X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w 11 dpo biel aż boli. W poprzedniej ciąży już 9 dpo była blada kreska, więc już na nic nie liczę. Może za miesiąc się uda. Miałabym termin dokładnie jak z córką. ;)

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • gosix Przyjaciółka
    Postów: 101 87

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaAnna wrote:
    Dziewczyny ważne pytanie do Was jak mam często infekcje by sprawdzić czy mam jakaś bakterie to się robi posiew w pochwy? A jakbym chciała spraedzic czy mąż ma jakaś bakterie to jakie badanie się robi facetowi? Ile można się męczyć z tymi grzybami.. myśle czy to nie mógł by być powód przez jaki nam się nie udaje zajść tak długo..

    Ja też mam problem z częstymi infekcjami. Mój mąż udał się do dermatologa/wenerologa. Okazało się, że z jego strony wszystko ok, ale ginekolog zapisał nam ten sam lek doustyny, dla męża profilaktycznie, a dla mnie dodatkowo do leków dopochwowych.

    27 lat
    Staramy się o pierwszego dzidziucha :)
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też dopiero 12 dpo wyszedł cień taki blady, ze przyjaciółka powiedziała żebym się w głowę puknęła :P A beta 20 :) btw, ciekawe jakim cudem na teście 25 już coś było widać z moczu, w którym przecież stężenie bHCG jest niższe, niż we krwi. Może ta czułość dotyczy pokazywania wyraźnej kreski :P

    U mnie dziś ovufriend wyznaczyło owulację, tak samo jak u Przedszkolanki, na 20 listopada :) Wierzę że się udało, teraz tylko nie zwariować do 3 grudnia :D 8 mój mąż wylatuje na tydzień do USA, nie wiem jak przeżyję dwa weekendy sama z moją meeega absorbującą córką. Mam nadzieję, że będzie miał wyrzuty sumienia, że zostawia ciężarną samą :P Wczoraj oglądałam stare zdjecia córki (stare - sprzed kilku miesięcy :D) i tak mi się zachciało znowu takiego tłuściutkiego bobaska <3 teraz jest już taka duża, szok...

    Ola31, Anhydra, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy częstych infekcjach grzybiczych warto stosować jakieś probiotyki dopochwowe + doustne dla kobiet. Duża ilość dobrych bakterii utrudnia rozwój grzybów. A z tym oddaniem moczu po stosunku to dobry sposób, ale na infekcje pęcherza (też je często miewam).

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • Ola31 Autorytet
    Postów: 736 163

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg trzymam kciuki:)

    Mnie pobolewa w boku okresowo tak jakby jajnik tzn. że teraz @ już bardzo blisko

  • OlivkowaMama Autorytet
    Postów: 930 1212

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark ja dlatego przestałam owulaki robić :)

    Chociaż mi nigdy w życiu nie wyszedł taki, że druga kreska była niewidoczna, najwyżej były takie same.

    Ja odpuściłam, z testami i ogólnie na luzie teraz. I jestem szczęśliwsza :)
    Może będę testować, ale raczej nie przed terminem @.

    Testów nie mam i nie kupuje, kupie jak faktycznie będę potrzebować :)

    kark, Sung lubią tę wiadomość

    33 lata, 13cs - w końcu się doczekaliśmy! ❤️
    mhsv3e5elhkz505n.png

    l22ncwa1gr7xibs9.png
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko powiem ze jak sprawdzałam mój kalendarz z cyklu z poprzedniej ciszy to miałam 12-13 dzień rozciągliwy śluz i wtedy wyznaczyło owulacje i później miałam taki sam śluz w 18dc a w 28 wyszły 2 kreski:)

    Nona, kark, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje dziewczyny za odpowiedz ! Nie raz gdy łapała infekcja to i mąż brał tabletki i ja a mimo wszystko wraca to cholerstwo..
    Co dwa miesiące z kalendarzem w ręku pyk i powraca mam już dość tego! Dziś na wizycie nie poddam się jak doktorek nie zrobi z tym porządku ,bo raz jak mu powiedziałam to stwierdził ze to normalne ze i infekcje wracają ale nie tak często :/

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie pojawia się już plamienie. Dobrze, niech ten okres już przyjdzie bo cycki mi odpadną z bólu... Smutno nawet nie jest. Zawsze to samo więc czego oczekiwałam :)
    Trzymam kciuki za Was.

    Ps. W poniedziałek wizyta u gina. W okres. No trudno. Niech coś ze mną zrobi, albo wybije mi tę ciążę z glowy!

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:22

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megs, to dopiero 5 ty miesiąc. Mamy tyle samo lat i staramy się tyle samo czasu :) Wiem, że to wkurza wszystkie, mnie też załamywał 5-ty miesiąc starań. Głowa do góry !

    Meggs lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs ja najchętniej tez bym wybiła te starania z głowy tyle to stresu i rozczarowań kosztuje..zawsze byłam pełna optymizmu dziewczyna,pełna energii a te starania mnie wypalają od środka ..dziś chyba moj dzień na marudzenie

    Meggs lubi tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obejrzałam teraz tego wczorajszego sikańca, nic nie ma na nim. Wyblakło :D

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj jestem trochę zaskoczona, bo jutro termin @, a dzisiaj temperatura 37 stopni :) nie mam już ciążowych w domu, więc siknęłam na owulaka i jest negatywny, ale kreska dobrze widoczna. Zwariuję czekając na tą @ :P

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 23 listopada 2018, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, dawno nie miałam aż tak stresującego momentu w życiu. Nie nadążam z pracą, z klientami, kłócę się z mężem, bo jestem non stop rozdrażniona, psuje mi się sprzęt, a powinniśmy już dawno zacząć odkładać, bo za rok wprowadzamy się do nowego mieszkania i zbieramy na wykończenie... No i jeszcze te starania.
    Chociaż tak naprawdę nie stresuje mnie fakt, ze test wyszedl negatywny, tylko to, że termin @ za dwa dni, a ja nie mam ŻADNYCH objawów, już nawet brzuch nie pobolewa. To u mnie naprawdę niemożliwe, bo zawsze kilka dni wcześniej mam plamienia i ten straszny ból piersi... Ewidentnie coś jest nie tak :( Chciałabym chyba po prostu dostać tego okresu, byle by tylko znowu nie było jakichś problemów!

    Tempka ponad 37,0, ale przecież biorę lutkę...

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Kurczę, dawno nie miałam aż tak stresującego momentu w życiu. Nie nadążam z pracą, z klientami, kłócę się z mężem, bo jestem non stop rozdrażniona, psuje mi się sprzęt, a powinniśmy już dawno zacząć odkładać, bo za rok wprowadzamy się do nowego mieszkania i zbieramy na wykończenie... No i jeszcze te starania.
    Chociaż tak naprawdę nie stresuje mnie fakt, ze test wyszedl negatywny, tylko to, że termin @ za dwa dni, a ja nie mam ŻADNYCH objawów, już nawet brzuch nie pobolewa. To u mnie naprawdę niemożliwe, bo zawsze kilka dni wcześniej mam plamienia i ten straszny ból piersi... Ewidentnie coś jest nie tak :( Chciałabym chyba po prostu dostać tego okresu, byle by tylko znowu nie było jakichś problemów!

    Tempka ponad 37,0, ale przecież biorę lutkę...

    Kochana a czym się zajmujesz? :)
    Może musicie zrobić sobie fajny wspólny weekend, bez tel, bez myślenia o @. Wyjść z domu, przewietrzyc mocno umysły...

    A najlepiej gdybyś znalazła dobrego lekarza, który rozpisze Wam konkretny plan działania. Mam klientke, która w towarzystwie mięśniaka urodziła zdrowego syna w wakacje. Długo przychodziła zdołowana bo nic nie wychodziło, dopiero dobry lekarz nakierował ich na dobry plan dzięki czemu umysł się uspokoił i pykło:)

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs wrote:
    Dziewczyny u mnie pojawia się już plamienie. Dobrze, niech ten okres już przyjdzie bo cycki mi odpadną z bólu... Smutno nawet nie jest. Zawsze to samo więc czego oczekiwałam :)
    Trzymam kciuki za Was.

    Ps. W poniedziałek wizyta u gina. W okres. No trudno. Niech coś ze mną zrobi, albo wybije mi tę ciążę z glowy!

    Kochana głowa do góry!
    Może w grudniu nam się uda !
    Będziesz tak jak ja testować w okolicach 24 :p

    Meggs lubi tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 listopada 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko co fajnego dzis kupilas z okazji black friday? :)

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 23 listopada 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smeg ale u Ciebie skok piękny nie to o u mnie.. jak nic mi bez dupka sie nie uda..

    Meggs buu..
    Trzymam kciuki za bladziochy i testy za szybko zrobione ;)

    Monia prezenty hahahha :D a sobieeee pączka! O! No i diete Chody -50% :p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 202 203 204 205 206 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ