X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 listopada 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    https://zapodaj.net/ee90cc88a84c5.jpg.html

    mam nadzieję że link się otworzy :)
    tak, test zrobiłam 16 dpo bo zawsze tak okres przychodził i mimo że mnie korciło zrobić wcześniej, to nie chciałam się znów rozczarować i wytrzymałam :) warto było poczekać <3

    ok dziewczyny w takim razie dziś raczej nie będę brała już tych tabletek a jutro dzwonię do gina i zapytam :)
    Takie wlaśnie mialam z moją Polą <3

    Izaw lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 4 listopada 2018, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczyny, niech nam wszystkim spełniają się te marzenia. Ściskam Was!

    Anhydra, przedszkolanka:), Beti82 lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 listopada 2018, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Xgril, beta Ci mocno przyrasta to może bliźniaki :P
    Mocno? myslalam, ze normalnie :P
    kark wrote:
    Kurcze, ja mam takie skurcze, że masakra :( Do tego tak mokro, że latam co chwilę, ale to śluz biały normalnie jak woda się leje...
    Jeszcze okresu nie dostalas?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • xgirl Autorytet
    Postów: 5998 2015

    Wysłany: 4 listopada 2018, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 a boli Cie podbrzusze?

    f2wljw4zsg9z1tun.png
    27.6.19 wydobyciny mojej Hannah Florenz❤️ 48cm, 2970g
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 4 listopada 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewuszki już wracam do Was. Posmutałam wczoraj i już jest dobrze. Mam pytanie odnośnie prolaktyny. Czy można brać euthyrox przed badaniem? Tak sobie myślę żeby jutro zrobić sobie badania.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Kobietki, powiedzcie mi, czy metforminę można nadal stosować w ciąży, czy powinnam ją odstawić? Oczywiście zapytam lekarza ale to wiadomo za jakiś czas, a szczerze to meftormax średnio na mnie działa i pytam was, może któraś wie :)
    Mój gin zostawia do 12tc., nie każdy się decyduje prowadzić ciąże na metforminie, ale jeżeli masz duże problemy z cukrami, to zostaw, bo wahania cukru są niebezpieczne tak jak cukrzyca ciążowa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 18:01

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Patrycja28 Autorytet
    Postów: 392 206

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny za gratulacje, to jest tak miłe <3

    xgirl no naprawdę grube te krechy mam, jutro lecę na betę i na tsh i mam nadzieję że wszystko będzie ok :) co do podbrzusza to bolało do wczoraj, no wczoraj w robocie to myślałam że okresu dostane, tak źle się czułam, dziś coś mnie tam zaboli od czasu do czasu, tak właśnie jak na okres :) no i piersi, a raczej sutki, kuurna przy dotyku bolą strasznie :P

    RudaAnna obyście wszystkie ujrzały w tym miesiącu dwie kreseczki <3 Tak, to będzie nasz pierwszy dzidziuś, udało nam się w 6 cyklu :) w sierpniu wzięliśmy ślub, a starania zaczęliśmy jeszcze przed :)

    ajsza od razu wyszły, nie musiałam czekać, na jednym i drugim teście od razu dwie grube krechy <3

    Przedszkolanka i przy kolejnej ciąży niedługo ujrzysz takie krechy <3

    Magda mbc jutro zadzwonię do gina i zapytam o to :)

    Jeszcze raz wam wszystkim dziękuję, to forum jest super i cieszę się, że w tym szczęśliwym cyklu na nie trafiłam, no i oczywiście zostaję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 18:02

    przedszkolanka:), smeg, ajsza123, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    w4sqgzu3rgmh9m7f.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    Tak Sung 3 punktowe
    Na czczo glukoza
    91
    po 1h-62
    po 2 h-38

    Insulina
    na czczo 4,4 (normy 2,6-24,9)
    po 1 h -25
    po 2h- 7

    Jak powtorzylam glukoze za 3 tygodnie to na czczo 97 po 1 h 108 a po 2h -39

    Jak robilam pierwsze badanie to czułam sie super ,nic mnie prawie nie mdliło nawet ,wiec myslalam,ze wyniki wyjda ok.Za drugim razem jak siedzialam dosłownie bez ruchu to mialam wrazenie ,ze zaraz zwymiotuje i wlasnie zauwazylam,ze jak tylko sie rusze to zaraz te mdlosci przechodza wiec staralam sie bez ruchu siedziec.Moja edno mowi ,ze te badania sa takie sztuczne troche i mam sie niby nimi tak bardzo nie przejmowac w sensie tej glukozy.A co do insuliny to moglabym sie martwic gdyby na czczo ok 10 wyszlo

    Insulina ok, mnie by martwił ten spadek cukru po 2h, bo to już takie mocne niedocukrzenie... trzeba by kogoś mądrego znaleźć.
    Btw krzywe robi się minimum po pół roku, nie częściej.

    Anhydra z tym ananasem i winem to tak, udowodnione.
    Szczerze? Jak widzę poziom stresu i schiz u niektórych, ilość robionych rzeczy i tak jak piszesz, rozpacz, że nie wyszło... to myślę, że cud będzie jak wyjdzie.
    Wiem co piszę, bo też tak miałam... teraz widzę jak bardzo to niszczy i przeszkadza....
    widzę robienie z seksu przymusu i z męża worka ma spermę...

    Anhydra lubi tę wiadomość

  • mamuśka.91 Debiutantka
    Postów: 12 4

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrycja28 wrote:
    Miałam testować wczoraj ale z racji tego że obawiałam się dziś okresu to poczekalam do dzisiejszego poranka i mam upragnione 2 krechy! Przed chwilą zrobiłam kolejny test i kreska jeszcze mocniejsza <3 Nie umiem opisać naszego szczęścia i chyba jeszcze niedowierzania :)

    Gratuluję!

    kjmntv730t17aaex.png

    f2wl3e5ej3rj6166.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 4 listopada 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Snug, myślę, że to sprawa indywidualna, czy ktoś chce się badać, czy pozwala sobie wyrzucić emocje tu na forum, bo na co dzień nie można się rozsypać po nieudanym cyklu, bo wszyscy dookoła powiedzą "nie teraz, to innym razem, czym się martwisz", a to przecież już 6, 10, 20 raz, kiedy ma wyjść innym razem... Ty nie chcesz - nie robisz tego. Ktoś chce - niech robi. Każda ma świadomość, że takie działania mogą blokować. Ale musi dojrzeć do tego sama.

    Takie fora powinny być po to, aby się wspierać, ewentualnie delikatnie zasugerować lub przemilczeć, jeśli uważa się inaczej. Zachowywać się normalnie, a nie wyrzucać z siebie jad, co można zauważyć na wielu innych portalach :) Tu mamy czuć się bezpiecznie.

    Beti82 - wybacz, że spytam wprost - czy masz nadwagę? Czy odżywiasz się od dłuższego czasu (kilku/kilkunastu lat) racjonalnie i zdrowo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 18:59

    xgirl lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 4 listopada 2018, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Beti82 - wybacz, że spytam wprost - czy masz nadwagę? Czy odżywiasz się od dłuższego czasu (kilku/kilkunastu lat) racjonalnie i zdrowo?[/QUOTE]

    Lami spoko,nie mam nadwagi.Ja raczej zawsze szczupła ok 50 kg Wydaje mi sie ,ze u mnie problem moze lezec w nieregularnym jedzeniu.Czasami poprostu nie mam kiedy zjesc.Musze to ogarnac koniecznie.Endo powiedziala ,zeby wlasnie nie dopuszczac do za duzej przerwy w jedzeniu.

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 4 listopada 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Quote:
    Lami spoko,nie mam nadwagi.Ja raczej zawsze szczupła ok 50 kg Wydaje mi sie ,ze u mnie problem moze lezec w nieregularnym jedzeniu.Czasami poprostu nie mam kiedy zjesc.Musze to ogarnac koniecznie.Endo powiedziala ,zeby wlasnie nie dopuszczac do za duzej przerwy w jedzeniu.

    Beti82, więc myślę, że tu tkwi odpowiedź. Jeśli jesz nieregularnie i często cukry proste, to masz taki stan, jak ja. Pełnoziarnisty makaron, płatki owsiane, kasze i dużo białka. Tzn, trzeba mieć świadomość, że takimi spadkami cukru można się doprowadzić do cukrzycy, dlatego jak najszybciej pudełka, wieczorem robisz wszystkie posiłki i wcinasz co 2,5 - 3 h :)

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 4 listopada 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami wrote:
    Snug, myślę, że to sprawa indywidualna, czy ktoś chce się badać, czy pozwala sobie wyrzucić emocje tu na forum, bo na co dzień nie można się rozsypać po nieudanym cyklu, bo wszyscy dookoła powiedzą "nie teraz, to innym razem, czym się martwisz", a to przecież już 6, 10, 20 raz, kiedy ma wyjść innym razem... Ty nie chcesz - nie robisz tego. Ktoś chce - niech robi. Każda ma świadomość, że takie działania mogą blokować. Ale musi dojrzeć do tego sama.

    Takie fora powinny być po to, aby się wspierać, ewentualnie delikatnie zasugerować lub przemilczeć, jeśli uważa się inaczej. Zachowywać się normalnie, a nie wyrzucać z siebie jad, co można zauważyć na wielu innych portalach :) Tu mamy czuć się bezpiecznie.

    Beti82 - wybacz, że spytam wprost - czy masz nadwagę? Czy odżywiasz się od dłuższego czasu (kilku/kilkunastu lat) racjonalnie i zdrowo?

    Lami, wyluzuj :)
    Myślę, że Sung nie miała tego na myśli o czym piszesz. Logicznym jest, że większość z nas znalazła się tutaj bo szuka pomocy i wsparcia, bo jej plany na temat szybkiego zajscia w ciążę nie do końca sprawdziły się z pierwotnym założeniem. Badanie i szukanie przyczyn jak najbardziej wskazane! Bidoldnie i narzekanie od czasu do czasu zdarza się każdej i tylko osoba, która ma podobnie, potrafi to zrozumieć.

    Nie wiem dlaczego poczulas się zaatakowana. Moja wymiana spostrzeżeń z Sung dotyczyła bezrefleksyjnego pakowania w siebie góry supli bez żadnych badań i tutaj chyba się zgodzisz, że może to rodzic więcej problemów niż korzyści ;)

    Sung lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 4 listopada 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Beti82, więc myślę, że tu tkwi odpowiedź. Jeśli jesz nieregularnie i często cukry proste, to masz taki stan, jak ja. Pełnoziarnisty makaron, płatki owsiane, kasze i dużo białka. Tzn, trzeba mieć świadomość, że takimi spadkami cukru można się doprowadzić do cukrzycy, dlatego jak najszybciej pudełka, wieczorem robisz wszystkie posiłki i wcinasz co 2,5 - 3 h :)[/QUOTE]

    Wiem ,wiem masz racje :) Dlatego dobrze,ze zrobilam to badanie bo w zyciu bym nie doszla do tego sama hehe

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja jeszcze dopytam- czy przy dupku mierzyłyscie temp? Bo niby on (jako sztuczna pochodna proga) nie wpływa na temp podstawową, ale w necie są też opinie, że pomimo cykli bezowulacyjnych przy braniu dupka był skok temp... :/

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 12:37

    Patrycja28 lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Patrycja, gratulacje!

    Tak, przy dupku normalnie mierzyłam

    Przedszkolanko, kiedyś seksik planujesz?
    U mnie 6dc,na razie zero ochoty :)
    Ze mnie leci jeszcze.. poza tym spina z męźem,ochoty brak .
    Edit: u mnie owu za jakieś 3 tyg.to jest czas;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 20:10

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Anhydra Autorytet
    Postów: 1801 2336

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Patrycja, gratulacje!

    Tak, przy dupku normalnie mierzyłam

    Przedszkolanko, kiedyś seksik planujesz?
    U mnie 6dc,na razie zero ochoty :)


    Nona u mnie ochota na ❤ się pojawia jak śluzu zaczyna przybywać ;) a tak, po samej @ to raczej średnio

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2018, 20:11

    Nona lubi tę wiadomość

    zem3wn15hyz14zz5.png
    17u920mm7tk8vrsw.png

    PAI-1 4G/5G homo, MTHFR 677C>T/wt hetero, kariotypy OK
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Niezapominajka a Ty cwiczysz? Ja wczoraj rowerek a dzisiaj killera Chody robie;)

    Niestety nie :( i nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Ale dla Ciebie brawa! Go go go!

    Sung ja muszę podrążyć temat IO i innych podobnych rzeczy, bo raz w życiu robiłam obie krzywe i wyszło nieładnie, gin zalecił sport i dietę (chociaż jestem bardzo szczupła) i kazał za jakiś czas oznaczyć juz tylko glukozę i insulinę na czczo. W krzywych miałam glukozę na czczo 99, po 1h 98 a po 2h 96... a insulina na czczo chyba 14, dwóch następnych nie pamiętam, nie chce zmyślać, ale po 2h była wyższa niż po 1h... jeden z tych wyników był 160 chyba. A jak za szybko spada glukoza to chyba tez jest jakaś hipoglikemia czy coś. ..?

    Ogólnie jak insulina tak długo po posiłku utrzymuje się na tak wysokim poziomie to raczej słabo, wiem, że mogę mieć z tym problem. Ale jak po roku zbadałam to g na czczo wyszła 84, a i 6, endokrynolog powiedział, że mam się na tym juz nie skupiać, ale ja oczywiście jestem mądrzejsza od lekarza i za jakieś pół roku zbadam :P

    Odbieramy w przyszłym tyg mieszkanie, niedługo zamieszkanych sami, nie mogę się doczekać. W moim wymyślonym idealnym planie będę wtedy mogła zdrowo dla nas gotować i ćwiczyć, bo będzie miejsce w domu i juz nie będzie żadnego planowania wesela albo aranżacji wnętrz... ale pewnie życie to wszystko zweryfikuje...

    Anhydra lubi tę wiadomość

  • Agagusia Autorytet
    Postów: 1554 2677

    Wysłany: 4 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zebys nie przeoczyła:) moze Cie owu w tym cylku zaskoczy i szybciej przyjdzie?
    U mnie dopiero 5dc jutro, pewnie 6-7 zaczniemy starania co 2-3 dni. Niby mielismy sie starać o dziewczynkę, many juz 2 chlopcow, choc powoli mam ochote powiedziec bedzie co bedzie i nie kombinowac, bo jednak najłatwiej chyba o chlopca w owu i tyle, a tu trzeba kombinowac zeby wstrzeluc sie na 2-3 dni przed owu. Choc w poprzednim cylku jednak sie udalo tym systemem tylko co z tego jak biochem.
    A Wy macie jakies marzenia co do płci?

    Nona lubi tę wiadomość

    qdkkanliorueictt.png
    Wojtek(2012), Adaś(2015)
    20.07.2019 - jest z nami Krzyś :) - 37t2d, 2600g, 52cm
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ