X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietniowe testowanie 2017
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie 2017

Oceń ten wątek:
  • Raven Autorytet
    Postów: 469 563

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Załóż wątek na fioletowe na Styczeń, bo chyba nie ma :p ja będę mogła się wpisać i tam i na Grudzień ... co za przywilej :D
    Już założyłam :) Mam tylko nadzieję, że nie zapesze

    Powodzenia jutro ja becie

    Morwa lubi tę wiadomość

    <3 Zosia
    tt1d7b8c.pngtt1d80fd.jpgcravings-2017-12-30.jpg
    Udało się w 16cs w 2 cyklu z Clo . Starania od sierpnia 2015
  • MamaNl Autorytet
    Postów: 1155 885

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro tez badania robię poszerzony pakiet hormonalnych zobaczymy jakie będą wyniki ;)
    Korzystam z ostatnich chwil w Polsce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 23:49

    Joanna …
    Jest synuś Bruno 💙
    event.png
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    casteams wrote:
    No i dupa ze tak powiem. Przyszla @ dzien wczesniej :( takz napije sie wina


    Tulę!!!

    Kciuki za kornelka38, Agness12!!! Jak teściki?

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo mocno was tulę i bardzo mi przykro :( jutro będę się z Wami łączyła w bólach i zawiedzeniu.

    Morwa gratuluję <3 trzymam kciuki za bliźniaki <3 <3

    oraz gratuluję innych cudownych wyników bet oby tak jeszcze było takich więcej :*

    Morwa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeszcze kwiecień się nie skończył, a już 10 mam :) gratulacje wszystkim, a pozostałe (razem ze mną) wskakujcie na maj :) będzie kolejna porcja świeżutkich jak bułeczki nowych przyszłych mam :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój test z dzisiaj 7 dni po transferze :) (test to to tanie pepino z Auchana)

    t2856467_20170421-093257.jpg

    Paula., aria40, kaka470, Raven lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa już ładnie widać kreseczkę :) zresztą szczerze to beta ładniejsza niż ten test ;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mam samsunga ;D
    Jeszcze z 3dni i będzie pamiątkowy test ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa ja tam widzę nawet 3 kreseczki :D bliźniaki jak nic :D gratulacje!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Też mam samsunga ;D
    Jeszcze z 3dni i będzie pamiątkowy test ;)
    Ja mam kiepski aparat w telefonie (zepsuta lampa blyskowa), ten w tablecie jest porysowany i w ogóle nic nie widać na zdjeciach :p dlatego robię zdjęcia testów na tablecie bo na białym tle najlepiej wychodzą zdjęcia :D taki mój znak rozpoznawczy :p

    Basik83, AJA_S lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy Wam też się tak nie chce dziś nic robić? jadę dopiero na 14 na praktyki pół dnia mogłabym coś zrobić w domu, ale mam takiego lenia, że masakra do tego non stop odzywają mi się jajniki o.O one nigdy w owulacji nie dawały się tak we znaki jak teraz.

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim przyszłym mamusią :) oby do końca kwietnia już same fasolki się ujawniały :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny czy Wam też się tak nie chce dziś nic robić? jadę dopiero na 14 na praktyki pół dnia mogłabym coś zrobić w domu, ale mam takiego lenia, że masakra do tego non stop odzywają mi się jajniki o.O one nigdy w owulacji nie dawały się tak we znaki jak teraz.
    witam w klubie :) jestem ospała i ociężała cały czas. Narzeczony wymyślił wyjazd na majówkę do rodziny ponad 100km ale mi się nawet nie chce spakować potrzebnych rzeczy :P

    Paula. lubi tę wiadomość

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magic words gratuluję i jak się miewasz? dziękujemy za trzymanie kciuków za nas :)

    Paula czekamy z niecierpliwością

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Magic words gratuluję i jak się miewasz? dziękujemy za trzymanie kciuków za nas :)

    Paula czekamy z niecierpliwością
    Dziękuje, ogólnie dobrze tylko zdarzają mi się już coraz częściej wymioty. Do tego właśnie jestem taka ospała i nic mi się nie chce, u lekarza już byłam serduszko już ładnie biło, lekarz nie miał żadnych zastrzeżeń teraz tylko czekać do następnej wizyty za 3 tygodnie :)
    Bardzo Wam kibicuję, bo co prawda mi się szybko udało, ale czytając wasze historie i długoletnie starania to żal serce ściska, że my kobiety które pragniemy tak bardzo dzieci musimy tak wiele przejść ...

    AJA_S, WhyMe lubią tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Dziewczyny czy Wam też się tak nie chce dziś nic robić? jadę dopiero na 14 na praktyki pół dnia mogłabym coś zrobić w domu, ale mam takiego lenia, że masakra do tego non stop odzywają mi się jajniki o.O one nigdy w owulacji nie dawały się tak we znaki jak teraz.

    Witam w moim świecie chociaż od wczoraj nie bolą jajniki tylko ciśnie mnie podbrzusze, ale za to ciągle nawracające mdłości... i ten niesamowity leń w ... :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolinams wrote:
    Paula czekamy z niecierpliwością
    U mnie bez szału będzie @ :) wczoraj ostatni dzień wziełam luteine dziś się jeszcze upewniłam i zrobiłam test żeby z czystym sumieniem ją odstawić ;) ale w moim przypadku nie ma co cudu wymagać skoro ostanie <3 były 5 dni przed owu chociaż ja uważam, że ta owulacja to taka bardziej naciągana przez program niż przez mój organizm :D

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • WhyMe Autorytet
    Postów: 629 319

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heeej:)
    Mi tes sie dzis nic nie chce ,ale za to jest piatek.
    Wczoraj mialam troche dola bo ostatnio na facebooku widze same ciaze i bobasy, i jakos tak sobie pomyslalam ,ze dlaczego one a ja nie:(. Wiem straszna jestem, mam nerwy sama na siebie ,ze tak reaguje... No coz. Musze troszke poczekac...
    Wczoraj natomiast dostalam super wiadomosc od genetyka!
    Nie musimy sie z mezem badac (kariotypy) poniewaz nasza niunia miala wade lutealna, ktora wystepuje populacyjnie... Bardzo mnie to pocieszylo! jednak nikomu nikomu tego nie zycze!.
    A jeszcze jedno bardzo mnie irytuja lekarze.
    Bo wiecie co slyszymy?
    Zaszlas w ciaze raz to teraz tez Ci sie uda! bla bla bla..
    Nasmecilam. Dziekuje ze jestescie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2017, 10:50

    w57vleb4iew7v2qt.png
    rwgqw167u9doupb1.png
  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AJA_S wrote:
    Witam w moim świecie chociaż od wczoraj nie bolą jajniki tylko ciśnie mnie podbrzusze, ale za to ciągle nawracające mdłości... i ten niesamowity leń w ... :)
    im człowiek szybciej chce dostać @ tym więcej objawów się do niego przypałętuje :P chociaż wczoraj już trochę czułam takich bóli miesiączkowych :)

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 21 kwietnia 2017, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Morwa już ładnie widać kreseczkę :) zresztą szczerze to beta ładniejsza niż ten test ;)
    Mam nadzieję, że dzisiejsza beta będzie dużo ładniejsze niż ten test ,bo wczoraj się opiłam na noc wody ,że hej. Suski z rana były tak jasne ,że żałowałam, że otworzyłam test zanim nasikałam do pojemniczka :p

    Paula. lubi tę wiadomość

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ