanika i koleżanka z pracy która nic nie wie o staraniach właśnie mi powiedziała, ze od wczoraj mam bardzo wyraziste oczy i czy używam jakiś kropelek.....

    a gdzież to taka przychodnia??? :)

    W Toruniu :)
    http://www.szpital-bielany.torun.pl/index.php/poradnie-i-przychodnie/59-zespol-poradni-ginekologiczno-polozniczych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2013, 13:08

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o matko...250 km :) a oientujecie się gdzie w lubuskim lub ewentualnie poznaniu można na nfz sie badać? srednio mi wyszukuje w internecie...jakby google nie rozumiało polecen

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja się dopisuje :)
    24.04.basiulka
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Nusia, HOPE83, kasiaks
    30.04.2013 Iwka
    08.05.2013 anika

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    To i ja się dopisuje :)
    24.04.basiulka
    25.04.2013 ;oniqa
    26.04.2013 ninka, madzianka, Brava,oliwia
    27.04.2013 Klif
    28.04.2013 Nusia, HOPE83, kasiaks
    30.04.2013 Iwka
    08.05.2013 anika

    :)
    czyli tuż tuż ...
    a jakieś objawy ...
    :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    staram się nie szukać, bo zwariować można. A jeszcze do tego siedzę na L4 to doatkowo każdy ból jajnika czy temp. może spowodować że zacznę świrować :D

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze 12 nas czeka na testowanie oby bylo zielono na naszych wykresach trzymam za nas wszystkie kciuki kochane :-)

    Ma ja lubi tę wiadomość

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bg-blockquote.jpg
    Emilka WSK wrote:
    o matko...250 km :) a oientujecie się gdzie w lubuskim lub ewentualnie poznaniu można na nfz sie badać? srednio mi wyszukuje w internecie...jakby google nie rozumiało polecen

    Tutaj coś znajdziesz :)

    http://szukaj.sluzbazdrowia.pl/Poradnia-planowania-rodziny-i-rozrodczosci/S5,s1470,50,1.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2013, 13:18

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam dziewczynki widze, ze kolejne kobietki dopisuja sie do listy :)
    czekam na II kreski u kazdej :)
    ja robie jutro rano jeszcze jeden test bo nie jestem przekonana, ze moge byc w ciazy, niby 6 tydzien sie zaczał a ja nie mam zadnych objajwow tylko ciagle mam te plamienia lub brudzenia, nie wiem jak to nazwac.

    mikusia, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    staram się nie szukać, bo zwariować można. A jeszcze do tego siedzę na L4 to doatkowo każdy ból jajnika czy temp. może spowodować że zacznę świrować :D

    masz rację ;) nie ma się co doszukiwac ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kasiaks wrote:
    staram się nie szukać, bo zwariować można. A jeszcze do tego siedzę na L4 to doatkowo każdy ból jajnika czy temp. może spowodować że zacznę świrować :D

    masz rację ;) nie ma się co doszukiwac ... :)

    myślę, że zacznę panikować koło piątku :) ale życzę Wam i sobie pięknych II na teście

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    witam dziewczynki widze, ze kolejne kobietki dopisuja sie do listy :)
    czekam na II kreski u kazdej :)
    ja robie jutro rano jeszcze jeden test bo nie jestem przekonana, ze moge byc w ciazy, niby 6 tydzien sie zaczał a ja nie mam zadnych objajwow tylko ciagle mam te plamienia lub brudzenia, nie wiem jak to nazwac.

    kaarolaa a ty mialas jakies objawy przed terminem @ ktora nie wystapila tzn takie typopwe objawy jak na @?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze to moim objawem przed @ sa tylko bolace piersi i nic wiecej. tak nic mi nie jest. ale piersi zawsze bola mnie 10-7 dni przed @ a teraz dopiero 3 dni przed zaczeły. bolały tydzien, przestały 3 dni i znow mnie bolą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2013, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    olaola wrote:
    mikusia przed @ szyjka się obniża i otwiera ...

    maximka ciekawe jak to będzie u Ciebie, jedziemy równo, ja też czekam :)

    Oleńko a jak tam Twoja tempka ? :)
    coś Cię boli ? :) czy cuśśśś ? :)

    maximka ja temki nie mierzę :) czasem pobolewało z prawej strony ale tak na wysokości bioder więc to raczej co innnego. śluz mam biały kleisty ale tak zawsze, biust bez zmian, w sumie to nic ciekawego się nie dzieje :)

‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ