Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kwietnióweczki 2014-zaczynamy
Odpowiedz

Kwietnióweczki 2014-zaczynamy

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1572

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    Tamka u Ciebie moze byc tak jak u Qrczaka, spadła w 9 dc i odbiła pieknie dajac ciaze :)
    dokladnie!

    Tamka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane jesteście dziewczyny i choćby dlatego nie wypiszę się z tego forum! nie o nie ;) taka grupa wsparcia to czyste złoto

    nick nieaktualny, Wiola25, Doris-83 lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, mi sie udało w 2 cyklu po hsg zajsc...ale sie nie utrzymała ciaza...moze nie bierz clo w tym cyklu tylko dopiero w kolejnym...teraz zrob na spokojnie hsg :)

    Daisy lubi tę wiadomość

  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rybeńka wrote:
    01.04. livia30 (-), macadamia <3, Ita <3, sara_nar <3
    02.04. BATTINKA (-), Ewelcia <3,dynamiczna <3, karolcia22 <3
    03.04. Alfetka <3
    04.04. anna83_83 <3,
    05.04. Iwka (-), Tosia 1981 (-)
    06.04. Maleczka <3
    07.04. Vaniliaa(-)
    08.04. zielarka(-), malufka(-), Elfik(-), Kosmitka <3, Picia <3,
    09.04. Welonisia(-), Katha81 (-), zAgatka (-) , Lila84 (-), Nenaaa (-) ,gosia_9020 (-)
    10.04. Lillith(-), Tygrysek86,(-), Nessa <3
    11.04. Pinia108(-), Ewa99 (-), Gajka <3, Magdalenna <3, Anusiak88 <3, mamaxmama <3
    12.04. Zemraa <3
    13.04. polkosia (-), paaulla84 (-), KMK(-), kittykate <3, slodka100 (-) , Anutka (-), zabcia_A <3, oczekująca <3
    14.04. isabelle (-), ~Ania~ (-), Basic Bartez <3, julianna <3 moniska4444 <3
    15.04. AnBe(@), Rubi, Qrczak <3, szurabura <3 , waszka88 (@), Babe B <3, Michaga82 <3, Patiii <3
    16.04. Brawurka84(-), M4DZI4 (@), Doris-83, Kasiaiic <3
    17.04. Lenka123321, kaarolaa <3, Karoloo <3
    18.04. Miśkaa
    19.04. Anutka (-), alternatywa, Kkarolinaaaa
    20.04. Ania1986, munirka (-), kkisia, simcat86, Monifah (-), Mega
    21.04. kasiuleks, Ida, kasiatoja
    22.04. Tynka1990, Daisy, chmurreczkaa, olencja
    23.04. Kierzynka, XxMoniaXx, Klif
    24.04. aniulkab86
    25.04. karola_aa
    26.04. madzianka, kejti91, Andziorr
    27.04. Wiola25
    28.04.
    29.04. tomiika, Dariaa
    30.04. justysss, Tamka, Rybeńka, justta, misia79

    Dziewczynki ślicznie :) Dawajcie więcej tych serduszek. :)

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, głupie pytanie mam, a to hsg boli?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    dziewczyny, głupie pytanie mam, a to hsg boli?


    Slyszałam, że jest to dość nieprzyjemny zabieg, ale do przeżycia. Sama nie wiem, a Ty kiedy chcesz robić? Bo ja w przyszłym cyklu :p Więc jak będę po to Ci powiem :)

    Tamka lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo, to mi powiesz, bo ja na razie w kolejnym cyklu chcę hormonki strzelić wszystkie wg przepisu Karoli ;) i zobaczyć, co wyjdzie i w zależności od tego będę działać dalej

    nick nieaktualny, Daisy lubią tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    dziewczyny, głupie pytanie mam, a to hsg boli?
    mnie akurat bolało, ale tylko moment wprowadzania kontrastu...nie chce Was straszyc ale to był tak silny bol ze musiałam krzyczec, zeby nie uciec ze stołu... trwał moze z 5 minut, ale tak mnie wymeczył, ze byłam blada jak sciana i zlana zimnym potem...ale kiedy zawiezli mnie na sale to juz wszystko przeszło, moze dlatego ze zaczał działac ketonal...

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ufff, no to nieciekawie... Boże, dlaczego to wszystko musi być dla nas takie trudne? tyle musimy się nacierpieć... :(

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    oo, to mi powiesz, bo ja na razie w kolejnym cyklu chcę hormonki strzelić wszystkie wg przepisu Karoli ;) i zobaczyć, co wyjdzie i w zależności od tego będę działać dalej


    Ja mysle ze to chyba i tak warto sobie zrobic to hsg. Ja robilam hormony i mam wszystkie wyniki ok, ale mimo to chce sprawdzic zeby miec po prostu pewnosc..masakra ile to trzeba badan porobic.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale to jest do przezycia, jakbym miala przechodzic jeszcze raz napewno bym to zrobiła :)

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie...poszłam w końcu na betę, bo zgłupiałam już ; / czekam na wynik i wszystko się w końcu wyjaśni...a powiedzcie mi, jeśli wyjdzie że nie ma ciąży, to powinnam iść do lekarza w związku z tym że nie mam @??? czy ile powinnam odczekać...przypomnę, że mam regularne @ a tu już dwa dni spóźnienia

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    Witajcie...poszłam w końcu na betę, bo zgłupiałam już ; / czekam na wynik i wszystko się w końcu wyjaśni...a powiedzcie mi, jeśli wyjdzie że nie ma ciąży, to powinnam iść do lekarza w związku z tym że nie mam @??? czy ile powinnam odczekać...przypomnę, że mam regularne @ a tu już dwa dni spóźnienia

    Skoro dwa dni to powinnas dostać w srode. Ja odczekałabym do przyszłej srody i poszla. Bedzie tydzien :):)

    P.S. Tobie ta wiedza i tak niepotrzebna bo z bety wyjdzie ciążing! :*:)

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi, wydaje mi się, że dwa dni to chyba krótko, owu mogła Ci się przesunąć na 15-16 dc i @ przyjdzie później troszkę, czego Ci absolutnie nie życzę! niech dzisiejsza beta ujawni kropka! :) kiedy wyniki?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bardzo bym chciała i jeszcze się łudzę...ale czy to możliwe, żeby dwa dni po spodziewanej @ nie było nawet cienia drugiej kreski?? coś mi się to wydaje nierealne...ale nadzieję mam..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    Rubi, wydaje mi się, że dwa dni to chyba krótko, owu mogła Ci się przesunąć na 15-16 dc i @ przyjdzie później troszkę, czego Ci absolutnie nie życzę! niech dzisiejsza beta ujawni kropka! :) kiedy wyniki?
    wynik ok 13...pewnie nie będę wiedziała nawet z wyniku i będę szukała po necie norm jak szalona taka : )

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi 2 dni spoznienia to jeszcze nie tak duzo, czekaj spojonie, jak juz wczesniej pisałam mi nawet 3 dni po terminie wyszedł negatywny, a za 2 dni juz sie pokazała słaba kreska...zobaczymy co beta wykaze, niczym sie nie denerwuj :)

    Rubi lubi tę wiadomość

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    wynik ok 13...pewnie nie będę wiedziała nawet z wyniku i będę szukała po necie norm jak szalona taka : )
    Będziesz wiedziała - powyżej 1 = ciążing :) chyba, że normy w labie są inne ale to na pewno podadzą obok wyniku

    Rubi lubi tę wiadomość

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem Wam, że czuje taką ulgę, że dziś tam poszłam....będzie mi przykro jeśli beta będzie ujemna, ale cała ta spinka odejdzie, i będę już wiedziała chociaż co jest...dzięki dziewczyny za odpowiedzi...dobrze jest tu Was mieć: )

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Wiola25 Autorytet
    Postów: 473 337

    Wysłany: 18 kwietnia 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    powiem Wam, że czuje taką ulgę, że dziś tam poszłam....będzie mi przykro jeśli beta będzie ujemna, ale cała ta spinka odejdzie, i będę już wiedziała chociaż co jest...dzięki dziewczyny za odpowiedzi...dobrze jest tu Was mieć: )

    <tule> :)

    km5s2n0alr7h8mz0.png200604293338.png
‹‹ 150 151 152 153 154 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ