X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)
Odpowiedz

LUBELSKIE - ŁĄCZMY SIĘ :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Na stronie znalazłam zdjęcie i sobie przypomniałam :) dobre opinie ma, no zobaczymy tylko USG - ale tak jak wspomniałam mam nadzieję że pęcherzyk pękł.
    Usg też dobrze robi, przykłada się facet do roboty ;) powiedział mi o rzeczach o których inni nawet nie wspominali.

    Marleni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie idziesz do niego?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    do luxmedu.
    To tam też przyjmuje? O mamo ;) w którym Luxmedzie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie za daleko ;)
    Daj znać co tam dojrzał.
    Na którą idziesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się zastanawiam jak ja załatwię monitoring u Nowakowskiego.
    Tak gdzie chodzę czyli w DMP, usg robi tylko we wtorki. W pozostałe dni coś mówił o szpitalu na Jaczewskiego. I teraz nie wiem czy w szpitalu to będzie prywatnie czy na NFZ czy jakoś tak zupełnie inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze nie rozumiem. Jak zły? Jak olał?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie słabo cię potraktował :/

  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 października 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Bo mi głupio było sie przy nim upierać na CLO bez HSG. Jak 3 cykle z CLO nie pomoga wracam do niego na wizyty ;)
    Cześć dziewczyny ;)

    A nie chciał Ci dać Clo? a czemu nie chcesz hsg?

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 października 2015, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Na stronie znalazłam zdjęcie i sobie przypomniałam :) dobre opinie ma, no zobaczymy tylko USG - ale tak jak wspomniałam mam nadzieję że pęcherzyk pękł.

    Ja do niego też idę chyba w środę, zobaczyć i porównać do tego co powie Pani doktor. Mi się jego podejście bardzo podoba, fajny jest :)

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 1 października 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni wrote:
    Jak przyszłam to pyta się w jakim celu przyszłam, to mu mówię, że monitoring cyklu. I tam zdziwił się że mam taki rozstrzał dni : że miałam w sobote, w poniedziałek i dopiero w czwartek (ale tak mi kazała prof) i pyta mnie że jaki pęcherzyk miałam, to mu mówię że nie powiem (ale to z uśmiechem) bo czekam co on mi powie. No i na początku luz luz, mówi że pękł, to go pytam czy pękł czy się wchłonął bo na ostatnim usg miałam info że się zaczyna wchłaniać. To już mi nie odpowiedział. POtem zapytałam o wzgórek jajonośny (bo jak dzwonie do prof to zawsze mnei o to pyta) to już się zezłościł po co mi to (to mu mówie, że prof prosiła mnie o to info) + pytałam o to czy jest ciałko żółte i płyn w zatoce douglasa - to już się zapienił na mnie, że płyn o niczym nie świadczy. Masakra - to były podstawowe pytania które są niezbędne dla mnie jako pacjetnki - jeszcze w międzyczasie wszedl dr wiktor i już mnie olał - i już mnie nie słuchał, i zapytał o co mi chodzi. W sumie szczerze to słabo się poczułam, bo ani się nie wymądrzałam ani nic, chciałam tylko wiedzieć 3 kwestie które mnie interesowaly.

    I zadzwoniłam do prof i mówie ze sie obruszył jak go zapytałam o ten wzgórek - to ona mi mówi że to normalne pytanie.

    Teraz jestem zła, bo naprawdę słabo mnie potraktował.

    No to faktycznie dziwnie, nie znałam go z tej strony mi zawsze odpowiada na moje pytani :( ale z tego co mówisz, też bym się wkurzyła..

    Marleni lubi tę wiadomość

    neomi34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    neomi34 wrote:
    A nie chciał Ci dać Clo? a czemu nie chcesz hsg?
    Chciał dać CLO ale po HSG i po badaniach nasienia. Nic mu zarzucić nie mogę.
    Tylko ja się jakoś inaczej na skróty uparłam ;) Pewnie będę żałowała.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 2 października 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marleni to nieciekawie Cię potraktował.
    Wiecie ja też zauważyłam że lekarze po prostu nie znoszą jak się ich pyta o taką wiedzę ponad normę. Czyli można pytać czy dobrze coś jest czy źle. A konkretne pytania to już ingerowanie w ich zawód. Oczywiście to bzdura ale sporo lekarzy takich jest.....

    Marleni lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamilka masz rację. Ja zauważyłam, że jak tylko da się po sobie znać, że wiemy coś więcej na temat badań, wyników, procesów itp to zaraz biorą za histeryczki, które dla hobby czytają w Internecie i chodzą od lekarza do lekarza szukając problemu. Przynajmniej ja tak odczułam.

    Mona a może Twój niecny plan wypali, czasami warto zdać się na przeczucie, tylko, żebyś sobie nie zaszkodziła.

    Ja mam dziś mega huśtawkę nastrojów, aż ciężko mi samej ze sobą wytrzymać. Jak nigdy.
    Jestem 11 dzień po Pregnylu. Ale zaczaczynają mnie powoli pobolewać piersiole, więc chyba znowu będzie dupka:/

    Kamilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    dawno mnie tu nie było, u mnie dzis mija 16 dzien po ovitrelle i małpa powinna za kilka dni zawitać :( po piersiach nie czuje jak to bywało wcześniej bo biorę Norprolac od prolaktyny...ale czuję że nic z tego w tym cyklu :( jeszcze jeden i czeka mnie HSG.

    Pozdrawiam Was ciepło :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,
    12 dzień po Pregnylu mam bladziocha na sikańcu, ale pewnie to pozostałości po Pregnylu. Jakaś nadzieja jest, ale sprawdzę w pon czy dalej jest, ale pewnie będzie dupa.

    Kamilka, Marleni lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dreams liczę, że @ u Ciebie jednak nie zawita:)

    Lady Pink wrażliwe sutki mogą być objawem, ale ja bym do tego podeszła z dystansem. Ile razy ja miałam objawy, które nic nie znaczyły. Najlepiej zrobić test.

  • Kamilka Autorytet
    Postów: 886 324

    Wysłany: 3 października 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdziulla wrote:
    Hej,
    12 dzień po Pregnylu mam bladziocha na sikańcu, ale pewnie to pozostałości po Pregnylu. Jakaś nadzieja jest, ale sprawdzę w pon czy dalej jest, ale pewnie będzie dupa.
    Wow!!!!
    Oby to było to!!!!!!!

    Magdziulla lubi tę wiadomość

    04.2008 [10t]
    12.2009 zdrowa córcia
    09.2014 [8t]
    11.2015 [7t]
    10.2019 zdrowy synek
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 3 października 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie się dowiedziałam, że moja szwagierka jest w drugiej ciąży :( normalnie super, po pierwszej inseminacji zaszła :) niektórzy to mają szczęście a inni zawsze pod górkę :(((

    neomi34
  • neomi34 Autorytet
    Postów: 1056 178

    Wysłany: 3 października 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I to po pierwszej inseminacji u Stettnera :) którego jej poleciłam...

    neomi34
  • Dotek Autorytet
    Postów: 1206 695

    Wysłany: 4 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziulla trzymam mocno kciuki i mam cichą nadzieję że Ci się uda i będzie to Twoje wyczekane maleństwo i prześlesz nam trochę ciążowych fluidków:)

    Noemi tak to już jest że jedni mają inni nie. Ja wszędzie widzę dzieci albo babki z brzuchami. Zwłaszcza że my do nowego roku czekamy ze staraniami. Jutro usg tarczycy.

    f08af289ff.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ