X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe szczęścia
Odpowiedz

Listopadowe szczęścia

Oceń ten wątek:
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona, podbrzusze to mogą być też jelita, ciezko odróżnić. Kiedy ma być owu?

    Przedszkolanka, ale jakie przeczucia? Ten cykl nie był staraniowy niestety :( co prawda seks bez zabezpieczenia był - owu w środę wieczorem a <3 w czwartek rano, wg teorii szanse są, ale nie oszukujmy się, teoria a praktyka to dwie różne sprawy.

    Duphaston dostałam od gina, mam brać od 16 do 25 dc, dobrze się składa, bo owu mam zawsze 15 dc.

    Czy mam przeczucia co do przyszłego cyklu - TAK :D :D :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • smeg Autorytet
    Postów: 605 810

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kalcia, trzymam kciuki za dwie kreski, może jutro wyjdą? :)

    Wkurzyłam się na swoją temperaturę, 25 dc i nadal niska :/ szyjka się zamknęła i wszelkie objawy płodności też zniknęły. Może będzie kolejne podejście do owu, a może od razu @ przyjdzie... oby jak najszybciej. Córka była chora na początku cyklu i żyła tylko na cycu, więc może jajka się przyblokowały. Z drugiej strony wróciłam do pracy i nie karmię po 6-7 godzin dziennie, ale co z tego, skoro w nocy młoda nadrabia.

    kark lubi tę wiadomość

    thgfflw1r5jwwi42.png
    uch5trd871vy6cfm.png
    gg64o7est9yc5xll.png
    Gdańsk, 31 l., kp :)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka aaaaaaaaa. A szanse sa oczywiście ;)
    Co do przeczuć- tego się trzymamy :D

    Smeg oj jak ja pamiętam te noce :)

    u mnie siara leci,więc tym razem się nie dam już nabrać i nakręcić :)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:02

    smeg, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:02

  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 listopada 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wg mnie ból owulacyjny to właśnie ból jajnika, z którego jest owulacja

    Smeg, mam wrażenie, że kojarzę Twój nick. Czy kilka lat temu udzielałaś się tu na wątku czarownic w oparach absurdu? Wiem, brzmi dziwnie, nie ma w tym żadnych podtekstów do Ciebie ;) tak w ogóle to high five! Też jestem z Gdańska :)

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nadal mega pozytyw owulacyjny :P I śluz płodny. Jaja. Jutro mam gina :P Ciekawe, czy ta owulacja była czy dopiero bedzie jednak ;) Dzisiaj 18 dc

    Nona, speakyourmind93, przedszkolanka:), Ola_454 lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Czemu po torcie? My jutro idziemy ,ale nie wiem czy zjem (ze względu bardziej na dietke ;p )


    Speaky co u Ciebie?

    Kochana podczytuje was caly czas:) sama wyluzowalam, po ostatnim okresie nie napalam sie, nie testuje tak namiętnie a wlasciwie wogole - nie zdazam bo mam plamienia przed @ wiec dwa dni przed terminem wiem ze juz nic z tego. Obecnie 16dc i sluz plodny, pewnie jutro lub pojutrze ovu. Niestety w tym cyklu 13-15 dc plamienia brazowe. A wiec przed ovu. Dlaczego tak? nie wiem... we wtorek wizyta u gina. Jak nic konkretnego mi nie powie to zmieniam lekarza.

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    eikts65gz0i70ci6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ból owulacyjny to ból macicy, jajnika z którego jest owu, pleców i szyjki. Także seks w owu to masakra totalna...
    Najlepsze jest to, że zanim wzięłam pierwszą tabletkę clo to nie miałam pojęcia co to jest ból owulacyjny, raz na 10 cykli zakłół mnie jajnik przez chwilę i tyle. A po tych kilku tabletkach już 5 lat podczas każdej owu zdycham :(

    Ale przynajmniej teraz okres mnie wogólę nie boli i ból porodowy czy cesarka to pikuś :P

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najmłodsza ważne,że coś się dzieje :D

    Speaky luzuj majtki i wpuszczaj męża :D i trzymam kciuki za wizytę i konkrety ;) daj znać koniecznie.

    Kark ja tak miałam ostatnio.. dzień owu i seks to była masakra taki ból..

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 13:03

    speakyourmind93 lubi tę wiadomość

  • speakyourmind93 Autorytet
    Postów: 461 353

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Najmłodsza ważne,że coś się dzieje :D

    Speaky luzuj majtki i wpuszczaj męża :D i trzymam kciuki za wizytę i konkrety ;) daj znać koniecznie.

    Kark ja tak miałam ostatnio.. dzień owu i seks to była masakra taki ból..


    Haha, podoba mi sie taki plan! Taki mam zamiar! :-) Dam znac na pewno:-) i trzymam za nas wszystkie kciuki w tym miesiacu! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2018, 22:16

    eikts65gz0i70ci6.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i bardzo dobry plan :) mój jedzie w środę na wyjazd służbowy więc poniedziałek/wtorek muszę go jeszcze wykorzystać tak profilaktycznie :P
    i też trzymam kciuki <3
    ja mam jakiś wewnętrzny spokój w tym miesiącu. Nie wiem czemu. Może dlatego,że mam wizytę za 3 tyg. i tak na nią liczę póki co.

    speakyourmind93, Izaw lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • RudaAnna Autorytet
    Postów: 529 652

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka chyba coś w tym jest jak ma się jakis plan to spokojnie się podchodzi i albo będzie wielka niespodzianka albo będzie czas na konkretne działanie :)

    Izaw, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

    15.08.19r. Wojciech ❤️
  • Najmłodsza_staraczka Autorytet
    Postów: 3321 3215

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz odkąd się staramy zalewa mnie śluz płodny ! Co to się podziało :p

    Nona, przedszkolanka:), kark lubią tę wiadomość

    02.2020 - immunologia ok, trochę za wysokie nk.

    5.02 próba udrożnienia jajowodów - shsg Lublin (dr. Pyra) - udało się uzyskać obustronną drożność!

    1.11 - Krótki protokół start, 16 zapłodnionych komórek, 2 zarodki
    17.12 - Transfer 3.2.2 :(
    14.01.2020 - Transfer 8.3 :(

    10.2019 - Histeroskopia ok

    Fragmentacja poprawiona z 32% na 16% / morfologia z 2% na 5%.

    3.07.2019 - Długi protokół IVF start , 10 prawidłowych komórek, 6 zapłodnionych, brak bałwanków.
    19.07.2019 - Transfer 12.1 :(

    2.04.2019 - Krótki protokół IVF start, 8 komórek, 3 prawidłowe, brak zarodków.

    Niedrożność jajowodów - laparoskopia nie pomogła.

    relgwn156k56cgiw.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 11 listopada 2018, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trzeba mieć kilka cykli nieudanych, żeby doznać tego wewnętrznego spokoju :)

    Meggs, ja się zastanawiam czy juz wiesz czemu Ci się ostatnio tak długo okres spóźnił? Byłaś u gina? Miałaś w ogóle odczucia jak w każdym cyklu co do owu?

    A gdzie jest kozgo? Ona miała do Tajlandii lecieć i się zresetować, ciekawe jak długo to potrwa :)

    Ja też mam już plan co do następnego cyklu - dieta, najlepiej z ćwiczeniami, ale same wiecie jak to u mnie jest, conceive plus, uświadomienie męża, że nie ma radośnie bzykać tylko robić dziecko, później duphaston i słynny ananas :D cały czas prenatal uno, magnez i wit D3. Jest plan, będzie też wewnętrzny spokój, bo co więcej mogłabym zrobić... Tylko cierpliwie czekać na splot wszystkich potrzebnych zdarzeń :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 11 listopada 2018, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agagusia wrote:
    Przychodnie na NFZ pracują normalnie. Idź. Zreszta lekarz przeciez moze przedzwonic do swojej przychodni prywatnej i sprawdzic Twoje wyniki, nie?
    On ma raczej gabinet prywatny noz przychodnie, nawet nie ma nikogo kto by mu tam pomagał typu recepcjonistka itp. Do niego soe idzie bez zapisów na wizyte prywatną takze nawet nie ma jak tych wyników sobie nagle wytrzasnąć. Wiec sob9e po prostu dam spokój i na spokojnie odbiore te wyniki w czwartek czy wtorek

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 11 listopada 2018, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie ciesze ze mi ta temperatura rośnie, fakt ze powoli bo o 0,1 stpien dziennie ale rośnie..
    Jak przy takiej czestotliwosci bzykania nam nie wyjdzie to chyba soboe strzele w leb -.-

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 11 listopada 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola ładnie to u Ciebie wygląda ;)

    O własnie! Niezapominajka mi przypomniala. Robilam wyniki i zapomnialam sprawdzic d3 i dzisiaj zajrzalam i norma 30-80 a ja mam 37.. szalu nie robi :/to mam "pretekst"na wizyte -kolejny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2018, 23:31

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ola_454 Przyjaciółka
    Postów: 122 36

    Wysłany: 11 listopada 2018, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle jak ja wchodze z tego małego wykresu ktory mam w stopce to nie pokazuje mi wszystkiego na tym wykresie. Pokazuje Wam tam ze bylo bzyku az do dzisiaj?

    3/10/2015 - poronienie w 6tyg
    10/12/2015 synek ♡
    Ponad 3l starań o 2 maluszka
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ