X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • emerald_m Autorytet
    Postów: 649 666

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A ja się dziś jaram moją temperaturą !!!
    Przestudiowałam wszystkie moje wykresy od początku starań... i to jest TEN! Bardzo proszę o trzymanie kciuków ;D

    Lubię to!!!! Masz moje kciuki. Dużo kciuków &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    AJA_S lubi tę wiadomość

    21.01.2014. synek <3
    05.01.2018. synek <3

    12.03.2015 - 10tc [*] 12.05.2016 - 10tc [*] MTHFR C677T homozygota;
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :*
    Jesteście nie zastąpione :D


    Już dawno... Ba nigdy nie byłam w takiej euforii w tym dniu cyklu jak dziś :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka u mnie dobrze. Jestem obstawiona lekami po szyję ale wszystko wygląda dobrze. Serduszko bije, dzidzia rośnie. Kolejna wizyta 24.04. Dolegliwosci brak wiec ciesze się zwolnieniem i czasem z synem:-)

    AJA_S, kaka470, Paula. lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nowicjuszka90 Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie drugi dzień @... mam już dość tej straty czasu. Myślałam, że zajście w ciążę przyjdzie nam łatwo. No nic, widocznie tak ma być.

    Powodzenia dziewczyny!

  • kinga1185 Autorytet
    Postów: 1036 460

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toonney wrote:
    Mozesz zrobic food detective lub immupro Jesli masz reakcje zoladkowo-jelitowe jesli reakcje skorna to mozna oznacza testami punktowymi do tego mozna zbadac igA, igG I igE . To by bylo na tyle jesli chodzi o nietolerancje przy celiakie sa jeszcze inne badania.

    Dziekuje :)

    25.02.2023 synek
    20.08.2020 córka
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowicjuszka90 wrote:
    U mnie drugi dzień @... mam już dość tej straty czasu. Myślałam, że zajście w ciążę przyjdzie nam łatwo. No nic, widocznie tak ma być.

    Powodzenia dziewczyny!

    ja też myślałam, że wystarczy pstryknąć palcami i jest . niestety, życie zweryfikowało i na dzidzi czekam już trzeci rok prawie. co gorsza, wszystkie wyniki mam ok. żałuję tylko, że nie zdecydowaliśmy się od razu po ślubie a potem, że tak późno zaczęliśmy leczenie.

    Także Nowicjuszko, jeśli masz wątpliwości co do swojego doktora, zmień go, albo zgłoście się do kliniki, gdzie zajmą się Wami kompleksowo. masz rację nie trać czasu.

    Mi ju,ż nikt nie powie "wyluzuj to się uda", to nie działa.

    AJA_S lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Basik83 Autorytet
    Postów: 2715 1108

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aja to trzymam kciuki rowniez a ja mam od dwoch tak zajebiste mdlosci ze szkoda slow bywaly cykle ze mnie mdlilo ale zeby az tak testowanie niby na 17 ego

    Robilam juz jedeb test 9 dpo i nic ale to byl allegrowski zobaczymy jak ma sie udac to sie uda a jak nie to moze maj

    AJA_S lubi tę wiadomość

    iv09i09kqbjpvj1e.png
    Madzia 2006❤Zuzia 2008
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basia i ja za Ciebie trzymam kciuki :)
    Zamówiłam wszystkie tu dziewczyny trzymam mocno kciuki :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Zagubiona... Ekspertka
    Postów: 334 97

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :)

    Ile tutaj już groszków jest :D Gratulacje słoneczka :D

    U mnie cykl stracony czekam na @ ;)

    Pozdrawiam was cieplutko przepraszam że tak znikłam ale praca mnie wciągła na amen :D

    Nadzieja umiera ostatnia!
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy możecie mi pomóc? Dostalam zalecenie od lekarza na zrobienie następujących badan: TSH, Estradiol, FSH, LH, Prolaktyne, Testosteron. Napisał, bym zrobiła je w okresie 2-4 dzień cyklu. Czuje, ze dostane @ i pewnie przypadnie jutro (próbowałam cos przyspieszyć, ale nie ruszyło...) i teraz moje pytanie: jak @ będzie jutro, to 2,3,4 dc przypadnie na święta, gdzie nie będę miała możliwości zrobienia badan. Czy wtedy lepiej jak pojade jutro pobrać krew czy we wtorek w 5dc? Kupilam dzisiaj duphaston na wywołanie, bo mi przepisał i nie wiem czy rozkreci się dopiero jak skończe opakowanie (takie zawsze jest założenie), czy przez to, ze mam wszystkie objawy @ (bol brzucha bardzo mocny) to może przyspieszyć na dziś?
    Mam nadzieje, ze nie jest zbyt chaotycznie, ale kurde taka jestem zła, ze może to być znowu cykl bez wykonanych badań :/

  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamini wrote:
    Dziewczyny, czy możecie mi pomóc? Dostalam zalecenie od lekarza na zrobienie następujących badan: TSH, Estradiol, FSH, LH, Prolaktyne, Testosteron. Napisał, bym zrobiła je w okresie 2-4 dzień cyklu. Czuje, ze dostane @ i pewnie przypadnie jutro (próbowałam cos przyspieszyć, ale nie ruszyło...) i teraz moje pytanie: jak @ będzie jutro, to 2,3,4 dc przypadnie na święta, gdzie nie będę miała możliwości zrobienia badan. Czy wtedy lepiej jak pojade jutro pobrać krew czy we wtorek w 5dc? Kupilam dzisiaj duphaston na wywołanie, bo mi przepisał i nie wiem czy rozkreci się dopiero jak skończe opakowanie (takie zawsze jest założenie), czy przez to, ze mam wszystkie objawy @ (bol brzucha bardzo mocny) to może przyspieszyć na dziś?
    Mam nadzieje, ze nie jest zbyt chaotycznie, ale kurde taka jestem zła, ze może to być znowu cykl bez wykonanych badań :/

    też mam ten sam problem. jeśli przyjdzie @ to jutro albo w sobotę. jeśli jutro to z badań mogą być nici. z tym że jeden lekarz powiedział mi 2-4 dc, a inny 2-5. jeśli zakładać drugą opcję to na wtorek bym się załapała, tylko, że cykle mam krótkie i wczesne owulacje i nie wiem czy 5 dc wyniki byłyby miarodajne. oczywiście nie chciałabym żeby przyszła @, ale nie sądzę, żeby było inaczej. i tak już długo się staramy, więc się przyzwyczaiłam już.

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A masz możliwość w szpitalu zrobić to badanie w święta?
    Najlepiej w 3dc zrobić, ale myślę że jak przesunięte na 5dc to nic takiego się nie stanie :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    A masz możliwość w szpitalu zrobić to badanie w święta?
    Najlepiej w 3dc zrobić, ale myślę że jak przesunięte na 5dc to nic takiego się nie stanie :)

    Niestety, punkt pobrań jest nieczynny w święta :( czyli lepiej poczekac do 5dc niż robić w 1?

  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marlena88 wrote:
    też mam ten sam problem. jeśli przyjdzie @ to jutro albo w sobotę. jeśli jutro to z badań mogą być nici. z tym że jeden lekarz powiedział mi 2-4 dc, a inny 2-5. jeśli zakładać drugą opcję to na wtorek bym się załapała, tylko, że cykle mam krótkie i wczesne owulacje i nie wiem czy 5 dc wyniki byłyby miarodajne. oczywiście nie chciałabym żeby przyszła @, ale nie sądzę, żeby było inaczej. i tak już długo się staramy, więc się przyzwyczaiłam już.

    No ja juz wiem, ze przyjdzie. Oprócz tych badan mam jeszcze przeciwciała, ale tamte na spokojnie mogę zrobić. I w sumie, to tym razem biorę @ na klatę, na spokojnie, bo to będą moje pierwsze badania po dwóch poronieniach i może gdybym teraz zaszła to czekaloby mnie to samo, a tak to przeanalizuje co może mi być i kolejny raz będzie szczęśliwy?
    Ja cykle akurat mam długie wiec może ten 5 dc nie będzie tragedia?

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak bo w 1dc. Masz wyższą prolaktyne niż np 3dc, tak samo jest z estradiolem.

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Pamini Znajoma
    Postów: 20 6

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Tak bo w 1dc. Masz wyższą prolaktyne niż np 3dc, tak samo jest z estradiolem.

    Dziękuje! Mam nadzieje, ze jednak @ jeszcze trochę sobie poczeka i przyjdzie w sobotę albo w niedziele...

  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Miałam wrócić na ovufriend po ślubie (10.2018), ale plany się pozmieniały ;) w chwili kiedy stwierdziłąm, że ok, zbliża się ślub, więc muszę przystopować swoje marzenie o dziecku jeszcze chwilkę, mojemu N. się odmieniło! Teraz to on chce i chce się starać i próbować, bo jeśli zaciążymy do lipca, to byłoby idealnie (ślub + chrzciny naszego malucha).

    W sumie to od stycznia się nie zabezpieczamy, ale w dni płodne bardzo uważaliśmy, a w tym miesiącu to było jakieś szaleństwo :D no i tak się zastanawiam czy może się udało a może nie... nie wiem czy to pms czy ciąża.

    W tym cyklu miałam cały czas bardzo sucho, nawet w dni płodne (to do mnie niepodobne), teraz nadal sucho na majtkach, ale w środku jest taki mokry wodnisty śluz. Piersi bolą do trzech dni, jestem ospała, nie mogę się skupić (wręcz czuję się odmóżdżona), czułam jakieś bąbelkowanie tam na dole, brzucho pobolewa jakoś dziwnie... nie wiem jak z temperaturą, bo wcale jej nie mierzę.

    Ostatnia @ - 25 marca
    Owulacja - 7-8 kwiecień
    <3 - 30.03, 31.03, 03.04, 04.04, 06.04, 07.04 i 12.04
    Najbliższa @ - 21-22 kwietnia

    18 kwietnia wybieram się do ginekologa, jak mu powiem, że się staramy i chcemy, to chyba z radości aż pod sufit podskoczy ;) zawsze jak u niego jestem to mnie pyta "a kiedy Pani ze mną o ciąży porozmawia?" Cieszę się, że będę mu mogła tym razem powiedzieć "dziś jest super termin na taką rozmowę Panie doktorze" :)

    Tak bardzo bym chciała mieć tego brzucha już! Ostatnio ciągle mi się śni ciąża...

    Paula. lubi tę wiadomość

    mjvyi09k1yghelay.png
  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah no i to ciągłe siusianie! :o jak odróżnić PMS od ciąży? Jakieś sprawdzone metody?

    mjvyi09k1yghelay.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    calza wrote:
    Hej! Miałam wrócić na ovufriend po ślubie (10.2018), ale plany się pozmieniały ;) w chwili kiedy stwierdziłąm, że ok, zbliża się ślub, więc muszę przystopować swoje marzenie o dziecku jeszcze chwilkę, mojemu N. się odmieniło! Teraz to on chce i chce się starać i próbować, bo jeśli zaciążymy do lipca, to byłoby idealnie (ślub + chrzciny naszego malucha).

    W sumie to od stycznia się nie zabezpieczamy, ale w dni płodne bardzo uważaliśmy, a w tym miesiącu to było jakieś szaleństwo :D no i tak się zastanawiam czy może się udało a może nie... nie wiem czy to pms czy ciąża.

    W tym cyklu miałam cały czas bardzo sucho, nawet w dni płodne (to do mnie niepodobne), teraz nadal sucho na majtkach, ale w środku jest taki mokry wodnisty śluz. Piersi bolą do trzech dni, jestem ospała, nie mogę się skupić (wręcz czuję się odmóżdżona), czułam jakieś bąbelkowanie tam na dole, brzucho pobolewa jakoś dziwnie... nie wiem jak z temperaturą, bo wcale jej nie mierzę.

    Ostatnia @ - 25 marca
    Owulacja - 7-8 kwiecień
    <3 - 30.03, 31.03, 03.04, 04.04, 06.04, 07.04 i 12.04
    Najbliższa @ - 21-22 kwietnia

    18 kwietnia wybieram się do ginekologa, jak mu powiem, że się staramy i chcemy, to chyba z radości aż pod sufit podskoczy ;) zawsze jak u niego jestem to mnie pyta "a kiedy Pani ze mną o ciąży porozmawia?" Cieszę się, że będę mu mogła tym razem powiedzieć "dziś jest super termin na taką rozmowę Panie doktorze" :)

    Tak bardzo bym chciała mieć tego brzucha już! Ostatnio ciągle mi się śni ciąża...

    Hej :) widze ze jestesmy na tym samym etapie. Ja @ mialam 24ego, owulacja byla 7.04 i teraz czekam ;) z takich dziwnych rzeczy ktorych nie mialam w poprzednich cyklach to wczorajszy bol brzucha jak na @, straszne gazy mam ;) i do tego jestem ospala w ciagu dnia i ciagle ziewam. Nic wiecej. Temp dzisiaj 36,8 a wczoraj 36,9. Niestety nie nastawiam sie na nic choc bardzo bym chciala. A slub mamy 08.2018 :)

  • calza Autorytet
    Postów: 730 640

    Wysłany: 13 kwietnia 2017, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Casteams o proszę, ale fajnie :) ja nie mierzyłam nigdy tak regularnie z rana, a zgaduję, że tak się powinno. Dziś po powrocie do domu 37,3, pod pachą za to 36,6 - standard, ale w sumie ja zazwyczaj w normalne dni mam ok 36,2. Chcialabym bardzo już teraz, ale jak nie ten miesiąc, to może na majóweczkę zaskoczy, bo akurat wtedy mam dni płodne :) będziemy na wyjeździe, wyluzujemy i może wtedy wskoczy nam fasolka ;)

    mjvyi09k1yghelay.png
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ