X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe Groszki 2014
Odpowiedz

Listopadowe Groszki 2014

Oceń ten wątek:
  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy poprawiłaś mi trochę humor :)

    Daisy lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, ale Ty nie masz plaskiego wykresu kochana :) No spojrz tylko! Masz wyrazny przedowulacyjny spadek i poowulacyjny skok temperatury :) Liczymy tempke od 7dc, bo ta podczas @ sie w ogole nie liczy i masz jak na dłoni włala i będzie na końcu zielono :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:29

  • Madlene84 Autorytet
    Postów: 1721 1007

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie dziewczyny! Trzymam kciuki i milego dnia! <3

    Emilka 10 lat & Davidek 7 & Philipek ♡
    zrz6e6ydhjw308do.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, nie musisz miec zadnych skoków, uwierz mi, ze lepiej miec taka plaska 2 faze, niz jak ja, ktora miewam spadki ponizej linii podstawowej i to nawet 2,3 razy w 2 fazie i z niewiadomych przyczyn. Moze termometr swiruje. I tak zauwazam, ze z rana przed mierzeniem jest on bardzo zimny, nie wiem czy to nie wplywa na tempke, a z drugiej strony jak go ogrzeje to tez niedobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 10:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:29

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Bierze ktoś bromergon? Czy faktycznie jak już zbije prolaktyne to mozna odstawic cyz jak przy euthyroxie trzeba brac zbey efekt sie utrzymywal?
    Nona ja brałam bromergon; ale nie przynosił efektów, więc gin przepisal mi norprolac i jest wszystko juz ok, ale musze brać az zajde w ciąże po pół tabletki. Jak zrobilam sobie dwutygodniowa przerwe i zbadalam prolaktyne to myślałam, że zawału dostanę, ponad 1200 wyszło, ale ponoć prl gwałtownie szybuje w górę gdy się odstawi tabsy..

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 3 listopada 2014, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie mogę sie nauczyć czytać i interpretować wykresy, bo na ovu nie mogę nic znaleźć :/ i co oznacza przecięcie pionowej i poziomej linii, która czasem się pokazuje na wykresach no i czemu znika :) ?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:28

    Fatim lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobilam test owu sa 2 kreski, z czego ta druga jest jasniutka ale widoczna. A 5minut przed zrobieniem testu poszlam do wc bo mialam "za mokro", patrze czysta krew. Czysta krew przy owu? Moze znowu okres..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moje pierwsze takie krwawienie z nikad, nigdy tak nie mialam. Jesli w nast cyklu sie to powtorzy pojde do gina. A tu foto testu http://fotowrzut.pl/SVABYEDE2E

    Jakby to byl okres test nie wyszedlby pozytywny?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 11:17

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi, ale Twój test owu nie jest pozytywny. To jest test negatywny. Test owulacyjny pozytywny mamy kiedy kreska testowa jest w kolorze kontrolnej badz mocniejsza od niej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:27

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim wrote:
    Dziewczyny gdzie mogę sie nauczyć czytać i interpretować wykresy, bo na ovu nie mogę nic znaleźć :/ i co oznacza przecięcie pionowej i poziomej linii, która czasem się pokazuje na wykresach no i czemu znika :) ?


    Fatim, a bazę wiedzy przeczytałaś? Myślę, że tam znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, a jakby co to smiało pytaj, od tego tu jesteśmy, żeby siebie wspierać i sobie pomagać. :)

    Z liniami to tak jak Nona pisala, a ich przeciecie to dzien w ktorym byla prawdopodobna owulacja. Linie moga zniknac po wprowadzeniu temperatury, pozycji szyjki..tak samo mogą Ci się te linie przesuwać i zmieniać datę przypuszczalnej owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona a mężczyzn też to się tyczy że najbardziej płodni są w miesiącu swoich urodzin??

    Wgl kupiłam mojemu mężowi witaminy, to możliwe żeby miał by aż tyle chęci po nich, ogólnie mówi że jest spermy więcej.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze slonca wy moje, bede robic popoludniu i codziennie. :) zobaczymy.

    Nona lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milejdi wrote:
    To moje pierwsze takie krwawienie z nikad, nigdy tak nie mialam. Jesli w nast cyklu sie to powtorzy pojde do gina. A tu foto testu http://fotowrzut.pl/SVABYEDE2E

    Jakby to byl okres test nie wyszedlby pozytywny?


    Milejdi, aaaaaaaaaj!!! Widze, ze Dalacin bierzesz i ketonal, po tych lekach, zwlaszcza po Dalacinie, moga wystepowac krwawienia czy plamienia. Takze to prawdopodobnie od leków. Pamietaj koniecznie zazywac probiotyki, to bardzo wazne, bo jak plamisz to zeby nie doszlo do zakazenia czy infekcji jakiejs z tego krwawienia.

    Dlugo bedziesz brac te antybiotyki? Starania to bym odpuscila przy ketonalu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 listopada 2014, 11:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2015, 12:27

  • Sana Autorytet
    Postów: 3149 2799

    Wysłany: 3 listopada 2014, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ginekolog już dziś nie ma miejsc, zapisał mnie na jutro na 9:20...
    Jeśli owulacja była 30-31.10 / 1.11, to jutro powinien chyba to zobaczyć na usg?

    Daisy lubi tę wiadomość

    km5scwa10mzljyjj.png
    Julia <3 07.2015
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ