X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀
Odpowiedz

Lipiec słodki jak brzoskwinka 🍑, w marcu chłopiec 🧸lub dziewczynka 🎀

Oceń ten wątek:
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Miłego dnia 😃
    Moja temp. szoruje po dnie😅zazdroszczę Wam krótkich cykli chociaż i mi w tym wyjdzie wyjątkowo krótko 29 dni.
    Ojej, to sushi chodzi za mną od tygodnia 🤩nie wiem kiedy uda się zjeść. Za to ostatnio najadłam się ciastek Milka🤭tylko trochę żałuję.
    Ja też zawsze zazdrościłam. U mnie zwykle około 35 dni. Ostatnio troszkę krótsze, ale to przez skrócenie fazy lutealnej. Ciekawa jestem, jak będzie w tym cyklu. Osiłka była wyjątkowo wcześnie (około 18dc), więc może to dobry zwiastun

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    U mnie dopiero za miesiąc 4 sierpnia kolejne 12dpo

    Wydaje mi się, że jak test o czułości 10 jest bielutki w 12dpo dwa dni przed okresem to już mamy pewność, że nie udało się, prawda?
    A jaki to test? Pewności nie ma, ale raczej duże prawdopodobieństwo, że nie wyszło

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Nigdy mnie nie swędziały sutki, ale wiem że to często zwiastun ⏸️😅mi tylko w lutym cycki spuchły i bolały.
    Też bym tak obstawiała 😁🤞🏼

    Darrika lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • AnitaK Autorytet
    Postów: 1433 1450

    Wysłany: 3 lipca, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia Wam życzę 🌞🌞🌞

    Monk@, Darrika, Zbuntowana lubią tę wiadomość

    Styczeń 2017 - Aniołek (7tc)
    2018 👶
    2019 👶
    aktualnie 12cs o 3 maleństwo <3
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2117 2083

    Wysłany: 3 lipca, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Nigdy mnie nie swędziały sutki, ale wiem że to często zwiastun ⏸️😅mi tylko w lutym cycki spuchły i bolały.

    No ciekawe czy to się sprawdzi, mi się pierwszy raz coś takiego zdarzyło, ale też nie słyszałam nigdy, żeby to był jakoś objaw ciąży więc bym była w szoku 🤣
    Bo ja nawet wcześniej miałam zupełnie nie wrażliwe cycki, od zawsze, ani w ciąży, ani przed okresem, żadnych boli, puchnięć czy jakichkolwiek innych cyckoobjawów 🤭

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 07:50

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Kinia92 Autorytet
    Postów: 360 429

    Wysłany: 3 lipca, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    No ciekawe czy to się sprawdzi, mi się pierwszy raz coś takiego zdarzyło, ale też nie słyszałam nigdy, żeby to był jakoś objaw ciąży więc bym była w szoku 🤣
    Bo ja nawet wcześniej miałam zupełnie nie wrażliwe cycki, od zawsze, ani w ciąży, ani przed okresem, żadnych boli, puchnięć czy jakichkolwiek innych cyckoobjawów 🤭
    Mialam w poprzednim cyklu pieczenie sutków, ale niestety się nie udało. Oby u Ciebie było inaczej 🤞

    Darrika lubi tę wiadomość

    10 cs 👶

    02.2020 👧
    08.2021 👼

    03.2024
    LH 12,6
    FSH 10,4
    AMH 0,53

    05.2024 dieta i zmiana supli
    09.2024 badania na pasożyty + powtórka badań hormonalnych 🤞
    09.2024 wizyta u nowego lekarza
  • Sosenka93 Autorytet
    Postów: 322 546

    Wysłany: 3 lipca, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, witam się w lipcowym wątku 🙋🏻‍♀️ Mam nadzieję, że mogę dołączyć?
    Tytuł uroczy 🥰

    @PaulaG gratuluję dwóch kreseczek - wspaniałe rozpoczęcie miesiąca. 🙂
    Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki ♥️

    U mnie praca, praca, praca, czekam na drugą połowę sierpnia i upragniony urlop.

    Proszę o wpisanie na testowanie 22.07.

    Darrika, Monk@, Frajda, PaulaG, Kinia92 lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2023
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 3 lipca, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu miałam masę objawów a nie udało się xD szczerze to rozkminiam - może to była reakcja ciała na kontakt z pływającymi kolegami? Haha no bo dziwne to

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sosenka93 wrote:
    Cześć dziewczyny, witam się w lipcowym wątku 🙋🏻‍♀️ Mam nadzieję, że mogę dołączyć?
    Tytuł uroczy 🥰

    @PaulaG gratuluję dwóch kreseczek - wspaniałe rozpoczęcie miesiąca. 🙂
    Za wszystkie dziewczyny trzymam mocno kciuki ♥️

    U mnie praca, praca, praca, czekam na drugą połowę sierpnia i upragniony urlop.

    Proszę o wpisanie na testowanie 22.07.
    No hej, pewnie, że możesz, witamy 🥰

    Sosenka93 lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ja w tym cyklu miałam masę objawów a nie udało się xD szczerze to rozkminiam - może to była reakcja ciała na kontakt z pływającymi kolegami? Haha no bo dziwne to
    Wiesz, ja w tym cyklu czuję, że się udało. Takie dziwne uczucie wewnątrz, nie umiem tego wyjaśnić. Festiwal objawów trwa na całego, a jestem 3-4dpo. A co to będzie przez kolejne 10 dni 🤡 a nie, co miesiąc czuję, że tym razem się udało, objawów cała masa, a ostatecznie się nie udaje. Umysł Ci podpowiada, widzisz i czujesz, co chcesz widzieć i czuć;) większość z nas tak ma ;)

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Darrika Autorytet
    Postów: 2117 2083

    Wysłany: 3 lipca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak, ja w poprzednim cyklu miałam przeczucie, objawów brak, ale jakoś tak czułam. Że to to a tu dupa. Nasze mózgi wpływają na amsze ciało i nas w jajo robią, nawet samemu sobie nie można ufać, dlatego ja wierzę w swoją silną wolę, że wytrzymam do dnia małpiszona z testowaniem, chociaż korci, żeby lecieć dzisiaj do apteki i jutro testować już 🤣

    33👧 37🧑
    🐈🐈‍⬛🐈
    💕2014
    👰‍♂️🤵2018
    🤰2019 po roku starań i ciąży biochemicznej
    👨‍👩‍👧 02.2020 nasza mała Zuzia

    Starania o rodzeństwo:
    Od 04.2024
    7 cs start!🤞
    ⏳️do listopada/grudnia

    💊 naturell folian, d-vitum k2 forte max, selen, chrom complex (chrom, B6,cynk,niacyna,inulina), metylo B12 naturell
    🔬08.2024 - morfologia, mocz, transaminaza, ferrytyna, glukoza cholesterol hdl, ldl, kwas foliowy, b12 ✅️
    TSH 2,03
    Nadwaga - dieta i ćwiczenia (do zrzucenia 13kg, już stracone 6 kg)

    🗓 22.08 usg piersi - wszystko ok✅️
    🗓 27.08 cytologia na podłożu płynnym - ok✅️
  • Lusille Ekspertka
    Postów: 148 96

    Wysłany: 3 lipca, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Od wczoraj w ogóle tak mnie sutki swędzą, że chyba z siebie, jestem jakieś 7-8 dpo pewnie więc testować nie planuje, wytrwam do tego 11, ale takiego swędzenia to nigdy nie miałam więc się dziwię trochę co to

    Miłego dnia dziewczyny!
    Też tak mam😆
    Ale i uczucie, że @ nadchodzi więc to może znaczyć wszystko ale i też nic 😆

    A też testuje 11.07😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 08:50

  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Darrika wrote:
    Oj tak, ja w poprzednim cyklu miałam przeczucie, objawów brak, ale jakoś tak czułam. Że to to a tu dupa. Nasze mózgi wpływają na amsze ciało i nas w jajo robią, nawet samemu sobie nie można ufać, dlatego ja wierzę w swoją silną wolę, że wytrzymam do dnia małpiszona z testowaniem, chociaż korci, żeby lecieć dzisiaj do apteki i jutro testować już 🤣
    No ja już zaczęłam Ci pisać, że podziwiam silną wolę, bo pewnie zaraz bym poleciała po test, ale tak pomyślałam, że w sumie nie. Kiedyś faktycznie szybko zaczynałam sikać, oglądałam testy z każdej strony, a teraz wychodzę z założenia, że jak ma wyjść, to wyjdzie. I nie będę kminić, czy to wczesna ciąża czy wadliwy test, szkód nerwów. Ale ostatecznie zobaczymy, co zrobię za tydzień 😂

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 3 lipca, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nineq wrote:
    Powiedziałabym, że na 70% się nie udało. Ale oglądałam wykresy, gdzie dziewczyny miały ⏸️ dopiero w 14, 15 dpo.

    Ok mi się zawsze wydawało ze jak nie ma cienia 2 dni przed @ to na 100% nie udało się

    A na betę co miesiąc kolejne x lat do menopauzy chodzić nie będę bo już wtedy zwariuje naprawdę 🤡

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 3 lipca, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    No ja już zaczęłam Ci pisać, że podziwiam silną wolę, bo pewnie zaraz bym poleciała po test, ale tak pomyślałam, że w sumie nie. Kiedyś faktycznie szybko zaczynałam sikać, oglądałam testy z każdej strony, a teraz wychodzę z założenia, że jak ma wyjść, to wyjdzie. I nie będę kminić, czy to wczesna ciąża czy wadliwy test, szkód nerwów. Ale ostatecznie zobaczymy, co zrobię za tydzień 😂

    Może tak jest jak juz jest się Mama i nie ma tego mrożącego w żyłach strachu ze nigdy w życiu nie będziesz mieć dziecka?

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Może tak jest jak juz jest się Mama i nie ma tego mrożącego w żyłach strachu ze nigdy w życiu nie będziesz mieć dziecka?
    Trochę tak, ale też nie do końca. Po prostu macierzyństwo zmieniło mi totalnie system wartości i nauczyło cierpliwości. Pokazało właśnie to, że nakręcanie się nie ma sensu.
    Mi tak samo bardzo zależy na kolejnym dziecku, tak samo przeżywam, że ktoś inny zaszedł w ciążę, a ja nie mogę. Ale potem staram się ogarnąć, bo wiem, że nic z tym nie zrobię, a zamartwianie się tylko mi zaszkodzi. Pustka wewnątrz dalej jest, ale staram się myśleć pozytywnie, cieszyć się z tego, co mam (i nie tylko chodzi tu o pierwsze dziecko) i wierzyć, że się uda.

    Lexia lubi tę wiadomość

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 303 374

    Wysłany: 3 lipca, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cel95 wrote:
    Ok mi się zawsze wydawało ze jak nie ma cienia 2 dni przed @ to na 100% nie udało się

    A na betę co miesiąc kolejne x lat do menopauzy chodzić nie będę bo już wtedy zwariuje naprawdę 🤡
    Screenshot-20240703-090500-TTC-Ovu-Friend.jpg Screenshot-20240703-090530-TTC-Ovu-Friend.jpg Screenshot-20240703-090649-TTC-Ovu-Friend.jpg
    Jak widzisz, czasem późno wychodzą kreski.

    Zastanawiam się, czy przedłużać subskrypcję premium. Mogę oglądać wykresy 🤓3 miesiące temu myślałam, że wystarczy tyle i będzie ciąża, a tu chyba na kolejne 3 przedłużę 😅🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca, 09:11

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Monk@ Autorytet
    Postów: 4938 7760

    Wysłany: 3 lipca, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bez premium nie można? Kiedyś oglądałam sporo, a nigdy nie miałam premium

    wdzięczność 🫶🏼

    🔜 27.07 - wizyta ⏳

    07.2024 ⏸️

    02.2023 💙

    preg.png
  • Nineq Autorytet
    Postów: 303 374

    Wysłany: 3 lipca, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze, że nie wiem. Kiedyś widziałam, że któraś z dziewczyn pisała, że coś jest inaczej na premium i basic 🤔ale nie potwierdzam.

    👱‍♀️'93
    ●V R2 homo ●MTHFR c.665C hetero, c.1286A hetero ●PAI-1 (4_5) hetero✖️

    💔03.2024
  • Cel95 Autorytet
    Postów: 424 301

    Wysłany: 3 lipca, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monk@ wrote:
    Trochę tak, ale też nie do końca. Po prostu macierzyństwo zmieniło mi totalnie system wartości i nauczyło cierpliwości. Pokazało właśnie to, że nakręcanie się nie ma sensu.
    Mi tak samo bardzo zależy na kolejnym dziecku, tak samo przeżywam, że ktoś inny zaszedł w ciążę, a ja nie mogę. Ale potem staram się ogarnąć, bo wiem, że nic z tym nie zrobię, a zamartwianie się tylko mi zaszkodzi. Pustka wewnątrz dalej jest, ale staram się myśleć pozytywnie, cieszyć się z tego, co mam (i nie tylko chodzi tu o pierwsze dziecko) i wierzyć, że się uda.

    Nie chce być niemiła, ale jednak musisz przyznać, że osoba która nie ma dzieci ma większą presję na sobie i większy problem. Ja kiedyś chciałam 2, ale już dobrze wiem, że jak będzie jedno to gdybym miała kolejne plany na spokojnie bym do tego podeszła na luzie. "Nie uda się? No i co z tego, mam dziecko, luz."

    Jesteś Mamą, a ja mogę nią nigdy nie zostać. To naprawdę robi ogromną różnicę.

    Bycie jedynakiem nie jest złe, ja miałam perfekcyjne dzieciństwo 😊

    Lusille, bajkowadama lubią tę wiadomość

    - starania od 2023, strata 03 2023; max beta ok 60, sporo badań po jednej stracie
    - przerwa w staraniach 04 2023 - 05 2024 (diagnostyka, wykrycie zespołu antyfosfolipidowego, przerwa na 6msc stosowania hydroksychlorochiny zalecona przez immunolog)
    - przeciwciała zespołu antyfosfolipidowego i Sjörgena (acard, hydroksychlorochina, brak objawów lub incydentów zakrzepowych, wyniki przeciwciał się poprawiają)
    - allo mlr, cross match ok po stracie w 2023
    - Kir Bx (jednak 1 implantacyjny)
    - hashimoto w remisji (1 ciaza tsh 3, w 2 ciazy 1,4, na codzien obecnie 1)
    - 28 lat
    - regularne cykle, owulacje, hormony w normie, zdrowy styl życia...
    - AMH 6 (bez pcos) 😊, wysoki poziom kwasu foliowego, b12, odpowiednia homocysteina i ferrytyna, wit D 💪

    Wznowienie starań czerwiec 2024
    - 2cs ciaza biochemiczna (max beta 13, był acard, heparyna, encorton, progesteron, letrox, hydroksychlorochina)
    Czekamy na konsultacje z lekarzem i plan działania
‹‹ 18 19 20 21 22 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ