X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 1 listopada 2016, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie wiem juz co z moimi temperaturami:/ ovu wykreslil mi tamta ovulacje i dzis zmienilbna dzien plodny.. Chyba pojade po jakis termoter.. Bo te tempki sa jakies dziwne

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry Dziewczyny. :)
    Mogę się dołączyć? ;)
    Jako że dopiero zaczynam obserwować swój cykl poprzez pomiar temperatury mam do was pytanie.
    Próbowałam dokopać się do tej informacji w internecie, ale co artykuł/forum to inne odpowiedzi.
    No więc, jak to jest z tym wzrostem temperatury w połowie cyklu?
    Jedni uważają, że jest to sygnał, że ZACZĘŁA się owulacja i jest to najlepszy moment na starania. Inni zaś, że skok temperatury oznacza KONIEC owulacji i początek fazy lutealnej.
    Jak to natomiast jest w praktyce? Dziś był u mnie owy skok i nie mam pojęcia czy to owu czy już "po ptakach".

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 1 listopada 2016, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stokrotka92 wrote:
    W pierwszą ciążę udało się zajść normalnie z tu kurka teraz co :/ :( doła mam...
    Ale po odstawieniu tabletek to normalne, że cykl sie rozregulował. Może w Twoim przypadku, też normalnye jest brak owulacji. Poczekaj aż Ci sie okres unormuje i bedzie trwał 30 dni a nie 40 i jak bedziesz miec owulacje :) bez owulacji to ciężko. Zobacz w tym miesiącu jak bedzie.

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym miesiącu miałam owulacje. Wcześniej też brałam pigułki i problemu z zajęciem nie było. Wkurzona jestem i tyle. Jeszcze się wczoraj pozarlam wieczorem z mężem i dzisiaj się nie oddzywamy. No super poprostu. Nic ino sobie w łeb strzelić z samego rana ....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia szczerze Ci powiem ze szkoda mi kasy na monitoring bo za kazda wizyte sto. Wiec chgba zrobie jak mowisz :)

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE Skok temperatury moze byc do 3 dni przed i do 3 dni po ovulacji.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka przykro mi :(
    Dziewczyny mają rację. Warto najpierw cykl uregulować i napewno się uda!!

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    MyE Skok temperatury moze byc do 3 dni przed i do 3 dni po ovulacji.
    Kochana mozesz spojrzec na moj wykres i powiedziedziec mi co uwazasz?tzn czy owulacja byla juz? czy raczej bedzie..

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Uparciuszek Ekspertka
    Postów: 360 76

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny trochę mam żal bo ovu mi wszystko fajnie oznaczył, książkowo i nawet @ przyszła w tym dniu oznaczonym, a ciąży brak, no cóz trzeba zrobić badanie nasienia i dalej działać

    11 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w nosie mam to wszystko . Człowiek ma nadzieję że się uda bo przecież jedno dziecko już jest bez większych problemów a tu dupa dupa dupa ! Mąż chodzi zły nawet na mnie nie zwraca uwagi jakbym powietrzem była.. ehh... ciezkie kilka dni się zapowiada. Tak jak wczoraj to się nigdy jeszcze nie pozarlismy

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DagMara. Stres mogl i opoznic i przyspieszyc. Rob dalej testy, zebys sie potem nie zastanawiala czy sie spoznila czy nie :)

    Agnieszka93. U Ciebie bylo podejrzenie braku owulacji, wiec ja bym zrobila monitoring tez przed, zeby zobaczyc czy pecherzyk rosnie.

    AJA. Tak, tez uwazam, ze nie da sie nie myslec. Wczesniej kazde zaklucie jajnikow bralam za objaw ciazy. Teraz jak pojawia sie jakis objaw to tez pierwsze co przychodzi do glowy to ciaza, na to nic nie poradze. Staram sie jednak ze soba dyskutowac i sciagac na ziemie, ze to moze o niczym nie swiadczyc. Na tym polega teraz roznica i ciesze sie, ze do takiego etapu doszlam, bo zwariowac by mozna ;)

    Stokrotka. Tule. Najwazniejsze, ze owu byla to na pewno kiedys sie uda. Ten moment w cyklu jest najtrudniejszy, ale jutro, po jutrze bedzie Ci lepiej.
    Ja tez sie przewaznie kloce z moim w okolicach negatywnego testu ;) Czlowiek jest zly i rozdrazniony to wszystko wkurza.

    MyE. Wlasnie to jest trudne, bo nie da sie okreslic dokladnego momentu owu. Gdziesz czytalam, ze owu moze byc do 3 dni przed i po skoku, ale w to jakos mi sie nie chce wierzyc. Ja obstawiam, ze jest dzien przed skokiem albo w dniu skoku. Potem to juz raczej nie, bo wzrost progesteronu odpowiedzialego za skok temp jest po owu.

    stokrotka92, Effy lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • mika1987 Autorytet
    Postów: 970 1097

    Wysłany: 1 listopada 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MyE ja nie pomoge bo sama mam jakies dziwoki na wykresie i juz zglupialam:(

    iv09krhme1fe56cn.png

    f2w3rjjgc0akmsfq.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stokrotka przykro mi

    stokrotka92 lubi tę wiadomość

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuxwa tyle napisałam i mi posta urwało wrrr
    Mnie dzic cyce bola rano bolał brzuch jak na okres ale już nie boli wczoraj zasnelam nie wiem kiedy i nadal bym spala no ale obowiązki wzywaly niestety przekonany dziś dzien bedzie bardzo smutny i placzliwy na dodatek cały taki listopad będzie niestety a piątego to już całkiem będę ryczec .no nic co ma by to będzie nie liczę na cud

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też. :( no nic. Najważniejsze że owu była. To mnie trzyma przy nadziei. Nawet różnice w okresie widzę. Jak był cykl bez owu to okres był taki skapy bardzo a dziś leje się jak z kranu.

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja temp mierzyłam tylko w jednym cyklu całym i w połowie drugiego (w tym cyklu udało się zaciazyc) ale u mnie to masakra. Wstaje o różnych porach, nie umiem jej interpretować więc dałam spokój :/

    Mika nie umiem niestety nic wyczytać z twojego wykresu :(

    Stokrotka nie ma sensu kłócić się z mężem... To wasza wspólna sprawa i gracie do jednej bramki... Musicie się wspierać.

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od rana mam lekki katar :/ i gardło trochę bolało. Obym się nie rozchorowala tylko

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry...
    Z racji ,że mieszkam w UK nie jest mi dane iść z rodziną na cmentarz tylko do pracy. Tutaj dzień jak codzień niestety...
    Ale zapalam choć wirtualnego znicz :(

    graphics-candles-885621.jpg

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bulkaasia wrote:
    Dzień dobry...
    Z racji ,że mieszkam w UK nie jest mi dane iść z rodziną na cmentarz tylko do pracy. Tutaj dzień jak codzień niestety...
    Ale zapalam choć wirtualnego znicz :(

    graphics-candles-885621.jpg
    Mi też jest przykro :( u nas 1.11 zawsze był rodzinny, spędzony przy stole zaraz po powrocie z cmentarza...
    A tu wogole tego nie czuje :/

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez w UK i tez juz w pracy. Zaluje, ze nie moge poczuc atmosfery tego swieta, bo bardzo je lubie. W niedziele bylismy zapalic swieczke na grobach polskich lotnikow, ktorzy tu zgineli podczas II wojny swiatowej. Jakas namiastka, ale to nie to samo.

    Effy, Agnieszka93, bulkaasia lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ