X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Londyn, UK staramy sie
Odpowiedz

Londyn, UK staramy sie

Oceń ten wątek:
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche kawalek mi dojechac i mozna sie zapisac tylko od pon-piatku w godzinach pracy ale napewno sie dogadasz nawet jak tylko troche rozmawiasz, formularz Ci na maila wysylaja:)

    hchyflw14swai9ho.png
  • sylwiak Ekspertka
    Postów: 204 116

    Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie znajdę jakiś link do tego by wysłali formularz? bo nie mogę nic znaleźć :(

    Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka
    Postów: 74 42

    Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Email do much to [email protected]

    hchyflw14swai9ho.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ