X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Dziewczyny cześć. Miałam tragiczna noc... Gorszej nie pamiętam od czasów jak Tiago był niemowlakiem...

    Najpierw obudził mnie mega ból na @ a że wieczorem było <3 to myślę nadchodzi pipa... Nie moglamusnac chyba z 1,5 godz... A plamienia ani wid ani słychu.
    Potem synek obudził się z płaczem i nie chciał zasnąć co mu się nie zdarza :(
    Efekt taki ze ja i mąż jesteśmy zombie dziś...

    Hej.Wiesz Ja miałam dokładnie tak samo,pobudka w nocy bo ból był samym środku w macicy jakby coś tam się wbiło.Wtedy myślałam ze @ bo zawsze przed nią goni mnie na wc,więc poszłam o 3 rano zrobiłam, ale ani śladu @ nie było.Rano test pokazał bladą kreseczkę.Jaka była nasza radość po ponad roku starań.Niestety ból miałam przez cały dzień a na wieczór plamienie i poszłooo

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Hej.Wiesz Ja miałam dokładnie tak samo,pobudka w nocy bo ból był samym środku w macicy jakby coś tam się wbiło.Wtedy myślałam ze @ bo zawsze przed nią goni mnie na wc,więc poszłam o 3 rano zrobiłam, ale ani śladu @ nie było.Rano test pokazał bladą kreseczkę.Jaka była nasza radość po ponad roku starań.Niestety ból miałam przez cały dzień a na wieczór plamienie i poszłooo


    kurcze ja w tym cyklu miałam taki ból jakby coś tam się wgryzało w 39 dc chyba a 40 albo 41 dc dostałam @. do tej pory się zastanawiam co to bylo.

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mikusia kurde dziwne to :( ale co ja się znam? :/ trzymam kciuki żeby się udało.

    Destiny80 mi ten ból odpuścił potem i zasnelam. Teraz delikatnie pobolewa.
    Przykro mi że tak się to u ciebie skończylo :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mnie tez od trzech dno boli podbrzusze, klucie jajnikow.. Wiec juz wogole jestem zielona w tym cyklu:)

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    Dobuska raczej nigdy. Zanim zaczęłam swoje seksualne życie to bardzo chcialam ale jak już się to stało to taki pff.. no nie urzekło mnie to . nie odlecialam z zachwytu. Raczej zawsze było mi to obojętne a teraz obojętność zmieniła się w niechęć
    Stokrotka też tak miałam, niechęć, sex nie był mi do niczego potrzebny, ale niestety w związku jest potrzebny. kupiłam sobie nawet drogie tabletki na pobudzenie. W końcu mineło, od kiedy biore wiesiołek mam więcej śluzu i wieksza ochote na seksik :-) Może to chwilowe?

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w zwiazku z tym libido ja też mam słabe można powiedziec zerowe.nie mam ostatnie długie czasy na seks ochoty ale staram czasami sie stymulowac do stosunku to znaczy pokazuje mężowi że mógłby zrobic mi masaz piersi i wogóle a potem jak sie postara przechodzimy do konkretów. podejrzewam że u mnie to libido to jest chyba wina zaburzen hormonalnych.bo kiedys nie miałam z libido problemów wszystko było dobrze a teraz jest jak jest.wiadomo jestem starsza i inaczej moje ciało to odbiera ale chciałabym w tej kwestii czuc nadal sie 100 procentowa kobieta.podpowiedzcie mi jakie badania moge zrobic w tym kierunku na wlasna reke zanim pojde do gina na cytologie.oczywiscie z lekarzem porusze tez ten temat i zarowno z jego zona lekarka do której tez sie wybieram.ogolnie u nas nie ma problemu z sexem ale niestety potrzebuje go zdecydowanie mniej niz kiedys.może dlatego tez nie zaszłam do tej pory w 2 ciąze chodz chciałabym.nie chce męża jak i siebie zmuszac do sexu i dlatego robimy to sporadycznie jak najdzie ochota czyli 3-5 razy w mc

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola555. Tak mi przykro :( Jak Ty się czujesz, dajesz radę? Jak nie chcesz o tym rozmawiać, to zrozumiem.

    edka85. Bardzo trafnie to opisałaś :)

    stokrotka92. Skoro kiedyś lubiłaś pocałunki, to coś musiało się wydarzyć, że nagle przestałaś. Warto by było to przeanalizować.
    Nie jesteś inna, jest mnóstwo kobiet takich jak Ty, ale to można zmienić tak jak dziewczyny piszą. Ty się od razu poddajesz. Wydaje mi się, że masz bardzo niskie poczucie własnej wartości, a nad tym też warto popracować na terapii.

    edka85 lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Niesia86 Autorytet
    Postów: 291 445

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mika, a termometr na 100% sprawny? Może termometr źle mierzy i dlatego temperatura nie pokazała skoku. Skoro według gina owu była.

    mjvyhdgeeq171665.png
    74dipiqv7w09jy2t.png
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 listopada 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Mikusia kurde dziwne to :( ale co ja się znam? :/ trzymam kciuki żeby się udało.

    Destiny80 mi ten ból odpuścił potem i zasnelam. Teraz delikatnie pobolewa.
    Przykro mi że tak się to u ciebie skończylo :(

    Dziękuję kochana.Mój kochany mąż od samego testu mówił abym się tak nie cieszyła,bo wszystko jeszcze może się wydarzyć.Martwił się,bo wciąż pobolewało to miejsce.Ale byłam w 100% pewna robiąc test.Czułam się zupełnie inaczej.Było to cudowne uczucie.Ehh Czekam znowu na taki moment:)

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja uważam że jeśli ludzie są ze sobą szczerzy i potrafią sobie powiedzieć bez oporów co ich kręci, to wtedy sex jest naprawdę wspaniały. Sprawa libido u mnie to nawet jak czuje że nie mam ochoty, a mój M ma chęć, to choćby nie wiem jakbym nie chciała to zechcę:)Wiadomo czasami nasi mężczyźni chcą raz dwa,ale Ja na to nie idę.Mój mąż wie że trzeba się postarać;)

    AJA_S lubi tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55

    Życzę Ci pozytywnego rozwiązania sytuacji:)

    Paula55 lubi tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    kurcze ja w tym cyklu miałam taki ból jakby coś tam się wgryzało w 39 dc chyba a 40 albo 41 dc dostałam @. do tej pory się zastanawiam co to bylo.

    Mi w szpitalu powiedzieli że niepotrzebnie robiłam test tak wcześnie.Ale @ przyszła z opóźnieniem po 35 dniach.

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny odrazu przepraszam ze się ie udzielam na bieżąco ale ciągle coś i tak w locie odpisuje juz na jednym wątku aleo Was pamiętam :-*
    Nie nadrobie juz bo nie dam rady jeżeli są dwie kreseczki w listopadzie pięknie gratuluję :-*
    Ja dzisiaj owulacje mam wczoraj test pozytywny dziś rano takie chuju móju a na wieczór juz negatyw wiec owulacja w trakcie. Planuje testowac na koniec 30 listopada ale może być tak że nie wytrzymam u zatestuje ok 28 :-)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I odrazu się wytłumacze :-)
    Pisze mniej bo nie dość ze taki czas ze i w pracy więcej roboty i z dziećmi mam trochę do ogarniania to i mimo tego zaczęłam bardziej na luzie podchodzić do tych starań ten miesiąc na prawdę jesteśmy wyluzowani nie myślę o tym zeby zajsc itd.
    Temp mierze testy robiłam z ciekawości jeszcze jutro jeden zrobię dla pewności i koniec :-) będę czekać do terminu @ bądź na dwie kreski bo wiadomo mimo że się nie staramy na sile nie pokłada my jakiejś nadziei wielkiej w ttm cyklu to z ciekawości zrobi czy się udało :-)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    Ja uważam że jeśli ludzie są ze sobą szczerzy i potrafią sobie powiedzieć bez oporów co ich kręci, to wtedy sex jest naprawdę wspaniały. Sprawa libido u mnie to nawet jak czuje że nie mam ochoty, a mój M ma chęć, to choćby nie wiem jakbym nie chciała to zechcę:)Wiadomo czasami nasi mężczyźni chcą raz dwa,ale Ja na to nie idę.Mój mąż wie że trzeba się postarać;)

    To tak jak i u mnie fakt są dni kiedy chęci nie mam bo jestem zmęczona jak kon po westernie, ale kiedy mi się nie chce od tak to mąż umie mnie nakręcić :-D

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fatim , pytanko : szukałam wcześniej czy moze odpisałas ale nie widziałam , chwile sie opuści i trzeba nadrabiać :p
    Ile czasu po owulacji zaczęłaś testować ? :D

  • Tusia_87 Autorytet
    Postów: 3511 2302

    Wysłany: 11 listopada 2016, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anusiak5 wrote:
    a w zwiazku z tym libido ja też mam słabe można powiedziec zerowe.nie mam ostatnie długie czasy na seks ochoty ale staram czasami sie stymulowac do stosunku to znaczy pokazuje mężowi że mógłby zrobic mi masaz piersi i wogóle a potem jak sie postara przechodzimy do konkretów. podejrzewam że u mnie to libido to jest chyba wina zaburzen hormonalnych.bo kiedys nie miałam z libido problemów wszystko było dobrze a teraz jest jak jest.wiadomo jestem starsza i inaczej moje ciało to odbiera ale chciałabym w tej kwestii czuc nadal sie 100 procentowa kobieta.podpowiedzcie mi jakie badania moge zrobic w tym kierunku na wlasna reke zanim pojde do gina na cytologie.oczywiscie z lekarzem porusze tez ten temat i zarowno z jego zona lekarka do której tez sie wybieram.ogolnie u nas nie ma problemu z sexem ale niestety potrzebuje go zdecydowanie mniej niz kiedys.może dlatego tez nie zaszłam do tej pory w 2 ciąze chodz chciałabym.nie chce męża jak i siebie zmuszac do sexu i dlatego robimy to sporadycznie jak najdzie ochota czyli 3-5 razy w mc

    Proponuje testosteron zbadać.

    Ja pije symfolic i pomógł na libido :-)

    3jgx3e3k7i9ddw4h.png
  • Katiś Autorytet
    Postów: 2248 4112

    Wysłany: 12 listopada 2016, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. U mnie temp w dół, nie czaje juz tego :/
    Dziś termin @

    Pola <3klz9df9h07yjky2k.png
    Hania <3klz9df9h6qms3c6n.png
  • birdy-n Przyjaciółka
    Postów: 119 83

    Wysłany: 12 listopada 2016, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiś wrote:
    Hej. U mnie temp w dół, nie czaje juz tego :/
    Dziś termin @
    Nie trać nadziei do końca. U mnie spadła z 37.1 do 36.8 a są dwie kreski i beta ładna. Co prawda progesteron niski, ale grunt, że nie tragiczny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 07:40

    7v8rcsqv0odqdxtr.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 12 listopada 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, potrzebuje porady! Nie sądziłam, że kiedyś tu to napiszę, ale: nie chce mi spaść temp :/ Od 3 dni mam objawy grypopodobne, wszystko mnie boli, nie chce mi się jeść i utrzymuje się 37,8.
    wiem, że jeśli kobieta nie ma pewności czy nie jest w ciąży, może bezpiecznie wziąć tylko paracetamol. Ale ja brałam nawet 2 tbl na raz i nic. na chwilkę spadło do 37,3 i potem znowu w górę. Wczoraj to chociaż obudziłam się z 37,1. Ale już zasnęłam i dziś się obudziłam z 37,8 i czuję się jak pijana.

    Staram się pic dużo zimnej wody, może dołożę okłady. tak bardzo chciałabym uniknąć testu w 12 dpo. Ale chyba ibuprom max to jedyne co ma szansę mi pomóc.

    <3 14.04.2018 Théo <3
‹‹ 164 165 166 167 168 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ