X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Listopadowe testowanie 2016 ;)
Odpowiedz

Listopadowe testowanie 2016 ;)

Oceń ten wątek:
  • kate88:) Autorytet
    Postów: 713 977

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Ja troche tego nie rozumiem, tzn lekarzy, skoro owulacja przebiega pomyslnie to czemu proponuja CLO, Pregnyl, ovitrell... Mozecie mi to wytlumaczyc? ;)

    Tego nie wiem ;) u mnie podejrzewa ze nie przebiegala pomyslnie bo procz ostatniego wszystkie cykle w tym roku miałam 40-43 dniowe i pęcherzyki mogły przerastac ;) stąd ten monitoring :)

    19.01.2018 nasz skarb Natalka <3 3230g 54cm <3
    l22n8u69xb9092j8.png
    Aniołeczek 5.12.16 (*)
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie, Paula jesteśmy za granicą ale nasze serca są w Polsce, przy naszych najbliższych...
    My zawsze spotykaliśmy się o godz.12 przy grobie mojego dziadka i stamtąd szliśmy do wszystkich a potem rodzinny obiad, około 40 osób. Znów mnie zabrakło :(
    Dziś mam wielki smutek w sobie...

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane tez jestem w UK, i mi jakos dziwnie, czuje tez w glebi ze w tym cyklu nic sie nie wydarzy.. Jestem wsciekla na siebie ,ze zamiast cieszyc sie mezem (jestesmy pare miesiecy po slubie) to ja robie z tego koszmar! jesli ktos by mi powiedzial ,ze starnaia o dziecko beda takie flustrujace, to przepraszam za slowo! Kurwa! nigdy bym sie nie zabezpieczala (przynajmniej od 20roku zycia). Sciskam Was mocno! ;*

  • Effy Autorytet
    Postów: 1968 1814

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie, przekładam swoje testowanie a raczej czekam do terminu okresu czyli +/- 07.11 nie chce wczesniej testować, bo to dla mnie za dužy stres :P ale poproszę o wysypanie worka testów z dwoma kreseczkami od dzis !!!:)

    ckai3e3kx36ebscz.png
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 1 listopada 2016, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczko dziękuję za dopisanie do listy:)
    Ja również mieszkam w Irlandii i tez serce boli że dziś nie ma mnie PL.Ale za rok zrobię wszystko aby być.Miłego dnia:)

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeszcze wiele nas ominie... Niestety żyjąc poza Polską nie jesteśmy w stanie być na każdej uroczystości, świecie :( ale tu możemy wesprzeć się dobrym słowem i tym że jest jeszcze ktoś kto tęskni tak jak my :)

    Długo mieszkacie w Uk? Lecicie na święta do Polski??

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Dziewczyny jeszcze wiele nas ominie... Niestety żyjąc poza Polską nie jesteśmy w stanie być na każdej uroczystości, świecie :( ale tu możemy wesprzeć się dobrym słowem i tym że jest jeszcze ktoś kto tęskni tak jak my :)

    Długo mieszkacie w Uk? Lecicie na święta do Polski??

    7lat, nie Swieta jestesmy zawsze tu, poniewaz moi rodzice tez tu mieszkaja.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tusia_87 wrote:
    Agus my będziemy teraz chodzić dwa dni po owulacji tj : stwierdzam ja po obserwacji śluzu szyjki bólu jajnika ostatnio byłam w 21dc i dr stwierdziła że owulacja była bo było ciałko żółte ;-) i mi t wystarcza bo na chwile obecna interesuje mnie czy była owulacja a nie jak pęcherzyk rośnie dla mnie 3x pójście na monitoring to trochę strata kasy :-) ale to zależy od tego kto ile kasy na to przeznacza :-)

    Tusia, a wczesniej lekrze nic nie mowili o twoim testosteronie, tzn ,ze on moze powodowac jakies problemy?, mnie 3 lekarzy zapewnia ,ze testosteron sam w sobie nie powoduje zadnych problemow... Dodam ze to byli ginekolodzy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kate88:) wrote:
    Tego nie wiem ;) u mnie podejrzewa ze nie przebiegala pomyslnie bo procz ostatniego wszystkie cykle w tym roku miałam 40-43 dniowe i pęcherzyki mogły przerastac ;) stąd ten monitoring :)


    Rozumiem, oby sie udalo! mi tez powiedzial ,ze moze od nowego roku jesli nic sie nie wydarzy to zastosujemy CLO , troche sie przed tym bronie bo skoo cykle mam ok, owulke tez... , ale moze warto sprobowac... Choc troche sie boje ,ze moga sie jajniki rozleniwic, o ile jest takie prawdopodobienstwo.

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska zazdroszczę że masz tu rodzinę!! Gdybym miała tu kogokolwiek to była bym w 100% zadowolona z mojego życia ;)

    Mi w poprzednim cyklu gin podejrzewala pcos i wspominała o Clo ale na szczęście wszystko ok.
    A ty chodzisz tu do gin czy w Pl?

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula55 wrote:
    Olciuska zazdroszczę że masz tu rodzinę!! Gdybym miała tu kogokolwiek to była bym w 100% zadowolona z mojego życia ;)

    Mi w poprzednim cyklu gin podejrzewala pcos i wspominała o Clo ale na szczęście wszystko ok.
    A ty chodzisz tu do gin czy w Pl?

    Nom, tez jestem happy ,ze tu sa:).

    Tutaj chodze prywtanie, co cykl to jakies 250f zostawiam u gina heh, ale trudno.. A czemu podjerzewali? mialas problem w owulka? (racze Ci nie chodzic do GP) ja przez nich tyle lez wylalam i wszystko bylo nieprawda!

  • Dag_Mara Koleżanka
    Postów: 60 81

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niezbyt dlugo, dopiero 3 i pol roku mieszkam w UK. Maz 7 lat. My na Swieta rowniez tutaj, moja Mama mieszka z Nami. Niedaleko szwagier z zona i synem. W tym roku Wigilie spedzamy u Nich, za rok bedzie u Nas. Robimy tak naprzemiennie :)

    relgh371ryeoev03.png
    Aniolek [*] 23.06.2017 9 tc Aniolek [*] 13.10.2017 11 tcf2wlx1hpws6fekb6.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieszkamy prawie dwa lata w uk. Nie jedziemy na święta bo bilety za drogie. Będą to moje drugie święta z rodzicami na Skype :(
    Jak teraz nic nie wyjdzie to też planuje iść do ginekologa w Londynie. Mam ponad 40 mil, ale co zrobić. Badania zrobię przez GP. myślicie , że udostępnia wyniki żeby pokazać w Londynie?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    My mieszkamy prawie dwa lata w uk. Nie jedziemy na święta bo bilety za drogie. Będą to moje drugie święta z rodzicami na Skype :(
    Jak teraz nic nie wyjdzie to też planuje iść do ginekologa w Londynie. Mam ponad 40 mil, ale co zrobić. Badania zrobię przez GP. myślicie , że udostępnia wyniki żeby pokazać w Londynie?

    tAK! JASNE! TYLKO POWIEDZ IM ZE STARASZ SIE PONAD ROK I MASZ NIEREGULARNE I BOLESNE MIESIACZKI TO DADZA Ci na hormony ;) ich trzeba sposobem. Pewnie tez CI DADZA NA USG JAJNIKOW, MI TEZ DALI ;)

  • tubispl Przyjaciółka
    Postów: 84 60

    Wysłany: 1 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi dzisiaj test owulacyjny cleal blue wtszedl pozytywny wiec juz dzialalismy bo owulka bedzie do 48 h mam nadzieje ze sie uda to 2 cs

    Paula55, Olciuska lubią tę wiadomość

    xnw4qqmzuoifsosb.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    tAK! JASNE! TYLKO POWIEDZ IM ZE STARASZ SIE PONAD ROK I MASZ NIEREGULARNE I BOLESNE MIESIACZKI TO DADZA Ci na hormony ;) ich trzeba sposobem. Pewnie tez CI DADZA NA USG JAJNIKOW, MI TEZ DALI ;)
    Jutro z rana się wybiorę. Fajna babka w gp jest. Jak coś pilnego to mówi żeby przyjść przed otwarciem i mnie wciśnie na wizytę. Miałam iść już jakiś czas temu, ale miałam nadzieję, że się uda. No ale nic na to nie wskazuje.

    f2w39jcgync8jov1.png
  • Meli92 Autorytet
    Postów: 424 315

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Długo czekalas na te usg i zrobienie badań z krwi od momentu dostania skierowania ?

    f2w39jcgync8jov1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Jutro z rana się wybiorę. Fajna babka w gp jest. Jak coś pilnego to mówi żeby przyjść przed otwarciem i mnie wciśnie na wizytę. Miałam iść już jakiś czas temu, ale miałam nadzieję, że się uda. No ale nic na to nie wskazuje.
    Trzeba byc dobrej mysli. A kotry to cykl ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meli92 wrote:
    Długo czekalas na te usg i zrobienie badań z krwi od momentu dostania skierowania ?
    Nie badania moglam zrobic w kazdym dniu w szpitalu tzn, kazdy hormon robimy w innymdniu cyklu ,ale to ci lekarz wytlumaczy... :) a usg chyba czekalam 2 tyg, bylam wtedy po owulce tzn babka mi powiedziala ze owulacja byla pare dni temu..

    Paula55 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 1 listopada 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My pierwszy raz spędzamy święta w uk i jestem przerażona... Ale kiedyś musi być ten pierwszy raz. Super ze macie rodzinki przy sobie ;)

    Olciuska straszne pieniądze :( ale co zrobić... Trzeba walczyć.

    Ja z GP też miałam przeboje więc unikam ich jak ognia :/

    Mi w Pl gin robiła usg po owulacji (wg mnie) i było kilka pęcherzyków o małej średnicy i ja to zaniepokoilo... Kazała przyjść za tydz by sprawdzić ale było już czysto. Ja uważam że to były pozostałości po owu.
    Porobiłam badania hormonów i wszystko ok. Cykle mam w miarę regularne. Zapisała ovarin i powiedziała że następnym razem chce zobaczyć "kropka" ;)
    Super babka z niej.... Nie raz nie wzięła nic kasy za wizytę, zawsze pogada, podniesie na duchu :) szkoda ze jest tak daleko :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ