X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Zuza_22 Autorytet
    Postów: 904 233

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela, ewka tak mi przykro :(

    fbiittx.png
    nlimnm2.png
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka i Ewela tule mocno :* <3 <3 <3

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka90i E.wela <3 <3 <3 trzymajcie się, będzie dobrze! :)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela i Ewka tule mocno <3
    chicken serdecznie gratuluję :*
    casteams działaj nie pitol ;P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 20:50

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    Dziewczyny pomóżcie!

    Wczoraj zrobiłam test owu i wrzucałam tu zdjęcie - zastanawiałam się czy test pozytywny czy negatywny ale dzisiaj zrobiłam test tak jak zwykle i wyszedł negatywny już. Czy to możliwe, że test pozytywny był tylko przez jeden dzień? To kiedy powinna nastąpić teraz owulacja? Test robiłam wczoraj wieczorem, oczywiście przytulanko było. Czy jeszcze więcej się tulić przez ten weekend?

    Pozwolę sobie odpisać - oczywiście że możliwe. Test wyłapuje skok LH który trwa dość krótko. Można rano mieć test prawie pozytywny a wieczorem już negatywny (owulacja mogła być popołudniu a my ją przegapiliśmy). przytulać się warto cały czas, uprawiać seks wtedy kiedy mamy ochotę nic na siłę ;) pamiętajmy że te testy nie potwierdzają owu na 100% więc warto również po pozytywnym teście.
    Na swoim przykładzie mogę również powiedzieć że często miałam prawie pozytywny test a owulacji nie było, czasem organizm się przygotowuje ale "rozmyśla" i może być w innym terminie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta22 wrote:
    Pozwolę sobie odpisać - oczywiście że możliwe. Test wyłapuje skok LH który trwa dość krótko. Można rano mieć test prawie pozytywny a wieczorem już negatywny (owulacja mogła być popołudniu a my ją przegapiliśmy). przytulać się warto cały czas, uprawiać seks wtedy kiedy mamy ochotę nic na siłę ;) pamiętajmy że te testy nie potwierdzają owu na 100% więc warto również po pozytywnym teście.
    Na swoim przykładzie mogę również powiedzieć że często miałam prawie pozytywny test a owulacji nie było, czasem organizm się przygotowuje ale "rozmyśla" i może być w innym terminie.

    Mam nadzieję jednak, że wczorajsze przytulanie coś dało ;) dzisiaj powtórzymy, dla pewności jutro też :D

    To nasz pierwszy cykl więc trochę może przesadzamy ;)

    A jeszcze dodam, że przy badaniu dogłębnym śluz szyjki nie wyczuwam - jest bardzo wysoko także myślę, że to dzisiaj :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 kwietnia 2017, 21:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie przesadzamy jeśli bardzo chcemy dziecka :)
    Trzymam za was kciuki

  • Chilla Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)

    Jestem nowicjuszką na tym portalu i zarówno nowicjuszką na drodze starań o maluszka - kwietniowy cykl jest naszym pierwszym. :) Wprawdzie wielkich nadziei z tym miesiącem nie wiążę... ale jeżeli do 24.04. nie dostanę miesiączki, to 25.04 mam zamiar wykonać pierwszy test ciążowy. :)

    pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki !

    Paula. lubi tę wiadomość

  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Chilla, życzę powodzenia w takim razie! I nie zniechęcaj się, przecież wielu parom udaje się za pierwszym razem :)

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Chilla Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Missjust! :)

    Jeżeli chodzi o nasze starania, to po prostu praca mojego narzeczonego nie daje nam zbyt dużego pola do popisu... W ostatnich dniach wraca bardzo późno i dosłownie zasypia na siedząco... Na dzisiaj mieliśmy zaplanowane małe co nieco, ale widziałam, że walczy z ziewaniem :P ... a nie chcę aby choć przez chwilę poczuł się przyparty do muru. :) Nie o to w tym chodzi. :)

    Przytulaliśmy się tylko we wtorek... A na następny dzień strasznie kuł mnie lewy jajnik, przez jeden dzień miałam charakterystyczny śluz płodny, a teraz mam lepki, kremowy... Dziwnie mi to wygląda, zupelnie inaczej niż w poprzednich cyklach, jakby owulacja wystąpiła kilka dni szybciej, ale staram się nazbyt nie wsłuchiwać w swój organizm, bo wszystko zacznę brać za objaw potencjalnej ciąży i... oszaleję. :)

  • Missjust Ekspertka
    Postów: 171 203

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TO prawda, niestety tak jest, ja właśnie teraz też jestem na tym etapie (wsłuchiwania się za bardzo) :) postanowiłam poczekać do niedzieli i testuję. My z moim mężem mieliśmy kilka kryzysowych chwil i było <3 pomimo braku chęci, ale czasami cel uświęca środki ;p a tak poważnie, to ja jeszcze jestem w miarę świeżą staraczką, ale myślę, że bardziej doświadczone dziewczyny potwierdzą, że każdej siada na psychę :D

    ur3qp2.png
    cravings-2017-12-14.jpg
  • Chilla Debiutantka
    Postów: 15 10

    Wysłany: 7 kwietnia 2017, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki, aby niedzielny test okazał się być pozytywny :)

    Missjust lubi tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny tulę mocno <3 <3 <3

    chicken gratuluję Fasoleczki :*

    Chilla witaj na pokładzie :) ;) :*

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wykończy mnie ten mój wykres. Taki ładny spadek był na owulacje i śluz a temp nie idzie w górę co za tym idzie chyba owulacji nie było. Nie wiem czy szykuje się cykl bez owu czy dopiero ma być..

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy mogę dołączyc ?

    Paula. lubi tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    czy mogę dołączyc ?
    No pewnie, że tak :) na kiedy Cię zapisać? ;)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Nadia83 Ekspertka
    Postów: 288 62

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiam nowe koleżanki :-) Powodzenia w kwietniu

    Chicken gratulacje, rośnijcie zdrowo :-)

    Ja w czwartek byłam na monitoringu i były pęcherzyki 17 i 15mm, ale jakiś dziwny ten cykl. Jajniki niby czuję ale słabo w porównaniu z innymi cyklami. A śluzu płodnego brak. Już nie wiem o co chodzi...

    uwo9csqvc1ok3msb.png
    relgj48aldbo20dr.png
    01.2017 - ciąża biochemiczna
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny wykończy mnie ten mój wykres. Taki ładny spadek był na owulacje i śluz a temp nie idzie w górę co za tym idzie chyba owulacji nie było. Nie wiem czy szykuje się cykl bez owu czy dopiero ma być..

    Spokojnie poczekaj jeszcze, może owu się przesunęła. Ja też myślałam że u mnie będzie cykl bezowulacyjny a jednak owu pojawiła się spóźniona i chyba w efekcie tego spóźnia się przez to @

    Paula. lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • Toonney Autorytet
    Postów: 1435 1020

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    No pewnie, że tak :) na kiedy Cię zapisać? ;)


    Bede w stanie powiedziec po potwierdzonej owu ale wiecej powinnam wiedziec w poniedzialek :)

    Missjust, Paula. lubią tę wiadomość

    lMkbp1.png
    cv0ep1.png

  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 8 kwietnia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chicken gratulacje :)
    Chilla witaj :)
    Ewka i Ewena tule....


    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ