X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Londyn, UK staramy sie
Odpowiedz

Londyn, UK staramy sie

Oceń ten wątek:
  • Ewelinka33 Przyjaciółka

Wysłany: 20 sierpnia 2015, 23:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    troche kawalek mi dojechac i mozna sie zapisac tylko od pon-piatku w godzinach pracy ale napewno sie dogadasz nawet jak tylko troche rozmawiasz, formularz Ci na maila wysylaja:)

hchyflw14swai9ho.png
  • sylwiak Ekspertka

Wysłany: 21 sierpnia 2015, 00:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie znajdę jakiś link do tego by wysłali formularz? bo nie mogę nic znaleźć :(

Kruszynko rośnij zdrowo... <3 Kochamy Cię...
    1 cykl udany <3
    relgvcqghi9hgve4.png
  • Ewelinka33 Przyjaciółka

Wysłany: 23 sierpnia 2015, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Email do much to [email protected]

hchyflw14swai9ho.png
‹‹ 6 7 8 9 10
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ