X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Londyn, UK staramy sie
Odpowiedz

Londyn, UK staramy sie

Oceń ten wątek:
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 1 lutego 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie ominelo!!! Ja Redditch juz od prawie 10 lat. Poznalam meza i tak zyjemy sobie spokojnie. Coz ja Wam moge powiedziec. Z Polski przywiozlam Clostilbegyt, tu GP powiedzial ze takich lekow nie stosuja. Do tego znowu podejrzenie PCOS. A maz mimo mlodego wieku za niski testosteron co prowadzi do zmniejszonego libido a ja nic na sile nie chce. Naszczescie zawsze sie wstrzelamy w owu ;) oczywiscie leki mamy Z POLSKI. Prawda jest taka ze dopoki nie trafi sie na specjaliste to GP nic nie zrobi. Testy owulacyjne ja osobiscie kupuje w funciaku ;) 5 za funa. Zawsze kupuje zapas. A Wam polecam Inofolic ktory mozna kupic na e stokrotka ;)
    Postaram sie bywac regularnie zeby nie miec zaleglosci.

  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 1 lutego 2015, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczynki :) jak tam wasze samopoczucie dzisiaj bo moje do niczego grypsko mnie porozkladalo na dobre :( i tak jak przypuszczalam zawitala @ z ktorej sie ciesze bo nowy cykl i oczywiscie nowe nadzieje :)jedna zec mnie troszke nie pokoi zauwazylam juz 3c ze mam podczas miesaczki bardzo duzo sluzu mega rozcagliwego wy tez tak tak macie? czy znowu cos mi sie pochrzanilo :( bo nie pamietam zebym wczesniej tak miala hmm.
    Witam Alicja odnosnie GP to ja juz sie raczej nie wypowiadam bo szkoda nerwow masz racje chyba ze sie trafi na dobrego wtedy jest ok ale to nie tylko tu w Polsce jest tak samo :) ja zamawiam testy na Ebay 30to+5tc 3.99:) folik tez mi sie udalo zamowic nawet nasz Poski :) kurcze a ja nigdy nie widzialam w funiach testow ov hm pewnie i sa ale z moja kurza slepota nie widzialam ;)

    Tak kobietki mamy nowy miesiac i nowe nadzieje a wiec udanych staranek ;) duzo zielonosci nam wszystkim zycze :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2015, 18:09

  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 2 lutego 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez bralam testy ovu w funciaku i nawet ciazowe, chociaz ovu zrobilam tylko raz. Biorac pod uwage ze kazdy tc kosztuje funta, ostatnio kupilam 5 sztuk za podajze 3,99 nqa amazon plus mialy dobre reviews, jedyne co to czas oczekiwania :/ folik mam z Polski, przylecial ze mna. Zapas na 4 miesiace.
    Anja, czemu sie cieszysz ze dostalas @ ? Nie liczylas ze sie uda? Czy po prostu przeoczylam powod?
    Mi tez sie zdarza miec rozciagliwy sluz w czasie @, ale nie przykladam do tego zbyt duzej uwagi bo nigdy mnie to zbytnio nie martwilo. Myslisz ze jest to powod do zmartwienia?

  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja znowu nie daje rady z czekaniem:(.
    Dzisiaj jestem 6/7dni do @ i juz chce wiedziec. Nie mam dalej zadnych obiawow. Pierwszy raz odkad sie staramy nie mam zadnych obiawow jeszcze. Ale w sumie to prawie tydzień do @. W domu mam testy co pokazuje do 4dni przed No i w drodze z pracy dokupiłem te co pokazują 6dni przed.
    Były 3for2 ale kupiłam tylko jedne opakowanie bo przecież nie bedą mi już potrzebne w następnym miesiącu. Tak sobie wmawiam.


    Miłego dnia dziewczyny:-)

    anja83 lubi tę wiadomość

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też witam się z grypą. Wzięło mnie w piątek wieczorem a w sobotę rano już byłam rozłożona na łopatki z temperaturą 39 st.
    Moja szefowa oczywiście zadowolona nie była z tego powodu, bo ona każe przychodzić do pracy nawet w ciężkim stanie, jak sama twierdzi 'chociaż się pokazać i wrócić do domu'. Więc w sobotę do pracy nie poszłam. W niedzielę miałam wolne. Szefowa oczekiwała mnie już dziś z powrotem w pracy, ale dopiero co mi gorączka zeszła a zapalenie zatok się przywlokło. Mam antybiotyk i krople do uszu. Wracam do pracy w środę i niech się dzieje co chce.

  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 2 lutego 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiesz, wiem jak sie czujesz... u mnie dzis 14 dni od ovu i wyobraz sobie, ze specjalnie poszlam do tego funciaka na lunch breaku zeby sobie test kupic, bo nie wiem kiedy tamte przyjda i co.... jak na zlosc nie bylo ani jednego! Za to testow ovu podwojna ilosc!!! No nic, jak juz tyle czekam to poczekam jeszcze te kilka dni...
    Ani, skad ja to znam! Nie bylam w pracy w czwartek i piatek, bo tez mnie rozlozylo a ze nie moglam sie napic nawet syropu to pilam herbatki z imbirem, cytrynka i miodem i wygrzewalam sie co rusz...niestety tez mi poszlo na zatoki a procz tego kaszel mnie rozwala, choc odpukac dzis juz tak nie dusi a przynajmniej nie tak czesto... Ale w pracy nigdy sie nie ciesza, jak mnie nie ma bo zawsze zamykam zmiany o 18 wiec moj kierownik musi wtedy odrabiac to za mnie, a tak by szedl do domu po 16 :/ trudno, nie czuj sie winna (choc wiem ze latwo sie mowi) ale kazdy ma prawo sie rozchorowac.

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 2 lutego 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja na zatoki polecam Wam albo zwykly Sterimar albo Sinus Rinse. Wszystko ladnie wyplukuje.
    Mi meza rozlozylo. Biedak siedzi w domku dzis i jutro. Ja jutro do lekarza wiec 15 po 1 koncze prace ;) maz podwiezie.
    W sobote w koncu przywioza nam nasz naroznik z Ikei! Przed swietami zamawialismy.
    Jesli chodzi o testy... Ja w sierpniu sie zrazilam na Predictor i przywiozlam z Polski plytkowe. Mam 3 i jedem early response i jakies 3 za 79p do testoswania jako pierwsze ;) tamte to w razie w na pamiatke. W aptece widzialam o czulosci 5. Wykrywa ciaze 6 dni PO ZAPLODNIENIU! Ja jade juz na Clo drugi cykl. Jutro ostatnia tabletka. Moze sie poszczesci. Marzy mi sie z takim elfikiem jechac na swieta do Polski albo zeby takie 2tyg malenstwo bylo na Gwiazdke <3.
    Co do lekarzy. W Polsce sluzba zdrowia PANSTWOWA jeszcze gorsza. Jest o tyle dobrze ze jak sie ma kase to mozna sobie zaplacic i isc. Mnie maj przeraza. Naprotechnolog, dwoch ginekologow, instruktorka Creighton Model System i do tego USG tarczycy, HSG jak tu nie zrobia i testy na nietolerancje. Do tego wszystkiego komunia chrzesniaczki eh...

  • anja83 Przyjaciółka
    Postów: 101 54

    Wysłany: 2 lutego 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kikakika86 wrote:
    Tez bralam testy ovu w funciaku i nawet ciazowe, chociaz ovu zrobilam tylko raz. Biorac pod uwage ze kazdy tc kosztuje funta, ostatnio kupilam 5 sztuk za podajze 3,99 nqa amazon plus mialy dobre reviews, jedyne co to czas oczekiwania :/ folik mam z Polski, przylecial ze mna. Zapas na 4 miesiace.
    Anja, czemu sie cieszysz ze dostalas @ ? Nie liczylas ze sie uda? Czy po prostu przeoczylam powod?
    Mi tez sie zdarza miec rozciagliwy sluz w czasie @, ale nie przykladam do tego zbyt duzej uwagi bo nigdy mnie to zbytnio nie martwilo. Myslisz ze jest to powod do zmartwienia?


    Hey kobietki :)
    kikakika86 nie slonce nic nie przeoczylas :) grudzien i styczen nasze staranka nie byly az tak intensywne dlatego sie nie nastawialam na pozytyw i tak sie stalo a ciesze sie bo zdecydowalismy sie moim M ze od teraz dzialamy na calego ;) tak naprawde to ten miesac bedzie 1 po tak dlugiej przerwie w naszych starankach a ze to miesiac Milosci tak moze i nam w koncu sie uda i doczekamy sie naszej upragnionej od bardzo bardzo dawna Fasolki :)
    A apropo tego sluzu to sprawa indywidualna takrze nie martw sie kochana dzwonilam dzisiaj do Polskiej przychodni w Manchesterze Green Surgery z pytaniem odnosnie tego sluzu i obfitych miesaczek lekarz mnie uspokoil ze w moim przypadku to jest rewelacja poniewarz do tej pory miala bardzo slabe krwawienia jedno dniowe i koniec a takie wlasnie miesiaczki nie sa zbyt dobre nie mam pojecia dlaczego hm pytal jakie krwawienia mialam jeszce przed zajsciem w pierwsza caze a ja wlasnie takie mialam nie pamietam czy z tym sluzem ale byly bardzo obfite i trwaly ok 5 dni umuwilam sie juz na wizyte kontrolna wtedy wiecej mi wytlumaczy o co w tym wszystkim chodzi :)no i sie dowiem na czym stoie moze wkoncu uslysze jakies konkrety :)
    ale sie rozpisalam ale jeszcze tak na marginesie w tej wlasnie przychodni udalo sie mojej siostrzeniczy po 6 latach staranaek zajsc w upragniona ciaze tuptala tu w Bradford od lekarza do lekarza i nic po 3 misiecznej kuracji w Green Surgery zobaczyla upragnione || kreseczki ktore dzisiaj juz biegaja i krzycza Musia daj mi kapke :) ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy miałyście robione HSG u GP czy u ginekologa? Bo tutaj GP mi chce robić, bez skierowania do gina. Powiedział, że dopiero po HSG da mi skierowanie do przychodni ginekologicznej.

    I teraz mam pytanie:
    - Ile czekałyście na HSG?
    - Czy bardzo bolało i czy na drugi dzień mogłyście iść normalnie do pracy? (bo ja będę musiała)
    - Jak długo się czeka na wizytę u ginekologa?

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani zazdroszcze HSG! Podobno znaczna ilosc dziewczyn zachodzi w przeciagu 3 miesiecy po zabiegu w ciaze. O ile sie nie myle to mozna poprosic o znieczulenie miejscowe :) ja licze na to ze zrobia mi to zaraz po 16 marca.

  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 2 lutego 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani, Kurczę z tego co słyszę od klientek to po wizycie u gina miały hsg robione. A porobił Ci GP wszystkie podstawowe bandania najpierw? Dużo moich klientek szybko pozaxhodzilo po zabiegu.
    Mi w grudniu gin w PL powiedział ze wszystko jest ok ale jak przez kolejne 3miesiace nic nie wyjdzie to żebym przyleciała to zrobią hsg. Z tym ze jak nic w tym miesiącu to postanowiłam ze idę do GP niech tu wszystko porobią.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2015, 22:57

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Katiesz, badania hormonów były robione i wszystko jest ok. No, tylko wit.D mam zaniżoną, ale niedawno wróciłam z Azji więc nic dziwnego, że mi drastycznie spadła. Wypisali mi receptę na kapsułki wit D. Muszę je wykupić. Mój GP mi powiedział, że jeszcze raz będą mi smear test robić (jeden już miałam w 2011 roku) i HSG. No i wtedy da skierowanie do gina. Za tydzień mam kolejną wizytę u niego i zapytam się dokładniej. Na początku marca lecę do Polski i zastanawiam się czy może w Polsce nie zrobić sobie HSG prywatnie? Ubezpieczona w PL nie jestem, ale mogę zapłacić jakąś tam sumę za zabieg.

    Też słyszałam, że dużo kobiet od razu zaszło po HSG, ale ja nie robię sobie nadziei. Od młodych lat zawsze czułam podświadomie, że będę miała kłopoty z zajściem w ciążę i proszę, moje przeczucia się sprawdziły.

  • magdalenka_ka Autorytet
    Postów: 971 779

    Wysłany: 3 lutego 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ani86 wrote:
    Tak Katiesz, badania hormonów były robione i wszystko jest ok. No, tylko wit.D mam zaniżoną, ale niedawno wróciłam z Azji więc nic dziwnego, że mi drastycznie spadła. Wypisali mi receptę na kapsułki wit D. Muszę je wykupić. Mój GP mi powiedział, że jeszcze raz będą mi smear test robić (jeden już miałam w 2011 roku) i HSG. No i wtedy da skierowanie do gina. Za tydzień mam kolejną wizytę u niego i zapytam się dokładniej. Na początku marca lecę do Polski i zastanawiam się czy może w Polsce nie zrobić sobie HSG prywatnie? Ubezpieczona w PL nie jestem, ale mogę zapłacić jakąś tam sumę za zabieg.

    Też słyszałam, że dużo kobiet od razu zaszło po HSG, ale ja nie robię sobie nadziei. Od młodych lat zawsze czułam podświadomie, że będę miała kłopoty z zajściem w ciążę i proszę, moje przeczucia się sprawdziły.

    Ani oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale ja na HSG poczekałabym tutaj, bo pewnie tutaj będziesz się leczyć a HSG z Polski mogą Ci nie uznać i być może będziesz musiała powtarzać.

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2w3vfxm48u0dxg3.png[/link]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 00:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda uznają wyniki badań z zagranicy. Ja i mąż daliśmy im kopie naszych wyników z Filipin i uznali, ale ponieważ były robione w maju 2014 roku kazali powtórzyć, żeby zobaczyć czy coś się nie zmieniło. Także jak najbardziej mogę się zbadać gdzieś za granicą.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 01:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie ponownie :) Przepraszam za kilkudniowa nieobecnosc. Od paru dni bolaly mnie plecy, podbrzusze z lewej strony [podobny bol jak ten przy poronieniu :(]. Dzisiaj dowiedzialam sie od lekarza z GP, ze to nadzerka szyjki macicy... Tak wiem, duzo kobiet to mialo, nie przeszkadza to zajsciu w ciaze... Jednak jak czytam o tej nadzerce, ze to rakotworcze, ze na drogach plodowych... Jeszcze do tego opinie (w sumie prawdziwe) o tych lekarzach tutejszych... Az mi ciarki przechodza po tych obolalych plecach... Maja mi wyslac listem date na badania do Newry, bo tam jest jakis specjalista, ktory zrobi mi odpowiednie badania (wydaje mi sie- aczkolwiek nie jestem pewna- ze chodzi tu o gina). Plakalam podczas dzisiejszej wizyty i nie bylam juz w stanie o nic pytac. Sluchalam tylko co do mnie mowi jednoczesnie probujac powstrzymac lzy, ktore lecialy mi po policzkach ciurkiem...

    Odkad staramy sie o dzisiusia (2 miesiace), caly czas mam objawy ciazy (-oj, chyba mnie mdli, -ale mi w brzuszku "bulgocze", -ooo, juz drugi raz do toalety ide) Dzisiaj poszlismy do GP wraz z partnerem. W drodze gdybalismy sobie ktory to tydzien juz moze byc (mimo tego, ze rano robilam test z wynikiem negatywnym).
    Czuje sie taka bezradna. Pragniesz czegos i niby mozesz to miec, a nie wiesz dlaczego nie masz.. Czy to do ch*lery normalne?!

    Zeby nie konczyc tak calkiem przygnebiajaco, krotka historia mojej przyjaciolki, bedacej ze swoim 5 letnim brzdacem na spacerze: (pisalam juz o tym w innym poscie)
    Kubus podczas spaceru z usmiechem uniosl rece ku gorze i macha.. Mama sie pyta: -Kubus do kogo tak machasz? Kubus na to: -Do Pana Jezusa mamusiu.
    Dla takich chwil wlasnie warto zyc (w naszym przypadku warto sie starac) :)

    :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2015, 01:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2015, 01:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katiesz16 wrote:
    Hey,
    Jak tam samopoczucia.
    Ja licze, wiliczam I kalkuluje Na wszystkie sposoby kiedy zrobic test ciazawy bo @ mam Na 8/9.02 I juz sie wkrecam kiedy testowac hahahaha

    Wlasnie nie mam niktogo w pracy. Wiec Na 3godzinki do luzka pod kocyck:-):-) nie moge zasnac w salonie bo fryzjerki chalasuja:( wiec siedziec bede pewnie I czytsc o tym Jak szybko moge testowac

    Mamy w tym samym czasie @ :D Sa testy 6 dni przed :) Nie moglam juz wytrzymac i rano zrobilamniestety ze zlym wynikiem. Ale mam jescze jeden, wiec moze wytrzymam do tego 8 jak mnie franca nie wyprzedzi ;-)

    Trzymam kciuki za te upragnione kreseczki wszystkich Pan!

  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 4 lutego 2015, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam,
    Wczorajsza cisza na forum była zasponsorowana negatywnym testem. Tak jak pisałam ciekawosc mnie zjadła. Dzisiaj kolejny negatywny z rana wiec teraz tylko czekać na @. A czuje ze już jest blisko:-(
    No nic moze w kolejnym miesiącu. Dzisiaj mam wolne wiec sie obijam od rana.
    Życzy wszystkim miłego dnia:-)

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw sie katiesz, w nastepnym miesiacu sie uda. Trzymam kciuki z calych sil!

  • kikakika86 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 4 lutego 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cisza tez byla spowodowana negatywnym testem a dzis przyszla wredota i cala nadzieja, ktora jeszcze mialam prysla:-( narazie czuje sie tak,ze mam ochote powiedziec ze wszystko mam w dupie:-( czuje sie zle,jestem zawiedziona i zla na caly swiat a na dzisiejsze urodziny do meza kumpla chetnie bym nie poszla!!!
    Sorki kobitki, ze tak Wam tu jecze, gdzies chce sie po prostu wygadac... Moj P dzwonil do mnie i pyta od razu co jest i czy przyszla @ a jak powiedzialam, ze tak, to odpowiedzial ze trudno, bedziemy sie dalej starac, ale tak na dobra sprawe to co On wie... jestem tak wsciekla ze musze sobie wiele odmawiac, starac sie, sledzic ten cholerny wykres, mierzyc tempki i sie obserwowac, a On co z siebie daje... choc pewnie duzo dac nie moze, faceci za duzego udzialu w tym wszystkim nie maja i tak:-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 12:58

  • Katiesz16 Przyjaciółka
    Postów: 119 88

    Wysłany: 4 lutego 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MlodaMama dziekuje Ja rowniez trzymam kciki za nas wszystkie.


    Kika, Wlasnie powinnysmy Miec takie podejscie Jak oni. Zero Testow, tempki wykresow itp tylko starac sie Dla przyjemnosci tak Jak oni!!!!
    Czy ktos moZe mi dac magiczny przepis Na "nieprzejmowanie I wyluzowanie"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2015, 14:07

    w4sqvfxmrcz0kbtk.png

    gann90bvdh315n97.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ