X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017
Odpowiedz

LISTOPADOWE TESTOWANIE 2017

Oceń ten wątek:
  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi się smutno zrobiło czytając wasze wiadomości.. ehh Zawsze jak byłam młodsza myślałam że zajdę w ciąże sobie od tak o od razu bo tak chcę.. Teraz widzę że tak to nie działa.... Chociaz czasami mysle ze jaka to jest sprawiedliwość ze inni maja cos od razu.. ehhh

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 listopada 2017, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie jedna z nas się tak niemiło zaskoczyła...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierwsze dziecko od "kopa" pierwszy cykl i bach bach ciąża książkowa bez komplikacji miód malina a teraz juz nie tak łatwo... teraz 3cs tak bardzo bym chciała żeby to był ostatni... córkę urodziła 12.07.12 a teraz termin porodu by mi wypadał 18.07.18 :D tak tak jestem wariatka i sprawdzam sobie :P tzn co tu sprawdzać po prostu do terminu @ dodaje 7 dni i 9 msc i wychodzi :) tak liczą lekarze wiadomo ze z OWU inaczej :P

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL ja córkę urodzilam 16 lipca:P
    Też sprawdzam i co od dzisiaj to juz wychodzi sierpień. Dupa. Nie pasuje mi ale marudzic nie będę, wezme i to jak trzeba :D :D :D

  • anyzratak Autorytet
    Postów: 333 113

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sie wali to po całości u mnie jeszcze w pracy przerabane już mam tak dość tej roboty że szok.. trzyma mnie tylko umowa a ten sen mi wywrozyl dywanik u szefa w dniu dzisiejszym .. jeszcze się trzese z nerwów

    w57ve6hhjly3ikxq.png

    f2wlsg18eqe4k6w0.png

    01.01.2021 nasz aniołek 8tc
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    JA tez zaraz oszaleje.. zmierzylam temperature ciala i tez mam podwyzszona 37.4, a nie jestem ani przeziebiona ani nic.. czulam ponprostu ze jest mi mega goraco mierze i taki klops

    Jejku 5 ostatnich dni przed @ w kazdym cyklu swiruje..

    KAL masz racje, najgirsze jest to rozczarowanie ale pozniej trzeba sie zebrac do kupy i walczyc :D

    Mnie boli najbardziej, jak moja coreczka ciagle dopytuje kiedy bocian przyniesie jej braciszka lub siostrzyczke i widze ja jak czesto sie bawi to mowi do „wynyslonej” siostry.. nawet ostatnio jak miala urodzinki to mowi ze marzy o tym zeby z prezentu siostra wyskoczyla..

    Hahah to zupełnie odwrotnie jak moje córki. Moje nie chcą rodzeństwa ale młodsza sie zgodziła na braciszka w drodze wyjątku:P

    Almond lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    dominisia ja też zawsze mierze wieczorem jak już kładę się do łóżka i wieczorem mam zawsze powyzej 37 tak od 37,00 do 37.30 raz miałam 37,54 ale w tedy miałam mega katar. a rano tak koło 36,7 maks


    Ja nigdy nie mierzylam popoludniu, teraz to uczynilam i mam 37.8 LoL to chyba cos jest nie tak. Moze ja chora bede i jeszcze o tym nie wiem:D

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anyzratak wrote:
    Dziewczyny jak sie wali to po całości u mnie jeszcze w pracy przerabane już mam tak dość tej roboty że szok.. trzyma mnie tylko umowa a ten sen mi wywrozyl dywanik u szefa w dniu dzisiejszym .. jeszcze się trzese z nerwów


    Trzymaj się Kochana :*

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond, ja też uważam, że test mógł być zrobiony za wcześnie. Nie załamuj się niepotrzebnie i trzymaj nadziei, póki nie przyjdzie @ (chociaż jaą w myślach od Ciebie odganiam) :*

    KAL, Misiola, Levandova, tulę baaardzo mocno <3

    Mała Mi, to jutro dostarczysz nam emocji swoją betą. Trzymam kciuki i bedę siędziała jak na szpilkach :D

    Mnie dzisiaj kłuje brzuch po lewej stronie, trochę tak jak na owulację, a do @ jeszcze 4 dni. Normalnie bóle u mnie zaczynają się zawsze w dzień @, wieć to nowość, ale może być też spowodowana nerwami :( Pokłóciłam się dzisiaj z moim M. i to tak konkretnie... Do tego to ciągłe oczekiwanie... Organizm ma prawo zacząć świrować :(

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • Jasminum Autorytet
    Postów: 386 293

    Wysłany: 9 listopada 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każda chce wiedzieć teraz i natychmiast, potem robimy testy za wcześnie i znowu się denerwujemy, czy powinny już wyjść czy nie... Też tak miałam, nie mogłam wytrzymać nawet do 10dpo :(
    Teraz trochę zmieniło mi się podejście, nie cierpię testów! Widok jednej kreski jest dla mnie 1000 razy gorszy niż @! No i zawsze to kilka dni nadziei więcej :)

    👩26l - usunięte torbiele endometrialna na lewym jajniku, podejrzenie endometriozy 👨28l - ŻPN

    💣Hashimoto - TSH 1,170 ;D Letrox 75

    FT4- 0,96 ng/dl
    FT3 - 3,2 pg/ml
    aTpo - 50 IU/ml ⬆️
    aTG - 18,3 IU/ml
    Kwas foliowy - 12,30 ng/ml
    Glukoza - 86 mg/dl
    Wapń - 4,84 mEq/l
    Żelazo - 62 ug/dl
    FSH - 5,05 mIU/ml
    LH - 3,66 mIU/ml
    D3 - 38,60 ng/ml
    B12 - 527,00 pg/ml

    💊 Kwas Omega 3, Pregna Start, Wit. C, Wit. D, Magnez + B6, Wit. A+ E, Letrox



    "Kiedy pragnie się cudu, trzeba umieć czekać." 💝
  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czytam Was na bieżąco, ale nie mam weny do pisania. Miesiączki nie mam. Mam robić test 12.11 ale raczej nic z tego nie bwdzie. Nie mam żadnych dosłownie żadnych objawów, ból jajników i podbrzusza minął( czasami podbrzusze ciągnie, ale nie cały czas, jak wczesniej) piersi też tylko od czasu do czasu. Chyba zaczynam się poddawać. Za bardzo się nastawilam na już:(

    Mój chrzeniak urodził się 12.07 :) chciałam urodzić w wakacje, ale na 99% nic z tego.. .

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi64 wrote:
    Hej dziewczyny. Czytam Was na bieżąco, ale nie mam weny do pisania. Miesiączki nie mam. Mam robić test 12.11 ale raczej nic z tego nie bwdzie. Nie mam żadnych dosłownie żadnych objawów, ból jajników i podbrzusza minął( czasami podbrzusze ciągnie, ale nie cały czas, jak wczesniej) piersi też tylko od czasu do czasu. Chyba zaczynam się poddawać. Za bardzo się nastawilam na już:(

    Mój chrzeniak urodził się 12.07 :) chciałam urodzić w wakacje, ale na 99% nic z tego.. .

    Kochana ja miałam wszystkie objawy ciąży włącznie w bolem jajnikow i cmieniem w brzuchu, bolem piersi wrwzliwoscia na zapachy itd a ciąży brak. Także nie ma co sie podlamywac tylko czekac do @ a może sie nie zjawi:p

    emi64 lubi tę wiadomość

  • emi64 Koleżanka
    Postów: 34 9

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavendova wrote:
    Kochana ja miałam wszystkie objawy ciąży włącznie w bolem jajnikow i cmieniem w brzuchu, bolem piersi wrwzliwoscia na zapachy itd a ciąży brak. Także nie ma co sie podlamywac tylko czekac do @ a może sie nie zjawi:p
    Właśnie mimo wszystko tli się we mnie ten 1% nadziei:)

    Córcia 2009r.
    Synek 2011r.
    "Nikt nie zrozumie,
    Jak ktoś tak mały
    Może tak bardzo zmienić świat,
    Dopóki nie weźmie swojego dziecka w ramiona"
  • Malinka7 Autorytet
    Postów: 598 461

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie dziś przyszła @, także przenosze sie na grudzień.

    Bede trzymala kciuki za wszystkie, ktore beda tesowaly w listopadzie. Powodzenia dziewczyny :*

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

    3jgxdqk3vzuxur4g.png
  • Enii Autorytet
    Postów: 711 330

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka przykro mi.


    Emi czemu tak późno?

    💗5 💗
    km5shdge5oahi2o2.png
  • Dominisia883 Autorytet
    Postów: 669 910

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Ja nigdy nie mierzylam popoludniu, teraz to uczynilam i mam 37.8 LoL to chyba cos jest nie tak. Moze ja chora bede i jeszcze o tym nie wiem:D
    Ja takie schizy mam że zawsze jak czekam na @ a raczej jej brak to sprawdzam rano temperaturę i po południu kilka razy jak mąż nie widzi haha no i wieczorem :) ale rzadko kiedy odnotowuję podwyższoną w dzień bo jak latam tu i tam to ta temperatura też lata w górę i dół ale teraz od wczoraj uderzenia gorąca mam i temperatura podwyższona czy sprawdzę po południu czy wieczorem :D. Masakra schizuję konkretnie. Swoją drogą to jak się czyta jak kolejne dziewczyny znowu dostają @ i są smutne to sobie myślę dlaczego nas to spotyka?.. przecież skoro tu jesteśmy to znaczy że jesteśmy gotowe na dziecko w 100% ... inni nie są gotowi i mają a tu klops :(.

    Kiepskie nasienie
    IO
    Mutacje mthfr hetero
    4 lata starań
    2018 IUI 😥
    06.2020 IVF biochemiczna 😥
    Próbujemy dalej naturalnie ♥️
    Klinika Medart Poznań 🤞🍀
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka oczywiście nielubię że @, ale lubię kciuki ,

    Trzymam za Ciebie kciuki za kolejny miesiąc. Powiedz mi robiliście badania? bo już widzę że dość sporo się staracie?

    Malinka7 lubi tę wiadomość

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14 dpo, 15 dzień wyższych temperatur i biel vizira.

    Się nie zgodzę, że długie cykle = zaburzenia. Mam dwójkę, a całe życie miałam cykle 40-60 dni, zero regularności. Oboje z 1 cs.
    A po dzieciach mi się zrobiły ok 30 dni, mega pms, totalny zjazd hormonalny i jak widać ciąży kolejnej brak. Także długość i regularność cykli nic nie gwarantuje.
    BTW moja mama miała identycznie. Jestem z okolic 45 dc. ;)

    MałaMi90 lubi tę wiadomość

  • Kathrine Autorytet
    Postów: 299 159

    Wysłany: 9 listopada 2017, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten mój cyklu jest wgle dziwny..W 5dc byłam u gina bo miałam dziwne bóle w poprzednim cyklu(że aż na sorze wylądowałam) myślałam że to może coś z jajnikami itp... Zrobił mi cytologię i usg dop .. Nic nie wyszło.. Powiedział mi ze wszystko okej i że z lewego teraz będzie owu i że możemy działać...Myślałam ze 15/16 będę mieć owu a tu dupa sucho jak na pustyni miałam ... Jedyne co zauwazylam to 15 wieczorem raz mnie mocno zalało tak jakby płodnym.. Potem 17dc dostałam grudkowatej wydzieliny i prawdopodobnie grzybicy ehhh.. Brałam lactovaginal + clotrimazol i niby mi przeszlo... Byłam pewna że już po owu a tu 21dc dostałam sluzu płodnego i co najlepsze dziś i wczoraj testy owu pozytywne... Zaluje ze nie mierzyłam temp od początku bo tak to bym wiedziała chociaż czy była owu :( No nic może mi się tak przesunęło , bo najpierw ten sor(stres) bóle.. potem jeszcze antybiotyk na jelita i ta infekcja grzybicza.. ehh Chcę już 15.11 i niech ta @ się pojawi bo nie mam siły już na ten cykl...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2017, 15:34

    oar89jcgyxqv0eft.png
    syy28ribb69g96nw.png
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 9 listopada 2017, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś zamówiłam żel Conceive :) jestem ciekawa jak to z nim będzie, chyba że już nie będę musiała :) 6dpo, ach jak ten czas wolno leci !

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ