X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 29 września 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dotek wrote:
    200 może i dużo ale jestem zadowolona. Weszłam 10 minut wcześniej, wizyta nie była pod presją czasu. Pani dokładnie obejrzała dotychczasowe wyniki i będziemy zbijać tsh. I mam problem z insuliną więc muszę jeść tylko produkty z niskim indeksem. Przerywam starania do momentu aż zbije tsh do poziomu 1.0 i wagę do 75 kg:) jestem bardzo zadowolona. Czemu wcześniej żaden lekarz na to nie wpadł a w wynikach ze stycznia br. wypisz wymaluj są przyczyny moich problemów.

    Magdziulla podzielam w 100% Twoją wypowiedź co do facetów. Oni też bardzo przeżywają ale męskie ego każe im grać twardych i my odbieramy ich jako nieczułych i ignorantów.
    Chodzi mi właśnie o jakiegoś specjalistę!! I o takie świeże spojrzenie na sprawę!
    Chodzę od wielu lat do dobrej endo. Podobno dobrej.
    Bo kto to wie....?
    Mi ostatnio, szczególnie w ciąży skało tsh strasznie. z 0,6 na 1,5 i za kilka dni na 3.2... niezła jazda...
    i może coś trzeba z tym robić?
    Moja endo kazała mi zrobić kiedyś prolaktynę i wyszła wtedy chyba 19 i powiedziała że jest ok.
    A jak pierwszy raz trafiłam do pani dr Włach to ona od razu na to zwróciła uwagę że za wysoka. I od razu kazała mi zrobić nową i po obciążeniu. I słusznie okazało się bo po obciążeniu jeszcze większa była (ponad normy) i dostałam bromergon.

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He.
    Melduję się po wizycie u kolegi Viowieczki ;)
    Udało mi się wynegocjować CLO, także teraz wywołuje @ luteiną i startuję ze stymulacją.

  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem 2 miesiąc na clo. W poprzednim przegapiłam owulkę bo nie jestem monitorowana.

  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tylko jak często serduszkować? Wystarczy co 2 dzień?

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 września 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni może pęcherzyk jeszcze pęknie?? Wykres nie wskazuje na "odbycie" owulacji...

    Marleni lubi tę wiadomość

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 września 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hipisiątko zazdroszczę, że już na swoim ja jestem w trakcie załatwiania kredytu i już mam dość tego stresu, już chciałabym się wprowadzać:)
    Dziewczyny może te "odpuszczone" cykle okażą się trafione, jak bywa bardzo często. Oby!
    Ja choćbym sobie wmawiała póki co nie potrafię odpuścić i tak myślę itp.

    Marleni, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • migot_ka Autorytet
    Postów: 925 751

    Wysłany: 29 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni a robiłaś testy ovu? Coś mi tu nie gra...:)
    Jeszcze w lewym jajniku miałaś pęcherzyk - może z niego będzie owulka?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 września 2015, 20:53

    cd6eba17355731e3e3034216a793cfae.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 29 września 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatni miesiąc jestem na clo. Później muszę liczyć na szczęście od losu. W dodatku cykl bez monitoringu

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni to może się uda Kochana, nie nastawiaj się negatywnie jak był taki dominujący :) wiem, że łatwo mi powiedzieć ale wiem, że złe myśli tu nie służą.

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    do swojego mi brakuje jeszcze kilka ładnych lat :( ciągle u teściów, ale mamy swoją górę, osobne wejścia, łazienki i kuchnie więc nie jest ogólnie źle :)

    To już tuż tuż :) a następnie czekamy na super wieści o powiększeniu rodziny :)

    hipisiątko lubi tę wiadomość

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    He.
    Melduję się po wizycie u kolegi Viowieczki ;)
    Udało mi się wynegocjować CLO, także teraz wywołuje @ luteiną i startuję ze stymulacją.

    Hej to u kogo byłaś? i jaki plan na przyszłość?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 29 września 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, bo ja też przez te 3 latałam się od lekarza do lekarza i co lekarz to inna opinia :( ja mam 5 wizytę ale na nic się nie nastawiam.
    I musisz pozytywnie myśleć do ostatniej chwili, ja tam mam ale wiem, że jest to trudne ale wiara czyni cuda:)

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
  • Natka2005 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 30 września 2015, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A czemu ostatni? Już 6 cykli miałaś ?
    Nie, ale dostałam clo tylko na 2 miesiące. Mam malutkiego polipa i to on może przeszkadzać w ewentualnym zagnieżdżeniu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    Hej to u kogo byłaś? i jaki plan na przyszłość?
    U Nowakowskiego. Teraz wywołuję @ potem 3 cykle z CLO. Jak się nie uda to wrócę do Stettnera na HSG.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    A nie lepiej teraz zrobić HSG a potem CLO ?

    Ja żałuję że tak się zapierałam z tym HSG i 6 miesięcy miałam w plecy, bo brałam CLO a jajowody niedrożne były ja się okazało :( i zła na siebie byłam.
    Pewnie lepiej, ale tak się uparłam i pewnie będę zła na siebie. Ale jakoś strach przed bólem mnie blokuje.
    Czuję, że mogę byc niedrożna po CC. Pewnie podświadomie licze na drożność bo rok temu byłam w ciąży biochemicznej, dlatego ryzykuję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile płaciłaś w Top Medicalu?

    Ja @ mam 2 razy w roku więc rezerwę powinnam mieć jeszcze dużą, ale kto wie. Oby udało się teraz zaskoczyć i z głowy bo to już drugie i chyba ostatnie dziecko by było.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jako, że w temacie hsg mam dosyć duże doswiadczenie pozwoliłam sobie się wtrącić.

    Robiłam w znieczuleniu w zamojskim szpitalu. Podali mi Dolargan. Człowiek robi się dosyć kołowaty, nie boli nic. Do domu wyszłam dzień po badaniu. Wcześniej jeszcze lewatywa i inne badania.

    Następne już w Lublinie na Jaczewskiego. Załatwione w ciagu jednego dnia. Rano przyjęcie, trzeba być na czczo. Około 11 idzie się na badanie na radiologię. Tam dopiero zakładają juz na stole cewnik i resztę sprzętu. Wpuszczanie kontrastu przyjemne nie jest ale do wytrzymania. Po dwóch godzinach spokojnie mozna isć do domu z wynikiem badania w ręku. Szybko i sprawnie.

    Zazwyczaj w znieczuleniu robią hsg wtedy gdy szpital ma starszy sprzęt - badanie byłoby bardzo bolesne bez narkozy. Przy cienkich cewnikach nie ma takiej potrzeby.

    Nie bójcie się dziewczyny. To jest do przeżycia a wiele wyjaśnia.
    Pozdrawiam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2015, 19:50

    hipisiątko, Marleni lubią tę wiadomość

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 października 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    U Nowakowskiego. Teraz wywołuję @ potem 3 cykle z CLO. Jak się nie uda to wrócę do Stettnera na HSG.

    A czemu Stettnera zmieniłaś?

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A czemu Stettnera zmieniłaś?
    Bo mi głupio było sie przy nim upierać na CLO bez HSG. Jak 3 cykle z CLO nie pomoga wracam do niego na wizyty ;)
    Cześć dziewczyny ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni - tak. Młody jest ;)

    Marleni lubi tę wiadomość

‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ