X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 września 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    200 może i dużo ale jestem zadowolona. Weszłam 10 minut wcześniej, wizyta nie była pod presją czasu. Pani dokładnie obejrzała dotychczasowe wyniki i będziemy zbijać tsh. I mam problem z insuliną więc muszę jeść tylko produkty z niskim indeksem. Przerywam starania do momentu aż zbije tsh do poziomu 1.0 i wagę do 75 kg:) jestem bardzo zadowolona. Czemu wcześniej żaden lekarz na to nie wpadł a w wynikach ze stycznia br. wypisz wymaluj są przyczyny moich problemów.

    Magdziulla podzielam w 100% Twoją wypowiedź co do facetów. Oni też bardzo przeżywają ale męskie ego każe im grać twardych i my odbieramy ich jako nieczułych i ignorantów.
    Chodzi mi właśnie o jakiegoś specjalistę!! I o takie świeże spojrzenie na sprawę!
    Chodzę od wielu lat do dobrej endo. Podobno dobrej.
    Bo kto to wie....?
    Mi ostatnio, szczególnie w ciąży skało tsh strasznie. z 0,6 na 1,5 i za kilka dni na 3.2... niezła jazda...
    i może coś trzeba z tym robić?
    Moja endo kazała mi zrobić kiedyś prolaktynę i wyszła wtedy chyba 19 i powiedziała że jest ok.
    A jak pierwszy raz trafiłam do pani dr Włach to ona od razu na to zwróciła uwagę że za wysoka. I od razu kazała mi zrobić nową i po obciążeniu. I słusznie okazało się bo po obciążeniu jeszcze większa była (ponad normy) i dostałam bromergon.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He.
    Melduję się po wizycie u kolegi Viowieczki ;)
    Udało mi się wynegocjować CLO, także teraz wywołuje @ luteiną i startuję ze stymulacją.

  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 2 miesiąc na clo. W poprzednim przegapiłam owulkę bo nie jestem monitorowana.

  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tylko jak często serduszkować? Wystarczy co 2 dzień?

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni może pęcherzyk jeszcze pęknie?? Wykres nie wskazuje na "odbycie" owulacji...

    Marleni lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko zazdroszczę, że już na swoim ja jestem w trakcie załatwiania kredytu i już mam dość tego stresu, już chciałabym się wprowadzać:)
    Dziewczyny może te "odpuszczone" cykle okażą się trafione, jak bywa bardzo często. Oby!
    Ja choćbym sobie wmawiała póki co nie potrafię odpuścić i tak myślę itp.

    Marleni, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni a robiłaś testy ovu? Coś mi tu nie gra...:)
    Jeszcze w lewym jajniku miałaś pęcherzyk - może z niego będzie owulka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 20:53

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni miesiąc jestem na clo. Później muszę liczyć na szczęście od losu. W dodatku cykl bez monitoringu

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni to może się uda Kochana, nie nastawiaj się negatywnie jak był taki dominujący :) wiem, że łatwo mi powiedzieć ale wiem, że złe myśli tu nie służą.

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    do swojego mi brakuje jeszcze kilka ładnych lat :( ciągle u teściów, ale mamy swoją górę, osobne wejścia, łazienki i kuchnie więc nie jest ogólnie źle :)

    To już tuż tuż :) a następnie czekamy na super wieści o powiększeniu rodziny :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    He.
    Melduję się po wizycie u kolegi Viowieczki ;)
    Udało mi się wynegocjować CLO, także teraz wywołuje @ luteiną i startuję ze stymulacją.

    Hej to u kogo byłaś? i jaki plan na przyszłość?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, bo ja też przez te 3 latałam się od lekarza do lekarza i co lekarz to inna opinia :( ja mam 5 wizytę ale na nic się nie nastawiam.
    I musisz pozytywnie myśleć do ostatniej chwili, ja tam mam ale wiem, że jest to trudne ale wiara czyni cuda:)

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 września 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A czemu ostatni? Już 6 cykli miałaś ?
    Nie, ale dostałam clo tylko na 2 miesiące. Mam malutkiego polipa i to on może przeszkadzać w ewentualnym zagnieżdżeniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Hej to u kogo byłaś? i jaki plan na przyszłość?
    U Nowakowskiego. Teraz wywołuję @ potem 3 cykle z CLO. Jak się nie uda to wrócę do Stettnera na HSG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A nie lepiej teraz zrobić HSG a potem CLO ?

    Ja żałuję że tak się zapierałam z tym HSG i 6 miesięcy miałam w plecy, bo brałam CLO a jajowody niedrożne były ja się okazało :( i zła na siebie byłam.
    Pewnie lepiej, ale tak się uparłam i pewnie będę zła na siebie. Ale jakoś strach przed bólem mnie blokuje.
    Czuję, że mogę byc niedrożna po CC. Pewnie podświadomie licze na drożność bo rok temu byłam w ciąży biochemicznej, dlatego ryzykuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile płaciłaś w Top Medicalu?

    Ja @ mam 2 razy w roku więc rezerwę powinnam mieć jeszcze dużą, ale kto wie. Oby udało się teraz zaskoczyć i z głowy bo to już drugie i chyba ostatnie dziecko by było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że w temacie hsg mam dosyć duże doswiadczenie pozwoliłam sobie się wtrącić.

    Robiłam w znieczuleniu w zamojskim szpitalu. Podali mi Dolargan. Człowiek robi się dosyć kołowaty, nie boli nic. Do domu wyszłam dzień po badaniu. Wcześniej jeszcze lewatywa i inne badania.

    Następne już w Lublinie na Jaczewskiego. Załatwione w ciagu jednego dnia. Rano przyjęcie, trzeba być na czczo. Około 11 idzie się na badanie na radiologię. Tam dopiero zakładają juz na stole cewnik i resztę sprzętu. Wpuszczanie kontrastu przyjemne nie jest ale do wytrzymania. Po dwóch godzinach spokojnie mozna isć do domu z wynikiem badania w ręku. Szybko i sprawnie.

    Zazwyczaj w znieczuleniu robią hsg wtedy gdy szpital ma starszy sprzęt - badanie byłoby bardzo bolesne bez narkozy. Przy cienkich cewnikach nie ma takiej potrzeby.

    Nie bójcie się dziewczyny. To jest do przeżycia a wiele wyjaśnia.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 19:50

    hipisiątko, Marleni lubią tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 października 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    U Nowakowskiego. Teraz wywołuję @ potem 3 cykle z CLO. Jak się nie uda to wrócę do Stettnera na HSG.

    A czemu Stettnera zmieniłaś?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A czemu Stettnera zmieniłaś?
    Bo mi głupio było sie przy nim upierać na CLO bez HSG. Jak 3 cykle z CLO nie pomoga wracam do niego na wizyty ;)
    Cześć dziewczyny ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni - tak. Młody jest ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ