X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Szczerze? Ja się tego PANICZNIE boję. Ja jakoś nie wyobrażam sobie, żebym miała starać się więcej niż 3 miesiące :( Odpycham od siebie myśli o niepowodzeniu. Nie to, że się zadręczam, po prostu nie myślę. Może też dlatego, że ja badzo łatwo jak do tej pory zachodziłam w ciążę, większy problem jak widać już był z jej donoszeniem i to nad tym się bardziej zastanawiam


    My się staramy właśnie 4cykl i powiem Ci, że podeszlismy do tematu "na pewno się uda, przecież pierwsza ciąża była za pierwszym strzałem". A jednak nie jest tak łatwo. Odkładałam temat na zasadzie "A poczekajmy do wiosny" a teraz widzę, że po prostu trzeba działać bo nigdy nie wiemy kiedy .. 😉 wewnętrznie czuję się gorzej bo nie potrafię, a może nie tyle ja co mój organizm A przecież "20" innych koleżanek jest już w ciąży ..
    My to Baby jednak mamy tą psychikę z innej planety 😁

    I pamiętaj, że strach też hamuje wiele rzeczy. Psychika bardzo wpływa na Nasze ciała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    Doskonale to rozumiem. My niedługo zbankrutujemy przez te testy. Mąż nic nie mówi bo sam bardzo wyczekuje na pozytyw. Myślę , że chyba bardziej to przeżywa niż ja sama.
    Najgorsze jest wiecznie to czekanie, odliczanie i doszukiwanie się jakiś znaków od Naszych ciał.


    a ja tak mam, że jak zrobie test to za kilka godzin dostaje okres;p taka sytuacja także może przez te 3 lata zrobiłam ich max z 5 ;p

    Karolina2508 lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    My się staramy właśnie 4cykl i powiem Ci, że podeszlismy do tematu "na pewno się uda, przecież pierwsza ciąża była za pierwszym strzałem". A jednak nie jest tak łatwo. Odkładałam temat na zasadzie "A poczekajmy do wiosny" a teraz widzę, że po prostu trzeba działać bo nigdy nie wiemy kiedy .. 😉 wewnętrznie czuję się gorzej bo nie potrafię, a może nie tyle ja co mój organizm A przecież "20" innych koleżanek jest już w ciąży ..
    My to Baby jednak mamy tą psychikę z innej planety 😁

    I pamiętaj, że strach też hamuje wiele rzeczy. Psychika bardzo wpływa na Nasze ciała.
    A mogę spytać w jakim jesteś wieku?

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    A mogę spytać w jakim jesteś wieku?


    Oczywiście. 28lat :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna1990 wrote:
    a ja tak mam, że jak zrobie test to za kilka godzin dostaje okres;p taka sytuacja także może przez te 3 lata zrobiłam ich max z 5 ;p



    Ojeju 🙈

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już 30 dc! Spadków tempki nie ma, ciągłe skoki cały czas tak między 36,2 - 36,3 . :) Czekam nadal na @. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    U mnie już 30 dc! Spadków tempki nie ma, ciągłe skoki cały czas tak między 36,2 - 36,3 . :) Czekam nadal na @. :)

    U mnie Kochana 35dc i @ ni widu ni słychu A test negatywny. Nigdy nie wierzyłam temp w pochwie ale dziś "Z głupa" zmierzyłam i było 37,6 .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, moje ostatnie cykle są co 22 dni. Dzisiaj mija 18 dc, szyjka jest juz od kilku dni wysoko, rozpulchniona, ciężko czasem ja dostać, czuć w dotyku lekko taki czubek nosa ale malutko. Porównałam to z poprzednim cyklem i wtedy tak nie miałam, możliwe ze to spóźniona ovu czy cos innego?

  • Słoneczko123 Autorytet
    Postów: 1070 2387

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2020, 18:30

    8p3o9jcgjfad2w7g.png
    Mutacja czynnika V Leiden
    Acard + heparyna
    mhsvtgf6ubb0b0nm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam żadnych objawów, w poprzednim cyklu była nisko i zamknięta juz w 11 dc. Ovu miałam wtedy 8 dc. A teraz od 14 dc jest ona wysoko i rozpulchniona, myślałam ze to moze spoznione ovu ale to raczej tyle dni by nie trwało

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2019, 12:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    U mnie Kochana 35dc i @ ni widu ni słychu A test negatywny. Nigdy nie wierzyłam temp w pochwie ale dziś "Z głupa" zmierzyłam i było 37,6 .
    Ja tam nawet testów nie muszę robić, wykres idealnie pokazuje, że cykl był bezowulacyjny a na dodatek ciągle niskie temperatury mam. ;) Obym do jutra, najlepiej do wieczoru nie dostała @. :)

    ladgim lubi tę wiadomość

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    Oczywiście. 28lat :)

    Wiesz co, wydaje mi się, że u kobiet to jest ten cholerny wiek. Mam kumpele dokładnie w Twoim wieku. Pierwsze dziecko z pierwszego cyklu starań. A teraz starała się 1,5 roku.
    Ja mam lat skończonych dopiero parę dni temu 24, dlatego mam nadzieję nie będę starać się niewiadomo ile, bo drugie dziecko też bym chciała tak w Twoim wieku, nie później

    Wisienka lubi tę wiadomość

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ladinola wrote:
    Ja tam nawet testów nie muszę robić, wykres idealnie pokazuje, że cykl był bezowulacyjny a na dodatek ciągle niskie temperatury mam. ;) Obym do jutra, najlepiej do wieczoru nie dostała @. :)


    Rozumiem. Ja testy owulacyjne będę robić dopiero od tego cyklu dla sprawdzenia, o ile oczywiście małpisko przyjdzie.
    Trzymam zatem kciuki żeby Panna Niechciana nie przyszła ☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    Rozumiem. Ja testy owulacyjne będę robić dopiero od tego cyklu dla sprawdzenia, o ile oczywiście małpisko przyjdzie.
    Trzymam zatem kciuki żeby Panna Niechciana nie przyszła ☺
    Ja tam testów juz nie robię, w nowym cyklu będzie już chyba monitoring. :)

    Karolina2508, LaBellePerle, ladgim lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Wiesz co, wydaje mi się, że u kobiet to jest ten cholerny wiek. Mam kumpele dokładnie w Twoim wieku. Pierwsze dziecko z pierwszego cyklu starań. A teraz starała się 1,5 roku.
    Ja mam lat skończonych dopiero parę dni temu 24, dlatego mam nadzieję nie będę starać się niewiadomo ile, bo drugie dziecko też bym chciała tak w Twoim wieku, nie później


    1,5 roku .. dla mnie to kosmos. Mój syn będzie miał ponad 3lata. Niby jeszcze mało ale tak bardzo chcieliśmy żeby było 2latka różnicy. Ale my swoje A natura swoje 🙈
    24lata to jeszcze można powiedzieć, młodziutka jesteś 😊
    Mi mój kochany mąż uświadomił, że w sierpniu stuknie mi 29lat A ja mam opory przed staraniami o drugie 🤔
    Bo u mnie to trochę tak, że mam stres jak ogarnę dwójkę maluchów , zwłaszcza , że mój Oli to wymagający Maluch.

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina2508 wrote:
    1,5 roku .. dla mnie to kosmos. Mój syn będzie miał ponad 3lata. Niby jeszcze mało ale tak bardzo chcieliśmy żeby było 2latka różnicy. Ale my swoje A natura swoje 🙈
    24lata to jeszcze można powiedzieć, młodziutka jesteś 😊
    Mi mój kochany mąż uświadomił, że w sierpniu stuknie mi 29lat A ja mam opory przed staraniami o drugie 🤔
    Bo u mnie to trochę tak, że mam stres jak ogarnę dwójkę maluchów , zwłaszcza , że mój Oli to wymagający Maluch.
    Ona też chciała mniejsza różnice w wyszło 5 lat, prawie 6. No ale ona miała popaprane cykle.
    Wiem, że jestem młoda, ale po prostu nie chce później rodzic od razu po pierwszym drugiego a i pewnie starać się trochę trzeba będzie, więc chciałabym, żeby wyszło jednak nie za kij wie ile czasu ;)

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Ofelia Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    Wiesz co, wydaje mi się, że u kobiet to jest ten cholerny wiek. Mam kumpele dokładnie w Twoim wieku. Pierwsze dziecko z pierwszego cyklu starań. A teraz starała się 1,5 roku.
    Ja mam lat skończonych dopiero parę dni temu 24, dlatego mam nadzieję nie będę starać się niewiadomo ile, bo drugie dziecko też bym chciała tak w Twoim wieku, nie później
    . Ja mam 24 mąż 25 i mimo to staramy się już 5 cykl :( a mam już kilka koleżanek już z dziećmi albo w ciazy i każda za pierwszym, drugim razem

  • LaBellePerle Autorytet
    Postów: 1981 3236

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelia wrote:
    . Ja mam 24 mąż 25 i mimo to staramy się już 5 cykl :( a mam już kilka koleżanek już z dziećmi albo w ciazy i każda za pierwszym, drugim razem
    :( może jakieś wpomagacze są wam potrzebne?

    preg.png


    17.04.2023 14:00 - Amelia, 4060g, 51 cm SN
    14.10.2021 13:54 - Oliwia, 4150g 53cm SN
    27.09.2020 0:55 - Wiktoria, 1150g, 36 cm CC

    "Nie ma takiego cierpienia, którego miłość nie byłaby w stanie uleczyć"


    9.10.2018 biochem.
    10.02.2019 18tc (*) Oliwia
    3.10.2019 20tc (*) Gabriela
  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rabrabar wrote:
    Nie miałam żadnych objawów, w poprzednim cyklu była nisko i zamknięta juz w 11 dc. Ovu miałam wtedy 8 dc. A teraz od 14 dc jest ona wysoko i rozpulchniona, myślałam ze to moze spoznione ovu ale to raczej tyle dni by nie trwało
    Ile trwa dni ?

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Ofelia Koleżanka
    Postów: 44 9

    Wysłany: 14 kwietnia 2019, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LaBellePerle wrote:
    :( może jakieś wpomagacze są wam potrzebne?
    U mnie wyszło wysokie tsh, reszty badań jeszcze nie robiliśmy bo niby naprawdę żeby zacząć działać z badaniami to z rok odczekać. Biorę witaminy centrum ona a mąż męski odpowiednik. Może to te nakręcanie się bo przecież u mnie co miesiąc jak przyjdzie @ to jest szał, płacz i depresja ze słoikiem nutelli w łóżku

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ